Skocz do zawartości
Gmeru

Telewizor dla każdego? Philips Performance PUS7304 / PUS7334. Pierwsze wrażenia!

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, efel napisał:

Jakie prawa autorskie? Kopiując ustawienia z innego telewizora nie uzyskujesz tak naprawdę nic, a często możesz sobie pogorszyć obraz. To jest taka sama sytuacja jakbyś wszedł w te menu strojenia kolorów i losowo sobie pozmieniał tam wartości. To nie ma nic wspólnego z prawami autorskimi.

Jeżeli zauważyłeś poprawę obrazu względem tego co miałeś wcześniej to znaczy że:

  • miałeś źle ustawiony telewizor pod kątem zwykłych nastaw typu zakres RGB, jasność, kontrast itp
  • miałeś po prostu szczęście i Twój TV miał podobną matrycę do tego kalibrowanego.

Jak zwykle się wsadzasz "między wódkę, a zakąskę". Jedź do kolegi ustaw mu TV, będzie zadowolony. Zrób to całkowicie gratis, ponieś koszta, bądź COOL. Tak naprawdę odbiór obrazu jest osobniczy dla każdego z osobna. Jedne nastawy będą super dla jednego, a całkowicie nie do przyjęcia dla innej osoby. Nie bardzo masz prawo decydować co ja mam, czy nie mam. Mam ochotę popełnić dotację, to jest moja decyzja.Jakbym stwierdził, że to jest niewłaściwe, to bym to zlał ciepłym moczem. Ale wraca, że nic ci do tego. Tak samo nie widziałeś obrazu na moim TV, to skąd masz czelność twierdzić, że coś uzyskałem, czy nie. Masz problem, to idź do specjalisty.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego po podłączeniu soundbar (LG SJ4R) i wyłączeniu głośników TV (70pus7304) na dekoderze (podglośniony na MAXA) mam dość cichy dźwięk, a jak włączę Netflix/YouTube czy inne to wali po uszach jakby było 10x głośniej?

Bez różnicy czy podłączę soundbar kablem optycznym, HDMI czy oba na raz.

Nie wiem. Wydaje, mi się, że próbowałem już wszystkie opcje dostępne w tym TV i nic się nie zmienia w tej kwestii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to dekoder Vectry, to oni bardzo cicho nadają wszystkie kanały. Może w innych sieciach też jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed Wielkanocą zakupiłem model 70pus7304/12 potwierdzam 70tka ma matryce VA, po ponad tygodniu używania doszedłem do kilku wniosków m.in otóż procesor P5 ma zbyt mocny aspekt ostrzenia co się uwidacznia mam nadzieję że kolejny firmware to poprawi.Do poprawy oprogramowanie 

Obraz:Tv podłączony z początku kablem w wersji  1.3 w porcie hdmi1 arc po zakupieniu w wersji 2.0 nasycenie barw się poprawiło (nie wierzę w dzialanie kabla ale tutaj ciut lepiej to wyglada)kabel kupiony za niecałe 40 dychy ze znanego portalu aukcyjnego 

Philips jest bardzo czuły na jakość sygnału dodam mam kablówke z UPC część kanałów nawet w HD jest kiepska tutaj TVN7 czy TNT lub Paramount ,natomiast kanały jak C+film lub Polsat film czy też ale kino+ są nadawane w lepszej jakości (moje odczucie )i widać różnicę,niebawem przesiadka na platformę C+ więc mam nadzieję więcej z Filipa wycisnąć 

Udało mi się sprawdzić u sąsiada jakość z wspomnianego C+na dekoderze 4k podpiętego pod Philipsa  przepaść kolosalna.... w stosunku do UPC

Po tygodniu czasu kombinowania  udało się dobrać ustawienie w trybach ISF(dzień i noc)tutaj nadmienie gotowe presety są źle dobrane wręcz odrzucają potencjalnego użytkownika do zakupu trochę poszukałem w sieci i pomocne były wpisy na których nastawach bazowałem wedle mojego uznania tak jak odleglość od tv,jasność pomieszczenia, polecam prześledzić ten wątek ⬇️

https://www.avforums.com/threads/philips-55pus7303-12-calibration-im-lost.2202108/

