Home Testy Konsole The Division 2 4K HDR | RECENZJA | Xbox One X / PS4 Pro / PC
The Division 2 4K HDR | RECENZJA | Xbox One X / PS4 Pro / PC

The Division 2 4K HDR | RECENZJA | Xbox One X / PS4 Pro / PC

2.19K
0

Ścieżka dźwiękowa

The Division 2

Muzyka w The Division 2 jest pełna atmosferycznych, elektronicznych fragmentów, jak i cięższych segmentów, z wykorzystaniem nisko nastrojonych gitar. Kiedy dochodzi do walk brzmi jak mieszanka Fear Factory z gry Carmageddon i soundtracku Micka Gordona z ostatniego DOOMa. Gdzie indziej brzmienia są nieco bardziej cyberpunkowe i klawiszowych. Nie brakuje tutaj też potężnych bębnów i ostrych, przesterowanych partii syntezatorowych. Ola Strandh stworzył bardzo dynamiczną mieszankę wybuchową. Nie tylko jednak dostarcza mocnego kopa ale odznacza się dużą finezją.

The Division 2

Samo udźwiękowienie gry stoi być może na jeszcze wyższym poziomie. Jest to kolejny tytuł Ubisoftu z Dolby Atmos. Ten rodzaj mixu uwydatnia efekt przytłumienia, którego możemy doświadczyć przy nawigacji menusów i od eksplozji granatów w bliskiej od nas odległości. Poza tym wyeksponowane są również pomniejsze odgłosy, przy interakcjach ze skrzyniami, podnoszeniu przedmiotów czy także wewnątrz baz.

(2193)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o