Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/05/2020 in all areas

 1. 5 points
  Sam ją wywołałeś mówiąc o wprowadzeniu podróbki oppo do oficjalnej dystrybucji. Nie ma czegoś takiego jak legalne wprowadzenie do obrotu dóbr z naruszniem własności intelekutalnej - udostępnienie takiego softu zawsze będzie nielegalne. Bo takie rzeczy nie występują w oficjalnej dystrybucji. A to, że jacyś handlarze sobie ściągają to z chin, to inna sprawa... To raczej sam się w tym temacie wielokrotnie zaorałeś - twierdziłeś, że nie ma przepisów karnych mówiących, że dystrybucja takiego sprzętu jest nielegalna, a jak je wskazałem to nie chcesz ich przyjąć do wiadoości, równoczesnie przywołując ściganie osób ściągających filmy z torrentów na podstawie m.in. jednego z właśnie przywołanych przeze mnie przepisów. Sam zacząłeś pouczanie innych, nie akceptując zdania odmiennego. Dyskusja dotyczyła własności intelektualnej i możliwości wprowadzenia do obrotu produktu naruszjącego licencje i patenty (jeżeli takowe zostały zastrzeżone). Oczywiście istnieje coś takiego jak paserstwo, ale ja się do niego nigdzie nie odnosiłem, a jedynie do naruszenia własności inteletkualnej. Zauważ ponadto, że jak hipotetycznie kupiłbyś lewe adidasy to od razu policja nie będzie za tobą biegać... Paserstwo to nie tak łatwo popełnić. Nawet nieumyślne musi cechować się przynajmniej podejrzeniem co do nielegalności. Jak kupowałbyś płyty na bazarze z podrabianym softem to jeszcze można się czepić, źe widziałeś te podpisywane flamastrem dyski, ale odtwarzacz blu ray? Większość osób uważa go za pudło odtwarzajace płyty i nie przyjdzie im nawet do głowy kwestia softu jaki tam siedzi. Z punktu widzenia kupującego na portalach typu aliexpress sytuacja jest więc raczej bezpieczna. Jak policja zabrała się za nielegalne oprogramowanie na allegro i konta z grami to też ściga osoby tym handlujące, a nie kupujących... Nie ja zacząłem temat. Jak tak odbierasz odmienne zdanie, to zrezygnuj z internetu i forów. Swoją drogą nie daje to do myślenia, że zawsze ty jesteś atakowany? Ja kończę dyskusję.
 2. 5 points
  To nawet nie ma co porównywać - wiadomo, że OLED. To zupełnie inna liga niż q70t...
 3. 4 points
  Dlaczego? Ja mam Sony i jestem zadowolony że niekupilem Samsunga. Posiadam też Samsunga z niższej półki z 2020r i obraz dla mnie jest nieakceptowalny, gdyby niebyl to telewizor dla dziecka do oglądania bajek to bym pozbył się go po tygodniu.
 4. 4 points
  Az cały miesiąc za darmo ? to aż 24,90. Powiedzieć wyjątkowa promocja to nic nie powiedzieć....
 5. 4 points
  Więcej nie równa się lepiej - gdyby twórcy tego Residenta uważali, że 1.78:1 lepiej się sprawdzi to w kinach by go tak wyświetlali, ale tak nie było. W kinach ten film był wyświetlany w proporcjach ~2.40:1 i nie inaczej mogło być w wydaniu UHD bo na nośnikach fizycznych w 99% zachowuje się kinowe proporcje obrazu, a te pozostałe 1% to jednostkowe przypadki dotyczą głównie egzotycznych wydawców, którzy oszczędzają na kasie. Takim właśnie egzotycznym wydawcą był Vision, który na potrzeby polskiego wydania BD sięgnął po mastera telewizyjnego. Mastery telewizyjne są często przeformatowane z ~2.40:1 do 1.78:1 czy to poprzez obcięcie boków obrazu lub otwarcie kadru góra/dół (lub też mix obu) bo Januszeria ma w głębokim poważaniu intencje twórców filmu, a głównie interesuje ich aby obraz wypełniał całą powierzchnię telewizora i był pozbawiony ziarna. Nie ma to jednak za wiele wspólnego z tym jak te filmy powinny wyglądać wedle wizji reżysera.
 6. 4 points
  Przy białej planszy na cały ekran to się ABL włącza i w żaden sposób to nie oddaje faktycznej bieli podczas normalnych treści. No chyba, że dla kogoś normalną treścią jest plansza 100% white. To ciekawe, bo akurat w większości filmów apl jest raczej niski...
 7. 4 points
  Temat, kończy się frazą. "Co potrafi?" Sugerującą, że macie jakieś informacje. A więc świadomie wprowadzajcie czytelnika w błąd, bo nic nie wiecie a sugerujecie jakiś fajny artykuł.
 8. 3 points
  Hmm nie chciałbym Cię oskarżać o nic, ale lepiej dobieraj przykłady. Teraz dopiero napisałeś, że ten serial jest skopany bo ma podniesioną czerń ale wcześniej dałeś screena, zdawkowy opis i już się pojawił głos @Adam60 który twierdzi, że OLEDy mają jeszcze gorsze szarości bliskie czerni niż jego LCD Samsunga. Raczej każdy posiadacz OLEDa wie, że to jest nieprawda ale takie fotki to jest młyn na wodę ludzi którzy zwalczają technologię OLED jak tylko mogą. Sam z tego trochę robisz sensację. Każdy sobie zdaje sprawę że plansze typu 5% gray sprawiają dużo problemów OLEDom i nikt z tego nie robi wielkiego problemu, bo takie sytuacje się obserwuje rzadko w rzeczywistym materiale. Nie znaczy że problemu nie ma, ale jest naprawdę marginalny.
