Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 55" B8 (2018) | TEST | Organiczny wyświetlacz 4K HDR z technologią ThinQ AI

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy u was na oledach podczas grania gdy ruszacie szybciej kamerą to sceneria w tle traci ostrość, lekko rozmazuje, czy jest zawsze wszytko ostre przez ten malutki czas reakcji?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie ma juz dawno NRD, po drugie mieszkam w czesci Berlina , gdzie kiedys byl Berlin. Zachodni, po trzecie moze i sie szerzy, na pewno nie tak jak w Pl. Ja w 2011 zakonczylem przygode z Piractwem i tyle w temacie. 
I prosze nie wyjezdzac z teksami typu NRD
Brak kultury widać w każdej Twojej wypowiedzi i w dodatku typowe buractwo i tyle a innym zarzucasz brak kultury, piractwo itp. Dobrze, że trafił się nam ideał na tym forum. Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, smietans napisał:
Dnia 13.12.2018 o 19:19, konrado75 napisał:
Po pierwsze nie ma juz dawno NRD, po drugie mieszkam w czesci Berlina , gdzie kiedys byl Berlin. Zachodni, po trzecie moze i sie szerzy, na pewno nie tak jak w Pl. Ja w 2011 zakonczylem przygode z Piractwem i tyle w temacie. 
I prosze nie wyjezdzac z teksami typu NRD

Brak kultury widać w każdej Twojej wypowiedzi i w dodatku typowe buractwo i tyle a innym zarzucasz brak kultury, piractwo itp. Dobrze, że trafił się nam ideał na tym forum. Tyle z mojej strony.

Czytales wszystkie moje posty ze sie przyczepiles do mnie, zastanow sie troche nad tym co piszesz, po za tym ja nikogo od buraka nie wyzywam.

pozdrawiam

16 godzin temu, chmiel2k napisał:
18 godzin temu, [beeep]IEWDWNKO napisał:
Wszyscy się poobrażali?emoji16.png

Oglądamy Jack Ryan na Amazon i zbieramy szczęki z podłogi. Pokaz możliwości Dolby Vision.

Potwierdzam jakosc obrazu jest mega dobra zarowno jak w DV jak i HDR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, karol2984 napisał:

Cześć, czy u was na oledach podczas grania gdy ruszacie szybciej kamerą to sceneria w tle traci ostrość, lekko rozmazuje, czy jest zawsze wszytko ostre przez ten malutki czas reakcji?

Co to znaczy "podczas grania"? Grania w co? Jedne gry mają motion blur a inne nie, OLED nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas grania w gry na ps4, konkretnie uncharted 4 ale to nie ma znaczenia jaka gra . Nie chodzi tu o żadne motion blur czy coś, ruszam kamerą (prawa gałka) a dalsza sceneria się lekko rozmywa, traci ostrość, na oko za bardzo, jak by odświeżanie nie wyrabiało, tv to 65nu8042, pytam jak to na oledach wygląda. Pewnie ktoś tu ma ps4 i mógł by się wypowiedzieć.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, karol2984 napisał:

Podczas grania w gry na ps4, konkretnie uncharted 4 ale to nie ma znaczenia jaka gra . Nie chodzi tu o żadne motion blur czy coś, ruszam kamerą (prawa gałka) a dalsza sceneria się lekko rozmywa, traci ostrość, na oko za bardzo, jak by odświeżanie nie wyrabiało, tv to 65nu8042, pytam jak to na oledach wygląda. Pewnie ktoś tu ma ps4 i mógł by się wypowiedzieć.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Uncharted 4 ma blur przy ruchach kamery. Na oledzie wygląda to tak samo jak na każdym innym TV. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla dziwnie to wygląda, myślałem że wada technologii, w nowym tomb Rider podobnie to wygląda

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, karol2984 napisał:

Jak dla dziwnie to wygląda, myślałem że wada technologii, w nowym tomb Rider podobnie to wygląda

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Taki urok gier konsolowych. Moim zdaniem przy 30 fps taki blur ma sens, bo nie zauważasz szarpania kamery i gra wydaje się płynniejsza. Nie każdy ma takie fajne funkcje poprawiania płynności jak Ty w Samsungu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie uspokoiles, chyba dam spokój dla MM z tym zwrotem. Zobaczę jak będę w domu czy da się gdzieś w opcjach wyłączyć albo zmniejszyć ten motion blur.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko , czy na Netflixie są tresci oznaczone jako HDR10?  Bo u mnie widzę HD , 4K Ultra HD , Dolby Vision (ew.+Atmos) ale nie moge jakoś znaleść materiałów stricte z oznaczeniem HDR(aby telewizor przeszedł w tryby obrazu dla hdr) czy poprostu Netflix wybrał Dolby Vision a nie hdr10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Zykfyr napisał:

Panowie takie pytanko , czy na Netflixie są tresci oznaczone jako HDR10?  Bo u mnie widzę HD , 4K Ultra HD , Dolby Vision (ew.+Atmos) ale nie moge jakoś znaleść materiałów stricte z oznaczeniem HDR(aby telewizor przeszedł w tryby obrazu dla hdr) czy poprostu Netflix wybrał Dolby Vision a nie hdr10?

