Jump to content

Kmicic13

Użytkownik
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Kmicic13 last won the day on April 14

Kmicic13 had the most liked content!

Community Reputation

220 Excellent

About Kmicic13

 • Rank
  720p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co to są poprawne nastawy? Matryce się różnią, wzrok i upodobania też. Ustaw jak Ci pasuje. Ja np. korzystam głównie z fabrycznego trybu kino z drobnymi własnymi poprawkami i mi tak pasuje. Po takim wpisie zastanawiam się, czy w ogóle będziesz zadowolony po kalibracji.
 2. Według mnie przy odległości 3,5m powinieneś pomyśleć nad 65 cali. Co do modelu nie udzielam się, bo nie używam. Wiem tylko, że z 2,1m oglądam 55 cali i jest spoko, ale chętnie zaopatrzyłbym się w 65".
 3. Emocje? To tylko telewizor... Na innym forum człowiek kupił c8, podpisał odbiór kurierowi, po czym tv spadł mu ze schodów... To są emocje.
 4. Nie chcę uczestniczyć w tej dyskusji pt. forum kontra zorro, ale jedną prośbę mam. @zorro102 błagam popracuj nad językiem, bo tego się czytać nie da. Najpierw "karzesz" coś komuś, a karać, to można kogoś, natomiast kazać komuś coś, to "ja ci każę". Pisałem aluzję, ale nie pojąłeś. Teraz jeszcze "bynajmniej", które nie jest tożsame z przynajmniej. Chyba, że sam sobie zaprzeczasz. Pozdrawiam.
 5. Sorry Panie Zorro, ale jak Ty w internecie "karzesz" coś komuś, to raczej większość uzna dyskusję za idiotyczną.. I to podwójnie.
 6. To nie są buble, tylko normalna kolej rzeczy jest taka, że więcej piszą ci, co mają jakis powód do narzekania. Ja jestem mega zadowolony z tego tv, ale przecież nie będę tego pisał codziennie i w każdym poście. Chociaż jest taki jeden w temacie jednego z modeli tv Samsunga. Widocznie ludzie tego potrzebują 🙄 Mi przed zakupem wystarczył test na tej stronie i opinie użytkowników, których uznałem za świadomych tego o czym piszą.
 7. Może ów "znajomy" pomylił firmy od kalibracji? Swoją drogą ciekawe, już drugi przypadek na forum, że decyduje się na kalibrację ktoś, kto nie ma pojęcia co chce dzięki temu osiągnąć i co to w ogóle daje 🙄
 8. Plus nadrobiony, moje niedopatrzenie.
 9. Pomimo tego, że wyszło iż niezła czerń w tym tv wychodzi dopiero w trybie sklepowym i tego, że nie rozumiesz/nie widzisz tego co daje tryb film w dobrych tv np. oled (chodźby namawiając do projektorów), to całkiem merytoryczny post Ci wyszedł. Chodzi mi o to przyznanie do własnych preferencji obrazu, uwielbienia dla przejaskrawionych kolorów itd. Noe neguję, nie krytykuję tego jaki masz gust. Wręcz cieszę się, że to napisałeś, bo to lepsze i uczciwsze od stwierdzeń "to najlepszy tv na świecie" i dziesięciu wykrzykników. Gdybyś tak pisał od początku, to byłby inny odbiór. Jestem pod wrażeniem i dałem nawet plusa. Serio i bez złośliwości.
 10. A mi się wydaje, że gdyby hubioadam zdecydowałby się na skalibrowanie swojego tv, to byłby bardzo rozczarowany efektem. To nie przytyk, tylko stwierdzenie faktu. On po prostu lubi te żywe, przejaskrawione barwy i kontrasty, z których Samsung słynie. Do tej pory miałem kilka tv Samsunga i na tych ich trybach dynamicznych, czy standardowych nie byłem w stanie oglądać nic, nie mówiąc o trybie sport. A on tymczasem włącza w domu tryb sklepowy... Tak lubi i już. Ale potencjalni nabywcy powinni przemyśleć czy oni akurat lubią te oczo[beeep]ne obrazki.
 11. Ja bym się przesiadł, ktoś na forum dziś wrzucił info, ze mu się wypaliło logo tvn na serii 6 i w związku z tym baaardzo przestrzega przed zakupem oleda od Lg Panowie instalowaliście tą aktualizację 10.55? Warto aktualizować jeśli mam 10.15?
×
×
 • Create New...