Jump to content

KARTON

Użytkownik
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

14 Good

About KARTON

 • Rank
  SVCD

Recent Profile Visitors

1,024 profile views
 1. Panowie a kiedy test Sasmunga QLED Q80r na forum ? Jest na rtings i bardzo dobry model , ale bardzo mało popularny w naszym kraju ? Nawet w samsung brand Store nie maja w swojej ofercie, ale w zamian wciskają Q85 i Q 90.
 2. Poniekąd się zgodzę że nie ma idealnego telewizora ale z tego co kojarzę to LG55SK9500 w dniu premiery kosztował tyle samo co OLED od LG albo 1000 zl taniej, 65 cali to już był kosmos. Więc jeśli producent tak wysoko ceni swój produkt to nie powinno być aż takich kwiatków na NETFLIX jeżeli chodzi o działanie Local Diming, nie doświetlone narożniki przy normalnym użytkowaniu, czy widoczne strefy podświetlenia przy poruszającym się kursorze. Wiem, bo miałem i oddałem i nie żałuję, nie było to normalne i w mojej ocenie za tak drogi pierwotnie produkt było to nie do zaakceptowania. To moja opinia bez urazy. Niech dobrze służy.
 3. Jeżeli takie same kwiatki są w wersji 65 co w wersji 55 to rzeczywiście lipa , szczególnie w DV w wersji 55 było disco i nie dało się tego ustawić.
 4. Czy testowany model został pozbawiony "wad" z modelu 55Sk 9500 dotyczących Local diming? W 55Sk9500 było 48 stref i działy się naprawdę dziwne rzeczy z Local diming.
 5. Ja miałem 55SK9500 i według mnie i nie tylko mnie w 55 calach jest nie do przyjęcia . TV zwróciłem. 65 cali nie miałem. z zakupem się wstrzymałem do następnego roku.
 6. Panowie w piątek 4 stycznia byłem w SC z dyskiem i pendrive na testach . Starcie XF9005 i ZF9. XF wolniejszy soft ale bez problemów wszystko odczytał i jakość obrazu sami wiecie jaka jest. Odpaliliśmy ZF9 już po uruchomieniu na ekranie pojawiła się fajna smolista czerń, system szybki, myślę sobie : będzie WOW !!! Ale... ...Czar prysł jak bańska mydlana !!! W ZF9 efekt falo przy napisach oraz wokół jasnych obiektów nawet znaczka play, stop itp w przypadku odtwarzania z USB (widoczne wszystko podczas oglądania w sklepie przy przyciemnionym świetle). Ten sam materiał ponownie odtworzony został na XF i ... ...Czerń ciut gorsza ale bez efektu halo poświat blooming i jak to tam zwał . Panowie z SC nie mieli argumentów, widzieli na własne oczy. W sumie trzy osoby ja plus dwóch Panów z SC Szczecin. Bardzo fajna obsługa I nie piszcie proszę że nie mam telewizora to się nie znam, bo wiem co widziałem i wiem jakie miny mieli Panowie z SC. Nie dokonałem zakupu. Taki sam problem miał mój LG 55SK 9500 którego zwróciłem do sprzedawcy - a też miał być produktem premium Pozdrawiam.
 7. Panowie jedyny problem z odtwarzaniem to materiał z Netflix nadawany w DV. Na materiałach w tym formacie wariuje LD i ogólnie obraz jest do bani, nie ma kontrastu , czerni. Cała reszta w UHD 4K lub HD zero problemów. Właśnie słynna scena Lukasz z Marco Polo jest właśnie w DV Jak ten problem rozwiązać i czy u Was jest tak samo ? Bardzo zadowolony jestem z tego TV to jest jedyny problem który z pewnością się rozwiąże jakoś.
 8. Panowie uchwyt do tv 55-65. Ściana działowa 8cm , materiał silka plus tynk jedna druga strona . Czyli razem około 12 cm. Jaki uchwyt i kołki polecacie? Uchwyt muszę mieć coś Ala jak ten w linku z uwagi na secypikę montażu. Będzie musiał być zamontowany na lekkim odchylenia w lewo. Pół ściany jest z silki A druga połowa to kaseta kartonowa gipsowa w ktora chowają się drzwibdo kuchi. A więc tv ma wisieć na ścianie o szerokości około 80bcm. Czy to się będzie trzymało? https://www.makstor.pl/product-pol-1950-REGULOWANY-UCHWYT-SCIENNY-TV-LCD-PLAZMA-26-65-CALI.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping
 9. Panowie dużo ustawień trochę czasu i tak jak piszecie jak się zmieni LD w zależności od HDR lub DV jest petarda. Zostaje. Nic innego nie kupię. Więcej plusów. I jeszcze dziś wymieniłem dekoder nc+ bo o n też robił kręcią robotę. Dziś na wieczór netflix. Dobrej nocy koledzy. Dzięki za pomoc.
 10. Panowie koledzy użytkownicy jak te same ujęcia w 65? Może warto jednak dorzucić Ja mam wszystkie folie posciagane. Jak sprzedawca uzna że obniży wartość to trudno. Póki co to się zastanawiam czy zostawić czy oddać po poza tymi nuansami obraz rozpieszcza Jak w 65?
×
×
 • Create New...