Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

HDTVPolska nowym członkiem EISA

EISA, czyli Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku, jest największą organizacją zrzeszającą wydawców i twórców multimediów w Europie. 27 czerwca 2019 podczas GM EISA w Słowenii, jurorzy oprócz wyboru najlepszych produktów na ten rok, głosowali także nad przyjęciem nowych członków do grupy ekspertów. Wśród nich, pojawił się portal HDTVPolska. To trzeci tytuł obok Audio i Foto-Kuriera, który należy do organizacji EISA, wybierającej i testującej najlepsze produkty elektroniki użytkowej.

 

Przeczytaj całość

  • Plusik 2
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio same sukcesy. Najpierw Maciek dostał zaproszenie do centrali Netflixa a teraz HDTVPolska do EISA. Kiki zapewne poczerwieniał z zazdrości :D

Edytowane przez Waldo94
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla calego zespolu za wasza ciezka prace i zaangazowanie, trud i posiwecenie.!!!!

Jak widac, wysilek zostal uczciwie nagrodzony i doceniony. Takze wytrwalosc w tym co robicie.

Podziwiam i dziekuje za swietne artykuly, wiadomosci i porady ktore zamieszczacie.

Darek.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję!!! To wielki zaszczyt dla Was (choć należało się jak psu buda :)), a nas rozpiera duma, że Was mamy. Powodzenia w dalszym rozwoju. A tak przy okazji, słyszałem Gmeru, że zostałeś zaproszony na wizytę do Shenzhen, jak było? Czy dopiero będzie?
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Waldo94 napisał:

Ostatnio same sukcesy. Najpierw Maciek dostał zaproszenie do centrali Netflixa a teraz HDTVPolska do EISA. Kiki zapewne poczerwieniał z zazdrości :D

Napisałem na tamtym portalu tą nowinę, ale jak wpisałem HDTVPolska - to mi wykropkowało nazwę (jakbym użył jakiegoś wulgarnego wyrażenia). Musiałem trochę inaczej pokombinować. Póki co mojego info Kiki jeszcze nie usunął... Oczywiście gratulacje dla naszych, z dostąpienia takiego zaszczytu.

Edytowane przez Deimos
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Deimos napisał:

Napisałem na tamtym portalu tą nowinę, ale jak wpisałem HDTVPolska - to mi wykropkowało nazwę (jakbym użył jakiegoś wulgarnego wyrażenia). Musiałem trochę inaczej pokombinować. Póki co mojego info Kiki jeszcze nie usunął... Oczywiście gratulacje dla naszych, z dostąpienia takiego zaszczytu.

Jak wszedłem w temat 'Eisa', to już jest: "Invalid Temat specified. If you followed a valid link, please notify the administrator"

Także...no nic, na tamto forum to nic nie trafi, niech się Kiki bawi w swojej piaskownicy, a im więcej na HDTVPolska Koper i Gmeru zyskają popularności i rozgłosu, tym większa szansa, że więcej osób trafi tutaj, a nie na tamto forum żeby u Kikiego dać się naciągnąć.

Gratuluję. :)

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis certyfikat jakosci HDTVP wyprodukujcie do przyklejania w marketach ;)

Gratulacje, ciezka praca sie oplacila.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Panowie, gratulacje dla całego Zespołu, jestem tu już kilka ładnych lat (można powiedzieć że od afery z opiekaczem 60Hz :Di obserwuję stale wysoki poziom merytoryczny, także w pełni zasłużone wyróżnienie. Ale też zobowiązujące, mam nadzieję że nie spoczniecie na laurach i utrzymacie stale wysoki poziom :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do gratulacji. I do bycia stałym bywalcem waszych stron. Wprawdzie osobiście byłem świadkiem, jak w latach 90-tych wpływano na wyniki corocznej rywalizacji, ale zakładam, że przy takiej mnogości jurorów dziś to trudniejsze zadanie.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczere gratulacje!!!Jesteście najlepsi!!!

Pozdrawiam całą załogę HDTV Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎06‎-‎28 o 21:50, Fjubens napisał:

Jak wszedłem w temat 'Eisa', to już jest: "Invalid Temat specified. If you followed a valid link, please notify the administrator"

Także...no nic, na tamto forum to nic nie trafi, niech się Kiki bawi w swojej piaskownicy, a im więcej na HDTVPolska Koper i Gmeru zyskają popularności i rozgłosu, tym większa szansa, że więcej osób trafi tutaj, a nie na tamto forum żeby u Kikiego dać się naciągnąć.

Gratuluję. :)

Ja póki co widzę, że Kiki  chyba nie wywalił postu:

http://www.hdtv.com.pl/forum/o-wszystkim-i-o-niczym/142984-eisa.html

A mój Avatar na ich forum pokazuje gdzie mam ich zdanie...

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Deimos napisał:

Ja póki co widzę, że Kiki  chyba nie wywalił postu:

http://www.hdtv.com.pl/forum/o-wszystkim-i-o-niczym/142984-eisa.html

A mój Avatar na ich forum pokazuje gdzie mam ich zdanie...

To ja nie wiem, sprawdzałem zarówno będąc zalogowanym (na niezbanowanym koncie), jak i jako gość oraz na innej przeglądarce i też w Chrome, ale incognito jako gość, zawsze ten sam efekt przy tym temacie: 'Invalid Temat specified. If you followed a valid link, please notify the administrator'

Wypowie się ktoś inny, możecie normalnie ten temat odwiedzić? :P

PS. Swoją drogą zabawnie brzmi 'Invalied Temat specified', taki ładny polsko-angielski. :<

--

Zresztą...
VGfAWwC.jpg

że niby 11 odwiedzin przez te dni? Ktoś zakłada temat dzisiaj rano jak uruchomić kamerkę i ma 23 już nawet wejścia, a tutaj 11 mimo, że temat sporo starszy. Zobacz czy jako gość będąc wylogowanym ze swojego konta możesz normalnie w ten temat zajrzeć.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Fjubens napisał:

To ja nie wiem, sprawdzałem zarówno będąc zalogowanym (na niezbanowanym koncie), jak i jako gość oraz na innej przeglądarce i też w Chrome, ale incognito jako gość, zawsze ten sam efekt przy tym temacie: 'Invalid Temat specified. If you followed a valid link, please notify the administrator'

Wypowie się ktoś inny, możecie normalnie ten temat odwiedzić? :P

PS. Swoją drogą zabawnie brzmi 'Invalied Temat specified', taki ładny polsko-angielski. :<

--

Zresztą...
VGfAWwC.jpg

że niby 11 odwiedzin przez te dni? Ktoś zakłada temat dzisiaj rano jak uruchomić kamerkę i ma 23 już nawet wejścia, a tutaj 11 mimo, że temat sporo starszy. Zobacz czy jako gość będąc wylogowanym ze swojego konta możesz normalnie w ten temat zajrzeć.

Jak się wylogowałem - to kicha. Czyli jednak Kiki coś po cichu zamieszał...

Postanowiłem Kikiego trochę wkurzyć i tu mu się dopisałem:

http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/143014-lg-e9-jest-jak-do-tej-pory-najlepszym-telewizorem-ktory-zobaczysz-w-2019-roku.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje Panowie, małymi kroczkami do dużyć sukcesów... Bravo ?

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do gratulacji i doceniam profesjonalizm i konsekwencję w dążeniu do celu.
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...