Jump to content

Barnaba

Użytkownik
 • Content Count

  1,622
 • Joined

 • Days Won

  9

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Barnaba last won the day on September 15

Barnaba had the most liked content!

Community Reputation

343 Excellent

About Barnaba

 • Rank
  4K

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,841 profile views
 1. Ten z allegro nie "chwali się" żadnym certyfikatem, w odróżnieniu od tego pierwszego Nie mam zaufania do takich entuzjastycznych opisów, niczym nie popartych. Poza tym masz informację, że przetestowany
 2. ja przetestowałem te kable w długości 3 m i mogę polecić
 3. fakt - nie doczytałem przepraszam za zamieszanie
 4. Jeszcze, rzutem na taśmę, przyjrzyj się temu wątkowi. Odtwarzacz z zupełnie innej ligi Ja zapłaciłem 1200, więc mieści się w twoim budżecie.
 5. Odtwarzacz "pełniejszy". Pytanie, czy zmiany warte są 90$? Dla mnie nie. Wyjścia cyfrowe audio przydadzą się być może audiofilom. Podobnie, sekcja zasilania powinna być słyszalna tylko dla bardzo wyrobionego ucha. No i ten bardzo ważny element dla audiofilów, czyli konkretniejsza budowa zasilacza (transformator!)
 6. aaa, zrozumiałem, że masz te pliki do dyspozycji Czyli tv nie rusza struktury/formatu dysku ale szyfruje pliki z nagraniami?
 7. I tu mamy pierwszą realną przewagę "9" nad "8" Podejrzewam, że "naprawią" ten "błąd" przy kolejnej aktualizacji
 8. DHL w cenie Nie było kwestii ceny przesyłki i wyboru kuriera - po prostu tak wysłał mi już 2 razy
 9. Nie chce mi się przebijać przez te krzaczki... Na ile wycenili tę przeróbkę? Dla purystów koszt powinien zamknąć się w 380$ (330 player + 50 zasilacz)
 10. Po raz kolejny napiszę, że wszyscy tu mają rację Tylko, jeśli to drobna aktualizacja, to czemu jej nie ma? Jest mnóstwo niepotrzebnych "wodotrysków" a amplitunerach, z których rzadko kiedy (albo nigdy) się korzysta. A takie HDMI 2.1 jest nośne marketingowo.
 11. Powtórka z rozrywki To jednak nie wszystko. Potrzebne jest również 50% modulacji kontrastu. Ten parametr definiuje stopień, w jakim odróżnimy od siebie pojedyncze piksele na matrycy. Zdefiniowało go Międzynarodowy Komitet ds. Metrologii Wyświetlaczy (ICDM). Może to oznaczać wykluczenie obecnych telewizorów 8K Samsunga, które używają technik ditheringu na poziomie subpikseli. Dzięki nim możliwe są lepsze kąty widzenia, ale ich produkty nie spełniają wyżej wymienionego kryterium (ICDM).Źródło: https://hdtvpolska.com/8k-ultra-hd-znamy-logo-i-dalsze-szczegoly-specyfikacji/
 12. Tu jest mały kłopot dla niektórych. Piszesz o zmianie sposobu podłączania urządzeń do systemu AV. Ja mam wyczerpane wszystkie (8) wejścia HDMI w ampli. Pewnie, mam jeszcze 3 wolne w TV (używam tylko 1 jako monitora) i mógłbym je wykorzystać. Jednak powstaje niespójność w obsłudze sprzętu i ja (jeszcze ) sobie poradzę ale pozostali domownicy niekoniecznie. Czy jest TV z 8 HDMI ? Dlatego uważam, że wprowadzenie nowego standardu do wzmacniaczy jest potrzebne choćby ze względu na wygodę
 13. To wszystko (chyba) prawda, jednak producenci elektroniki chwalą się każdą, najdrobniejszą innowacją, żeby tylko zrobić lepsze wrażenie na potencjalnym kliencie. Podejrzewam, że chodzi o kasę? Czyżby była tak duża, że odpuszczają taki mocny argument marketingowy?
 14. Z waszymi argumentami ja osobiście się zgadzam Ale są tu na forum gracze, którzy z utęsknieniem czekają na HDMI 2.1. Podobno do czegoś tam strasznie się przydaje. A, że często nieodłącznym elementem toru AV jest amplituner, pełniący rolę switcha, więc przydałaby się obsługa HDMI 2.1 i w tym "klocku".
×
×
 • Create New...