Skocz do zawartości
Gmeru

Telewizor dla każdego? Philips Performance PUS7304 / PUS7334. Pierwsze wrażenia!

Rekomendowane odpowiedzi

50PUS7304 nie pamiętam czy był VA czy IPS. U mnie na 70" VA ustawiam jasność poniżej 50% i wtedy czerń jest akceptowalna i podświetlenie w miarę równo.

Pytanie czy wcześniej miałeś ok?

 

Warto poćwiczyć ustawienia kalibracji i innych parametrów podane w tym wątku.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy działa u was funkcja przesyłania ekranu z telefonu na tv ? W Philipsie mam włączone DMR, w telefonie włączona transmisja ekranu i...nie wykrywa Philipsa.

Edit: Podobny problem przez Bluetooth. Udało mi się sparować tv z telefonem, jednak chcąc udostępnić zdjęcie przez Bluetooth, telefon nie widzi Philipsa w dostępnych urządzeniach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa chromecast z aplikacji Googla np YT, Zdjęcia.
Przesył całego ekranu u mnie przestał działać z Mi9 po aktualizacji do Androida 11 (apka Projekcja nie wykrywa TV). Wydaje mi się, że kiedyś to działało. Z tego co wyczytałem w pomocy jest potrzebny miracast w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie w ten sposób przesyłam zdjęcia z aplikacji "Zdjęcia google" i poprzez Menadżer plików. Ale to idzie po wifi przez router. A chciałem spróbować bezpośrednio i Oppo Reno 3 nie wykrywa TV. Wykrywa jakiegoś LG i Samsunga zza ścian więc to chyba wina naszego Philipsa. W Ustawiania-Sieć-Sieć bezp wifi-DMR jest włączone i d*pa.

Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to jest za plama w prawym dolnym rogu? Przy oglądaniu ledwo ją widać lub niekiedy wcale, ale trochę to przeszkadza. Najbardziej widoczna jest na ciemniejszych kolorach. Trochę się martwię, że zacznie się powiększać.

IMG_20211212_131833.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jakim formacie muszą być napisy, albo co trzeba zmienić, żeby 7304 z wbudowanego playera je widział? Mam film w formacie: mkv i napisy: srt i wbudowany player widzi tylko napisy w innych językach, nie polskie. Tv Samsung normalnie odczytuje napisy i widzi wszystkie, a mój Philips widzi wszystkie tylko nie polskie 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dopiero dzisiaj tv poinformował, że jest nowa wersja. Działa po tym miesiącu bez zarzutu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie. Spróbuje trochę odświeżyć temat odnośnie finalnych ustawień obrazu dla modelu 50 cali 7334/12.

Czy mogę prosić o finalne ustawienia? Myślę że po takim czasie udało wam się dojść do zadowalających rozwiązań :) Czy wzorować się dalej ustawieniami Przema?

Najbardziej interesuje mnie wyciągniecie ile się da z obrazu do użytkowania na konsoli PS5.

 

Edytowane przez Zubrzyk1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała prawda o telewizorach Philips Oled. Telewizory bardzo dobre ,ale tylko do czasu tzn. już po 1 roku na panelu widać wypalenia. Firma Philips nawet w ramach gwarancji nic z tym nie robi twierdząc że to winna użytkownika. Cytat z ekspertyzy: Informujemy, że zjawisko to powstało na skutek niewłaściwego użytkowania produktu, niezgodnie
z wytycznymi przedstawionymi w instrukcji obsługi, rozdziały: „Ochrona ekranu OLED” oraz
„Zaawansowane ustawienia obrazu” Już po raz drugi spotkał mnie ten problem mimo moich wyjaśnień że przestrzegałem instrukcji użytkowania, a zwółaszcza zalecanych czyszczeń ekranu OLED.Zastanów się nim kupisz !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...