Skocz do zawartości
Gmeru

Telewizor dla każdego? Philips Performance PUS7304 / PUS7334. Pierwsze wrażenia!

Rekomendowane odpowiedzi

Też zakupię logo, ale raczej dam na środek i wstawię zdjęcie jak wygląda. A jak z jakością tego loga nie widać, że jest jakieś tandetne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj raf, nie śmiej się. Naprawdę nie wygląda to źle na tv.  Celowo brałem małe logo na bok, bo z dużym, na środku byłoby starodawnie. Przyłapałem na jednej literce, więc jak kiedyś może zdobędę oryginalne a'la szklane to zmienię.

kewinpol, nie jest to oryginał, ale nie jest tez jakaś tandeta. Tym bardziej, że mały jest to nie widać jakichś niedoróbek. 11zł nie majątek,, więc z ciekawości zamówiłem. I jak wyżej pisałem, wg mnie duże nie będzie dobrze wyglądać. Sugerowałem się logiem na stopce i ono jest jeszcze mniejsze niż to co nakleiłem.

Możesz mi podać email na priv to ci fotki wyślę.

Edytowane przez pawel973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam. Czy ktoś ma podobnie? Ostatnio nie mogę przewijać filmów na YouTube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś dobre ustawienia obrazu pod gry? Bo telewizora używam głównie do grania na konsoli, a sam średnio się znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 To opinia gracza...ja się nie znam.

Jaki ma input lag w trybie gra ? Zapytaj gracza. Dziwi, że gracz ma ten TV !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV ma ojciec gracza . Młody chciał pograć sobie w C-S na 70" no i stwierdził że się nie da. Może dlatego, że na co dzień używa jakiś gamingowy 144Hz wynalazek.

Edit. Odpowiadając na pytanie w trybie Gry i PC przy 1080p/4K tv ma inputlag 18ms natomiast w trybie FILM jest 102ms. Informacje z testu:

https://hdtvpolska.com/telewizor-dla-kazdego-philips-performance-pus7304-pus7334-pierwsze-wrazenia/amp/

 

Na papierze szału nie ma.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem bo mogę ten model kupić za grosze. Używkę. OK, dzięki.

Oglądałem i obraz na SAT TV ma całkiem OK. Kolory i szczegółowość 4K super. System Ambilight robi swoje ... W gry już nie gram.

Edytowane przez UHD fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto wziąć za dobre pieniądze. TV jest niezły do Netfixa, Jutuba, własnych materiałów i zwykłego oglądania. TV dostał kilka aktualizacji od nowości i sporo poprawiono. A gry proponowałbym sprawdzić samemu.

Może jeszcze się wypowie ktoś, kto testował różne ustawienia w trybie "Gry" czy można coś więcej wyciągnąć z Phila. Do szybkich gier fpv raczej będzie słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Śledzę wątek i już ustawiałem obraz według podanych ustawień w temacie i jest naprawdę dobrze. Ale chciałbym jeszcze ustawić obraz w trybie gry. Gram czasami na xbox one x i teraz gdy włączę tryb gry to jest za ciemny obraz. Mogę prosić jakieś sprawdzone ustawienia dla trybu gry? 

Dziękuję za pomoc! 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pan_Hamax napisał:

Witam! 

Śledzę wątek i już ustawiałem obraz według podanych ustawień w temacie i jest naprawdę dobrze. Ale chciałbym jeszcze ustawić obraz w trybie gry. Gram czasami na xbox one x i teraz gdy włączę tryb gry to jest za ciemny obraz. Mogę prosić jakieś sprawdzone ustawienia dla trybu gry? 

Dziękuję za pomoc! 

Pozdrawiam!

Naprawdę ciężko rozjaśnić trochę obraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest ciężko rozjaśnić obraz, bo to zrobiłem. Po prostu jest tam tyle ustawień, że można obraz ustawić jeszcze lepiej. Dlatego proszę o poradę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.12.2020 o 18:39, kewinpol napisał:

Problem z zieloną poświatą na tv cyfrowej naziemnej udało się wyeliminować poprzez podciągnięcie: kontrastu dynamicznego w ustawieniach zaawansowanych i trochę zmieniłem wartości kolorów 2-punktowych. Ogólnie jestem zadowolony z TV, ale porównując go do Sony KD-55XF9005 trochę odstaje. Widzę, że pojawiła się jakaś aktualizacja nowsza jak ta:  TPM191E_101.001.123.008. Ktoś już ma na tv?

Odkąd kupiłem 58pus7304 mam problem z tą zielona poświata, szczególnie widoczna przy sztucznym oświetleniu na skórze (twarzy) i włosach. Kombinacji było mnóstwo ale się poddałem, co prawda ten efekt jest jakby mniejszy po kilku aktualizacjach ale nadal występuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie  zawiesił się smart tv  . Nie było ekranu głównego . Musiałem wyjąć wtyczkę zasilania :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że w 58pus7304 jest problem z szybciej poruszającymi się postaciami, tworzy się aureola na obrysie postaci (wodnista obramówka) dzieje się to na wszystkich stylach ruchu. Też aktualke robiłem i jak narazie nie zauważyłem zmian. 

Nie no nie wieże, możecie sprawdzić serial skyrojo na Netflix 1 odcinek od 09:18 minuty?  Bo to co widzę to totalna masakra, no chyba że w lokalu mają zielone oświetlenie. 

MVIMG_20210320_175027430.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.03.2021 o 18:45, Piotrex44 napisał:

Dodam jeszcze że w 58pus7304 jest problem z szybciej poruszającymi się postaciami, tworzy się aureola na obrysie postaci (wodnista obramówka) dzieje się to na wszystkich stylach ruchu. Też aktualke robiłem i jak narazie nie zauważyłem zmian. 

Nie no nie wieże, możecie sprawdzić serial skyrojo na Netflix 1 odcinek od 09:18 minuty?  Bo to co widzę to totalna masakra, no chyba że w lokalu mają zielone oświetlenie. 

MVIMG_20210320_175027430.jpg

Mogę zobaczyć jak ten serial wygląda na tv Sony KD-55XF9005, bo na moim 7304, faktycznie w pomieszczeniu jest dość "zielono".

Edytowane przez kewinpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.03.2021 o 21:47, kewinpol napisał:

Mogę zobaczyć jak ten serial wygląda na tv Sony KD-55XF9005, bo na moim 7304, faktycznie w pomieszczeniu jest dość "zielono".

Jak możesz sprawdź, puszczałem ten urywek serialu na telu z amoled i też była poświata zieleni tylko mniej jaskrawa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, próbował ktoś asystentem wyłączyć tv? Lub uruchomić czasowy wyłącznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.03.2021 o 00:15, Piotrex44 napisał:

Jak możesz sprawdź, puszczałem ten urywek serialu na telu z amoled i też była poświata zieleni tylko mniej jaskrawa. 

Zapomniałem napisać, na Sony KD-55XF9005 też jest taka zielona poświata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...