Skocz do zawartości
Gmeru

Telewizor dla każdego? Philips Performance PUS7304 / PUS7334. Pierwsze wrażenia!

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, pfl napisał:

Witam wszystkich.

Czytając ten wątek skusiłem się na 70PUS7304 i mam pytania do Przemo82 (przy okazji dzięki za drążenie tematu - super robota) - wszystkie te powyższe ustawienia obrazu robimy dla wyłączonej funkcji oszczędzania energii?

Co oznacza "po zablokowaniu warto zrestartować tv (jak już tryb ISF ustawiliśmy )" - czy mamy tylko wyłączyć TV do standby i włączyć czy trzeba wybrać Ustawienia fabryczne i zrobić ten reset (bo chyba raczej nie "Zainstaluj ponownie telewizor")? 

W moim egzemplarzu (mam podłączony do telewizji kablowej ale robiłem też próby z anteną pokojową) nie podoba mi się obraz TVN, TVP1 i TVP Info podczas oglądania wiadomości. Póki prezenter jest na pierwszym, bliskim planie to jeszcze da się to oglądać ale kiedy widać go z dalszej perspektywy to jakość przekazu mocno spada. Tak samo żółty pasek TVN - zamiast jednolitych kształtów liter widać "schodki" na obrysie litery. Mam wrażenie że HD to jest tylko logo stacji.

Zanim zdecyduję się na dekoder albo moduł CAM od C+ zapytam jak u innych użytkowników 70PUS7304 to wygląda.

Świeżo po zakupie zanim trafiłem na to forum czytałem na zachodnich forach odnośnie preferencji ustawień obrazu i np w trybie ISF już po dobraniu danych wartości oraz wpisaniu 473473 nasze ustawienie się zamykają jak zwrócisz uwagę po lewej stronie kłódka się zamyka i nie masz możliwości dalszej edycji ,następnie uruchamiasz od nowa tv pilotem (nie instalacja )mam ma myśli żeby tv zapamiętał ustawienia i włączasz go na nowo

Co do jakości TVP u siebie póki co jeszcze się męcze z UPC(dekoder horizon)pomogła zmiana ustawień obrazu w menu dekodera na 1080p⬇️

Oraz w Filipie >ustawienie ogólne >HDMI ultra HD,standard(słabszej jakości sygnał ) lub optymalny (dla sygnału HDR/4k)będąc w tej części menu na dole po lewej stronie ekranu masz pomoc i teraz daj click na pilocie  przycisk z niebieskim paskiem koloru to masz wyjaśnienie przechodząc na prawą część ekranu kursorem co ci jak :)

➡️Z kolei wspomniany dekoder mam podpięty pod port HDMI 3 w Filipie czyli w tej chwili mam sygnał 30hz(HDMI 4rowniez 30hz) (hdmi 1/2-60hz)wg producenta i problemy z zieloną poświatą ,klatkowaniem to co pisałem we wcześniejszych postach :znikło :)

Mam go już 1.5mc w skali 1-6 70tka dostaje 4-

Napisz jaka kablówka ,jaki dekoder ,jaka odległośc oglądania od tv?,problemów z TVP nie mam sądzę że jakość sygnału ras że zależy od operatora (kablówka)oraz nadawcy w tym wypadku np:TVP 

Moduł cam planuje dopiero we wrześniu jak skończy się umowa z UPC i przejdę do platformy c+więc ciężko mi cokolwiek napisać w tej kwestii 

5 godzin temu, pfl napisał:

Witam wszystkich.

Czytając ten wątek skusiłem się na 70PUS7304 i mam pytania do Przemo82 (przy okazji dzięki za drążenie tematu - super robota) - wszystkie te powyższe ustawienia obrazu robimy dla wyłączonej funkcji oszczędzania energii?

Co oznacza "po zablokowaniu warto zrestartować tv (jak już tryb ISF ustawiliśmy )" - czy mamy tylko wyłączyć TV do standby i włączyć czy trzeba wybrać Ustawienia fabryczne i zrobić ten reset (bo chyba raczej nie "Zainstaluj ponownie telewizor")? 

W moim egzemplarzu (mam podłączony do telewizji kablowej ale robiłem też próby z anteną pokojową) nie podoba mi się obraz TVN, TVP1 i TVP Info podczas oglądania wiadomości. Póki prezenter jest na pierwszym, bliskim planie to jeszcze da się to oglądać ale kiedy widać go z dalszej perspektywy to jakość przekazu mocno spada. Tak samo żółty pasek TVN - zamiast jednolitych kształtów liter widać "schodki" na obrysie litery. Mam wrażenie że HD to jest tylko logo stacji.