 9. 3 points
  Bez sensu to porównanie do łodzi na pustyni. Jeśli już, to mówmy o wypasionym jachcie morskim na mazurskich jeziorach. Ale kto bogatemu zabroni? Znam osobiście 🙄 osoby używające OLED TYLKO do codziennej telewizji. Jest to bardzo przyjemne doznanie i osobiście nie widzę powodu, żeby sobie odmawiać.
 10. 3 points
  Dla mnie to jest zdumiewające i niedawno to odkryłem jak wielu ludzi dostaje TV albo player do domu, odpakowuje, włącza byle co, nic nie ustawiając, a potem są strasznie zawiedzeni bo: "moja 20 letnia plazma lepiej gra", bo "u sąsiada budżetowy model za 2k lepiej gra" itd itd itd. 1,5 roku temu w temacie Q9FN był autentyczny przykład z sąsiadem i gościu nawet podjął decyzję i oddał TV... Pamiętam też niby shootout (jeśli źle napisałem to słowo to przepraszam, ciągle się z nim mylę) gdzie niby testowano UHD od Sony albo Samsunga (nie pamiętam już) i wyobraźcie sobie, że ustawiono na max kolor i kontrast więc obraz był masakryczny i oczywiście komentarz autora filmu, że taki sprzęt wypuściła taka, a taka marka... "Test" był na YT i to nie było tak, ze było parę wyświetleń ale kilka lub kilkadziesiąt tyś i setki komentarzy !!! Sprawdziłem wtedy dokładnie ten film bo kupiłem sobie ten player no i oczywiście na "teście" bzdury nie z tej ziemi... No cóż obejrzyjcie sobie film "Sala samobójców: Hejter" i zrozumiecie jak można pewne rzeczy robić na zamówienie ! Zanim skrytykujecie/zawiedziecie się na sprzęcie, który właśnie kupiliście - sprawdźcie wiele ustawień i wiele materiałów źródłowych !
 11. 3 points
  Ale już tak na poważnie - skoro nie chcesz drażnić MK - to tak ja wyżej napisałem - z pomiaru wartość luminacji musi wyjść inna wartość niż 0 cd/m2. Tylko wtedy uzyskamy kontrast inny niż nieskończony, bo wynika on właśnie z obliczania kontrastu z wartościami wyższymi niż "0". Wcześniejsze panele OLED nie uzyskiwały zawsze idealnej czerni - mimo, że piksele także się kompletnie wyłączały, to światło ze świecących miejsc się trochę rozchodziło po ekranie, więc takie "odbicia" pogarszały czerń. Później powłoki zostały dopracowane i problem rozwiązany, a w konsekwencji nawet na czerni w okolicy świecącego obiektu HDR nie da się zmierzyć jakiejkolwiek luminacji - stąd kontrast nieskończony. To jest też powód dla, którego HDR tak dobrze na OLEDach wygląda, mimo że na papierze dysponują niższą mocą "świetlną" - duży kontrast bez jakiegokolwiek bloomingu i rozświetlania stref.
 12. 3 points
  Grupa wsparcia normalnie 🤭 Polecam do forów podchodzić z dystansem i ewentualnie korzystać z "czarnej listy".
 13. 3 points
  Tak???? Nie mówiłbyś tak, gdybyś znalazł się w mojej piwnicy nocą w momencie kiedy elektrownia wyłączyła prąd... 😜
 14. 3 points
  @Adam60, temat mimo, że jest złożony, to tak naprawdę można go uprościć. Wystarczy: - nie reagować na wpisy forumowego trolla/hejtera, bo dajesz mu pożywkę, - rozmawiać z innymi tak, jak chciałbyś żeby inni rozmawiali z Tobą, - jeśli dużo osób ma problem z moim wpisami, to może ja robię coś nie tak? I z grubsza to tyle....
 15. 3 points
  Pany Szanowne, dzięki za dyskusję w moim wątku. Jak widzę dyskusja od jakiegoś momentu dotyczy wad i zalet, porównań OLED i LCD. Wszyscy lub prawie wszyscy i ja też zachwycają się jakością OBRAZU OLED ale pozostaje jeszcze jakość trwałości, jasności, ceny, upierdliwości dbania o to co się ogląda. Jeżeli ktoś ma kasę na wymiany OLEDów to sprawa jest prosta: kupuje oledy i nie przejmuje się TVN24 z ich agresywnymi kontrastowo ramkami lub ogląda wyłącznie filmy i już niczym nie przejmuje się. Mnie nie stać lub raczej przez dbałość o budżet zwany skąpstwem nie chcę co 3 lata kupować nowego OLEDa bo nie mam ochoty ograniczać się co to oglądanych treści (zauważalny udział TVN 24). Chcę czuć się swobodnie przed TV a nie, k....a, liczyć wypalone diody. Nie mam ochoty na kupowanie rozszerzonych gwarancji, obsługę serwisu (mimo, że uprzejma), czekanie na zwrot kasy, kupowanie i uczenie się nowego sprzętu, złość na siebie, że dałem się wkręcić SONY w ich OLEDa. Serwis wyraził ciekawą opinię, że wyłącznie SONY przy zakupie ich rozszerzonej gwarancji wymienia całe telewizory a nie tylko matryce lub zwraca część kasy jak ubezpieczenie. Problem w tym, że aby kupić taki komplet to muszę kupić w salonie SONY gdzie ceny są z kosmosu. W 2017 roku, w salonie SONY różnica między ceną samego TV w stosunku do promocyjnej w Media Markt wyniosła 1700 złotych oraz chyba 400 złotych na ubezpieczeniu do 5 lat na podobny zakres ochrony. Jeżeli SONY uparłoby się, że wypalenia powstały bo rzekomo nie stosowałem się do gwarancji musiałbym albo i tak kupić nowy TV albo pójść do sądu. ....a ja zwyczajnie chcę mieć bardzo wysokiej jakości obraz przez 8-9 lat.
