Jump to content

Barnaba

Użytkownik
 • Content Count

  1,972
 • Joined

 • Days Won

  26

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Barnaba last won the day on May 7

Barnaba had the most liked content!

Community Reputation

535 Excellent

About Barnaba

 • Rank
  4K

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,581 profile views
 1. Z mojego doświadczenia nie jest to problem. Używam tv oled do bardzo podobnych celów jak twoje. 65B7 już 3 lata, a 77C8 rok. 65 był w salonie 2 lata i rok temu zastąpił go 77. Właściwie to nie ma treści bez stałych elementów typu loga i paski. No może wtedy, gdy leci coś z Netflix. 65 od kilku miesięcy ma "wyzwanie", bo właściwie używany jest 2h dziennie TYLKO do TVN24, a więć TYLKO paski. Na obu, a w szczególności na 65 brak wypaleń. Choć zakładam, że na mniejszym z czasem mogą się pojawić. Nie będzie to dla mnie jednak wtedy problemem
 2. Trochę nie wierzę, że ty tak na poważnie? Ale jeśli tak, to może funkcja "zoom" w tv rozwiąże twój "problem"?
 3. Do minusów, w stosunku do LG, dodałbym fatalny serwis (może będziesz miał szczęście), słabszą gwarancję i dużo niższą jasność. No, ale upłynniacz działa wreszcie dobrze! Ważne, że to ci akurat pasuje. Ciesz się bezawaryjnym użytkowaniem!
 4. Aż 2 szt tak samo walnięte? Coś mi nie pasuje. Na pewno podłączyłeś w dobry sposób - kabel jest kierunkowy? Możesz go sprawdzić w innej konfiguracji, np player z tv? Mój (20 metrów) działa doskonale.
 5. Pomijając drobny fakt, że router nie ma nic wspólnego z WI-FI
 6. Pozwolę sobie całkowicie się nie zgodzić z tobą
 7. No widzisz, jakoś jestem i nic mi się nie przycina Natomiast włączenie upłynniacza zabiera mi całą przyjemność z oglądania.
 8. Ha, oczy mi otworzyłeś! Już wiem dlaczego jestem "nienormalny" i nie mogę znieść jakiegokolwiek upłynniacza
 9. Trochę wam współczuję, bo znalezienie telewizora łączącego najlepszą jakość obrazu z najlepszymi "wodotryskami" jest bardzo trudne. Panasy są dobrze kalibrowane fabrycznie ale mają słaby "smart", philipsy tragiczny serwis, sony taki średniak Dla mnie najważniejsza jest przewaga parametru APL w oledach LG, a że płynność jest wymysłem Szatana, to oba suwaczki wyłączone. Dlatego dobrze jest przeczytać kilka wątków forum PRZED zakupem i mamy dość precyzyjny obraz sytuacji - każdy dopasuje pod swoje wymagania.
 10. Masz rację - pomyliłem się w szybkości HDD. Dawno się tym nie zajmowałem Co nie zmienia faktu, że USB2 powinien odtworzyć każdy film bez "czkawki"
 11. Ja kupiłem tę USB->RJ45, choć są tańsze Nie sądzę, ze to wina samego USB. USB 2 ma 480 Mbs, więc ok 2 razy więcej niż mają najszybsze, serwerowe HDD. Myślę, że to generalnie problem LG z interfejsami, bo np., jak pisałem, LAN 1Gbs (na USB 3.0) osiąga tylko ok 20% teoretycznej wydajności. Rozważam to wszystko tylko z ciekawości, ponieważ używam tv jako wyświetlacza i jedynym ważnym dla mnie złączem jest jedno HDMI
 12. po 1. usb 2.0 powinno z naddatkiem wystarczyć do obsługi HDD, więc użycie usb 3.0 niczego nie zmieniłoby po 2. kup może adapter (przejściówkę) usb-rj45 z obsługą lan 1Gbs ja z ciekawości przetestowałem taki na usb3 na moim B7 i uzyskałem prędkości rzędu 170 Mbs, więc mieszczące się swobodnie w zakresie działania usb2 być może to rozwiąże część twoich problemów?
 13. całkiem sensownie, jeśli można obniżyć cenę, skoro teraz nie ma do czego wykorzystać 2.1 i wystarcza 2.0
 14. Barnaba

  LG OLED65B9PLA

  makrobloki - silna kompresja/mały bitrate, niezależne od wyświetlacza
×
×
 • Create New...