Jump to content

lobbi

Użytkownik
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by lobbi

 1. przycisk HOME [Strona główna]. Wybrać opcję Settings [Ustawienia]. Wybrać opcję Sound [Dźwięk]. Wybrać opcję Key Tone [Dźwięki klawiszy]. Wybrać opcję Off [Wył.].
 2. Morał z tego taki : jeśli nie stać Cię na kupno stacji TVNu by zlikwidować paski nie kupuj oleda.
 3. Kto bogatemu zabroni . No a jeśli się wypali TVN24 , TVP info czy inna propaganda to przynajmniej będziemy znali poglądy polityczne użytkownika. A jak użytkownik będzie płakał na wypaleniami to znaczy że nie jest taki znów bogaty jak myślał😀 . To jest tak jak z anegdotą o pewnym szejku który postanowił wybudować wypasiony jacht by poczuć zazdrość innych właścicieli tych pływających pałaców. Więc udał się nowym jachtem do Monaco ,już widział te zazdrosne i nienawidzące twarze i co? I nic. Okazało się że jacht jest za wielki i nie dostał zezwolenia na wpłynięcie do portu . Tak może się okazać z oledem który jest świetny ale za czuły na niektóre programy TV.
 4. Gdyby pominąć 8k to telewizorek słabszy od Q80T który jest o połowę tańszy. Nie wiem czy to pomyłka ale z danych wynika że ma hdmi 2.1 ale 4k tylko 60 Hz.
 5. tak ,ja też mam w garażu plazmę 12 letnią i działa bez zająknięcia. Gorzej z zakupami w ostatniej pięciolatce.
 6. Już grupa volkswagena pokazała jaka jest uczciwa (dieselgate ) Sam dołączyłem do procesu zbiorowego ale bez pomocy państwa tak jak to było w USA volkswagen pokazał nam środkowy palec. Zaprosił na akcję tzw " optymalizacji" która miała dostosować pojazd do norm spalin. Oczywiście nie powiedzieli że po tak zwanej optymalizacji pojazd straci moc i wzrośnie spalanie. Producenci dawno mają nas za jeleni. Co do awaryjności rtv to psuły mi się i Sony i LG i samsungi i to nie te z najniższych półek więc nie ma co się obrażać na jedną firmę bo wszystkie mają coś za uszami.
 7. A mnie prześladuje taka myśl że nigdy nie doczekamy klasowego sprzętu bo to się po prostu producentom nie opłaca. To znaczy jakość obrazu może pójść w górę ale awaryjność sprzętu pozostanie bo z punktu widzenia księgowego szaleństwem jest wyprodukować coś co będzie zawierało i niesamowitą jakość i bezawaryjność bo kto kupi coś nowego jak mu stare świetnie działa.
 8. ok moje niedopatrzenie. Dalej myślałem że amqled nie odbiegł od lcd. Więc tylko życzyć by się to rozwijało .
 9. chciałem tylko zaznaczyć że Qled i Uled to też technologia lcd
 10. 55 cali za 7760 złotówek lub pozostałe z outletu. Słaby biznes. Pozostań przy q90t który zresztą w testach nie odbiega znacząco o starszego modelu
 11. jesteś pewny że dostaniesz jeszcze q90 r ? Możesz mieć z tym problem .
 12. no to masz odpowiedz na Twoje pytanie prosto ze strony sony: W organicznych wyświetlaczach elektroluminescencyjnych (OLED) może wystąpić wypalenie matrycy. Dzieje się tak, gdy wyświetlany obraz nie zmienia się przez długi czas lub jest wyświetlany wielokrotnie. Wynika to z właściwości materiałów służących do wytwarzania obrazu o wysokiej rozdzielczości. Aby chronić ekran telewizora, unikaj wyświetlania obrazów, które mogą spowodować wypalenie. Przyczyny Materiały z czarnymi pasami u góry i dołu ekranu albo z lewej i prawej strony ekranu, na przykład obraz w formacie letterbox lub 4:3 Statyczne obrazy, takie jak fotografie Gry wideo zawierające statyczne elementy obrazu Menu ekranowe, przewodniki po programach i logo kanału Statyczne elementy obrazu z aplikacji Paski z napisami służące do wyświetlania wiadomości, nagłówków itp.
 13. prawdopodobnie TV w opcji szybki start wchodzi w stan hibernacji i nie aktualizuje ustawień dźwięku prawidłowo.
 14. 1 ustawienia 2 ogólne 3 dodatkowe ustawienia 4 wyłącz szybki start 5 wyłącz i włącz TV .
 15. lobbi