Zanim zdecyduję się na dekoder albo moduł CAM od C+ zapytam jak u innych użytkowników 70PUS7304 to wygląda.

Edit :ustawienie ekologiczne >ustawienie energii mam wyłączone raz że to delikatnie zmniejsza jasność w przypadku pomieszczenia nasłonecznionego (komfort oglądania spada ) i nie tylko  a dwa Filipy serii 7304 mają  raptem 350nitów to nie wiem po co to producent zaaplikował chyba że prikaz z UE był 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przemo82 za wszystkie odpowiedzi - podoba mi się styl, dużo przydatnych informacji w jednym miejscu, ze zwróceniem uwagi na niuanse.

Przechodząc do sedna: TV mam podłączony do kablówki bez żadnego dekodera, do tej pory miałem Panasonica (FHD) 47AS650E,  do telewizora mam około 2.70 m mierzone do tafli ekranu. Z kablówki odbieram kanały DCB-C.

Zaaplikowałem wczoraj Twoje ustawienia ISF i muszę przyzwyczaić oko od nowa, na początku obraz wydawał mi się zbyt ciemny ale za to kolory są naturalne.
Już gdzieś to było napisane - ustawienia robimy oddzielnie dla różnych wejść (tzn. zrobiłem ISF noc dla telewizji kablowej, zablokowałem kodem i dla YT/HBO/Netflixa ustawiałem raz jeszcze).

  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam 55PUS7334/12 i od ostatniej kwietniowej aktualizacji ciągle mi się wiesza tv (jak go kupiłem w zeszłym roku też się wieszał ale po którejś aktualizacji przestał). W szczególności zdarza się to po graniu na konsoli kiedy przechodzę na kablówkę lub aplikacje typu youtube/netflix - po krótkim czasie tv się zawiesza i przestaje zupełnie reagować na pilota. Jedyne co pomaga to odłączenie od prądu.

Próbowałem zresetować do ustawień fabrycznych, ale widzę że to nie odinstalowuje aktualizacji. Spróbuję jeszcze wgrać softa z pendrive'a.

Macie może jakieś sugestie co jeszcze można zrobić czy pozostaje mi tylko reklamacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić 43PUS7334, akurat jest promocja za 1999 zł na niego, miałem już w koszyku, ale chyba rezygnuję po przeczytaniu 14 stron wątku tutaj i tego jak wiele osób z was odradza zakup i jaki to koszmarny TV, którego na dodatek trzeba ustawiać w nieskończoność żeby obraz był zadowalający.. Nie wiem już co robić i jaki telewizor wybrać do 2500 zł z chociaż trochę dobrym 4K HDR do grania na PS4 PRO i oglądania Netflixa... Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenie tego modelu jako THE ONE, chyba mialo oznaczać wqurwienie na ustach prawie wszystkich posiadaczy 🙂

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony. Ustawiłem kalibrację i jest ok. Z tym że wziąłem 70" pus7304 i w tej wielkości i cenie trudno znaleźć alternatywę.
Dla 43" może warto dołożyć parę stówek, wybór jest spory.

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że nie chce się bawić w kilkudniowe kalibrację sprawdzając cały internet o tym TV na polskich forach i zagranicznych. Nie znam się na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kewin Ulikowski napisał:

Chciałem kupić 43PUS7334, akurat jest promocja za 1999 zł na niego, miałem już w koszyku, ale chyba rezygnuję po przeczytaniu 14 stron wątku tutaj i tego jak wiele osób z was odradza zakup i jaki to koszmarny TV, którego na dodatek trzeba ustawiać w nieskończoność żeby obraz był zadowalający.. Nie wiem już co robić i jaki telewizor wybrać do 2500 zł z chociaż trochę dobrym 4K HDR do grania na PS4 PRO i oglądania Netflixa... Pomoże ktoś?

Szkoda kasy na rozmiar 43 cali tym bardziej że w RTV AGD 70 kilka dni temu na nocnej promce była po 3599 ,43 cali ma ips'a ,słabsza czerń oraz kontrast natomiast 70tka z VA oprócz slabszych kątów widzenia ma same plusy owszem jest te ok 350nitów ale android tv działa ,YT działa inne apki działają ,Netflix działa wspomniałeś o koszmarze póki co koszmar to dla mnie design 70tki przesiedziałem kilkadziesiąt godzin nad Filipem i wyłoże ci plusy i minusy 

PLUSY:

-Ambilight (dla jednych dodatek dla innych co wieczorna opcja uczty dla oczu)nie wyobrażam sobie oglądania seriali czy filmów bez ambilighta

