Jump to content

chmiel2k

Użytkownik
 • Content Count

  426
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by chmiel2k

 1. Zmień ustawienia audio w konsoli na jakieś 5.1, albo stereo i wtedy sprawdź. Wygląda to jakbyś miał ustawione np dolby Atmos, ale w TV miał go wyłączonego.
 2. Teraz to jest dopiero kpina. Nie przeczytasz dalej, jeśli nie klikniesz. Nie próbowałem, co się stanie jak klikniesz, po prostu zamknąłem kartę przeglądarki.
 3. "MECZ MANCHESTER CITY-REAL MADRYT (7.8) BĘDZIE UDOSTĘPNIANY W RAMACH PAKIETU W JAKOŚCI 4K. Transmisja będzie dostępna na urządzeniach Android TV z wsparciem 4K UHD (wymagana aktualizacja aplikacji IPLA do najnowszej wersji) oraz SAMSUNG Smart TV Tizen 4K UHD (modele PREMIUM od roku 2016)" Nie ma mowy o ATV.
 4. Ja testuję trzeci miesiąc za darmo. Uruchamiasz wszystkie pakiety, po czym je wyłączasz. Oglądasz miesiąc, wyłączają pakiety i wtedy znów uruchamiasz je za darmo. To samo konto, ta sama karta płatnicza. Ważne żeby wyłączyć pakiety przed upływem 30 dni.
 5. Na moim Shield Pro jest 25 kl/s. Jakiś czas temu były testy i Canal+ Sport 3 przez jakiś tydzień był w 50 kl/s i z bitratem 12 Mbs. Nes porównania do tego co jest teraz i wyglądało to lepiej niż w UPC.
 6. Czesky Records w ogóle wydało mnóstwo świetnych albumów zrealizowanych w tej technice. Polecam Amber Rubarth, CC Coletti, czy Casey Abrams. Nawet Macy Gray nagrała bardzo fajny album ze swoimi przebojami.
 7. iPhone za 2k jest skokiem na kasę, a ten za 7,5k nim nie jest?
 8. Funkcja "projekcja" w Huawei działa bez żadnych dodatkowych działań na TV. Pojawia się komunikat i po kilku sekundach masz obraz z telefonu na TV.
 9. Jeśli nie widzisz nic podczas oglądania, to oglądać, nie martwić Matryca wygląda dobrze.
 10. Na początku był źle ustawiony poziom czerni czyli na low a w konsoli na pełny zakres co powodowało ogromną utratę detali, zmiana ustawienia w tv na high i w konsoli na full bardzo poprawiła obraz, ale do ideału jeszcze brakowało. Ustawienie czerni w lg na high i w konsoli na full nie rozwiązało do końca problemu, chociaż wiele osób może tego nie zauważyć i zaakceptować, ale ja jestem maniakiem dobrego obrazu i staram się dążyć do ideału więc musiałem kombinować dalej [emoji4] Hmmm nie wiem, może to też zależy od danego egzemplarza TV bo u mnie nie zauważyłem żadnych problemów, dopiero jak podbiję jasność powyżej 60 wtedy pojawia się już minimalne świecenie czerni. Detale w bielach są ok o ile nie podbiję kontrastu na więcej niż 90-93. To znaczy ja sobie zrobiłem własne plansze w photoshopie [emoji4] na przykład taką: I tutaj bez podbicia jasności pierwsze 4-5 kwadraty były niewidoczne pomimo dobrze ustawionej czerni w tv i konsoli. ale dzięki, może coś się jeszcze przyda z tych plansz. Chociaż obecnie i tak jestem już zadowolony z obrazu i na razie daje sobie spokój z dalszymi ustawieniami. W tym momencie już chyba tylko profesjonalna kalibracja mogłaby jeszcze poprawić obraz. Matryce są różne i może być tak, że trafiłeś na mega ciemną. Miałem taką w B8.
 11. Nie ma żadnego problemu z efektem lustra w domowych warunkach. Mam okna dachowe dokładnie naprzeciwko TV i tylko podczas słonecznych dni odpalam tryb "widne pomieszczenie" i normalnie oglądam. Wieczorem/w nocy problem w ogóle nie istnieje.
 12. Miałem coś takiego w C8, godzinne odświeżanie pikseli pomogło. Jeśli u Ciebie nie działa, to te zdjęcia wystarczą przy reklamacji.
 13. To normalne. Będą fajne święta
 14. Dzięki kilku pomocnym kolegom z forum wszyscy już wiedzą. Oledy się wypalają. A teraz wróćmy do swoich wątków, co?
 15. Kolejny Kolega z misją? To jest wątek o C9, nie rób bałaganu.
 16. Zapytam raz jeszcze. Wykonywałeś ręczne odświeżanie pikseli?
×
×
 • Create New...