Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/12/2019 in all areas

 1. 1 point
  Ile lat ma ten telewizor?
 2. 1 point
  Bez problemu. Jaka słaba jakość, jakieś żarty.... Ja nie widzę różnicy między nim a Apple TV 4k, mam oba. Masz zjeszcze NVIDIA, jak chcesz. Wyższa cena a tam właśnie podobno jest gorszy obraz niż w Apple TV. Nie sprawdzałem, to nie powiem na 100%.
 3. 1 point
  Hej. Masz duży budżet. Nie wiem czy warto dla takich zastosowań i zimowej zabawy wydawać 30k bo poprawa względem tego Sony nie będzie tak ogromna. Ake jak bym miał taki budżet na projektor to tylko Rs2000 bo RS3000 jest Choro drogie, ake widziałem i jest to już przyzwoicie jasny obraz HDR. A nie lepiej poprawić dźwięk i kupić coś tańszego?. JVC 7900 to super projektor ake nie wiem czy w Twoich warunkach wykorzystasz całkiem jego zalety. Ja oczywiście znam ten projektor i nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak na wielu osobach na tym i innych forach z tym ze ja wyświetlam duży obraz i z 6m od ekranu. Ja bym jeszcze próbował zobaczyć TW9400. Dużo jaśniejszy od obydwu powyższych JVC co docenisz w grach. Dodatkowo HDR lepiej na nim wypada od JVC moim zdaniem bo ma dużą jasność i dobry kontrast ansi i dzięki jasności kolory moim zdaniem wypadają lepiej. Ale to dyskusyjna kwestia. Na pewno bardzo ciemne sceny wyglądają lepiej na JVC ale w grach takich praktycznie nie ma. W filmach może 10%. Trzeba by się zastanowić. zalezy jak duży chcesz wyświetlać Ekran i z jakiej odległości oglądać. Epson ma więcej opcji ostrości i do gier można ustawić obraz żyleta w rozdzielczości 4K. Ake z bliska widać pikske. W JVC obraz nie na piksli z bliska (tylko taki szumik) ale w filmach troszkę detalicznej może wyglądać obraz. Dużo zależy od materiału. Raki Bladerunner 2049 w4k wyglada obłędnie na Epsonie. Z pewnością wyglada obłędnie na JVC. Generalnie najlepiej jak byś gdzieś zobaczył. Jak jesteś w Warszawy możesz zobaczyć u mnie bo ja mam podobne warunki i zastosowanie jak ty z tym ze mój media room jest duży i mam duży ekran. Aha płynność. I jak chcesz grać to polecam co najmniej 50 fps. duży ekran nie lubi 30 FPS. Nie wiem czy konsola pociągnie taki klatkaż w 4K. W PC co najmniej RTX2080. Wtedy obraz jest miodzio przynajmniej w Epsonie bo na JVC przyznam ze Akurat nie grałem. W filmach. Cóż żaden z powyższych projektorów nie jest idealny ale by niuansami na plus będzie wyróżniał się JVC. Sony tutaj wypadnie chyba najlepiej. Ake nie polecam nowych modeli 4K od Sony ze względu najsłabszy stosunek ceny do ogolnej jakości obrazu. Pozro.
 4. 1 point
  Serio polecacie yas-207? Ja to miałem i to był dramat. Logitechy 12 letnie za 60 euro (cena z przed 12 lat) , które są byle jak rzucone za TV, podpięte na Jacka 3.5 mm masakrują tą graj belkę. Oddałem zażenowany do sklepu. Ne jestem wstanie zrozumieć tych podniet recenzentów w sieci. Nawet moja żona była zażenowana, która raczej nie jest wymagająca jeśli chodzi o dźwięk TV. Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 5. 1 point
  Tak tak. Słuchajcie Barnaby 🙄 Panasonic ma lepszy obraz prosto z pudełka, a w LG żeby było podobnie to już trzeba zapłacić za kalibracje. Ale nawet kalibracją nie naprawi się gorszego odwzorowania ruchu i pikselowatych blysków w czerniach przy szybkich przejściach scen. Niby aktualizacjami to poprawiono ale nie do końca. I oczywiście zaraz Barnaba zacznie wyzwiska pod moim adresem i spamować moje komentarze lolami "za karę" jak to on ma w zwyczaju... Tyle że to jest opinia profesjonalisty, a konkretnie to Vincent Teoh z hdtvtest mówił o tym w niedawnych recenzjach tv OLED od LG i Panasonic. Ja bym nie dawał całkowicie wiary temu co wypisuje Barnaba bo nie raz wygląda to tak jakby dla LG pracował - nagania na tv tego producenta cały czas jakoby były we wszystkim "najlepsze". Może nie pracuje ale zaślepienie na fakty bywa u niego dziwne.
 6. 1 point
  To akurat proste, lepszy obraz Panasonic, lepszy smart LG.
 7. 1 point
  Nie wiem skąd te błędne informacje o rzekomych trzech pikselach ...zepewne ktoś kto to pisze opiera się na jakimś ISO co jest błędnym zrozumieniem ten certyfikat pozwala producentowi dopuścić produkt do sprzedaży ....roklamować można od choćby uszkodzonego jednego subpiksela a co dopiero 3 piksele później krążą w sieci takie błędne informacje ...sam reklamowałem tv panasonica bo miał zawieszony jeden subpiksel przyznaję że za pierwszym razem pracownicy mediamarkt nie chcieli uwzględnić reklamacji ale po piśmie od Rzecznika Praw Konsumenta ponownie pozytywnie rozpatrzyli reklamacje
 8. 0 points
  Witam, kupilem nowy telewizor, pochodził 3 h i się zaczął sam wyłączać, więc zadzwoniłem na serwis , wymienił mi płytę główną, ale teraz znowu wyskoczył martwy pixel, jeszcze mam szansę go oddać, bo nie minęło 14 dni. Tylko pytanie czy mogę go oddać po naprawie serwisowej? Lub zglosic reklamacje?
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


×
×
 • Create New...