Skocz do zawartości
Maciej Koper

OPPO UDP-203, TEST pierwszego odtwarzacza Ultra HD Blu-Ray z Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

To jest import z UK i jak byk stoi: brak polskiej wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka różnica, że poruszony wyżej problem dotyczył braku polskiej wersji jezykowej...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???

dla użytkowników OPPO brak polskich napisów nie jest problemem, wystarczy wczytać napisy z pendriva i jest ok.

Edytowane przez Nygus
no... chyba, że ktoś MUSI mieć dubbing... ale to już całkiem inna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
???

dla użytkowników OPPO brak polskich napisów nie jest problemem, wystarczy wczytać napisy z pendriva i jest ok.

To wiadomo. Moja wypowiedź miała na celu sprostowanie, że nie bedzie oficjalnego polskiego wydania tego filmu w UHD, co zasugerowano wyżej.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. oczywiście, że to wiadomo, a że nie będzie u nas oficjalnego wydania UHD z tym filmem to też wiadomo od około miesiąca... ale może kiedyś się coś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Nygus napisał:

ok. oczywiście, że to wiadomo, a że nie będzie u nas oficjalnego wydania UHD z tym filmem to też wiadomo od około miesiąca... ale może kiedyś się coś zmieni.

 

Wielkiej straty nie ma. Tzn. jest ... strata czasu. To najgorsza część jaka powstała. IMO.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 czy działa komuś dolby vision z telewizorami Sony po tej ostatniej aktualizacji? Oppo pokazuje że materiał jest w dolby vision ale jako materiał wyjściowy pokazuje już HDR, a telewizor nie przełącza się na ten tryb.

Edytowane przez robssson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze jeszcze udalo mi sie 205 kupic hehe... nie kumam tej decyzji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronce na Fejsie dokładniej opisali, że zaprzestają produkcji wszystkich produktów audio-digital (także słuchawek, DAC'ów itp.).  Czyli to koniec Oppo w audio-digital. Pewnie zadowalające zyski były tylko w dziale smartfonów. Specjalnie poczekali do 3 kwietnia z ogłoszeniem by nie brać  tego za żart prima aprilis. Produkcja ma być wygaszona do lata 2018.

Oficjalne pożegnanie od Oppo Digital:

https://www.oppodigital.com/farewell.aspx

Szkoda, że europejskie ceny odtwarzaczy Oppo były tak wysokie (zawyżone).

Ciekawi mnie jaki ruch zrobi teraz firma Panasonic z zapowiedzianym najwyższym modelem DP-UB9000 ? Czy w ogóle go wypuści na rynek?

Ciekawe czy ceny pozostałości magazynowych spadną czy podskoczą...? Ciągle myślę o UDP-203...

Edytowane przez hadelosz
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cambridge Audio CXUHD (CXU-HD) też wygaszają?

Do kupienia w PL za 3590 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cambridge Audio CXUHD (CXU-HD) też wygaszają?
Do kupienia w PL za 3590 zł
Kto to wie. Choc CA to typowo konstrukcja Oppo heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kris420 napisał:
11 minut temu, Barnaba napisał:
Cambridge Audio CXUHD (CXU-HD) też wygaszają?
Do kupienia w PL za 3590 zł

Kto to wie. Choc CA to typowo konstrukcja Oppo heh

Błysnąłeś;) A jak myślisz, dlaczego zapytałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Błysnąłeś;) A jak myślisz, dlaczego zapytałem?
Ohh nie o to chodzi. Pytanie jest czy Oppo robi dla CA czy CA robi sam na licencji Oppo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo ciekawa informacja.

Widzę, że moja 203-ka będzie unikalnym produktem. Oby sprawnie działała jak najdłużej.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy OPPO przestało obsługiwać funkcjonalność menu plików ISO to był to koniec produktu. Pewnie zabiły ich roszczenia patento-dawców. Piękne brzemiennie to było działanie algorytmów zaszytych w bibliotekach procków a nie jakieś cuda technologiczne. Drogie i ładne obudowy i układy zasilania to za mało. No i ta cena ...

Czy OPPO to jest firma z chin w produkcji CANADA MADE ?  Jakieś było dziwne pomieszanie z telefonami OPPO China made.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co się będzie działo ze wsparciem gwarancyjnym i pogwarancyjnym i z aktualizacjami... Co do ceny to kiedy jakaś firma kończy produkcję ceny spadają bo nikt nie chce ryzykować ze względów podanych przeze mnie we wcześniejszym zdaniu. Jednak Oppo jest na tyle unikatowe i ma tyle funkcji, których nie mają inne odtwarzacze, że może wręcz przeciwnie - podskoczą. Ciekawe jaki jest powód takiej decyzji - jeśli rentowność to jednak mogła ich zgubić ta bardzo wysoka cena bo jak produkt jest ponad 100% droższy od konkurencji to już przesada. Całkiem dobre Panasoniki, Sony kosztują 1500-2000ł, a Oppo 203 3500zł. Do tego nie mieli całej gamy produktów tylko 2 modele - trochę to jednak "chałupniczo" jeśli chodzi o strategie sprzedażowe, nie piszę o samej jakości produktu, która była bardzo wysoka...

 

Ale myślę, że Chińczyk szybko wypełni tą lukę i będą oppopodobne playery na aliexpress jak zniknie samo Oppo... :)

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutne wiesci. Szkoda marki. 

no to 203 i 205 to beda unikaty dla kolekcjonerow pasjonatów :) Na swoja 203 chucham i dmucham oby dzialala jak najdluzej.

Nie sadze zeby ceny spadly, raczej odwrotnie.

 

W dobie streamu, poza kilkoma wyjatkami, pozostana tanie plastikowe playerki...

ten model zapowiada sie ciekawie jesli wejdzie do produkcji: DP-UB9000

 

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie na swoja 205 wykupilem dodatkowa gwarancje na 6 lat. Takze oby smigala jak najdluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...