  Tuner dvb-t

  Nie pomogę Ci bo już dawno temu miałem te dekodery . Jeśli się chcesz dowiedzieć więcej i szukać porady to zajrzyj na forum emitel . To operator telewizji naziemnej i tam jest dużo tematów od użytkowników takiego sprzętu. Nie podam linka bo to chyba wbrew regulaminowi ale jak wpiszesz w google to znajdziesz.
 16. lobbi

  Tuner dvb-t

  Ja tam poza softem nie widziałem różnicy. Najlepiej mi działała najtańsza wiwa . Kolejnej wiwie najdroższej jaka wtedy była wysypywało się oprogramowanie co kilka miesięcy. Totalny śmieć. Potem jakieś bez nazwy co po roku szły na śmietnik a ostatni jaki miałem to był opticum combo coś tam . Niby z tymi bajerami internetowymi ale nie dało się z tego korzystać . aplikacja na telefon gubiła ustawicznie dekoder a wyszukiwanie np. na YouTube za pomocą pilota to dla masochistów . Ten telewizor to trzymasz z sentymentów ? Jeśli nie , to pomyśl o wymianie na coś co nie zajmuje pół metra za ekranem.
 17. lobbi

  Tuner dvb-t

  tuner jak najtańszy bo nic nie zyskasz wydając więcej. zapomnij o opcjach internetowych ( YouTube itp.) bo korzystanie z tego za pomocą pilota to mordęga .
 18. Pocieszę cię. Opinie które tu czytasz zapewne są trafne co do wad i zalet poszczególnych modeli. Weż tylko pod uwagę że trafiłeś na forum dedykowane więc każda wada jest rozkładana na czynniki pierwsze i podnoszona do kwadratu. Przeciętna osoba idzie do sklepu wybiera coś co jej pasuje z dostępnych modeli i cieszy się wyborem "nieświadoma " że ma tak niedoskonały model TV . I jest szczęśliwa z wyboru do momentu aż ktoś z tego forum jej nie uświadomi jaki to złom ma w domu. 😀 Oczywiście żartuje choć nie do końca. Morał taki wybierz sobie parę modeli , zobacz w sklepie który Ci pasuje i nie przejmuj się opiniami .
 19. Zgadzam się . Nie wolno bronić nikomu wypowiedzi , jednak o ile uczciwiej by było gdyby się nie ukrywali i nie udawali użytkownika zadowolonego z produktu i polecali go wszystkim wokół . Chętnie posłucham argumentów odnoście zalet produktu od kompetentnego sprzedawcy .
 20. Oczywiście. Niech każdy bierze co chce . Tylko nie każdy ma dostęp do w miarę rzetelnej informacji by dokonać właściwego wyboru. Dużo ludzi zagląda tu właśnie w tym celu by dokonać właściwego wyboru. Są oni niekoniecznie świadomi że wypowiedzi niektórych osób wynikają nie z doświadczenia ,wiedzy czy chęci pomocy ale są zwykłym marketingiem "szeptanym" . Cały ten post jest właśnie takim marketingiem zresztą słabej jakości.
 21. Dwa ostatnie posty i dwie awarie Philipsa. Rzeczywiście świetny to TV . Tylko brać.
 22. Panie Szyman . Jak to jest ? Wielka miłość do Philipsa czy ktoś tu chce zostać Philips salesman of the year ?
×
×
 • Create New...