Oczywiście dla każdego dany aspekt ustawień będzie inaczej widoczny ale jest to jakaś baza pod własne ustawienia ,także dziś wieczorem wrzucę (a kombinacji jest kilka)

Tv oceniam dość pozytywnie brak tutaj matrycy 100hz jasność mogłaby być lepsza aczkolwiek w cenie jaką dałem na czerwono -żółto-niebieskim sklepie była mega atrakcyjna na nocnej promocji 

Pilot niestety bez podświetlenia ,jakość dźwięku z wbudowanych głośników tylko do wiadomości.

Android działa bez zacinek ,kodi chodzi bez problemu ,uwidacznia się spadek jakości netflixa odkąd jest epidemia koronawirusa ale to ponoć chwilowe tylko

Brak Lagów w trybie gra na x360 oraz Xbox one S

Tv łyka praktycznie wszystkie formaty video 

Jest też w linku ciekawy wątek odnośnie trybu monitor ,ktoś może próbował ?bo to wg autora wpisu rozwiązuje problem z rwaniem obrazu gdy upłynniacz jest włączony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępna jest nowa aktualizacja do Tv. Nie wiem co poprawia ale na pewno nie tryb gry... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, a raczej nic nie poprawia. Miałem samoczynne restarty, nawet już dochodzi do kilku dziennie, przycisk "ok" na pilocie przestaje działać, przeglądając aplikacje w sklepie często wychodzi mi do głównej strony launchera, youtube też mi często zamyka. Pojawiające się piszczenie po którym następuje zwiecha i restart tv. Pojawiające się w poziomej linii kwadraciki które bez restartu tv nieznikają. Ogólnie tv działa mocno niestabilnie i było to na każdym sofcie który był poprzednio.

Edytowane przez djrzz
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia ISF Dzień 

Kolor 52-54

Kontrast 65

Ostrość 1

Jasność 54

Zaawansowane =>

Kolor:wzmocnienie kolorów wyłączone (ew.minimum zależy od preferencji)

Temp.barwowa:Własne

Dostosowanie punktu bieli :

2punktowe:

czerwony wp 125,zielony wp81,niebieski wp76 ,

Czerwony BL+ 5,Zielony BL-2,Niebieski BL +4

20punktowe:

Poziom 6,r-przesuniecie 4,g-przesuniecie -5,b-przesuniecie-3

 

Kalibracja kolorów :

Czerwony :barwa +2,nasycenie -3

Żółty:barwa -2,nasycenie +2

Zielony:barwa -1,nasycenie -4

Turkusowy:barwa +1,nasycenie -1

Niebieski:barwa +2,nasycenie -1

Tryb kontrastu wyłączony 

zwiekszanie rozdzielczości HDR wyłączony 

kontrast dynamiczny wyłączony 

kontrast obrazu 91

czujnik światła włączony 

Gamma+2

Ostrość ultra resolution wyłączony 

czyszczenie obrazu :

-redukcja szumów wyłączony (można dać minimum)

-redukcja zniekształceń MPEG wyłączony (można dać na minimum)

Style ruchu :osobisty 

natural motion średnio 

LUB

Style ruchu film 

ustawienie ogólne >HDMI ultra HD optymalny 

 

P_20200421_222123.jpg

P_20200421_221932.jpg

P_20200421_221913.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, djrzz napisał:

Chyba, a raczej nic nie poprawia. Miałem samoczynne restarty, nawet już dochodzi do kilku dziennie, przycisk "ok" na pilocie przestaje działać, przeglądając aplikacje w sklepie często wychodzi mi do głównej strony launchera, youtube też mi często zamyka. Pojawiające się piszczenie po którym następuje zwiecha i restart tv. Pojawiające się w poziomej linii kwadraciki które bez restartu tv nieznikają. Ogólnie tv działa mocno niestabilnie i było to na każdym sofcie który był poprzednio.