 16. 3 points
  Acha to rozumiem że skoro w ciągu 3 lat masz już kolejnego oleda to z wypalaniem jesteś zaznajomiony doskonale?
 17. 3 points
  U mnie już kolejny (od 3 lat) OLED w salonie. Wyświetla tylko treści telewizyjne (łącznie z "paskami"). Świetne telewizory do codziennego oglądania, a do filmów jeszcze lepiej nadaje się projektor. ps. LCD mam w kuchni i tu jest dla niego wymarzone miejsce, choć i tak kupiłbym do niej OLEDA, gdyby były w rozmiarach 20-32".
 18. 3 points
  Więc przeczytaj na tym portalu test TCL mini led X10 i rozważ go bo ten telewizor bije na głowę q90
 19. 3 points
  Pretensje możesz mieć tylko do siebie ponieważ temat wypalania jest wałkowany od lat. Sony przecież uczciwie poinformowało że telewizor może się wypalić A co to kupna najlepszego sprzętu to przecież wiadomo że najlepsze są najwyższe serię takich modeli ogółem jest może 2,3 sztuki i każdy pod względem jakości jest do siebie podobny. Najbliżej jakości OLED jest TCL mini led X10
 20. 3 points
  Podsumowując ten jakże ciekawy wątek prawny najlepiej napisał @klaus71 - nawet jeśliby założyć, że ten klon nie ma prawa mieć oprogramowania Oppo to mogą wypuścić jakieś swojej i na niby "innym" serwerze udostępnić firmware od Oppo... Legalnego wprowadzenia do obrotu są tysiące możliwości, a skutecznego zablokowania właściwie nie ma żadnych... Jakoś ten klon bez napędu gdzie jesteśmy w tym wątku sprzedaje z powodzeniem i nic się nie dzieje ! Więc ja się zastanawiam po co w ogóle powstała ta dyskusja skoro mamy od 2 lat stan faktyczny gdzie to istnieje... Natomiast niejako "przy okazji" sami mnie naprowadziliście na wątpliwości bo jeśli by uznać, że to racja co piszesz @vader_4747 i to ja się mylę, a sprzedaż takich urządzeń jest nielegalna to w tym momencie przepis KK, który zacytowałem (i na ten mój post nie ma żadnej odpowiedzi) ma zastosowanie i osoby, które tak tu debatują i same przyznają, że z niego korzystają mogłyby zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej... Tak bardzo chcieliście udowodnić, że nie mam racji, że mimo, że korzystacie z czegoś czego niby sprzedaż jest nielegalna to sami się podłożyliście... Samozaoranie... ? Hahahahaha 😁 I w praktyce policja szybciej by się dowaliła do człowieka, którego można błyskawicznie ustalić bo mieszka w Polsce czy w Europie niż gdzieś ganiać jakiegoś Chińczyka... A jak już by to ustaliła to "przy okazji" by sprawdziła te wasze serwery @Nygus i @Barnaba i bardzo ciekawe co by "odkryła". Wiem jak działa policja... Tyle mogę powiedzieć... To niepojęte jak czasami zło jakie się komuś chce zrobić może uderzyć w tego kogoś... Bo ja nikogo nie obraziłem... Napisałem na post rafa, że to nie jest wg mnie nielegalne. Prowadziłem normalną, merytoryczną dyskusję a parę osób mnie zaatakowało choć ja przecież stałem właściwie po waszej stronie... Jesteście w wątku o klonie Oppo, zamawialiście to rok temu z Chin i w pewnej grupie między sobą dystrybuowaliście (co można przyjąć jako pomocnictwo) - wszystko jest na pierwszych stronach wątku po czym... piszecie, że to jest nielegalne i atakujecie osobą czyli mnie, która pisze, że wcale tak nie jest... MISTRZOSTWO ŚWIATA !
 21. 3 points
  A nie mówiłem, że to to wsza i donosiciel "Prawnik" z koziej d... który nawet nie ma pojęcia, że w PL można ściągać i posiadać dowolne treści multimedialne, które nie są oczywiście zakazane przez prawo.
 22. 3 points
  Poświęć czas i sam się dokształć, bo nie wiesz o czym mówisz. Nie masz nawet pojęcia skąd pochodzi przepis, który ci zacytowałem. Ze wskazanego artykułu odpowiada się także z winy nieumyślnej. I nigdzie nie pisałem, że zakup czy posiadanie stanowi przestępstwo, a jedynie handel, że handel czymś takim jest nielegalny. Czytaj ze zrozumieniem i daruj sobie próby tłumaczenia innym tego czego sam nie rozumiesz.
 23. 3 points
  Oczywiście się mylisz bowiem jest to nielegalne także z punktu widzenia prawa karnego. Klon zawiera oprogramowanie oppo, na które nie ma licencji. Rozpowszechnianie oprogramowania to nie tylko roszczenia o ochronę autorskich praw majątkowych, ale również jak najbardziej odpowiedzialność karna: Ponadto chińskie pudło jest nośnikiem utworu: I jak tam panie prawnik?
 24. 3 points
  Ale tu nie chodziło o sprzęt służący do piractwa, a o fakt, że sam klon stanowi naruszenie własności intelektualnej oppo... Sprzedaż takich klonów naruszających licencje jest jak najbardziej nielegalna. Ściągając z torrentów nie tylko pobierasz, ale i równocześnie rozpowszechniasz utwór.
