Home Testy Konsole The Division 2 4K HDR | RECENZJA | Xbox One X / PS4 Pro / PC
The Division 2 4K HDR | RECENZJA | Xbox One X / PS4 Pro / PC

The Division 2 4K HDR | RECENZJA | Xbox One X / PS4 Pro / PC

2.24K
0

Pierwsza odsłona The Division była dobrą grą, która jednak potrzebowała sporo czasu na nabranie pełnych kształtów. Teraz gry-usługi są niezwykle popularne, ale chyba największy boom mają za sobą. Anthem, na przykład, okazał się dla branży rozczarowaniem. Czy dla odmiany Ubisoftowi udało się dowieźć kompletny produkt na premierę?

Wstęp

The Division 2

The Division było tytułem niezwykle wyczekiwanym ale w momencie wydania nie zdołał do końca spełnić swoich wygórowanych oczekiwań. Tytuł ukazał się już po uważanego za kwintesencję loot-shootera Destiny, gry która również miała swoje ograniczenia i naturalnie recenzenci przez to mieli już bardziej krytyczne nastawienie. Przede wszystkim produkcji Ubisoftu wytknięto graficzny downgrade względem pokazywanych na E3 materiałów przed premierą. Ponadto padło sporo zarzutów w stronę zawartości i jej powtarzalności. Dużym uznaniem cieszył się za to tryb PvE, Dark Zone.

The Division 2

Generalnie The Division było ostatecznie ocenione dobrze, ale dopiero dramatyczne zmiany nadeszły po wielu aktualizacjach. Dotyczyły one także grafiki na konsolach. Xbox One X ostatecznie osiągnęło dynamiczne 4K a PS4 Pro podobne rozwiązanie ale w 1800p. Gry-usługi przeżywają teraz mały kryzys. Rok temu zawiodło Sea of Thieves. Niedawno wydany Anthem natomiast spotkał się również z bardzo złym przyjęciem i średnią ocen od 55 do 65/100 na Metacritic. Naturalne były zatem obawy także i o jakość The Division 2.

(2242)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o