Witaj w krainie Philipsa i ich optymalizacji Android TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, djrzz napisał:

Chyba, a raczej nic nie poprawia. Miałem samoczynne restarty, nawet już dochodzi do kilku dziennie, przycisk "ok" na pilocie przestaje działać, przeglądając aplikacje w sklepie często wychodzi mi do głównej strony launchera, youtube też mi często zamyka. Pojawiające się piszczenie po którym następuje zwiecha i restart tv. Pojawiające się w poziomej linii kwadraciki które bez restartu tv nieznikają. Ogólnie tv działa mocno niestabilnie i było to na każdym sofcie który był poprzednio.

A później ludzie tacy jak @FrankyGoes polecają ludziom tu na forum Philipsy pisząc że Philips się już uporał z softem i od jakiegoś czasu wszystko jest już ok. Taaa...

A jak ostrzegam ludzi przed tym dziadostwem w dziale 'Co kupić' to ten typ z drugiego konta @irroo do moich postów daje zmieszane buźki. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 43PUS6401 Android dobrze działał, szkoda że diody odpadły to bym do dzisiaj miał i nie musiał kupować tego 7334. Nawet apke do sterowania olali. Najwyżej oddam na rękojmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efel, znowu ośmieszasz to forum. Kiedy redakcja cię wreszcie zbanuje ? Redakcjo; czekamy.

Wpis wjrzz to fałszywka na 100% napisana przez efel z logo wjrzz. 

Edytowane przez UHD fan
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, UHD fan napisał:

Efel, znowu ośmieszasz to forum. Kiedy redakcja cię wreszcie zbanuje ? Redakcjo; czekamy.

Wpis wjrzz to fałszywka na 100% napisana przez efel z logo wjrzz. 

Kolego, o mnie Ci chodzi? Mylisz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, UHD fan napisał:

Efel, znowu ośmieszasz to forum. Kiedy redakcja cię wreszcie zbanuje ? Redakcjo; czekamy.

Wpis wjrzz to fałszywka na 100% napisana przez efel z logo wjrzz. 

Aa zapomniałem o trzecim koncie kolegi @FrankyGoes. Czy to przypadek, że jak wspomniałem Franka, dostał powiadomienie z forum że go tu wspomniałem to od razu też się tu pojawiłeś? 

Możesz sobie pisać że ośmieszam forum, ja to zniosę. Ale spójrz prosto w oczy ludziom którym wcisnąłeś Philipsa i teraz mają z nim najróżniejsze problemy.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efel, ten kto napisał Ci, że jesteś chory w tamtym wątku to też ja. :) 

Mam tu konto od lat i naprawdę nie jesteś tak ważny by zakładał kolejne by się z tobą wymieniać uwagami

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, FrankyGoes napisał:

Mam tu konto od lat i naprawdę nie jesteś tak ważny by zakładał kolejne by się z tobą wymieniać uwagami

jasna sprawa, że jestem mały ważny.

Ale masz kilka kont nie ze względu na mnie czy inne osoby, ale żeby naganiać sprzedaż w swoim sklepie który handluje od wielu lat Philipsami. Być może te kilka kont to kilka różnych osób zatrudnionych w tym sklepie?

  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani.

Zakupiłem niedawno 7334 i mam problem z cieniami w ramach podświetlenia - nie mam o tym pojęcia, ani doświadczenia z serwisem więc proszę o poradę: to norma czy temat to reklamacji? 

Poniżej zdjęcia na różnych kolorach. Moja druga połówka nie widzi problemu (i dobrze) ale mnie drażni cień, który stoi w miejscu, kiedy niebo się porusza ;)

 

No i te rogi. Poluzowanie obudowy coś da?