 25. 3 points
  Reklamuj u sprzedawcy z tytułu rękojmi. Masz na to rok od zauważenia wady: piszesz że wadę zauważyłeś pod koniec 2019r i tyle. Oczywiście będziesz musiał udowodnić że wada nie powstała z Twojej winy bo najprawdopodobniej sklep będzie tego żądał, ale to standardowa procedura wymagająca opinii rzeczoznawcy. Myślisz że OLEDy innych marek się nie wypalają, albo mają lepszą obsługę gwarancyjną tego problemu?
 26. 3 points
  problem jest bardziej z lcd one jesli nie gubią detali w czerniach to po prostu dlatego że w nich nie ma czerni na poziomie zbliżonym do oleda i jeśli strefa nie może być całkowicie wygaszona to na pewno widać więcej - ale to już nie jest oledowa czerń - jest kontrast 4000:1 dla jednych jest to niezłe - dla inny bieda nie czerń samsung w twoim lcd próbował zbliżyć się do oleda i jak wszyscy pisali - by to zrobić musiał drastycznie wygaszać strefę - a wtedy wszystko co miało być np jasne w strefie jest do d.... i tak jak pisał Xisiek dla IPS - to samo obowiązuje z VA - czerń na lcd VA jest wtedy smolista gdy masz zwężoną źrenicę bo inaczej to jest raczej poziom co najwyżej dobrej plazmy
 27. 3 points
  Właśnie pojawiła się na europejskim i amerykańskim Amazonie kompletna saga Resident Evil: Seria jest już dostępna w USA. Wydanie zawiera 6 filmów wydanych na BD i BD-UHD czyli razem 12 dysków. dźwięk PL DD5.1 i polskie napisy. Ale smaczku dodaje angielska ścieżka w Dolby Atmos i ona robi różnicę https://www.blu-ray.com/movies/Resident-Evil-The-Complete-Collection-4K-Blu-ray/274254/ Pierwszy film czyli po prostu Resident Evil jest znakomicie zrealizowany. Ponieważ prawie wszystko dzieje się pod ziemią mamy sceny bez oświetlenia zewnętrznego. Gra świateł i błysków w HDR jest porażająca. Natomiast jedna z ostatnich scen gdy ekipa w fartuchach otwiera drzwi i wpada do pomieszczenia, a potem w zamknietym białym pomieszczeniu porażają bielą i jasnością . Zapowiada się znakomita uczta. To jedna z moich ulubionych serii. Pozdro
 28. 3 points
  No super. To po co kupiłeś Q90T? Takie dziadostwo....
 29. 3 points
  To ja Ci powiem, że swojego OLEDa mam od czerwca 2017 r. i też brak jakichkolwiek wypaleń
 30. 3 points
  Kilka miesięcy wstecz zakupiłem XF9005 i myślę, że w telewizorze najważniejsze są: obraz i funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Ten model, który posiadam własne takie cechy posiada. Fakt ma niezbyt wydajny procesor który czasem potrzeba większa chwile ale reszte na duży plus. Niestety dzisiaj na sile próbuję się wcisnąć cyfry i parametry, które tak na dobrą sprawę może zauważysz przez tydzień może dwa. Faktem jest, że HDR i 4k jest dużym progresem w porównaniu do standardowego FHD. Jednak w najbliższych miesiącach a może przez kilka lat nie zobaczymy rewolucji. Ciężko jest coś wymyśleć ponad to co mamy teraz ze względu na bariery które stanowi nasz wzrok. Płacenie dodatkowe kilka tysięcy za nowość ( czyli kilka tygodni a nawet miesiąc naszej pracy ) dla funkcji, które są średnio namacalne po dłuższym użytkowaniu mija się z sensem. Dlatego zawsze wolałem kupić sprzęt jedna/dwie generacje niżej z górnej półki za w miarę rozsądna cenę niż przepłacać i męczyć się wadami "wieku niemowlęcego".
 31. 3 points
  Sufit i podłoga 3m od ekranu wyłożone Black Velvet. Ściany 4.5m od ekranu plus tylna ściana zakryte Black Velvet. Ekran 3m szerokość, format kinowy.
 32. 3 points
  Gra za 300 złotych ??? Narzekałem kiedyś, że filmy BD-UHD w Polsce po 150 zł to za drogo (na szczęście na świecie bywają po 50 zł). Ale 300 zł za grę to już przegięcie.
 33. 3 points
 34. 3 points
 35. 2 points
  Zdecydowanie 77CX, gdyż lepiej nadaje się do gier i lepszy ABL i jasność (to ważne w salonie)
 36. 2 points
  AG9 to bardzo dobry TV i zdecydowanie góruje nad 2 pozostałymi. @koralgool mnie niestety twoje wpisy nie bawią 😞
 37. 2 points
  Odliczanie do pojawienia się na rynku pierwszego telewizora z panelem QD-OLED trwa. Dotąd wydawało się, że wyścig wygra Samsung, który ma już prototyp takiego modelu. Tymczasem źródła donoszą, że Koreańczycy mogą najpierw zdecydować się na wprowadzenie... monitora komputerowego Quantum Dot, a pierwszy telewizor może nadejść od Sony.   Przeczytaj całość
 38. 2 points
  Z tego co pamiętam to LED w tych latach ani razu nie wygrał z OLEDEM w kategorii HDR . Ale co tam oni się znają. Co oni wiedzą o kosmicznej czerni i 4000cd/m2 rozbłyskach supernowych....
 39. 2 points
  No to musisz zorganizować szkolenie dla Macieja Kopra i wytłumaczyć mu, że źle mierzy A tak na serio to całkiem sporo pierwszych telewizorów OLED osiągało właśnie kontrast w wysokości ok. miliona do 1 - początkowo nie miały luminacji na poziomie 0 cd/m2. Światło z planszy ansi się na nich troszkę rozchodziło po powłoce.
