Jump to content

pmcomp

Użytkownik
 • Content Count

  11459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

pmcomp last won the day on July 3

pmcomp had the most liked content!

Community Reputation

912 Excellent

About pmcomp

 • Rank
  Moderowana zawartość

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Lokalizacja
  wieś pod Warsiawą
 • Gender
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

33270 profile views
 1. Widziałem ten ULED na targach, doopy nie urywał.
 2. pmcomp

  JVC 40VU63M

  A co w nim ciekawego? Wyprodukowany w Turcji przez Vestela, który ma prawa do Telewizorów marki JVC.
 3. O tym filmie napisano już wiele. Po prostu znakomity, teraz w 4K z BD-UHD. Must have. A ja osobiście jestem fanem łodzi podwodnych i filmów o nich. Polska zamiast mysliwców i hufców Maciarewicza powinna miec chociaż jedną porządną lódź podwodną z rakietami konwencjonalnymi. Ten film pokazuje po co ... strategia odstraszania. https://www.imdb.com/title/tt7458762/ https://www.filmweb.pl/film/Wilcze+echa-2019-823827
 4. Jak wpiszesz w google RTV i Łódź to Ci wyjdzie.
 5. Aaaa ... dzięki. Znaczy kierowca akurat poszedł na siusiu .
 6. A skąd wiesz, że naczepa została zostawiona w miejscu niestrzezonym? Nie powinieneś czasem podzielić się swoja wiedzą z Panem Prokuratorem?
 7. Czyli dostep do coraz wiekszej ilości ... reklam .
 8. Spotify ... z ich jakością ??? Raczysz żartować. To taka streamowana mptrójka ... to już chyba lepiej kraść ... mńiejszy obciach.
 9. LG nigdy nie był marką premium.
 10. Pytanie ilu klientów mogliby stracić? Np. ja osobiście nie oglądam niczego co ma reklamy.
 11. Chyba najbardziej popularnym wątkiem czy zapytaniem jest: gdzie najtaniej kupić telewizor. Niestety nie zawsze najtaniej okazuje się być ... najlepiej czy najbezpieczniej. O przekrętach podczas zakupów przez internet napisano juz tomy, ja opiszę Wam swoją historię. Ok. dwa lata temu zakupiłem TV OLED LG 55E6, za wtedy jeszcze dość dużą kwotę. Z fakturą, z gwarancją, z odbiorem osobistym, ze sprawdzeniem czy wszystko jest OK. Nie było wszystko OK jak okazało się tydzień temu. W podziedziałek o 8-ej rano dzwonek do drzwi, otwieram, w progu trzech Panów. Po zapytaniu o moje personalia jeden z Panów wyjmuje z kieszeni blachę ... Komenda Policji z Radomia. Z mojej strony szybki rachunek sumienia, nic na sumieniu. Na zapytanie w czym moge pomóc słysze historię i otrzymuję pismo jak poniżej: Potem zostaję pouczony w kwestii moich praw i obowiązków jako świadka. Zostaje przesłuchany na okliczność zakupu rzeczonego TV, a potem Panowie dokonuja oględzin telewizora, sprawdzając jego numer seryjny porównując z numerami skradzionych telewizorów. Okazuje się, że na szczęście mój telewizor nie figuruje w ww. spisie i nie pochodzi z kradzieży. Dlaczego na szczęście? Dlatego, że gdyby pochodził z kradzieży to Panowie opuścili by mój dom z tymże telewizorem w bagażniku. Ja dostałbym pokwitowanie i mógłbym dochodzić zwrotu zapłaconej ceny od sprzedawcy na drodze sądowej. Miłe? Nie sądzę. Post ten piszę jako ostrzeżenie. Sprawdzajcie sto razy sprzedawcę, sklep, legalnośc pochodzenia itp. bo potem w przypadku problemów mogą byc straty. Jak mówi przysłowie nie wszystko złoto co się świeci. Pozdro PS. post ten proponuję podwiesić.
×
×
 • Create New...