 

Foty: https://chomikuj.pl/bakerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.04.2020 o 11:57, Przemo82 napisał:

Przed Wielkanocą zakupiłem model 70pus7304/12 potwierdzam 70tka ma matryce VA, po ponad tygodniu używania doszedłem do kilku wniosków m.in otóż procesor P5 ma zbyt mocny aspekt ostrzenia co się uwidacznia mam nadzieję że kolejny firmware to poprawi.Do poprawy oprogramowanie 

Obraz:Tv podłączony z początku kablem w wersji  1.3 w porcie hdmi1 arc po zakupieniu w wersji 2.0 nasycenie barw się poprawiło (nie wierzę w dzialanie kabla ale tutaj ciut lepiej to wyglada)kabel kupiony za niecałe 40 dychy ze znanego portalu aukcyjnego 

Philips jest bardzo czuły na jakość sygnału dodam mam kablówke z UPC część kanałów nawet w HD jest kiepska tutaj TVN7 czy TNT lub Paramount ,natomiast kanały jak C+film lub Polsat film czy też ale kino+ są nadawane w lepszej jakości (moje odczucie )i widać różnicę,niebawem przesiadka na platformę C+ więc mam nadzieję więcej z Filipa wycisnąć 

Udało mi się sprawdzić u sąsiada jakość z wspomnianego C+na dekoderze 4k podpiętego pod Philipsa  przepaść kolosalna.... w stosunku do UPC

Po tygodniu czasu kombinowania  udało się dobrać ustawienie w trybach ISF(dzień i noc)tutaj nadmienie gotowe presety są źle dobrane wręcz odrzucają potencjalnego użytkownika do zakupu trochę poszukałem w sieci i pomocne były wpisy na których nastawach bazowałem wedle mojego uznania tak jak odleglość od tv,jasność pomieszczenia, polecam prześledzić ten wątek ⬇️

https://www.avforums.com/threads/philips-55pus7303-12-calibration-im-lost.2202108/

Oczywiście dla każdego dany aspekt ustawień będzie inaczej widoczny ale jest to jakaś baza pod własne ustawienia ,także dziś wieczorem wrzucę (a kombinacji jest kilka)

Tv oceniam dość pozytywnie brak tutaj matrycy 100hz jasność mogłaby być lepsza aczkolwiek w cenie jaką dałem na czerwono -żółto-niebieskim sklepie była mega atrakcyjna na nocnej promocji 

Pilot niestety bez podświetlenia ,jakość dźwięku z wbudowanych głośników tylko do wiadomości.

Android działa bez zacinek ,kodi chodzi bez problemu ,uwidacznia się spadek jakości netflixa odkąd jest epidemia koronawirusa ale to ponoć chwilowe tylko

Brak Lagów w trybie gra na x360 oraz Xbox one S

Tv łyka praktycznie wszystkie formaty video 

Jest też w linku ciekawy wątek odnośnie trybu monitor ,ktoś może próbował ?bo to wg autora wpisu rozwiązuje problem z rwaniem obrazu gdy upłynniacz jest włączony 

Na dekoderze z Netii nie da się odpalić trybu monitor, ponoć na nim wyłączone jest to wyostrzanie, które jest włączone w innych trybach. Dziwne bo tryb gra da się włączyć. Soft w tym TV to tragedia. Próbowałem kiedyś tych ustawień z avforums ale jakoś nie do końca byłem zadowolony. Pytałem u nich odnośnie tego trybu monitor ale też nikt nie potrafił poradzić co i jak.  

Do plusów mogę zaliczyć to że magiczne tv przestał zawieszać się bo przez miesiąc raz w tygodniu murowany zawias i trzeba resetować przez wtyczkę. Drugi raz nie kupiłbym tego TV, gdzieś opisywałem swoje wrażenia, może na innym forum, ale w tych pieniądzach wolałbym może nieco gorszy obraz na Samsungu RU74xx i brak ambi,którego nie używam niż na to dziadostwo. Co z tego że ekran jest w miarę OK jak soft to padaka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, radeon6002 napisał:

Na dekoderze z Netii nie da się odpalić trybu monitor, ponoć na nim wyłączone jest to wyostrzanie, które jest włączone w innych trybach. Dziwne bo tryb gra da się włączyć. Soft w tym TV to tragedia. Próbowałem kiedyś tych ustawień z avforums ale jakoś nie do końca byłem zadowolony. Pytałem u nich odnośnie tego trybu monitor ale też nikt nie potrafił poradzić co i jak.  

