Jump to content

UHD fan

Użytkownik
 • Content Count

  414
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

UHD fan last won the day on August 27 2021

UHD fan had the most liked content!

Community Reputation

142 Excellent

About UHD fan

 • Rank
  720p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy oba tunery SAT 4K od CANAL+ obsługują kodowanie HEVC ? Może być tak, że TVP poda sygnał dla CANAL+ z tym nowoczesnym i wydajnym koderem. Tymczasem zniknęły testowe kanały DVB-T2 HEVC. Jakość np. TVN Fabuła była ZNAKOMITA !!!
 2. Kanał TVP 4K ma być dostępny za darmo w cyfrowej telewizji naziemnej. Ciekawe z jaką jakością ? Abo C+ muszą jednak dokupić na własność specjalny internetowy tuner 4K. Cena 200 zeta. Ale to nie jest tuner satelitarny !!! Podobnie jest w POLSAT: oferuje widzom 4K za pośrednictwem serwisu online Ipla.
 3. Czeka cię kara. No Way Out. Typowy jest układ gdy dekodery są przerabiane w wiadomych celach. Zwrot takiego "wynalazku" nie jest możliwy. Pozostaje zgłoszenie o zagubieniu itp.
 4. Powyżej doskonały przykład "szczujni" w wykonaniu mistrza czarnego PR = Kiśka Wy nawet tej własnej głupoty nie widzicie. ŻENADA
 5. Efel napisał: Ale jaja !!! Efel to b. duży bandziorek, który w temacie PHILIPS TV zawsze uprawia (razem z Xisiem) totalny, odpłatny (?) czarny PR. Chłopcy; czy wam się wydaje, że tego nie widać ? Kłamiecie, oszukujecie, degradujecie od lat to forum i to za szokującym przyzwoleniem kolejnej tzw. REDAKCJI ... Żartujesz ? Sam masz poważny wkład w marginalizację forum. Na początku owszem pisało tu sporo poważnych ludzi z branży. Ale teraz ?
 6. Trwa redakcyjne wspieranie Xiśka i jego grupy. HDTVPOLSKA to najlepsza, darmowa (?) platforma dla czarnego PR. Gratulacje i powód. że trzy wpisy na krzyż dziennie macie. Telewizory z logo [SONY] są produkowane przez chińską firmę. Ta firma nazywa się Foxconn a fabryka na Słowacji.
 7. Dzięki, jutro zrobię test C9. UGOOS AM6 PLUS śmiga HDR DV z plików *ts i *mp4. Producent o tym oficjalne nie pisze bo nie może z formalnych powodów. Powtarzam: zamieściłem na tym forum demonstracje w tej sprawie. Jak znajdę to zalinkuję. ps.: chamstwo wypowiedzi, czarny MEGA PR plus nieuzasadniona agresywność (co po niektórych) niszczy to forum od lat. Skutki widoczne po dziennej ilości wpisów. Szerokim łukiem ... .
 8. Błaznujecie. Spychacie to forum na totalne dno. [1] czyli Midway mkv od ciebie jakiś czas temu. Już wtedy kontener mkv nie uruchamiał DV. Po zmianie na m2ts DV działał. Napisałeś "jakbyś choć jeden film przerobił to byś wiedział". No i masz przypomnienie i dowód na kolejne pisanie głupot. [2] "więcej ode mnie już nie będzie" - i bardzo dobrze bo wysyłasz pliki, które nic nie wnoszą do problemu [3] "źle kupił i teraz pewnie sobie w brodę pluje... " - o czym ten bełkocik ? [4] "brak ci wiedzy" - o jakiej wiedzy piszesz. Konkret poproszę a nie tajemnicze głupoty. Jak wiesz to napisz. [5] "Ugoos na systemowym odtwarzaczu nie potrafi odczytać mkv z dv." - nie pisz głupot o urządzeniu o którym nie masz żadnego pojęcie ani nawet go w życiu na oczy nie widziałeś. Już na tym forum zamieszczałem film na którym pokazałem AM6 PLUS jak gra HDR DV w czasie rzeczywistym. Siejesz amatorkę oszukują bezczelnie czytelników. Na koniec prośba: proszę wskazać TELEWIZOR który z pendrive (USB) odtwarza mkv z HDR DOLBY VISION. Podjadę do sklepu i sprawdzę. To proste rozwiązanie. Pliki już dwa mam MIDWAY i gniota
 9. [1] Media Info uaktualniony. Procedura wymagała odinstalowania starszej wersji. Aplikacja MI 21.03 nie nadpisuje się (u mnie PC z win 7 32bit) do nowszej wersji. Skutek taki, że teraz MI 21.03 pokazuje informację o HDR DV w tym pliku mkv. Tylko, że nic z tego nie wynika. Oczekiwana relacja: żadne z trzech moich urządzeń z obsługą HDR DV ( TV, UHD BD player, media player UGOOS AM6PLUS) nie generują na ektanie TV z tego pliku flagi HDR Dolby Vision. Nie następują także stosowne dla HDR zmiany w menu TV. WNIOSEK: kontener mkv jeszcze nie obsługuje HDR DV. TV musi pokazać logo HDR DV. TV pokazuje HDR 10. [2] poproszę jakiś inny plik mkv z HDR DV. Ten jest coś zwalony bo tsmuxer ma problem z rozpoznaniem: "track was not recognized" ?! [3] Czy ty kiedyś już dałeś plik mkv Midway (intro) ? CIEKAWOSTKA: KIKI kupił monitor SAMSUNG. B. fajny ... SAMSUNGu CJ89 43"
×
×
 • Create New...