To ostatnie. Jeżeli coś na Netflixie ma HDR to jest od razu w DV. Musiałbyś mieć jakieś urządzenie (media box) które ma Netflixa, obsługuje HDR ale nie obsługuje DV żeby sobie to sprawdzić. Wtedy dostaniesz HDR10 na Netflixie. 

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam film Roma na Netfliksie. Kino nie dla każdego, ale ma raz że genialne zdjęcia i scenografię, a dwa - jest czarno-biały, w Dolby Vision wygląda to niesamowicie.
Aż za dobry ten vision. Właśnie oglądam i musiałem zjechać z podświetleniem oled na 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które brały udział w promocji LG - zwrot na konto. Dziś mija 60 dni od momentu potwierdzenia przez LG poprawnego zgłoszenia. Komuś się opóźnił przelew?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie otrzymałem zwrotu, maila potwierdzającego moje uczestnictwo w promocji otrzymałem 12.11. W treści maila zadeklarowali jednak : "Nagroda zostanie wysłana w terminie maksymalnie 60 dni."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam potwierdzenie z 21.11, również nie otrzymałem zwrotu.

Wygląda więc że nikomu jeszcze nie przelali- nie zdziwię się jak wszyscy, niezależnie od tego kiedy mieli zaakceptowane zgłoszenie, dostaną zwrot w podobnym czasie (obstawiam początek roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z 20.10, więc dziś mija termin. Jeśli jutro nie dotrze, to złamią własny regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja nic nie robiłem a już trzy przelewy do mnie na konto przyszły. Może to wasze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwonili do mnie z Neonetu, że maja problemy ze zrealizowaniem mojego zamówienia na B8, bo producent nie jest w stanie dostarczyć TV. Między innymi zaproponowali mi Philipsa 55OLED803 lub czekanie do stycznia na TV. Czy warto pchać się w tego Philipsa czy jednak lepiej spokojnie czekać na LG? Jestem teraz w kropce bo mam im odpowiedzieć do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja decyzja... Ja bym się w Philipsa nie bawił, bo choć Ambilight kusi (i mnie też STRASZNIE kusił), to jednak cała reszta nie umywa się do LG (moje zdanie).

Stabilność systemu, jego intuicyjność, szybkość działania... No i ewentualne wsparcie gwarancyjne, o którym w przypadku Philipsa krążą już legendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoja decyzja... Ja bym się w Philipsa nie bawił, bo choć Ambilight kusi (i mnie też STRASZNIE kusił), to jednak cała reszta nie umywa się do LG (moje zdanie).
Stabilność systemu, jego intuicyjność, szybkość działania... No i ewentualne wsparcie gwarancyjne, o którym w przypadku Philipsa krążą już legendy.
Miałem Philipsy około 12lat. Było fajnie, super. Ale już wystarczy. Ambilight też potrafi się znudzić. I to co napisałeś Philips z całą resztą się nie umywa do LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko potwierdziliście to co wywniskowałem z testów i opinni innych. Ambilight mi nie jest potrzebny i wole mieć pewny serwis. Zostaje przy LG. Muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać do stycznia. Mam nadzieje, że LG wreszcie dostarczy te TV do sklepu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG na polskim rynku to jest potęga. Ciekawe czy inne firmy też mają braki sprzętu? Przecież tv LG schodzą jak ciepłe bułeczki.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Saracen napisał:

Dziś zadzwonili do mnie z Neonetu, że maja problemy ze zrealizowaniem mojego zamówienia na B8, bo producent nie jest w stanie dostarczyć TV. Między innymi zaproponowali mi Philipsa 55OLED803 lub czekanie do stycznia na TV. Czy warto pchać się w tego Philipsa czy jednak lepiej spokojnie czekać na LG? Jestem teraz w kropce bo mam im odpowiedzieć do jutra.

 

22 minuty temu, STELVIO napisał:

LG na polskim rynku to jest potęga. Ciekawe czy inne firmy też mają braki sprzętu? Przecież tv LG schodzą jak ciepłe bułeczki.

A mi się wydaje, że Neonet leci w kulki z ludźmi, którzy zamówili w Black Friday. Przegięli wtedy z ceną i teraz biorą klientów na przetrzymanie.

Jakoś wszędzie ten tv jest dostępny, tylko nie u nich.

No i jeszcze nie czytałem, żeby ktoś zamawiający w BF dostał swój egzemplarz z Neonetu, tylko zwodzenie itp.

  • Plusik 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa. To czyli tylko Neonet w ..uja wali? Nigdy tego sklepu nie lubiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście im pieniędzy nie wpłaciłem. Jeśli tylko gdzieś będzie dobra cena na ten TV to go wezmę, a u nich odwołam i tyle. Na szczęście mi się nie spieszy więc mogę trochę jeszcze poczekać.

Edytowane przez Saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...