Jump to content

prodarek

Użytkownik
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

prodarek last won the day on June 11

prodarek had the most liked content!

Community Reputation

45 Excellent

About prodarek

 • Rank
  SVCD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No nie jest bo wybory i kupowanie różnych rzeczy to sztuka kompromisu. Jak ci napiszę że jeszcze lepszą "jakość" uzyskasz używając komputera z madvr to pójdziesz w to bez względu na wszystko? no nie pójdziesz bo postawiasz wygodę nad jakość.
 2. Nie kupisz tego jest ograniczenie regionalne wysyłka tylko niemcy/austria. Co do panasonica trzeba napisać szczerze jako producent to nigdy nie był orzeł jeśli chodzi o multimedia i tak też jest w odtwarzaczach bd/uhd, wstydził bym się w ogóle oferować te apki netflix/amazon prime itd płynność działania/szybkość/wygląd to katastrofa prze z duże K, tego się nie da używać. We wszystkich tanich modelach (również ub820) piloty to tandeta a guzik netflix wciska się sam tak bo usytuowali, obsługa plików katastrofa. Jedyny plus panasonic to to że oferuje bardzo dobry obraz, możliwość brania customowego firmware dzięki czemu można oglądać płyty z innych regionów, pomijać reklamy(wchodzić bezpośrednio do menu płyty), dodawać napisy podczas oglądania płyt. Sony jako odtwarzacze za to mają dużo ładniejsze GUI są szybsze, obsługują jako tako pliki multimedialne i napisy, mają wbudowane BT do podłączenia słuchawek bezprzewodowo, wykonanie np x800m2 stoi na wysokim poziomie a większość panasów to tragiczny plastik fantastik.
 3. TV hdmi arc <> hdmi out arc w amplitunerze.
 4. Nowe Dune i Zidoo odpalają HDR10+, opalają też pełne kopie płyt UHD z DV. Możliwe, napisałem prawdopodobnie bo jeszcze nie dawno ledwo cokolwiek działało. Gdzie taka cena 170zł?
 5. prodarek

  Oled 65 do 9000tys

  Większość filmów na płytach ma DTS. Natomiast co do PS5 przecież można włączyć dekodowanie DTS przez nią a do tv puścić rozkodowany sygnał. W streamingu jest obecny tylko DD/DD+Atmos. Problem z DTS masz wtedy gdy na tv chcesz odtwarzać pliki, rozumiem że to jest właśnie twój główny problem?
 6. Projektory obsługują tylko HDR10. Także wystarczy ci Panasonic UB424(Albo jakieś Sony) i Shield TV 2019 do plików i aplikacji.
 7. To po co Ci Dolby Vision jak masz projektor? DV nie jest obsługiwane przez projektory.
 8. Od shield tv 2019? nigdy w życiu tvos jest na poziomie takim jak android tv z 5 lat temu czyli totalna bieda. https://filmozercy.com/wpis/jak-konsola-playstation-5-wypada-w-roli-odtwarzacza-plyt-4k-uhd-atmos-dts-x Do plików shield tv też jest bardzo dobry odtworzysz tam wszystko tylko "prawdopodobnie" jeszcze nie wszystkie pliki dv.
 9. Piszę o licencji dla netflixa i całej reszty aplikacji VOD.
 10. To najpierw piszesz o aplikacjach a potem o oppo / reavon które ich w ogóle nie mają... gdzie tu logika? klony to przewartościowane kupy. Reavon to klon pioneera nie oppo. Tylko Sony spełnia twoje wymogi jeśli chodzi o odtwarzacz UHD płyt, owszem DV musisz ręcznie sam włączyć ten tryb i wyłączyć. Odpuść sobie ten temat dune lub zidoo będzie dla Ciebie 10 razy lepszym rozwiązaniem Na pęczki normalnie w każdym warzywniaku sprzedają w cenie pomidorów. Ale oglądanie tych netflixów itd na odtwarzaczach płyt stwarza wiele problemów bo są błędy które firmy nie naprawiają czyli wymuszony HDR dla filmów bez HDR, albo wymuszony DV te wszystkie apki to cyrk..... Nie ma idealnego wyjścia bo oczekujesz zbyt dużo Shield TV 2019 ma w zasadzie każdą aplikację i działa tam wszystko idealnie, natomiast jeśli chodzi o pliki kodi odtworzy wszystko lecz dalej są "chyba" problemy z plikami DV. Zidoo/Dune odtworzysz wszystkie pliki ale aplikacji już brak, tryby dv, atmos itd wymagają licencji a posiada je shield tv.
 11. Skoro korzysta ze wzmacniacza stereo to należy w każdym z urządzeń włączyć konwertowanie sygnałów dolby/dts na pcm i taki właśnie sygnał wysyłać do wzmacniacza. To pozwoli otrzymać możliwie najlepszy dźwięk w tym układzie.
 12. Jak miała 150 to byłby cud. Od tego jest kalibracja, szukanie "ciemniejszego" tv to głupota.
×
×
 • Create New...