Do plusów mogę zaliczyć to że magiczne tv przestał zawieszać się bo przez miesiąc raz w tygodniu murowany zawias i trzeba resetować przez wtyczkę. Drugi raz nie kupiłbym tego TV, gdzieś opisywałem swoje wrażenia, może na innym forum, ale w tych pieniądzach wolałbym może nieco gorszy obraz na Samsungu RU74xx i brak ambi,którego nie używam niż na to dziadostwo. Co z tego że ekran jest w miarę OK jak soft to padaka. 

Napisałem do supportu tpvision,co w mojej ocenie jako użytkownika jest do poprawy w oprogramowaniu w kilku podpunktach ,pozostaje liczyć że uporają się z tym(albo i nie) ,zastanawia mnie kto z działu (o ile takowy w tej firmie istnieje🤔)dopuszcza do sprzedaży serie 7 Performance raczej wiedząc jak skopany jest soft nie chce mi się wierzyć iż nie testują produktu przed wysyłką na półki sklepowe 

 

24 kwietnia po porannej aktualizacji do firmware TPM191E_R1.001.002.173.010 wieczorem okazało się że dostał jednorazowej 'zawiechy'otóż wchodząc do menu podręcznego każdy folder jak np pomoc/nośniki/źródła itd był  podświetlony prostokątną zieloną ramką skutecznie uniemożliwiając użytkowanie (brak dźwięku ,ustawienia obrazu z lewej strony w formie suwaka góra -dół,włączanie się asystenta głosowego objaśniajacego daną  funkcje zielone obramowanie na całej powierzchni ekranu opóźniona reakcja na pilota )dopiero ponowna instalacja tv krok po kroku naprawiła problem 

Wg apki aida64 w tym modelu jaki mam, jest kamera zdjęcie w załączniku ,ktoś się orientuje w jakim celu ?

Z innych rzeczy upłynniacz w opcji płynny nie nadaje się do dynamicznych scen ,lepszym wyborem jest opcja filmu lub osobisty o ile ktoś w ogóle tej opcji używa 

 

P_20200426_014208.jpg

10 godzin temu, Michau_94 napisał:

Kochani.

Zakupiłem niedawno 7334 i mam problem z cieniami w ramach podświetlenia - nie mam o tym pojęcia, ani doświadczenia z serwisem więc proszę o poradę: to norma czy temat to reklamacji? 

Poniżej zdjęcia na różnych kolorach. Moja druga połówka nie widzi problemu (i dobrze) ale mnie drażni cień, który stoi w miejscu, kiedy niebo się porusza ;)

 

No i te rogi. Poluzowanie obudowy coś da?

 

Foty: https://chomikuj.pl/bakerro

Hej, sprawdziłem na twoim gryzoniu oraz na swoim tv i nie zauważyłem defektu jaki zauważyłeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny popis efla; informuje czytelników: 

Cytat

Ale spójrz prosto w oczy ludziom którym wcisnąłeś Philipsa 

Kłamiesz. Nigdy nikomu nie wciskałem ani nie polecałem ani nie odradzałem żadnego telewizora. Przestań kompromitować to forum i Redakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.04.2020 o 09:19, efel napisał:

jasna sprawa, że jestem mały ważny.

Ale masz kilka kont nie ze względu na mnie czy inne osoby, ale żeby naganiać sprzedaż w swoim sklepie który handluje od wielu lat Philipsami. Być może te kilka kont to kilka różnych osób zatrudnionych w tym sklepie?

Tak, ja pracuję też w niedzielę jak widać. UHD fan tak samo. Przewietrz się trochę, ciepło się zrobiło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie czy opłaca się teraz kupić ten model w 50 calach, czy wstrzymać się i poczekać na nowe modele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.04.2020 o 00:28, radeon6002 napisał:

Drugi raz nie kupiłbym tego TV, gdzieś opisywałem swoje wrażenia, może na innym forum, ale w tych pieniądzach wolałbym może nieco gorszy obraz na Samsungu RU74xx i brak ambi,którego nie używam niż na to dziadostwo. Co z tego że ekran jest w miarę OK jak soft to padaka. 

