Jump to content

Kmicic13

Użytkownik
 • Content Count

  320
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Kmicic13 last won the day on April 14

Kmicic13 had the most liked content!

Community Reputation

221 Excellent

About Kmicic13

 • Rank
  720p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A mnie wyjątkowo nie kusi na premierę. Miałem wszystkie PlayStation i oprócz pierwszej wszystkie na premierę kupowałem. Największe rozczarowanie? PS4 - przez pierwsze 2-3 lata prawie same remastery i to za pełną cenę. Podziękowałem i kupiłem pierwszego w życiu Xboxa. Nie żałuję do dziś. Może ze dwóch exów od Sony mi brakuje i chętnie bym ograł, ale to wszystko. Reszta - usługi, promocje itp. zdecydowanie w tej generacji dla mnie na korzyść MS. Z nowym Xboxem również się jednak wstrzymam, bo póki co mam One X i mnóstwo zaległości growych.
 2. Ja do dziś mam fabryczne baterie, ale pilot od dłuższego czasu ma tendecje do zawieszania się czasami. Np. nie mogę przełączyć kanału wciskając "1" na pilocie, bo nie reaguje, ale już przyciski gora - dół działają. Czasem też odwrotnie. Może to wina baterii?
 3. Wszystkie ustawienia - kanały - kopiuj kanały. Tam masz opcję zaimportuj/wyeksportuj informacje dotyczące listy kanałów na nośnik usb.
 4. U mnie z przodu były znaczki 4k hdr itd, dzieki którym łatwiej było zerwać folię. Natomiast z tyłu nie było zadnych "uszu". Folie naklejone były idealnie i gdyby nie znaczki z przodu, to nie byłoby jej widać.
 5. A co to są poprawne nastawy? Matryce się różnią, wzrok i upodobania też. Ustaw jak Ci pasuje. Ja np. korzystam głównie z fabrycznego trybu kino z drobnymi własnymi poprawkami i mi tak pasuje. Po takim wpisie zastanawiam się, czy w ogóle będziesz zadowolony po kalibracji.
 6. Według mnie przy odległości 3,5m powinieneś pomyśleć nad 65 cali. Co do modelu nie udzielam się, bo nie używam. Wiem tylko, że z 2,1m oglądam 55 cali i jest spoko, ale chętnie zaopatrzyłbym się w 65".
 7. Emocje? To tylko telewizor... Na innym forum człowiek kupił c8, podpisał odbiór kurierowi, po czym tv spadł mu ze schodów... To są emocje.
 8. Nie chcę uczestniczyć w tej dyskusji pt. forum kontra zorro, ale jedną prośbę mam. @zorro102 błagam popracuj nad językiem, bo tego się czytać nie da. Najpierw "karzesz" coś komuś, a karać, to można kogoś, natomiast kazać komuś coś, to "ja ci każę". Pisałem aluzję, ale nie pojąłeś. Teraz jeszcze "bynajmniej", które nie jest tożsame z przynajmniej. Chyba, że sam sobie zaprzeczasz. Pozdrawiam.
 9. Sorry Panie Zorro, ale jak Ty w internecie "karzesz" coś komuś, to raczej większość uzna dyskusję za idiotyczną.. I to podwójnie.
×
×
 • Create New...