Jump to content

chmiel2k

Użytkownik
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

chmiel2k last won the day on October 29 2019

chmiel2k had the most liked content!

Community Reputation

147 Excellent

About chmiel2k

 • Rank
  720p

Recent Profile Visitors

697 profile views
 1. Problem leży po stronie ATV. I na C8 i na C9 mam ten problem. Nvidia Shield Pro wyświetla DV na C9 bez problemu.
 2. Taka ciekawostka jak może wyglądać matryca. Wymieniona w nowej C9 z powodu bandingu. Tym razem będzie reklamacja że względu na odbarwienia. Trzy szerokie, żółte pasy na całą wysokość matrycy. Właściwie to matryca jest w zebrę, tylko biało-żółtą. Tak wygląda fabryczny tryb technikolor zmierzony na środku matrycy i w miejscu żółtego pasa.
 3. W kinie miałem dokładnie takie wrażenia. To było zło.
 4. Jestem pewien, że x-kom publikuje te wątki w porozumieniu z administracją forum. Taki product placement.
 5. W jaki sposób stwierdziłeś, że dualshock posiada złącze USB C? Chyba nie na podstawie załączonych zdjęć?
 6. Nie do końca tak. 1. Improvement 1) Featuring NVIDIA G-Sync Compatible.
 7. Albo są kompatybilne, albo nie. Nie ma znaczenia czy pochodzą z polskiej dystrybucji, czy z holenderskiej. To ten sam sprzęt.
 8. Skąd wziąłeś info o Apple TV? Na stronie LG jest tylko o G-Sync.
 9. Potwierdzam, na skalibrowanym kino, mam tylko delikatny zarys pochwy. Po kilku minutach przełączyłem się na kino domowe i jest zdecydowanie więcej detali, bez utraty kontrastu i czerni. Tak już oglądałem dalej i nadal oglądam.
 10. Cześć! Niedawno kupiłem C9, więc moja C8 szuka nowego właściciela. Zakupiona w marcu 2019 w salonie MM. Komplet, oryginalne opakowanie, dokument zakupu. Gwarancja do marca 2021. TV skalibrowany przez skalibrujtv.pl. Stan igła, matryca bez żadnych wypaleń, czy odbarwień. Około 1000h przebiegu. Ze względu na gabaryty, dbiór tylko osobisty w Warszawie.
 11. Zobacz ofertę [S] LG OLED 65C8 (skalibrowany) Cześć! Niedawno kupiłem C9, więc moja C8 szuka nowego właściciela. Zakupiona w marcu 2019 w salonie MM. Komplet, oryginalne opakowanie, dokument zakupu. Gwarancja do marca 2021. TV skalibrowany przez skalibrujtv.pl. Stan igła, matryca bez żadnych wypaleń, czy odbarwień. Około 1000h przebiegu. Ze względu na gabaryty, dbiór tylko osobisty w Warszawie. Cena 5 990,00 zł Dodający chmiel2k Wysłano 20.12.2019 Kategoria Telewizory
×
×
 • Create New...