Jump to content

lobbi

Użytkownik
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

lobbi last won the day on June 1 2020

lobbi had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

About lobbi

 • Rank
  S-VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. przycisk HOME [Strona główna]. Wybrać opcję Settings [Ustawienia]. Wybrać opcję Sound [Dźwięk]. Wybrać opcję Key Tone [Dźwięki klawiszy]. Wybrać opcję Off [Wył.].
 2. Morał z tego taki : jeśli nie stać Cię na kupno stacji TVNu by zlikwidować paski nie kupuj oleda.
 3. Kto bogatemu zabroni . No a jeśli się wypali TVN24 , TVP info czy inna propaganda to przynajmniej będziemy znali poglądy polityczne użytkownika. A jak użytkownik będzie płakał na wypaleniami to znaczy że nie jest taki znów bogaty jak myślał😀 . To jest tak jak z anegdotą o pewnym szejku który postanowił wybudować wypasiony jacht by poczuć zazdrość innych właścicieli tych pływających pałaców. Więc udał się nowym jachtem do Monaco ,już widział te zazdrosne i nienawidzące twarze i co? I nic. Okazało się że jacht jest za wielki i nie dostał zezwolenia na wpłynięcie do portu . Tak może się okazać z oledem który jest świetny ale za czuły na niektóre programy TV.
 4. Gdyby pominąć 8k to telewizorek słabszy od Q80T który jest o połowę tańszy. Nie wiem czy to pomyłka ale z danych wynika że ma hdmi 2.1 ale 4k tylko 60 Hz.
 5. tak ,ja też mam w garażu plazmę 12 letnią i działa bez zająknięcia. Gorzej z zakupami w ostatniej pięciolatce.
 6. Już grupa volkswagena pokazała jaka jest uczciwa (dieselgate ) Sam dołączyłem do procesu zbiorowego ale bez pomocy państwa tak jak to było w USA volkswagen pokazał nam środkowy palec. Zaprosił na akcję tzw " optymalizacji" która miała dostosować pojazd do norm spalin. Oczywiście nie powiedzieli że po tak zwanej optymalizacji pojazd straci moc i wzrośnie spalanie. Producenci dawno mają nas za jeleni. Co do awaryjności rtv to psuły mi się i Sony i LG i samsungi i to nie te z najniższych półek więc nie ma co się obrażać na jedną firmę bo wszystkie mają coś za uszami.
 7. A mnie prześladuje taka myśl że nigdy nie doczekamy klasowego sprzętu bo to się po prostu producentom nie opłaca. To znaczy jakość obrazu może pójść w górę ale awaryjność sprzętu pozostanie bo z punktu widzenia księgowego szaleństwem jest wyprodukować coś co będzie zawierało i niesamowitą jakość i bezawaryjność bo kto kupi coś nowego jak mu stare świetnie działa.
 8. ok moje niedopatrzenie. Dalej myślałem że amqled nie odbiegł od lcd. Więc tylko życzyć by się to rozwijało .
 9. chciałem tylko zaznaczyć że Qled i Uled to też technologia lcd
 10. 55 cali za 7760 złotówek lub pozostałe z outletu. Słaby biznes. Pozostań przy q90t który zresztą w testach nie odbiega znacząco o starszego modelu
 11. jesteś pewny że dostaniesz jeszcze q90 r ? Możesz mieć z tym problem .
 12. no to masz odpowiedz na Twoje pytanie prosto ze strony sony: W organicznych wyświetlaczach elektroluminescencyjnych (OLED) może wystąpić wypalenie matrycy. Dzieje się tak, gdy wyświetlany obraz nie zmienia się przez długi czas lub jest wyświetlany wielokrotnie. Wynika to z właściwości materiałów służących do wytwarzania obrazu o wysokiej rozdzielczości. Aby chronić ekran telewizora, unikaj wyświetlania obrazów, które mogą spowodować wypalenie. Przyczyny Materiały z czarnymi pasami u góry i dołu ekranu albo z lewej i prawej strony ekranu, na przykład obraz w formacie letterbox lub 4:3 Statyczne obrazy, takie jak fotografie Gry wideo zawierające statyczne elementy obrazu Menu ekranowe, przewodniki po programach i logo kanału Statyczne elementy obrazu z aplikacji Paski z napisami służące do wyświetlania wiadomości, nagłówków itp.
 13. prawdopodobnie TV w opcji szybki start wchodzi w stan hibernacji i nie aktualizuje ustawień dźwięku prawidłowo.
×
×
 • Create New...