-Android Tv

-tv łyka wszystkie formaty od avi do MKV poprzez port USB

-wsparcie kilku formatów HDR

-całkiem cieszący oko obraz po odpowiednim wyregulowaniu ,aczkolwiek liczę na dalszy updaty firmware (póki co odkąd podzieliłem się swoimi nastawami trybu osobistego nic nie zmieniam no chyba że wieczorem przełączę na ISF noc nastawy również pisałem ,żeby nie męczyć wzroku )

-szybkość działania Antka(mam go 1.5mc i raz się tylko zawiesił ale podejrzewam za dużo apek zainstalowałem )od tego momentu wszystko działa bez lagów i zawiech systemu 

-HDMI arc

-ceny Filipów ostatnio mocno poszybowały w dół 

-szybkość działania zarówno menu tv,przewijania filmów (YT,Netflix  czy poprzez mx playera)

- KODI

-ogólny stosunek cena >do jakości 

-bez problemowa obsługa urządzeń peryferyjnych (mam podłączony dysk 2tb ,wszystko działa bez zacinek )

-bez problemu się łączy z moim 📲Asus 5z oraz Huaweiem żony przesyłanie o razu z poziomu tel na tv działa bez awaryjnie 

-poki co 2 updaty zrobiłem , były mam nadzieję że serie 7304 producent nie oleje ale jest parę rzeczy do poprawy na wczoraj także poczytuje to na +że wsparcie jest oby producent słuchaj użytkowników :)

-Mozliwość wyboru pomiędzy matrycą VA Lub IPS  

MINUSY:

-do poprawy oprogramowanie 

-bardzo czuły na jakość sygnału tak jakby  procesor P5 miał problem ze skalowaniem obrazu słabszej jakości do rozdziałki ekranu (liczę na poprawkę w nowym firmware)na forum AV również ludzie o tym piszą 

-dość ciężki w ustawieniu obrazu aczkolwiek  jak się uda to zaskoczy ostrością ,głębia koloru także tutaj nie do końca bierz pod uwagę jako minus 

-nie wygodne wg mnie umiejscowienie  gniazd ale to kwestia indywidualna

-pilot bez podświetlenia (szkoda) wygląd pilota mocno dyskusyjny 

-brak na ramce informacji producenta że jest to Philips w mojej 70tce info jest na lewej nóżce patrząc od góry tutaj również uważam kwestia indywidualnego podejścia 

-jasność ok 350 gdyby było powiedzmy 400-450 opinia była by po stronie plusów biorąc pod uwagę ceny 

-brak matrycy 100hz aczkolwiek tryb sport zagościł u mnie na stałe i idzie nawet dynamiczne sceny oglądać oraz sport (piłka ,żużel siatka ) praktycznie bez rwania obrazu 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za obszerną wypowiedź. To ja już nie wiem co robić, jaki kupić, czy tego Philipsa czy coś innego. No ale teraz to już i tak nie kupię na ten moment, bo była nocna przecena z 2199 na 1999 a teraz z powrotem jest już standardowa. Jeśli chodzi o wielkość to u mnie w grę jakikolwiek telewizor bym miał wybrać to tylko 43 cale bo większy będzie za duży do mojego pokoju, więc większy odpada u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił brać jak największy, kawałek miejsca na ścianie albo szafce się zawsze znajdzie. Mam lg B8 55" i przestałem go praktycznie oglądać po przesiadce na 70" Phila. Odległość do ekranu mam ok. 2,5m. Materiały HD i 4K jest b. dobrze a przy SD przy gorszej jakości trochę przeszkadza.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kewin Ulikowski napisał:

Dzięki za obszerną wypowiedź. To ja już nie wiem co robić, jaki kupić, czy tego Philipsa czy coś innego. No ale teraz to już i tak nie kupię na ten moment, bo była nocna przecena z 2199 na 1999 a teraz z powrotem jest już standardowa. Jeśli chodzi o wielkość to u mnie w grę jakikolwiek telewizor bym miał wybrać to tylko 43 cale bo większy będzie za duży do mojego pokoju, więc większy odpada u mnie.

Popatrz na sony. Dla mnie obraz maja bezkonkurencyjny. Niestety czytają najmniej formatów video z pena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kewin Ulikowski napisał:

A jaki/jakie modele Sony masz na myśli konkretnie?

