Jump to content

KARTON

Użytkownik
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

14 Good

About KARTON

 • Rank
  SVCD

Recent Profile Visitors

934 profile views
 1. Ja miałem 55SK9500 i według mnie i nie tylko mnie w 55 calach jest nie do przyjęcia . TV zwróciłem. 65 cali nie miałem. z zakupem się wstrzymałem do następnego roku.
 2. Panowie w piątek 4 stycznia byłem w SC z dyskiem i pendrive na testach . Starcie XF9005 i ZF9. XF wolniejszy soft ale bez problemów wszystko odczytał i jakość obrazu sami wiecie jaka jest. Odpaliliśmy ZF9 już po uruchomieniu na ekranie pojawiła się fajna smolista czerń, system szybki, myślę sobie : będzie WOW !!! Ale... ...Czar prysł jak bańska mydlana !!! W ZF9 efekt falo przy napisach oraz wokół jasnych obiektów nawet znaczka play, stop itp w przypadku odtwarzania z USB (widoczne wszystko podczas oglądania w sklepie przy przyciemnionym świetle). Ten sam materiał ponownie odtworzony został na XF i ... ...Czerń ciut gorsza ale bez efektu halo poświat blooming i jak to tam zwał . Panowie z SC nie mieli argumentów, widzieli na własne oczy. W sumie trzy osoby ja plus dwóch Panów z SC Szczecin. Bardzo fajna obsługa I nie piszcie proszę że nie mam telewizora to się nie znam, bo wiem co widziałem i wiem jakie miny mieli Panowie z SC. Nie dokonałem zakupu. Taki sam problem miał mój LG 55SK 9500 którego zwróciłem do sprzedawcy - a też miał być produktem premium Pozdrawiam.
 3. Panowie jedyny problem z odtwarzaniem to materiał z Netflix nadawany w DV. Na materiałach w tym formacie wariuje LD i ogólnie obraz jest do bani, nie ma kontrastu , czerni. Cała reszta w UHD 4K lub HD zero problemów. Właśnie słynna scena Lukasz z Marco Polo jest właśnie w DV Jak ten problem rozwiązać i czy u Was jest tak samo ? Bardzo zadowolony jestem z tego TV to jest jedyny problem który z pewnością się rozwiąże jakoś.
 4. Panowie uchwyt do tv 55-65. Ściana działowa 8cm , materiał silka plus tynk jedna druga strona . Czyli razem około 12 cm. Jaki uchwyt i kołki polecacie? Uchwyt muszę mieć coś Ala jak ten w linku z uwagi na secypikę montażu. Będzie musiał być zamontowany na lekkim odchylenia w lewo. Pół ściany jest z silki A druga połowa to kaseta kartonowa gipsowa w ktora chowają się drzwibdo kuchi. A więc tv ma wisieć na ścianie o szerokości około 80bcm. Czy to się będzie trzymało? https://www.makstor.pl/product-pol-1950-REGULOWANY-UCHWYT-SCIENNY-TV-LCD-PLAZMA-26-65-CALI.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping
 5. Panowie dużo ustawień trochę czasu i tak jak piszecie jak się zmieni LD w zależności od HDR lub DV jest petarda. Zostaje. Nic innego nie kupię. Więcej plusów. I jeszcze dziś wymieniłem dekoder nc+ bo o n też robił kręcią robotę. Dziś na wieczór netflix. Dobrej nocy koledzy. Dzięki za pomoc.
 6. Panowie koledzy użytkownicy jak te same ujęcia w 65? Może warto jednak dorzucić Ja mam wszystkie folie posciagane. Jak sprzedawca uzna że obniży wartość to trudno. Póki co to się zastanawiam czy zostawić czy oddać po poza tymi nuansami obraz rozpieszcza Jak w 65?
 7. Dokładnie u mnie jest tak samo i uważacie że powinno tak być? Mi to psuje cały efekt a na starym tv Toshiba L7453 tego nie ma. A jak jest w SK 65. ? Może ktoś wrzucić fote? No właśnie to chyba do mnie dociera bo jest to widoczne przy normalnym oglądaniu nawet w dzień bez aptekarskich dokladnosci
 8. Panowie nie wiem jak filmy wrzucić u mnie nawet przy czerwonej kropce kursora jest siwa poświata. Ja nie podchodze tak ze nie ma nic innego. Jak coś mnie wkur...ia to oddaje póki jeszcze mogę. A po 14 dniach będę pluł sobie w twarz. Jeszcze dziś aktualizacja syatemu. Na serialu Zagubieni w kosmosie odcinek pierwszy jak jest jakieś światło nie widoczne np swiecące od góry na aktorów to sprawia że od góry robi się jasna łuna. Stary tv nie ma tych problemów. Scena z Marco Polo odcinek 1. Od 3.40 u mnie są rozjasnienia na częściach ekranu. Nawet widoczne w dzień. Disco. Zobacz u bsiebie Lukasz Zagubieni w kosmosie od 1.30 góra ekranu A później od 7.20.
 9. Problem z piłką rozwiązany. Jest ok. Zmiana ustawień no i rzeczywiście zależy od meczu i źródła. Ale ten telewizor w 55 to dramat jeśli chodzi o system wygaszania. Bardzo zbliżony to tych filmików na yt. Gdyby ta czerń nie była czarna A nawet granatowa ale bez tych poświat to by było do zniesienia . Tak sie zdarza disco na ekranie. Myślałem że znalazłem telewizor idealny. Nie stety . Szkoda . Chyba zwrot. Przez weekend czas na przemyślenia. Nie kubilbym gdybym to wszystko miał okazję gdzieś sprawdzić. Rozmiar 55. Rozczarowanie. A najgorsze że na nowo nie wiadomo co kupić w rozsądnych pieniądzach. Dobrej nocy Panowie. Mi na dziś wystarczy testów i plansz.
×
×
 • Create New...