Home Jaki kupić telewizor? Porównanie cen telewizorów OLED | 15 STYCZNIA 2020
Porównanie cen telewizorów OLED | 15 STYCZNIA 2020

Porównanie cen telewizorów OLED | 15 STYCZNIA 2020

14.92K
0

Witamy w drugim zestawieniu cen telewizorów OLED w 2020 roku. Niedawno mieliśmy okres tzw. wietrzenia magazynów, a więc dużych wyprzedaży. Jak po nim mają się ceny? Właśnie to dla was sprawdziliśmy. 

Warto też dodać, że takie zestawienia robimy co tydzień w 2020 roku. Jeżeli ciekawi Was, czy rzeczywiście spadła cena danego telewizora albo w jakich cenach były np. miesiąc czy 2 miesiące wcześniej, to warto zajrzeć do działu promocje (tutaj) i przeanalizować cenę ulubionego modelu. Znajdziecie tutaj pełną historię cen na dany telewizor OLED z 2019 i 2020 roku.

Czytelniku. Jako jedyni w kraju sprawdzamy osobiście opisywane telewizory pod względem posiadanych parametrów za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego o wartości ponad 100 000 zł:

Masz więc pewność, że czytasz o produkcie czy promocji, która nie jest przepisana z ulotki lub z innej strony w sieci bez jej faktycznego sprawdzenia

W redakcji HDTVPolska pracujemy przy użyciu najlepszych urządzeń – Jeti Specbos 1211 oraz Klein K-10A.

Telewizory OLED – po czyszczeniu magazynów

Zakończyło się już czyszczenie magazynów. Czy to oznacza, że nie znajdziemy korzystnych cenowo ofert? Niekoniecznie. Swoje bardzo niezłe ceny podtrzymały wszystkie modele marki LG, z LG B9 (oferującym świetną jakość w swojej cenie) na czele. Także większość telewizorów Philips jest dostępna po tych samych cenach. Jednakże w pozostałych przypadkach, odbiorniki marek Panasonic i Philips podrożały od ostatniego zestawienia, a w kilku przypadkach w sposób znaczny.

Szczegółowe informacje znajdziecie na dalszych stronach.

W poniższym zestawieniu przedstawiamy sytuację cenową modeli z najpopularniejszych elektromarketów ze sprzętem w Polsce, takich jak: Media Expert, MediaMarkt, RTV EURO AGD, Sony Centre, x-kom itp. Nie uwzględniamy w zestawieniu mniejszych sklepów prywatnych w których pochodzenie telewizorów nie jest dla nas do końca jasne, a ich cena jest często nawet o 30-40% niższa. Występuje też problem z realizacją gwarancji (miejcie oko na markę LG pod tym względem). Tak samo nie uświadczycie tutaj towarów z ekspozycji. To oczywiście od Was zależy, czy zdecydujecie się na taki zakup:

Recenzja GRID 2019 Philips OLED 984
Philips OLED+984 Bowers&Wilkins

W każdym przypadku za punkt odniesienia obraliśmy ceny z poprzedniego zestawienia (gdzie to możliwe). Ceny w publikacji odzwierciedlają stan na 14.01.2020, godzina 13:00. Na pomarańczowo zaznaczyliśmy najniższe ceny danego modelu.

Kabel HDMI MagicLink 2.0

 

Advertisement


Możecie również u nas przeczytać:

Advertisement

(14918)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o