Jump to content

pmcomp

Użytkownik
 • Content Count

  12,430
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

pmcomp last won the day on December 30 2021

pmcomp had the most liked content!

Community Reputation

1,215 Excellent

About pmcomp

 • Rank
  Moderowana zawartość

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

36,405 profile views
 1. Na podlinkowanym wątku na pierwszych 4-ech stronach jest wszystko opisane. Jutro spróbuję wgrać nowy EDID i sprawdzić różne opcje wyswietlania na OLED i proju JVC.
 2. Masz racje. Albo 8 bit albo 4K@30, oba dla RGB. Dla OPPO podlaczonego do OLEDa C1 przyjmuje dla YCbCr ustawienia dla 4:4:4 12 bit 4K@60.
 3. Hmmm. W normalnym podłączeniu OPPO do proja JVC przez optyczny HDMI 25m uzyskałem 12 bit 4:4:4 4K@60 czyli maxa. Dzisiaj wypakuję tego Vertexa i rozpocznę zabawę.
 4. Na AVS Forum i na forum HDfury pieja z zachwytu nad wspolpraca z JVC. Pozyjemy, zobaczymy u mnie. Zadnego parcia na to urzadzenie nie mam. 30 dni na zwrot.
 5. Mam nadzieje, ze @opus bedzie mial jakies wnioski ze swoich doswiadczen wczesniej niz ja. Do mnie musi przyjechac M. Koper ze sprzetem bo ja nijak moge ustawic cos w JVC. Ew. moge sprawdzic skaler i wyjmowanie audio. Zakladam, ze matryca praxuje poprawnie w trybach switch i splitter.
 6. Ten sposób prezentacji z goownianym bitrate'm mnie mało interesuje. Zobaczymy jak to to działa w praktyce. Jak da dobry organoleptyczny efekt i mi się spodoba to zostanie, jak nie to do pudła i zwrot. Wstepnie jestem umówiony z Mackiem Koperem na instalacje i ustawianie.
 7. amazon.pl Właśnie zakupiłem. 30 dni na testy i ew. zwrot. Najciekawsze: Hdfury devices will let you fake your edid to get a DV stream to a non-DV display, like a projector. I use a Vertex2 with ATV4K and Shield to get the LLDV stream sent to my Projector. Works great! Potem skaler do 4K. A potem matryca, wyjęcie dźwięku z HDMI ARC/eARC. Tak na szybko.
 8. Właśnie dzisiaj rozmawiałem z Arturem Kowalikiem. I znowu Znafco minąłeś się z prawdą odnośnie RS520 .
 9. Chyba testowo . Bo teraz będziesz mógł podpiąć do wejścia w Veretx2.
 10. Ciekawe jest zarządzanie i sterowanie, które w poprzednich wersjach było upierdliwe: New devices have webserver that allow straight connection from WIN/MAC/LINUX/iOS/Android or any web browser based device, no need of any GoBlue add on. Czyli połączenie webowe po IP. Zakłądam, że nie ma wbudowanego wifi i podłącza się do LAN przez port ethernet.
 11. Ja tylko nie kumam czemu podłączasz Vertexa przez ampli/procesor? Jeśli podłączysz za to możesz skorzystać z przełączanych wejść HDMI w ampli/procesorze i dopiero potem poddać sygnał obróbce wyjściowej. Nie mówiąc o tym że wtedy powinien zadziałać ARC/eARC. Co ciekawe na schematach połączenie, które oni pokazują jest takie podłączenie jak twoje. BTW to urządzenie coraz bardziej mnie ciekawi, tym bardziej że w Polsce mozna kupić praktycznie w tej samej cenie co w USA (gdzie przy imporcie dojdzie cło i VAT) czy w Europie. Chyba je zaraz zamówię. Mam 30 dni na przetestowanie i ew. zwrot.
 12. Ktora masz wersje? 0110 czy 0115? Czemu Vertexa podlaczyles przez proxesorem, a nie za? BTW czy pomiedzy nimi jest jedynie roznica w liczbie wejsc (4x2 vs. 2x2) czy takze w funkcjonalnosci typu video processing? OK, doczytalem. Masz nowszy Vertex2. Tu znlazlem opisane roznice w stosunku do starszej wersji Verteex: https://www.avsforum.com/threads/hdfury-vertex2-owners-thread.3069170/ po tlumaczeniu: https://www-avsforum-com.translate.goog/threads/hdfury-vertex2-owners-thread.3069170/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=wapp IMHO roznica w cenie jest warta doplaty. Tu w skrocie parametry i mozliwosci: https://www-avsforum-com.translate.goog/threads/hdfury-vertex2-owners-thread.3069170/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=wapp
 13. pmcomp

  OPPO UDP 203

  Sorry, walnalem glupote. Egreat A5 nie wyouszcza DV wiec nie moze on przejsc przez Oppo. . Musialbym podlaczyc drugiego Oppo na wejscie HDMI IN pierwszego zeby to sprawdzic. Za duzo roboty, przelaczenia i przenoszenia. Pozdro
 14. I zamiast w 4K z eleven bedziemy je ogladac w goownianej jakosci z viaplay? Za[beeep]iscie. 😡
×
×
 • Create New...