Prawie kazdy z andkiem xf,xg. Wyświetlanie kanalow z tv naziemnej duzo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauwazyliscie,że jak bawicie sie z ustawieniami np na styl obrazu OSOBISTE i tam poustawiacie sobie dostosowanie punktu bieli 2-punktowe i 20 -punktowe i  np w styl JASKRAWY i tam rowniez pobawicie sie z ustawieniami 2 i 20- punktowe,to ustawieniana w stylu  OSOBISTYM zmieniaja sie na takie jakie ustawiliscie obecnie na JASKRAWYM.Wyglada to tak jakby telewizor nie zapamietywal ustawien na innych stylach tylko na kazdym z nich byl taki sam.Dotyczy to tylko ustawien 2-punktowych i 20-punktowych

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zauwazyliscie,że jak bawicie sie z ustawieniami np na styl obrazu OSOBISTE i tam poustawiacie sobie dostosowanie punktu bieli 2-punktowe i 20 -punktowe i  np w styl JASKRAWY i tam rowniez pobawicie sie z ustawieniami 2 i 20- punktowe,to ustawieniana w stylu  OSOBISTYM zmieniaja sie na takie jakie ustawiliscie obecnie na JASKRAWYM.Wyglada to tak jakby telewizor nie zapamietywal ustawien na innych stylach tylko na kazdym z nich byl taki sam.Dotyczy to tylko ustawien 2-punktowych i 20-punktowych

 

Tak, u mnie w 70PUS7304 jest tak samo. Zapamiętuje globalnie ustawienia punktu bieli 2- i 20 punktowe. Jeszcze dodam, że są te same ustawienia zapamiętane dla wszystkich wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2020 o 14:05, Kewin Ulikowski napisał:

Jednak prosiłbym Cię, żebyś zaproponował konkretny model xD.

Tv oglądałem w październiku. Były to modele bodajze serii xf, xg 7 i 8. Konkretnych nazw nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc czy ktos wie czy tv redukuje audio z 5.1 do stereo? .ps4 po hdmi do tv tv do kina domowego tez po hdmi.Bo szajsung kastrowal dzwiek do 2 kanałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę. Philips 70pus7304 wydaje się mi optymalnym wyborem. Wielkość, opcje, ambilight i cena. Dochodzą do mnie jednak słuchy o awaryjności, kiepskim serwisie i niskiej jakości sprzętu. Przeskakuje już do opcji w stylu sam q70. Mimo to Philips nęci szczególnie, że jest teraz dużo promocji. Czy mogę poprosić o rzetelną poradę.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, cybersphinx napisał:

Proszę o poradę. Philips 70pus7304 wydaje się mi optymalnym wyborem. Wielkość, opcje, ambilight i cena. Dochodzą do mnie jednak słuchy o awaryjności, kiepskim serwisie i niskiej jakości sprzętu. Przeskakuje już do opcji w stylu sam q70. Mimo to Philips nęci szczególnie, że jest teraz dużo promocji. Czy mogę poprosić o rzetelną poradę.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Opinie są podzielone ,nie ma idealnego tv zresztą można się już wybrać np do RTV AGD i na miejscu obadać ,ja ze swej strony zachęcam przeczytania od początku całego wątku odnośnie Filipa7304 w kwestii serwisu się nie wypowiem moja 70tka zawiesiła się jak do tej pory raz a na okrągło leci YT,Netflix ,itd zero lagów ,przycinek ,chętnie sam się dowiem gdzie pojawiły się informacje o awaryjności gdyż na bieżąco śledzę wątki z tegoż forum oraz avforum oraz  z toengela,owszem ktoś ma problem z soundbarem czy konsolą itd to się zdarza z kolei ➡️ konkurencyjne forum tj hdtv.com.pl w temacie 7304 co najwyżej zostaniesz przez admina kiki zapytany czy chcesz być niebieskim😏 oraz wciśnie ci płatną 'kalibracje'🤣'na odległość emailem'🤨,nie mogę się zgodzić z kiepskim wykonaniem zresztą jak powyżej napisałem sam obadaj w salonie 😉,w jednym z postów powyżej wyłożyłem plusy i minusy 

Do minusów muszę dopisać jeden szczegół ,otóż zakupiłem graj listwę(soundbar) i z uwagi na niskie nóżki tv listwa zasłania od frontu dolną część ekranu ,ktoś zapyta :powieś Pan na ścianie ,gdyby ściana z karton gipsu wytrzymała po remoncie 35kg Phila to ok😉 a tak no jest to dla mnie póki co bolączką bo muszę zamówić stolik na zamówienie pod wielkość tv oraz soundbara ,wzmaka ,CD itd więc te Philowe nóżki są kilka cm wg mnie za nisko wykonane 

 

