Jump to content

Gmeru

Admin
 • Content Count

  20,598
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Gmeru last won the day on October 10

Gmeru had the most liked content!

Community Reputation

1,806 Excellent

About Gmeru

 • Rank
  EISA Member, THX Certified Level 2
 • Birthday 02/27/1984

Profile Information

 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

66,320 profile views
 1. Ale coś konkretnie? Bo tv ma dużo trybów fabrycznych Czerń kontrast? Płynność? O kolory to tak średnio pytam bo oba można też skalibrować więc w sumie będą świecić tak samo no ale to pytanie czy chcesz obraz taki jak jest w org. źródle. Ciekawi mnie to bo NU był wręcz rozchwytywany i wiele osób płacze, że go nie może już kupić czemu się nie dziwię. W tej cenie nie było nic lepszego... HDR np. miał taki jak telewizory dwa razy droższe. Oczywiście Sony XF9005 to też przekozak obrazowo Tak jak mówię: ciekawi mnie to bo znam na wylot NU i wiem jaki był dobry (w swojej cenie ciężko było o konkurencję pod 4K Ultra HD) 😜 i też wiem, że KS7000 był też dobry co też jest ciekawe w kontekście, że zrobiłeś takie wymiany.
 2. Z tym czy coś jest na firmę czy nie i kto co robi z tym sprzętem itd itd itd. Chodzi o to żeby kupić najtaniej, w najlepszej cenie. A na takim kolosie aż się prosi żeby móc kupić na firmę i to jest MEGA. A kto jak to robi to już jego sumienie. Jak ktoś ma biznes tech to dużo zaoszczędzi : )
 3. Nie rozumiem jaki masz z tym problem 😜 Ale spoko, jest cisza wyborcza więc nie podejmuję dyskusji 😜
 4. Wszystko co się da kupuje na firmę. Dzięki temu dużo odliczam. Taki mały tip 😜 Bo chyba czegoś ktoś nie wie ; )
 5. W sumie ciężko coś dodać do tego co napisałeś. Samsung ma jeszcze Motion Plus Gry i to jest extra sprawa. Jakościowo oba są top top w HDR.
 6. Witaj, Atakowałbym najnowszą wersję Philipsa z serii Phiips Performance czyli tą o której napisałeś. Możesz o niej przeczytać w tych miejscach: 1. https://hdtvpolska.com/telewizor-dla-kazdego-philips-performance-pus7304-pus7334-pierwsze-wrazenia/ 2. https://hdtvpolska.com/jaki-telewizor-do-3000-zl-pazdziernik-2019/ 3. https://hdtvpolska.com/telewizor-do-konsoli-do-3000-zl-top5-pazdziernik-2019/ Alternatywy masz też w tym drugim linku.
 7. Telewizor do konsoli w cenie do 3000 zł? W tym budżecie, możemy pozwolić sobie na zakup całkiem niezłej klasy ekranu, który sprawdzi się podczas grania. Będzie on posiadał dość dużą przekątną w okolicach 50-55 cali co będzie nie lada atrakcją podczas pochłaniania kolejnych etapów ogrywanego tytułu. Wszystkie poniższe telewizory wspierają rozdzielczość obrazu 4K oraz w podstawowym stopniu także HDR. Jeden z przedstawicieli posiada też wsparcie dla tzw. szerokiej palety barw czyli kolorów z palety zarezerwowanej tylko dla gier w 4K Ultra HD.   Przeczytaj całość
 8. Mając do wydania około 3000 zł możemy pozwolić sobie na zakup dużego telewizora bardzo przyzwoitej klasy. Ekran taki powinien obsługiwać rozdzielczości 4K wraz z HDR, posiadać dobre parametry do grania jak również być wyposażony w rozbudowany system multimedialny z popularnymi aplikacjami wideo jak player, netflix czy YouTube. Jakie modele wyróżniają się najbardziej na tle swojej konkurencji? Przedstawiamy nasze TOP5 na październik 2019.   Przeczytaj całość
 9. To podjedź i zrób jak myślisz, że kluczowy i flagowy model robi się "w 5 min na kolanie w sklepie" Zaraz chyba spadnę z krzesła. Taki telewizor robi się ładnych kilka dni. Jako portal działamy oficjalnie z Samsung i czekamy w spokoju aż model pojawi się w testach z działu, który się tym zajmuje. Więc polecam zakończyć durne polemiki i nie pisać jakiś nieprawdziwych historii. 5 raz nie będę pisał tego samego. Dla mnie koniec tematu Q950R. Mam nadzieję, że po raz kolejny nie będzie takich samych pytań.
 10. O proszę. A z kim rozmawiałeś? Ja nie znam Pana Samsung Polska A może to Pani? Będę bardzo złośliwy bo ręce mi opadają jak słyszę temat testu Q950R. Już wiele razy pisałem o tym a ty dalej swoje i dalej snujesz jakieś historie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Masz jakieś urojenie na tym punkcie? Serio pytam. Ostatni raz: będzie jak będzie produkt. Taki model nie stoi pod ręką. Masakra z tobą... Napisz swój test jak Ci tak zależy. Albo podrzuć nam model 82" a najlepiej 98", rozpakuj i postaw. Zbadamy go specjalnie dla Ciebie. Przypomnę, że do Sony lecieliśmy specjalnie do Londynu.
 11. Dolby na pewno, HDR10+ wątpliwe Ale może po nowym roku będą jakieś nowe sojusze.
 12. Jak na CES 2020 coś pokażą w tym kierunku to pewnie będzie ten najnowszy. Ale CES to ostatni moment.
×
×
 • Create New...