Jump to content

pawel973

Użytkownik
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About pawel973

 • Rank
  XviD

Recent Profile Visitors

2,510 profile views
 1. Teraz widzę, ze na str5 to właśnie ty pisałeś z Kamil Tybor, heh Ja konsoli nie mam więc nie korzystam z trybu gry.
 2. Liter, ten tv ma w opcjach wybór koloru ściany żeby ambilight się dostosował ale mimo wszystko co białe tło to białe, najlepiej odda kolory. haxu, wcześniej ktoś tu już pisał o trybie gry. Pamiętaj, że ustawienia obrazu robisz oddzielnie dla każdego źródła. Więc może o to się rozchodzi w Twoim przypadku ?
 3. Co do kurzu to już dawno zwróciłem na to uwagę i się zdziwiłem, że go nie ma na ekranie. Liter w Twoim przypadku to bardziej obawiałbym się koloru ściany.
 4. Myślałem, że to będzie jakaś wnęka a tu ścian bocznych brak. Diody świecą dość mocno więc powinno coś tam światła padać na te boczne odległe ściany ale z jakim efektem nie wiadomo. Chyba, że dołożyć na ściany jakieś dodatkowe Hue Led.
 5. Gmeru a może ty byś wiedział gdzie można zdobyć (w rozsądnej cenie) taki przeźroczysty znaczek:
 6. Ja ? A co ja takiego zrobiłem ? heh Pytałeś wcześniej o czerń...no właśnie to mnie trochę denerwuje bo trochę świeci Jaki emblemat kupiłeś ? Ja też szukałem ale taki z nowych modeli, przeźroczysty ala szkło, pod ramkę. Chętnie bym taki zamontował. Mario, a są jeszcze jakieś kanały SD ? 🙂
 7. Te tryby Ambilight "śledzenie muzyki" to rzeczywiście nie za fajne. Ale i tak tego nie używam, więc... Nie wiem czy to clouding ale u mnie na dole przy czarnym pasku widać wyraźne punktowe podświetlenie. Co do dźwięku ja mam ustawiony styl "Gra" i jest wg mnie najbardziej dynamiczny. Do wyłączenia obrazu masz opcję w menu "Ustawienia ekologiczne' ale to pewnie wiesz. Podobnie jest z Ambilight, nie da się go wyłączyć jednym wciśnięciem guzika jak to miałem w starym modelu tylko trzeba wykonać 3 wciśnięcia. Z przewijaniem na YT też już wcześniej o tym pisałem. Też mnie wkurza, że trzeba się naklikać. Mogliby to zmienić. Przewijasz, puszczasz i oglądasz dalej.
 8. Kamil, oprogramowanie jak na razie jest ok, bez większych problemów. Przesyłanie zdjęć przez Cast to TV-XCast czy Web Video Caster działa. Bez zbędnych opóźnień i wyświetlania panelu sterowania o czym pisałem wcześniej. Co do kątów widzenia...U mnie tv wisi na ścianie, nie mam daleko ale skierowałem go ciut w dół bo jak wisiał prosto (równolegle do ściany) to na leżąco czerń widziałem szarą. Ale chyba każdy tv oglądając pod kątem zachowuje się podobnie. Stojąc mocno z boku ...widać co się dzieje na ekranie 🙂 Obecnie jestem na ustawieniach obrazu "Jaskrawy" z tym, że ściągnąłem trochę koloru i wyłączyłem Ruch Ja kupowałem Philipsa ze względu na Ambilight jak już wspominałem, wiec jeśli on cię nie jara to masz większy wybór. Właśnie sprawdziłem i jest dostępna nowa aktualizacja. Pobieram, zobaczymy co przyniesie.
 9. Poczytałem wasze posty i również ściągnąłem Chrome. Sądziłem, że będzie można rzucić na TV tylko to co jest z przeglądarki Chrome. Okazuje się, że wystarczy ją otworzyć i przez nią przesłać pulpit na TV i już można przeglądać wszystko z komputera ...i zawartość folderów i co mnie bardzo zdziwiło nawet to co otworzyłem w Firefoxie. Czyli nie trzeba zmieniać ulubionej przeglądarki.
 10. Jak narazie Android działa, jest dźwięk 🙂 Przesyłanie zdjęć z telefonu też jako tako działa. Filmu na ekranie tv nie da się wyświetlić. Co mi się nadal nie podoba: 1 Przy przewijaniu filmu (na YT) trzeba za każdym razem ponownie wcisnąć play. Po skoku o 10s powinien automatycznie odtwarzać dalej. 2 Przy wyświetleniu każdego zdjęcia wysłanego z telefonu, trzeba czekać, aż zgaśnie panel sterowania i przyciemnienie obrazu. Powinno być od razu "czyste" kolejne zdjęcie. Przyjemniej by się przeglądało.
 11. Heh, ja tylko zapytałem czysto teoretycznie co by było gdyby... A tu taka wyczerpująca odpowiedź. Jak już pisałem w głównym wątku, przez 10 lat miałem ambilighta i nie wyobrażam sobie mieć tv bez niego. Głównie dlatego wymieniłem na nowszego Philipsa. Ale pozostałe "bajery" jak już są to też powinny działać ! Napisałem wczoraj do działu technicznego zapytanie, kiedy pojawi się poprawka sknoconego oprogramowania. Póki co nie napisałem jeszcze żadnej opinii o tym TV ani na stronie sklepu ani na str Philipsa, gdzie mam zarejestrowanych z 11 ich produktów, tak więc ...
 12. Ciekawe jak by ludzie zaczęli zwracać telewizory z tytułu niezgodności towaru z opisem...? Przesyłanie/oglądanie zdjęć nie działa, Alexa nie działa, dźwięk z neta nie działa ... To czym reklamowali, zachęcali ludzi do kupna jest do d..u..p..y
 13. Cholera, szkoda, że nie można edytować postów W Zaawansowane Kontrast pominąłem Zwiększanie rozdz HDR Włącz HDR Plus niedostępny Kontrast dynamiczny Średnio Kontrast obrazu 89 Czujnik światła Wyłącz Co mnie zdziwiło po wejściu w ustawienia obrazu w trakcie oglądania testowych 4K na YT okazało się, że są inne wartości niż te na źródle z HDMI. Czyli dla każdego źródła są oddzielne ustawienia ??
×
×
 • Create New...