 40. 2 points
  no to przy lcd będzie co najwyżej średniej jakości obraz na razie to producenci lcd postanowili w większości obniżyć jasność i zmniejszyć ilość stref - cena owszem i spada ale i jasność HDR także - w tym roku już najczęsciej poniżej nawet OLEDów to odszukaj ten test i podlinkuj - lcd ma przewagę tylko jak słońce świeci w ekran tv - choć dla mnie nie ma tv na którym obraz w takim przypadku nadaje się do oglądania co do porównania 1500 nit w lcd vs 600nit w oled nie jest to bajka - to wnioski z porównania bok w bok: lg e6 z jasnością 600 nit vs samsung q90t z peakiem dochhodzącym niby do 1700 nitów (wg Vincenta) na poprzednich shoot'outach niestety twoja ukochana technologia lcd nie dawała rady - to jest oczywista oczywistość jak się porowna lcd vs oled - bok w bok
 41. 2 points
  Niektórych strasznie te OLEDy bolą 🤭 Serio, jak ktoś pisze, że OLED to tylko czerń i do tego nie ma jak udoskonalać tej technologii, a lcd to przyszłość, to nawet nie wiem jak to skomentować. Jesteś chyba pierwszą osobą na świecie mówiącą o czymś takim jak "nieskończona czerń". Nieskończony to jest kontrast, a nie czerń. Czerń to brak emisji światła widzialnego.
 42. 2 points
  ok - no to mam takie same zdanie o tobie - co głąb to głąb
 43. 2 points
  Biedny Polak będzie wolał zaszpanować autem kupionym w leasingu, przynajmniej sąsiad zobaczy. A takim TV to trudniej się pochwalić...
 44. 2 points
  Masz trochę racji, ale LCD z podobnego pułapu cenowego to nie są topowe modele niestety. 65 cali BX kosztował niedawno 5400 zł na promocji, stawiam dolary przeciw orzechom że w tym 'sezonie' spadnie poniżej 5 tys. W tej półce cenowej masz średniaki LCD pokroju Samsunga Q80T albo Sony XH9005. Te telewizory mają za małą ilość stref lokalnego wygaszania żeby w ogóle nawiązać walkę z OLEDami jeżeli chodzi o kontrast, jasność maksymalną też mają na podobnym poziomie. No ale świat idzie do przodu, coraz więcej materiałów HDR jest. To jest technologia która robi różnicę i to że potrafi wykorzystać każdy nit światła, który jest w stanie wygenerować TV sprawia że jest naprawdę przydatna i nie wyląduje na śmietniku historii. Telewizory LCD średnio sobie radzą w filmach HDR z napisami - nawet topowe modele za dużo więcej $ niż przeciętny OLED cierpią na blooming. Zresztą. po co mam kupować telewizor za 5 tys i zaciągać mu hamulec ręczny ustawiając jasność na 120 nitów i oglądając tylko materiały HD bez HDR?
 45. 2 points
  ale w dzień nawet w sklepie sony widać że ich oled ma lepszy obraz niż zh8
 46. 2 points
  Bo taka jest już ludzka natura Musimy się komuś poskarżyć, że nam się zepsuło, albo pochwalić, że nasz jest najlepszy (jest tu np. na forum taka mendoweszka H. vel A.). Nie przeczę, że zdarzają się przypadki niekorzystnych wypaleń OLED. Natomiast i ja nie znam nikogo, komu by się to przydarzyło, i może nie od 5, ale od 4 lat. Moje OLEDy służą tylko do tv, a więc paski i loga to codzienność. Na najstarszym B7 brak jakichkolwiek oznak zużycia
 47. 2 points
  Cześć Wszystkim Na wstępie pragnę bardzo podziękować za test, bo to on mnie skłonił do zakupu tego TV. W sobotę wieczorem uruchomiłem zakupiony w MEx.. 55XH9096. Do komentarzy na temat niewłaściwego działania modeli XH90 i problemów ze współpracą z dekoderami CP dotarłem dopiero po zakupie, zatem byłem pełen obaw co dostanę. Po zakupie po kilku minutach pracy pojawił się problem. Mianowicie zaczęły na dole na 1/3 wysokości matrycy przebiegać białe paski, efekt był podobny do sprzężenia generowanego przez np. pracującą wiertarkę na kineskopowym telewizorze w dawnych czasach. Pomyślałem że matryca jest uszkodzona, ale po kolejnych minutach pracy pasek przeniósł się ale na 1/3 wysokości od góry. Po kolejnych 3 godzinach pracy pasek dalej był, nie był widoczny tylko na czarnym tle. Wówczas wpadłem na pomysł ponownego uruchomienia telewizora z przycisku pod dolną ramką ekranu. Po ponownym uruchomieniu TV paski już się nie pojawiły i tak jest do dzisiaj (40h pracy TV). Co do współpracy z Cyfrowym Polsatem to jestem bardzo miło zaskoczony. Po ręcznym skonfigurowaniu w TV parametrów dostawcy sygnału, dekodera i pilota jest świetnie. Po pierwsze pilotem TV w pełni steruję dekoderem CP, tj: pomijając oczywistą zmianę kanałów i głośności, mogę uruchamiać EPG, programować nagrania, przeglądać listę w PVR, pauzować i przewijać nagrania, odtwarzać HBO i VOD, wchodzić w ustawienia. Jednym słowem pilot TV przejął wszystkie funkcje pilota dekodera, nawet włączanie dekodera. Pilot od CP poszedł do szuflady 😉 Po drugie, jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z opisywanym nie nadążaniem dźwięku lub obrazu z dekodera. Wszystko śmiga idealnie. Moim jedynym źródłem sygnału jest dekoder CP który podłączyłem do HDMI1. Dodatkowo używam jeszcze Netflixa z Androida oraz HBO z dekodera CP. Co do Androida 9.0 zainstalowanego w TV to również śmiga idealnie. Bardzo spodobała mi się wielozadaniowość, tj. przełączyłem się z sygnału CP (dekoder dalej działał, bo włączyłem mu pauzę na oglądanym programie) na TuneIn Radio, włączyłem stację, potem przełączyłem się na przeglądarkę internetową i przeglądałem internet, a radio grało w tle. Dla mnie to mega nowość bo poprzedni TV tak nie umiał. Co do jakości obrazu to jeszcze wolę się nie wypowiadać, bo cały czas zgłębiam temat. Na pewno bardzo słabo wygląda na bajkowych kanałach które ogląda synek (jakość SD). Jeśli ktoś może podać jakieś ustawione u siebie parametry obrazu to byłbym wdzięczny. Ja na ten moment to głównie wyłączyłem czujnik światła, jasność zmieniłem na 35 a poziom czerni na 40. Reszta ustawień jakby nie przynosiła u mnie efektu (chyba że ich nie widzę). Oczywiście TV nie zamierzam aktualizować, nawet wyłączyłem powiadomienia o aktualizacjach aby komuś się przypadkiem nie nacisnęło. Moja konfiguracja jest następująca: 55XH9096, wersja jądra: 4.9.125, kompilacja: BRAVIA_VH1_EU-user 9 PTT1.190515.001.S35 601521 release-keys CP Evobox PVR, model dekodera: D30, wersja oprogramowania: 3.3.2 Pozdrawiam Seb