Gdyby do ceny 4k ➡️70cali miał 100hz i więcej nitów⬅️ to w mojej ocenie byłby killerem cenowym a tak sam sobie odpowiedz czego brak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślałem,  że 70 cali ma 100 Hz i jest na VA :)

Mnie jeszcze kręci nowy TCL 65 C 815 , ale boję się jego upłynniacza 

Edytowane przez Tofikmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Tofikmax napisał:

Myślałem,  że 70 cali ma 100 Hz i jest na VA :)

Mnie jeszcze kręci nowy TCL 65 C 815 , ale boję się jego upłynniacza 

70cali ma VA,ale 50/60hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę się do tego co czytałem na konkurencyjnym forum :)
A jakie są problemy z konsolami? Mam Xboxa one x i to on będzie głównie obsługiwał tv.
Obawiam się też wobec tego tych 60hz i dyskomfortu podczas grania.
Co do rozmiarów to planuje wieszać, liczę że ściana działowa utrzyma :)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez rozmyslam nad pus7334 ale 43 cale bo to jedyne co mi wejdzie do pokoiku bo bede patrzyl z max 2 metrów i mam kilka pytan:
1. Czy jak bedzie zawieszony na ścianie mozna go przekrecic pod kątem?
2. Czy działaja na nim wszystkie stronki w przeglądarkach , bo chce zeby ogarniało mi mecze głównie z 1 stronki na ktora mam jakby abonament - jezeli ktos ma pus7334 mógłbym prosic zeby mi sprawdził tę stronke - podam login i hasło na czas sprawdzenia
3. Czy ma dużo ścinek , kumpel robi w sklepie i mowi ze chyba najlepszy wybor ten Philips z 43 cali
4. Lubie obejrzec filmy czasem, więc KODI mi się przyda a do tego czytalem,że Philips ogarnia wszystkie rodzaje plików a często mam pliki avi, mp4
5. Telewizor głównie do oglądania kablówki z Inei , czasem spróbowania puszczenia gierki z kompa bo blisko bede mial do TV, moze w odleglej przyszłosci PS4 czy PS5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Krzysztof Łosiński napisał:

Ja tez rozmyslam nad pus7334 ale 43 cale bo to jedyne co mi wejdzie do pokoiku bo bede patrzyl z max 2 metrów i mam kilka pytan:
1. Czy jak bedzie zawieszony na ścianie mozna go przekrecic pod kątem?
2. Czy działaja na nim wszystkie stronki w przeglądarkach , bo chce zeby ogarniało mi mecze głównie z 1 stronki na ktora mam jakby abonament - jezeli ktos ma pus7334 mógłbym prosic zeby mi sprawdził tę stronke - podam login i hasło na czas sprawdzenia
3. Czy ma dużo ścinek , kumpel robi w sklepie i mowi ze chyba najlepszy wybor ten Philips z 43 cali
4. Lubie obejrzec filmy czasem, więc KODI mi się przyda a do tego czytalem,że Philips ogarnia wszystkie rodzaje plików a często mam pliki avi, mp4
5. Telewizor głównie do oglądania kablówki z Inei , czasem spróbowania puszczenia gierki z kompa bo blisko bede mial do TV, moze w odleglej przyszłosci PS4 czy PS5

Na przykładzie wersji 70cali:

1.Od tego jest mocowanie w standardzie VESA idzie to zrobić o co pytasz

2.Jest Puffin Web Browser  na android tv i www działa 

3.Ścinki obrazu? Bo o to pytasz ?nie zauważyłem aczkolwiek czuły jest na sygnał wejściowy np z kablówki 

4.Testowałem Formaty Video: ,ASF, AVI, VCD, DVD, FLV, MKV, MOV, MP4, M2TS2, WMV itd i łyka z pendrive oraz dysku zewnętrznego poprzez np mx playera   ,możesz zainstalować sobie mx playera czy VLC player chociaż wbudowany odtwarzacz jakby ciut lepiej  odtwarzał kolory np w .mkv ,kodeki mpeg1/2/4,standard kompresji h264/h265(+hevc) bez problemu odtworzy .KODI działa aczkolwiek wolniej jak na kompie (wczytywanie treści z danego reporytorium)dodam wczoraj oglądałem hobbita niezwykłą podróż  wersję rozszerzoną   z podpiętego dysku o wadze pliku prawie 50gb pozostałe 2 części ważą podobnie i zarówno wbudowany w  tv player odtworzył +znalazł napisy oraz mx player ,przewijanie ww.filmu do przodu czy do tyłu bez zacinek 

5.Mam x360/PS3/x one nie zauważyłem problemów 

Edytowane przez Przemo82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...