Jump to content

pawel973

Użytkownik
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About pawel973

 • Rank
  SVCD

Recent Profile Visitors

2462 profile views
 1. A ja mam techniczne pytanie z przesyłaniem zdjęć na ekran telewizora. Jak już wcześniej wspominałem jest problem. Otwieram zdjęcie na telefonie, klikam udostępnianie - wyświetl zawartość na - łączy się z tv i wyświetla zdjęcie. Ale już kolejne zdjęcia po przesunięciu na telefonie wczytują się b.długo a na ekranie tv jest jakaś mozaika, zatem jest to bez sensu. Czy coś robię nie tak ? Czy to jakieś błędy softu ?
 2. Narazie szukam odpowiednich dla siebie ustawień obrazu, dźwięku bo ciągle mam wrażenie, że w starym był lepszy obraz. Może to tylko wrażenie bo tu większy ekran, bardziej widoczne szczegóły. Podłączyłem pod router wifi. Sprawdzałem YT ale do takich rzeczy mam laptopa. Próbuję udostępnić zdjęcia z telefonu na ekran i niby są ale na wczytanie kolejnego zdjęcia czeka się ... 35s Nie wiem do czego jest BT bo telefonu jakoś nie może wykryć. Próba połączenia w druga stronę też nie wychodzi. Niby tel widzi tv, wyświetla klucz dostępu ale nie połączy. Alexa jak wspomniał Gmeru nie polskiego języka. No i ciągle boli mnie ten brak logo. Jestem trochę estetą i naprawdę znaczki (które mają niższe modele) dodają elegancji telewizorowi. A tak wygląda jak sklepowy monitor bez nazwy. Nie wiem co nimi kierowało. Kto teraz stawia tv na podstawce, 2 na10 ? Być może gdybym wziął z serii 6000 nie zauważyłbym żadnych różnic w jakości obrazu a wydałbym 700zł mniej. BT, Alexa i tak się nie przydaje. Tv wziąłem sobie w EuroRtv na raty z wpłatą własną bo po co na raz wydawać kasę jak można spokojnie po stówce spłacać.
 3. Oczywiście, obraz najważniejszy ale dla mnie też i takie detale się liczą, I to ma być dla mnie a nie dla kogoś. Na stopce jest logo, więc jednak to jeszcze Philips. Tylko, że teraz większość tv ludzie wieszają więc stopka będzie w kartonie.
 4. Może to pierdoła, szczegół ale przez takie pierdoły jestem lekko rozczarowany. Nie widziałem w sklepie żadnego tv bez loga. Wisiały z serii 6000 i miały ładne znaczki Philips. No nie potrafię tego zrozumieć.Tu jest tylko czarna płytka z diodą i odbiornikiem pilota. Pilot też mój stary z 2008r ładniejszy. A ten taki zwykły.
 5. Powiem tak: napewno w rzeczywistości nie wygląda to tak jak na pięknych reklamach ale też nie tak jak na moich zdjęciach. Na pewno idealnie byłoby gdyby wisiał równolegle do ściany z pewnym odstępem od niej, no ale ja muszę mieć pochylony bo siedzę blisko. Może się pobawię i ciut go "wyprostuję". Stary wisiał tak od 2008r. A czy może ktoś potwierdzić brak loga bo Philips nie odpisuje.
 6. sensei w porównaniu do starego 32PFL9603 ambilight jest mocniejszy plus też góra jeszcze. Rozświetla całą ścianę a nawet pada też na sufit bo wisi pochylony. Oczywiście zdjęcia nie oddają tego co jak widać w rzeczywistości. Na ścianie jest tapeta-raufaza, świeżo przemalowana na biało. Faktura w niczym nie przeszkadza. W opcjach ustawień ambilight jest też wybór koloru ściany-tła aby się mógł "dostosować".
 7. Mój 43PUS7334 wisi już na ścianie. Pilot dwustronny z klawiaturą. Mam wrażenie, ze stary 32 9603 miał lepszy obraz. Może kwestia znalezienia jeszcze dobrych ustawień. Ambilight 3stronny rozświetla cały pokój, diody o wiele mocniejsze niż w starym 9603. Dziwna sprawa ... na ramce nie ma żadnego oznaczenia marki, napis Philips jest tylko na stopce. Trochę lipa, bo wisząc na ścianie wygląda jak no name. W starym miałem też świecący pasek diodowy a tu nic. Brakuje mu trochę "elegancji".
 8. Pytałem Philipsa bo właśnie jutro (właściwie już dzisiaj) odbieram 43". " Różnica między tymi dwoma podanymi przez Pana modelami jest praktycznie estetyczna. Model 7334 ma srebrną stopkę, natomiast model 7354 m stopkę koloru szarego. "
×
×
 • Create New...