 48. 2 points
  Czekam na 10k jak pisal @pmcomp 😉 Za 2 tyg jest black friday - jeszcze wytrzymam 😉
 49. 2 points
  No to w podziemiach zaczęła się już pojawiać całą saga . Ma audio POL DD2.0 🥵 i polskie napisy 🤩. Sezon 7: DISC INFO:Disc Title: Game Of Thrones Season 7 Disc 1Disc Label: Game.of.Thrones.S07D01.MULTI.COMPLETE.UHD.BLURAY-FULLSiZEDisc Size: 96,132,758,365 bytesProtection: AACS2Playlist: 00802.MPLSSize: 33,000,161,280 bytesLength: 1:02:25.241Total Bitrate: 70.49 MbpsVideo: MPEG-H HEVC Video / 52301 kbps / 2160p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / HDR10 / BT.2020 * Video: MPEG-H HEVC Video / 3591 kbps / 1080p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / Dolby Vision / BT.2020Audio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 640 kbps / DN -27dBAudio: English / Dolby TrueHD/Atmos Audio / 7.1 / 48 kHz / 3986 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1-EX / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dB)Audio: French / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -27dB / Dolby SurroundAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: German / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: Italian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: Portuguese / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -27dB / Dolby SurroundAudio: Czech / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Hungarian / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Polish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -27dB / Dolby SurroundAudio: Russian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBSubtitle: English / 43.596 kbpsSubtitle: French / 36.290 kbpsSubtitle: Spanish / 41.725 kbpsSubtitle: Spanish / 41.552 kbpsSubtitle: German / 42.878 kbpsSubtitle: Italian / 42.185 kbpsSubtitle: Portuguese / 42.224 kbpsSubtitle: Czech / 38.128 kbpsSubtitle: Hungarian / 41.416 kbpsSubtitle: Polish / 32.940 kbpsSubtitle: Russian / 37.718 kbpsSubtitle: Dutch / 42.271 kbpsSubtitle: Danish / 42.476 kbpsSubtitle: Finnish / 40.755 kbpsSubtitle: Norwegian / 39.913 kbpsSubtitle: Swedish / 41.726 kbpsSubtitle: Greek / 47.428 kbpsSubtitle: Hebrew / 26.372 kbpsSubtitle: Portuguese / 42.422 kbpsSubtitle: Romanian / 39.958 kbpsSubtitle: Turkish / 42.207 kbpsSubtitle: Chinese / 34.311 kbpsSubtitle: Korean / 26.103 kbpsSubtitle: Thai / 31.176 kbpsDISC INFO:Disc Title: Game Of Thrones Season 7 Disc 2Disc Label: Game.of.Thrones.S07D02.MULTI.COMPLETE.UHD.BLURAY-FULLSiZEDisc Size: 95,734,931,768 bytesProtection: AACS2Playlist: 00800.MPLSSize: 26,295,152,640 bytesLength: 0:49:26.088Total Bitrate: 70.92 MbpsVideo: MPEG-H HEVC Video / 52100 kbps / 2160p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / HDR10 / BT.2020 * Video: MPEG-H HEVC Video / 3744 kbps / 1080p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / Dolby Vision / BT.2020Audio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 640 kbps / DN -27dBAudio: English / Dolby TrueHD/Atmos Audio / 7.1 / 48 kHz / 4363 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1-EX / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dB)Audio: French / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -27dB / Dolby SurroundAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: German / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: Italian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: Portuguese / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -27dB / Dolby SurroundAudio: Czech / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Hungarian / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Polish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -27dB / Dolby SurroundAudio: Russian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBSubtitle: English / 26.834 kbpsSubtitle: French / 21.048 kbpsSubtitle: Spanish / 24.477 kbpsSubtitle: Spanish / 24.471 kbpsSubtitle: German / 25.092 kbpsSubtitle: Italian / 26.130 kbpsSubtitle: Portuguese / 25.187 kbpsSubtitle: Czech / 23.054 kbpsSubtitle: Hungarian / 24.314 kbpsSubtitle: Polish / 19.615 kbpsSubtitle: Russian / 22.108 kbpsSubtitle: Dutch / 24.828 kbpsSubtitle: Danish / 24.893 kbpsSubtitle: Finnish / 23.341 kbpsSubtitle: Norwegian / 22.898 kbpsSubtitle: Swedish / 24.532 kbpsSubtitle: Greek / 27.875 kbpsSubtitle: Hebrew / 15.940 kbpsSubtitle: Portuguese / 25.578 kbpsSubtitle: Romanian / 23.604 kbpsSubtitle: Turkish / 23.889 kbpsSubtitle: Chinese / 20.815 kbpsSubtitle: Korean / 15.570 kbpsSubtitle: Thai / 18.076 kbpsDISC INFO:Disc Title: Game Of Thrones Season 7 Disc 3Disc Label: Game.of.Thrones.S07D03.MULTI.COMPLETE.UHD.BLURAY-FULLSiZEDisc Size: 62,287,310,804 bytesProtection: AACS2Playlist: 00800.MPLSSize: 47,082,123,264 bytesLength: 1:19:51.870Total Bitrate: 78.60 MbpsVideo: MPEG-H HEVC Video / 59531 kbps / 2160p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / HDR10 / BT.2020 * Video: MPEG-H HEVC Video / 3995 kbps / 1080p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / Dolby Vision / BT.2020Audio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 640 kbps / DN -27dBAudio: English / Dolby TrueHD/Atmos Audio / 7.1 / 48 kHz / 4004 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1-EX / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dB)Audio: French / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -27dB / Dolby SurroundAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: German / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: Italian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: Portuguese / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -27dB / Dolby SurroundAudio: Czech / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Hungarian / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Polish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -27dB / Dolby SurroundAudio: Russian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBAudio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -27dBSubtitle: English / 31.229 kbpsSubtitle: French / 25.605 kbpsSubtitle: Spanish / 28.993 kbpsSubtitle: Spanish / 28.669 kbpsSubtitle: German / 30.191 kbpsSubtitle: Italian / 29.594 kbpsSubtitle: Portuguese / 29.664 kbpsSubtitle: Czech / 26.640 kbpsSubtitle: Hungarian / 28.907 kbpsSubtitle: Polish / 23.440 kbpsSubtitle: Russian / 26.407 kbpsSubtitle: Dutch / 29.827 kbpsSubtitle: Danish / 29.580 kbpsSubtitle: Finnish / 28.869 kbpsSubtitle: Norwegian / 27.992 kbpsSubtitle: Swedish / 29.906 kbpsSubtitle: Greek / 33.063 kbpsSubtitle: Hebrew / 18.715 kbpsSubtitle: Portuguese / 29.277 kbpsSubtitle: Romanian / 28.090 kbpsSubtitle: Turkish / 29.001 kbpsSubtitle: Chinese / 24.352 kbpsSubtitle: Korean / 19.419 kbpsSubtitle: Thai / 22.370 kbps Sezon 6: DISC INFO:Disc Title: Game Of Thrones Season 6 Disc 1Disc Label: Game.of.Thrones.S06D01.MULTI.COMPLETE.UHD.BLURAY-FULLSiZEDisc Size: 91,744,153,584 bytesProtection: AACS2Playlist: 00801.MPLSSize: 30,483,701,760 bytesLength: 0:53:43.553Total Bitrate: 75.65 MbpsVideo: MPEG-H HEVC Video / 57270 kbps / 2160p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / HDR10 / BT.2020 * Video: MPEG-H HEVC Video / 3887 kbps / 1080p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / Dolby Vision / BT.2020Audio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dBAudio: English / Dolby TrueHD/Atmos Audio / 7.1 / 48 kHz / 3856 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1-EX / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dB)Audio: French / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dBAudio: German / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: Italian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: Portuguese / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Czech / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Hungarian / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Polish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Russian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBSubtitle: English / 28.327 kbpsSubtitle: French / 21.701 kbpsSubtitle: Spanish / 23.883 kbpsSubtitle: Spanish / 24.183 kbpsSubtitle: German / 25.137 kbpsSubtitle: Italian / 29.359 kbpsSubtitle: Portuguese / 24.417 kbpsSubtitle: Czech / 22.745 kbpsSubtitle: Hungarian / 23.725 kbpsSubtitle: Polish / 19.315 kbpsSubtitle: Russian / 21.617 kbpsSubtitle: Dutch / 24.393 kbpsSubtitle: Danish / 23.447 kbpsSubtitle: Finnish / 22.328 kbpsSubtitle: Norwegian / 22.584 kbpsSubtitle: Swedish / 22.743 kbpsSubtitle: Greek / 27.880 kbpsSubtitle: Hebrew / 15.631 kbpsSubtitle: Portuguese / 25.203 kbpsSubtitle: Romanian / 22.415 kbpsSubtitle: Turkish / 24.725 kbpsSubtitle: Chinese / 19.086 kbpsSubtitle: Korean / 15.535 kbpsSubtitle: Thai / 17.652 kbpsDISC INFO:Disc Title: Game Of Thrones Season 6 Disc 2Disc Label: Game.of.Thrones.S06D02.MULTI.COMPLETE.UHD.BLURAY-FULLSiZEDisc Size: 92,862,220,226 bytesProtection: AACS2Playlist: 00800.MPLSSize: 32,728,221,696 bytesLength: 0:58:42.727Total Bitrate: 74.32 MbpsVideo: MPEG-H HEVC Video / 56390 kbps / 2160p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / HDR10 / BT.2020 * Video: MPEG-H HEVC Video / 3695 kbps / 1080p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / Dolby Vision / BT.2020Audio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dBAudio: English / Dolby TrueHD/Atmos Audio / 7.1 / 48 kHz / 3660 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1-EX / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dB)[/color]Audio: French / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: German / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: Italian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: Portuguese / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Czech / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Hungarian / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Polish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Russian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBSubtitle: English / 39.153 kbpsSubtitle: French / 31.810 kbpsSubtitle: Spanish / 37.105 kbpsSubtitle: Spanish / 36.316 kbpsSubtitle: German / 37.127 kbpsSubtitle: Italian / 35.254 kbpsSubtitle: Portuguese / 37.297 kbpsSubtitle: Czech / 33.635 kbpsSubtitle: Hungarian / 34.936 kbpsSubtitle: Polish / 28.683 kbpsSubtitle: Russian / 33.346 kbpsSubtitle: Dutch / 36.474 kbpsSubtitle: Danish / 35.190 kbpsSubtitle: Finnish / 32.736 kbpsSubtitle: Norwegian / 33.946 kbpsSubtitle: Swedish / 34.555 kbpsSubtitle: Greek / 42.186 kbpsSubtitle: Hebrew / 23.373 kbpsSubtitle: Portuguese / 37.236 kbpsSubtitle: Romanian / 33.649 kbpsSubtitle: Turkish / 37.297 kbpsSubtitle: Chinese / 28.491 kbpsSubtitle: Korean / 23.997 kbpsSubtitle: Thai / 26.324 kbpsDISC INFO:Disc Title: Game Of Thrones Season 6 Disc 3Disc Label: Game.of.Thrones.S06D03.MULTI.COMPLETE.UHD.BLURAY-FULLSiZEDisc Size: 93,109,817,919 bytesProtection: AACS2Playlist: 00802.MPLSSize: 32,602,865,664 bytesLength: 0:59:18.638Total Bitrate: 73.29 MbpsVideo: MPEG-H HEVC Video / 54836 kbps / 2160p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / HDR10 / BT.2020 * Video: MPEG-H HEVC Video / 3648 kbps / 1080p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / Dolby Vision / BT.2020Audio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dBAudio: English / Dolby TrueHD/Atmos Audio / 7.1 / 48 kHz / 4156 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1-EX / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dB)Audio: French / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: German / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: Italian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: Portuguese / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Czech / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Hungarian / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Polish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Russian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBSubtitle: English / 25.750 kbpsSubtitle: French / 17.721 kbpsSubtitle: Spanish / 19.767 kbpsSubtitle: Spanish / 20.898 kbpsSubtitle: German / 20.834 kbpsSubtitle: Italian / 25.332 kbpsSubtitle: Portuguese / 20.878 kbpsSubtitle: Czech / 18.517 kbpsSubtitle: Hungarian / 19.529 kbpsSubtitle: Polish / 15.992 kbpsSubtitle: Russian / 18.003 kbpsSubtitle: Dutch / 20.317 kbpsSubtitle: Danish / 19.087 kbpsSubtitle: Finnish / 18.593 kbpsSubtitle: Norwegian / 17.959 kbpsSubtitle: Swedish / 19.217 kbpsSubtitle: Greek / 23.057 kbpsSubtitle: Hebrew / 12.882 kbpsSubtitle: Portuguese / 20.874 kbpsSubtitle: Romanian / 18.868 kbpsSubtitle: Turkish / 20.062 kbpsSubtitle: Chinese / 15.964 kbpsSubtitle: Korean / 13.318 kbpsSubtitle: Thai / 13.720 kbpsDISC INFO:Disc Title: Game Of Thrones Season 6 Disc 4Disc Label: Game.of.Thrones.S06D04.MULTI.COMPLETE.UHD.BLURAY-FULLSiZEDisc Size: 60,712,270,760 bytesProtection: AACS2Playlist: 00800.MPLSSize: 38,848,856,064 bytesLength: 1:08:02.453Total Bitrate: 76.13 MbpsVideo: MPEG-H HEVC Video / 57540 kbps / 2160p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / HDR10 / BT.2020 * Video: MPEG-H HEVC Video / 3962 kbps / 1080p / 23.976 fps / 16:9 / Main 10 @ Level 5.1 @ High / 10 bits / Dolby Vision / BT.2020Audio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dBAudio: English / Dolby TrueHD/Atmos Audio / 7.1 / 48 kHz / 3750 kbps / 24-bit (AC3 Embedded: 5.1-EX / 48 kHz / 640 kbps / DN -31dB)Audio: French / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Spanish / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: German / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: Italian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: Portuguese / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Czech / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Hungarian / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Polish / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 256 kbps / DN -31dB / Dolby SurroundAudio: Russian / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBAudio: English / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 448 kbps / DN -31dBSubtitle: English / 25.756 kbpsSubtitle: French / 20.993 kbpsSubtitle: Spanish / 22.728 kbpsSubtitle: Spanish / 23.534 kbpsSubtitle: German / 24.744 kbpsSubtitle: Italian / 25.390 kbpsSubtitle: Portuguese / 23.304 kbpsSubtitle: Czech / 21.471 kbpsSubtitle: Hungarian / 22.547 kbpsSubtitle: Polish / 19.804 kbpsSubtitle: Russian / 20.896 kbpsSubtitle: Dutch / 23.483 kbpsSubtitle: Danish / 22.466 kbpsSubtitle: Finnish / 21.533 kbpsSubtitle: Norwegian / 21.229 kbpsSubtitle: Swedish / 22.603 kbpsSubtitle: Greek / 27.037 kbpsSubtitle: Hebrew / 14.797 kbpsSubtitle: Portuguese / 23.899 kbpsSubtitle: Romanian / 21.197 kbpsSubtitle: Turkish / 23.547 kbpsSubtitle: Chinese / 18.163 kbpsSubtitle: Korean / 15.589 kbpsSubtitle: Thai / 16.809 kbps
 50. 2 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


×
×
 • Create New...