Jump to content

FrankyGoes

Użytkownik
 • Content Count

  422
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

33 Excellent

1 Follower

About FrankyGoes

 • Rank
  720p

Recent Profile Visitors

2380 profile views
 1. Jeśli jeszcze nie zdecydowałem to mogę też polecić tego Philipsa 803. 2,5 m odległości od ekranu w zupełności wystarczy 55 cali, 65 to już będzie jakiś taki potwór.
 2. Philips 7303
 3. Alternatywą może być Philips 803 - cena poniżej 8 tys zł za 65 cali. I również technologia OLED z ambilight.
 4. Nie będę oczywiście z tym dyskutować - z serwisami w Polsce tak ogólnie jest różnie i w przypadku każdego zakupu podejmuje się ryzyko, związane z awaryjnością sprzętu. W przypadku telewizorów także.
 5. Możesz rozważyć również Philipsa 803 - trochę przekracza budżet, ale myślę, że nie będziesz żałować. Mam na myśli oczywiście wersję 65 calową - większych nie ma w tym modelu - warto na pewno przy takich budżetach zorientować się w subiektywnej ocenie jakości obrazu gdzieś w sprzyjających warunkach.
 6. Ja sam nigdy nie byłem specjalnym stronnikiem kalibracji - nie widziałem spektakularnych efektów, ale darekgra jest z Olsztyna, tak więc naturalne, że będzie kalibrował wszystkie telewizory. ;) Poza tym ja jestem przekonany, że jakość dźwięku to jest to czego obecnie najpilniej brakuje telewizorom premium, ale to moje skromne zdanie.
 7. Jeśli chodzi o Philipsa to w zasadzie różnicą między 803 a 903 jest te nagłośnienie. Ale jest jeszcze kwestia przetworników i w zasadzie nie wiem jaki system stosuje się w poszczególnych modelach. Trzeba by tak naprawdę przesłuchać, bo znaleźć taką informację w necie jest ciężko.
 8. Input lagi masz podane w necie - ludzie to na szczęście mierzą. Poza tym w Philipsach jest to ok. 30 ms - więc do gier taki telewizor jak najbardziej się nada.
 9. FrankyGoes

  55PUS7303

  Opisany problem widzę pierwszy raz - zadzwoń do sklepu, może wyślij maila - żeby nie nachodzić się bez problemu, a jak nie pomoże to oddaj. Oczywiście tak nie powinno być.
 10. Dzięki za podpowiedź Jednak pytam poważnie - rozważam opcję na zakup telewizora rocznik 2018 w tym roku A może np. w 2020 pojawią się microLEDy - chętnie się bym zainteresował takimi - więc pytanie wcale nie jest takie niedorzeczne.
 11. Jeśli Philips lepiej już 7303 - i trochę zaoszczędzisz i chyba bądź co bądź będzie to lepsza opcja niż 8303. Efekty HDR też bliższe temu czym miało to być od samego początku.
 12. Znawców rynku zapytam - czy warto kupować telewizor w 2019 r czy może jeszcze poczekać na 2020? Ceny OLEDów topnieją w oczach - pytam pod kątem siebie, człowieka, który każdą złotówkę ogląda dwa razy. Najważniejsza jest jednak jakość.
 13. Ja mam nadzieję, że ten pomysł się sprawdzi - w sumie w dobry czas ktoś na to wpadł. Trudno teraz o lepszą i konkretniejszą sztukę 40\", a nawet jakąkolwiek mniejszą niż 50. Poza tym to chyba jakoś biznesowo może się opłacić - większość jednak kupuje impulsywnie i nie zwraca tak uwagi na parametry.
 14. Philips 7303 - teraz do kupienia chyba za mniej niż 4 tys zł Telewizor dobry do oglądania TV, ale jeśli masz zamiar grać w gry to polecam upewnić się jeszcze co do wartości input lat (nie powinno być źle, ale nie wiem ile to jest tak po prostu).
 15. A to nie wiedziałem nawet, że ten Philips należy do najtańszych OLEDów. W każdym razie cena wydaje mi się atrakcyjna. Bardzo fajnie, jakby Philips trochę powiększył zakres modeli z głośnikami B&W - takich nowości brakuje na rynku - telewizory to nie tylko obraz.
×
×
 • Create New...