Jump to content

FrankyGoes

Użytkownik
 • Content Count

  502
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

40 Excellent

1 Follower

About FrankyGoes

 • Rank
  1080i

Recent Profile Visitors

2,528 profile views
 1. Najlepiej byłoby sprawdzić na grach. Na grę w multiplayer 33 ms to faktycznie dużo, ale w przypadku single player ja grałem na 35 ms i telewizor według mnie komfortowo reagował na polecenia z pada.
 2. 49 na rynku też nie brakuje. Jest test tego telewizora na portalu: https://hdtvpolska.com/tv-philips-pus8804-bowerswilkins-pierwsze-testy-2/ Najbardziej kompletne testy w Polsce są właśnie na hdtvpolska.
 3. Według testu portalu Philipsa ma 33 ms input lagu - ja bym się nie przejmował - to jest wartość, która nie przeszkadza w grach na konsoli.
 4. Chłopskim targiem w swoich widełkach masz Philipsa 8804, z bardzo dobrym nagłośnieniem i niezłymi parametrami. Z tym że to jest akurat 50.
 5. Obejrzyj sobie Philipsa 8804 (telewizor z androidem). A ambilight podoba się absolutnej większości użytkowników (a jak będzie przeszkadzał to można go wyłączyć - i bez ambi ten telewizor jest spoko).
 6. Ja mam Philipsa z Androidem i być może są jakieś systemy prostsze w obsłudze, ale mnie przekonał support i aplikacje, których na webOS może niestety brakować.
 7. Z tego zestawienia wybierz Philipsa.
 8. Z tańszych i z dobrą relacją jakość/cena: Philips 65PUS7304/12 Lepszy 8804 raczej jest poza Twoim budżetem, co nie znaczy, że odradzam.
 9. Weź Philipsa, ale jeśli możesz sobie pozwolić to 8804.
 10. Philips 65 w podanej przez Ciebie cenie to model Philipsa 7304: ambilight oczywiście posiada. Raczej będzie w sklepach, które wymienieniłeś, więc na pewno będzie szansa obejrzeć go na własne oczy i też zweryfikować jakość obrazu.
 11. Jeśli OLED to tylko nowy. Modele 2 letnie nie odnotowały jeszcze przypadku wypalenia. Ktoś na forum pisał o OLED Philips, który miał uszkodzoną w typowy dla OLED matrycę i udało mu się wymienić bez gadania ze strony serwisu zepsutą część. Tak ogólnie rzecz ujmując temat rzeka.
 12. Ja bym postawił na 65 calowy OLED. W dobrej cenie w tej chwili jest Philips 803, jak znajdziesz dobrą okazję to kupisz go w cenie dobrego LEDa.
 13. Zobacz recenzję na YouTube, tam można zobaczyć czy się w nowych Philipsach Android wiesza czy nie. Mogę zaspoilerować, że się nie wiesza. ;)
 14. Jeśli podoba Ci się ambilight, zależy Ci na najlepszym na rynku smartTV to zdecydowanie Philips.
×
×
 • Create New...