Jump to content

Deimos

Użytkownik
 • Content Count

  1,120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Deimos last won the day on September 10

Deimos had the most liked content!

Community Reputation

203 Excellent

About Deimos

 • Rank
  4K

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Lokalizacja
  Słupsk
 • Gender
  Mężczyzna
 • Interests
  Prawdziwe kino domowe, to projektor dobrej klasy...i nie w blokowisku, gdzie słychać każde pierdnięcie sąsiada! I jak najmniej badziewia made in china, czy malezja!
  A drugie moje hobby to Focus ST MK2 - 2010 rok 300KM/490Nm - przebieg na dzień 22.07.2020 to 18500km .

Recent Profile Visitors

7,219 profile views
 1. Rok czasu do premiery - to bardzo odległy termin... Oby tak nie było jak z telewizorami laserowymi, wchodziły już rzekomo do sprzedaży...i miały być takie super hiper...
 2. Firma Sony przedstawiła dziś trzy nowe modele projektorów kina domowego, które odświeżają nieco gamę urządzeń japońskiego producenta. Nowe modele projektorów zostały wyposażone w nowe, specjalnie opracowane układy: X1 Ultimate for Projector (model VPL-GTZ380) oraz X1 for Projector (modele VPL-VW790ES oraz VPL-VW590ES). Obydwa chipsety, choć nawiązują do tych, które znaleźć można w telewizorach Sony, zostały zoptymalizowane do pracy z projektorami. Nowe procesory pomogą przenieść pewne technologie ze środowiska telewizorów Bravia do świata projektorów. Ważnymi korzyściami wynikającymi z zastosowania nowych chipsetów mają być funkcje Dynamic HDR Enhancer oraz Super Resolution Processing. Pierwsza z nich odpowiada za dynamiczną optymalizację zawartości HDR, druga związana jest z przetwarzaniem obrazów w zakresie ostrości. Dodatkowo urządzenia będą wyposażone w technologię Digital Focus Optimizer, niwelującą niedociągnięcia ostrości w obszarach oddalonych od centrum ekranu. Model GTZ380, to zupełnie nowa konstrukcja, tworząca niejako nową klasę w portfolio producenta. Zaawansowane rozwiązania pozwoliły uzyskać poziom jasności 10000 lumenów przy pełnym pokryciu przestrzeni DCI-P3. Zastosowany procesor serii Ultimate pozwala na znacznie dokładniejszą obróbkę sygnałów. W GTZ380 znajdą się m.in. technologie: - Dual Database Processing, pozwalająca na zaawansowaną analizę obrazu łączącą redukcje szumów z upscallingiem, - Object-based HDR Remaster, która indywidualnie analizuje różne obszary obrazu, czy - Object-based Super Resolution, która poddaje obróbce mniejsze obszary, efektem czego jest większa ostrość całego obrazu. Aby zapewnić większą elastyczność w zakresie instalacji modelu GTZ380, Sony opracowało do niego dwa różne obiektywy (sprzedawane osobno). Więcej informacji na temat nowych modeli można znaleźć na stronie producenta.
 3. Przy tej odległości to musi być 82-85"...
 4. Jak macie Apple TV 4K to sprawdźcie aplikacje Rakuten TV. Mnie zainstalowała się jakaś hiszpańska wersja i za żadne licho nie mogę się tam zalogować, ani nic zmienić. Wywalałem ze trzy razy i ponownie instalowałem, ale nic to nie dało. Lokalizacje Apple mam oczywiście Polska, ale to nic nie zmienia. Na stronie internetowej nie mam żadnych problemów. Dzięki.
 5. Samo pomieszczenie do jakiegoś lepszego dźwięku to zupełnie się nie nadaje. Skośne ściany, wielkie tafle szkła, goła podłoga...
 6. "Po tych krokach, finalna cena za komplet wyniesie: 4098,99 zł! Promocja trwa do 11 lipca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów"! Coś tu chyba nie tak?
 7. Lepiej jakby w cenie TV dali dłuższą gwarancję, a nie te marne 150zł na wypożyczenie "aż" 10 filmów...
 8. A jeżeli myślisz o przyszłości to warto wziąć pod uwagę TCL X91 (8K) 75" za niecałe 17 tys. zł. Za swoje rozwiązania i stosunek jakości do ceny otrzymał na ostatnim CES prestiżową nagrodę Gold Award.
×
×
 • Create New...