Jump to content

pebe86

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

pebe86 last won the day on December 27 2018

pebe86 had the most liked content!

Community Reputation

64 Excellent

About pebe86

 • Rank
  VCD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Również korzystam z modułu CI (od innego operatora niż UPC), również bez żadnych problemów. Dla mnie ta funkcja jest tak wygodna że nie wyobrażam sobie rezygnacji z niej.
 2. Jeśli ty uważasz że matryce "lekko wadliwe" idą do B8, a te dobre do C8 i wyższych serii to ja nie mam pytań- żyjesz w jakimś urojonym świecie teorii spiskowych. Twoja teoria jest bzdurna, bo jest oparta na bzdurnym argumencie. Oczywiście że reklamacji na B8 jest najwięcej- bo tych telewizorów sprzedaje się pewnie tyle, ile wszystkich pozostałych serii OLED od LG razem wziętych. A tobie fabryka myli się z panem z warzywniaka, który wybiera dla ciebie najlepsze kartofle.
 3. Ma się nijak, bo to bzdura. Widać że kolega nie ma pojęcia jak wygląda proces produkcyjny tego typu sprzętów. Co do C8- będziesz zadowolony. Sam używam od dwóch miesięcy 65C8, jestem bardzo zadowolony. I moja uwaga- nie szukaj problemów, tylko ciesz się kapitalnym obrazem ?
 4. Jakaś chora teoria. Fabryka Ci się z warzywniakiem pomyliła.
 5. A przypadkiem Samsung nie zapowiedział wprowadzenia sklepu Itunes i obsługi Airplay również do zeszłorocznych serii?
 6. To jest normalne, jak zamawiałem swojego C8 to też realizował zamówienie market ze Śląska, mimo iż mieszkam w Warszawie. Co ciekawe dorzuciłem jakiś zapychacz za 2 zł, żeby dostać jeden bon więcej- i te bodajże baterie realizował jeszcze inny sklep, mimo iż wszystko zamawiałem razem Zadzwoniłem się dopytać, dostałem informację że praktycznie wszystkie zamówienia internetowe dotyczą produktów nowych, bezpośrednio z magazynu- ewentualne zwroty są "obrabiane" przez sklepy stacjonarne. Swoją drogą ta folia na ekranie w oledach to świetna sprawa. Nie wpływa jakoś negatywnie na obraz, a umożliwia testowanie telewizora bez jej zrywania- ponadto umożliwia bezproblemowy montaż bez ryzyka ubrudzenia ekranu. Po doświadczeniach z Samsungiem wiem że te współczesne ekrany bywają szalenie trudne do wyczyszczenia z "paluchów".
 7. Nie zdziwię się jak już w ogóle nie będzie... Może wyprzedali szybciej niż planowali przed wejściem tegorocznych serii.
 8. Jeśli masz androida to po co korzystać z tej aplikacji? Rzeczywiście jest toporna. Mam S9+ i normalnie działa smart view z belki rozwijanej w telefonie.
 9. Niezła oferta na OLED-a LG 65B8 - w Media Markt kosztuje obecnie 8999 zł, do tego 900 zł w bonach (jak dobierzemy coś za 1 zł). Do tego raty 10x0%.
 10. W cytowanym przez Ciebie fragmencie z Rtings dokładnie opisano dlaczego zalecają "Low" zamiast "High". "We recommend the 'Low' setting since 'High' can dim some areas too much." Rozwijając wypowiedź @Kmicic13 zapis z instrukcji obsługi: W przypadku oglądania wideo, w którym przez dłuższy czas pojawia się zawartość wymieniona na liście powyżej, dostosuj ustawienia telewizora tak, jak podano poniżej. -- Obraz → Ustawienia trybu obrazu → Tryb obrazu → Eco -- Obraz → Ustawienia trybu obrazu → OŚWIETLENIE OLED → Wybierz niższą wartość -- Obraz → Ustawienia panelu OLED → Regulacja luminancji w logo → Wysoka Na przyszłość proponuję odpuścić komentarze o "spokojnym łbie", braku znajomości angielskiego czy wprowadzaniu ludzi w błąd. Przeprosin nie wymagam. EoT.
 11. Kolego, widzę że jedyną osobą która nie rozumie działania tej funkcji jesteś Ty sam. I niestety- wprowadzasz w błąd. Zalecenia ustawienia na "Low" wynikają tylko z tego, że "High" może przyciemnić niektóre partie obrazu aż nadto. Ale tak jak wspomniałem- mi to w kablówce nie przeszkadza, a wolę mieć spokojniejszą głowę. Mam nadzieję że większe autorytety na tym forum wyjaśnią Ci, że ustawienie Logo Luminance na High daje większe (teoretycznie) bezpieczeństwo przeciw wypaleniom niż Low. Oczywiście kosztem jasności obrazu w pewnych sytuacjach. Masz tu np. cytat z forum AVForums, ale to przecież ja mam problem z angielskim... ? "Use one of the modes that doesn't set the TV to torch mode like ISF-Dark, turn on Logo Luminance, if you're really paranoid about it - set it to high on your Cable TV Input and Video Game Input, and enjoy!"
 12. Kolego, spokojnie. Z angielskim nie mam problemu. Proponuję doczytać ze zrozumieniem dlaczego rekomendują ustawienie "Low". "We recommend the 'Low' setting since 'High' can dim some areas too much." Więc... Tak, dalej obstaję przy swoim
×
×
 • Create New...