Jump to content

FrankyGoes

Użytkownik
 • Content Count

  448
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

34 Excellent

1 Follower

About FrankyGoes

 • Rank
  720p

Recent Profile Visitors

2440 profile views
 1. Moim zdaniem minimum na 75 cali zaczyna się od 7-8 tys. zł. Lepszym wyborem byłby Philips 7803, ale jak rozumiem budżet jest nieprzekraczalny?
 2. Ten telewizor miał bardzo dobrą recenzję na portalu i Gmeru wielokrotnie bronił tego telewizora, a awaryjne był tylko niewielki odsetek 8102.
 3. Matryca VA w bardzo dobrej cenie: warty kupienia.
 4. A 9 jak zwykle jak w przypadku Philipsa dopiero na IFA we wrześniu? Poza tym czy coś wiadomo na temat zróżnicowania tych modeli, czy tylko, że w serii 8 zmieszczą się dwa modele OLED?
 5. Coś już wiadomo na temat najnowszych telewizorów OLED od Philipsa? Widzę, że w ofercie w sklepach internetowych pojawiły się modele LCD, ale nie widzę żadnych OLEDów: informacji też próżno gdzie indziej szukać.
 6. Jednak nie do końca zgodzę się z powyższym. To, że w mieszkaniu jest miejsce to nie znaczy, że powinniśmy się nabierać na te kalkulatory. Ja przy swojej standardowej przekątnej jeszcze pewnie trochę pozostanę, chociaż miejsca jeszcze mam i nie sądzę bym się dał przekonać choćby do 65.
 7. Widzę, że już kupiłeś, ale wydaje mi się, że Philips wygrywa w kategorii jakość/cena. Nie będę przekonywać, że to ogólnie najlepszy telewizor z całego zestawienia, natomiast najwyższy model Philipsa - 903- ma tylko lepsze nagłośnienie, a jest o wiele droższy.
 8. FrankyGoes

  55PUS7303

  Bardzo dobre pytanie: czy udało się poradzić z problemem?
 9. Nie sądzę by Saphi miał jakieś wielkie problemy: jest to start Philipsowy system SmartTV z nowym layoutem: tak więc błędy przerabiali jak zaczynała się w ogóle historia smartTV. Zwróć uwagę na to, że aplikacje są te co na Philipsowym smarcie przed nazwaniem go Saphi.
 10. Dokładnie: nie ma tutaj zbyt dużego pola manewru. 2 Wydaje mi się, że nie pożałujesz zdecydowanie.
 11. 7303 kosztuje w tej chwili 2300 zł na pewnym forum: niżej już nie będzie, aczkolwiek to jest dobry model i warty zdecydowanie tej ceny, ale też z tego co wiem dobrze się wyprzedaje. Nawet w dużych sieciach handlowych jest mocno eksponowany, a więc jego popularność jest też wspierana. Dobry TV i chyba warty dołożenia tych 300 zł.
 12. Z OLEDami, szczególnie trochę starszej daty mocno się zgadzam. Dostępny jest jeszcze model Philipsa z końcówki 2017, a mianowicie model 9002 i jego cena mocno poleciała w dół. A matryca zdaje się najnowszej generacji z bardzo dobrą prognozą żywotności.
 13. Jeśli budżet to cena tego telewizora w konkretnej przekątnej to ja bym się zdecydował - nie jest to wygórowana kwota za dobrej jakości telewizor, a więc możliwości wyboru też są jednak ograniczone.
 14. Ten procek mimo słabych parametrów na papierze spełnia swoje zadanie i daje radę udźwignąć najnowszego Androida.
×
×
 • Create New...