Dokładnie mam takie same przemyślenia. W dodatku mam Samsunga RU71xxx jako dodatkowy TV do grania na Switchu i powiem że jest to bardzo dobry sprzęt w swojej klasie cenowej. Oprogramowanie w porównaniu do Philipsa to jest niebo a ziemia - TV użytkuję pół roku i nie miałem najmniejszego problemu - żadnej zwiechy, żadnego przycięcia.

W dniu 26.04.2020 o 01:55, Przemo82 napisał:

Napisałem do supportu tpvision,co w mojej ocenie jako użytkownika jest do poprawy w oprogramowaniu w kilku podpunktach ,pozostaje liczyć że uporają się z tym(albo i nie) ,zastanawia mnie kto z działu (o ile takowy w tej firmie istnieje🤔)dopuszcza do sprzedaży serie 7 Performance raczej wiedząc jak skopany jest soft nie chce mi się wierzyć iż nie testują produktu przed wysyłką na półki sklepowe 

Też mnie to zastanawia. Podobno oprogramowanie powstaje w Indiach, tam są inne standardy. Podejrzewam że jak sprzęt się w ogóle uruchamia, to Hindusi się cieszą i uznają że 'gotowe, macie używajcie'. Tylko że problem jest taki, że tak naprawdę mało co działa i użytkownik się niesamowicie wkurza. Mnie zastanawia czy ktoś kto pracuje w TP Vision nad kontrolą jakości, szczególnie oprogramowania użytkuje w domu ich TV. Firma powinna za darmo rozdawać swoim pracownikom te TV - myślę że jak by musieli się z tym męczyć na co dzień, to wzięliby się w końcu do roboty.

  

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie chyba z problemami z softem. Od 2 tyg mam 70PUS7304 i żadnej zwiechy. Zaktualizowałem do najnowszego softu z kwietnia.
Korzystam intensywnie z TV, free sat, Netflix, YouTube, CDA, nagrywanie z dvbt i korzystam po sieci z lokalnego NASa. Andek smiga. Zwiechy nie zanotowałem.
Może trzeba zadbać po czasie o czyszczenie cache? Reset co jakiś czas dla? Telefony androidowe też warto oczyścić ze śmieci. Ten typ tak ma.
Jedyny problem z softem jak do tej pory, to nie udało mi się sparować aplikacji TV remote app.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Michal Przybylski napisał:

Przesadzacie chyba z problemami z softem. Od 2 tyg mam 70PUS7304 i żadnej zwiechy. Zaktualizowałem do najnowszego softu z kwietnia.
Korzystam intensywnie z TV, free sat, Netflix, YouTube, CDA, nagrywanie z dvbt i korzystam po sieci z lokalnego NASa. Andek smiga. Zwiechy nie zanotowałem.
Może trzeba zadbać po czasie o czyszczenie cache? Reset co jakiś czas dla? Telefony androidowe też warto oczyścić ze śmieci. Ten typ tak ma.
Jedyny problem z softem jak do tej pory, to nie udało mi się sparować aplikacji TV remote app.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Przeważnie powodem braku możliwości sparowania apki jest android 10 na telefonie. Philips chyba porzucił tę funkcjonalność, tylko że w sposób "po cichu" bo dalej w specyfikacjach telewizorów piszą że jest możliwość obsługi za pomocą aplikacji Philips TV Remote, szkoda że nie napisali jasno że aplikacja działa na konkretnych wersjach androida, a ostatnia wydana wersja apki jest z 2018 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam na smarfonie Andka 10. Apka rozpoznaje tv w sieci ale nie wyświetla kodu do sparowania na ekranie telewizora. Może jakieś uprawnienia? Recepty z netu nie pomogły.
Na marginesie, działa apka Googla "Android TV remote control" sparowana przez BT.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...