Jump to content

Deimos

Użytkownik
 • Content Count

  916
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Deimos last won the day on October 16

Deimos had the most liked content!

Community Reputation

87 Excellent

About Deimos

 • Rank
  1080p

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Lokalizacja
  Słupsk
 • Gender
  Mężczyzna
 • Interests
  Prawdziwe kino domowe, to projektor dobrej klasy...i nie w blokowisku, gdzie słychać każde pierdnięcie sąsiada! I jak najmniej badziewia made in china, czy malezja!
  A drugie moje hobby to Focus ST MK2 - 2010 rok 300KM/490Nm - przebieg na 2019 rok. to tylko 15500km!

Recent Profile Visitors

6,849 profile views
 1. O mój już nie pytam bo kolega Gmeru znowu o mało nie spadnie z krzesła...
 2. "Szacowany czas pracy wynosi 30 000 godzin przy użytkowaniu 18 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu". A jak będzie użytkowany przez 12 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu - to czas pracy się zmieni i nie dociągnie do 30000 godzin? Jakoś dla mnie dziwnie te wyliczenia są podane...Pomijając kosmiczną cenę za jedyne 55".
 3. I dalej olali HDMI 2.1, które na przyszłość może się przydać. I to ma być flagowy model?
 4. Zappiti Pro 4K HDR Audiocom Cinema Edition Zappiti, wspólnie z firmą Audiocom AV Ltd wprowadza do oferty odtwarzacz Pro 4K HDR Audiocom Cinema Edition. Będzie to certyfikowana przez ISF wersja odtwarzacza Pro 4K HDR. Urządzenie będzie pierwszym multimedialnym odtwarzaczem sieciowym, który uzyskał certyfikat ISF. Modyfikacje, wprowadzone względem standardowego modelu obejmują m.in. lepsze podzespoły sekcji zasilania, zaawansowaną filtrację zakłóceń, zmiany w płycie głównej oraz układzie Zero Signal, a także ulepszenia w zakresie prac zegara taktującego. Efektem zmian jest m.in. mniejszy poziom zakłóceń oraz bogatszy, głębszy i jeszcze bardziej ekscytujący obraz i dźwięk. Dzięki wprowadzonym modyfikacjom, odtwarzacz staje się bezkompromisowym narzędziem przeznaczonym dla odbiorców, którzy oczekują najwyższej jakości w swoich systemach AV. Zmodyfikowana wersja odtwarzacza ma być dostępna pod koniec października, w cenie oscylującej w okolicach 8tyś pln (1799€). Dla posiadaczy odtwarzaczy Pro 4K HDR dostępne mają być opcje modyfikacji ich urządzeń do wersji Cinema Edition. Koszt modyfikacji wyniesie prawdopodobnie około 4500pln (1000€). Więcej informacji na temat zapowiedzi, można znaleźć na stronie Zappiti.
 5. Ale jakiś frajer przyłożył mi znaczek zmieszany, chyba chce ten badziewny film zaliczyć i coś mu w mojej wypowiedzi nie pasuje. Więc jeszcze raz powtórzę: szkoda kasy na taki bzdet! Ale koledze wyżej też zaaplikował ten sam znaczek: zmieszany. I jeszcze komuś tu smutno. Wypij sobie to się smutasie rozweselisz! Przecież widać na dole strony, kto teraz podgląda i wstawia te znaczki!
 6. Zawsze myślałem, że do Arkadii bliżej niż do Londynu...
 7. Rozmawiałem z miłą panią, która nie powiedziała, że nie pożyczą, ale należy w tej sprawie wysłać prośbę na maila... Też mi się nie chce pisać, ale dla chcącego nic trudnego. Wystarczy pogadać z chłopakami z Arkadii z Jana Pawła, gdzie mają wystawiony model 82 950R... A może wystarczy podjechać i spróbować na miejscu zrobić test?
 8. Rozmawiałem z Samsung Polska jakiś czas temu, ale nikt z naszego forum nie zwracał się w tej sprawie do nich...
 9. Czyli brakuje mu tylko Dolby Vision... Tak się zastanawiałem, czemu tej serii Samsunga nikt nie chce tu na naszym portalu testować, ale te 4000 nitów wyraźnie zagraża Sony ZG9...Zwłaszcza kiedy porównamy ceny 82" Samsunga 950R i Sony 85" ZG9.
 10. No i dlatego z tamtego pokoju się wyniosłem😊
 11. No ja sobie przypominam moje kino sprzed lat zestaw Jamo D7-THX Ultra 2 (wcześniej Jamo THX ONE oraz D-6). Miałem to wówczas w normalnym pokoju 5 x 5 m. Był sobie jakiś kredensik, a w nim półki ze szkłem itp. jakieś lustro na ścianie itd. Jak odpaliłem Star Wars w THX - jak to całe cholerstwo zaczęło brzęczeć, a subwoofer potrafił szerzej otworzyć niedomknięte drzwi od pokoju. To szybko zacząłem kombinować przeniesienie gratów do dedykowanego pomieszczenia. I dlatego w kinach ściany są wykładane miękkim materiałem i co się tylko da...
 12. 1/3 sukcesu jeżeli chodzi o dźwięk to odpowiednio przygotowane pomieszczenie. A o tym tu nikt nie raczył nawet wspomnieć.
 13. Przesyłka dotarła już po czterech dniach od dnia zakupu od użytkownika z Kentucky w USA. Zmieniłem tylko śrubki na nierdzewne, odkurzyłem środek i wygląda już tak jak należy. W środku widać, że nic nie było grzebane ani wymieniane... Ale te 41kg, gdzie środek ciężkości jest z przodu - paskudnie się przenosi...
 14. Dobrze, że już jestem po kolacji, bo jak zobaczyłem tego aktora z prawej z tym wielkim śmietnikiem - to aż mnie zemdliło...
×
×
 • Create New...