Jump to content

burz

Użytkownik
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

burz last won the day on December 6 2018

burz had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

About burz

 • Rank
  VCD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aplikacje systemowe oraz pobrane - które warto ubić (zatrzymać lub wyłączyć), a które odinstalować? Ubiłem m.in. sambę, samouczki, synchro kalendarza i kontaktów google. Na Netfliksie UHD jest płynniej, procesor nie jest zajęty bzdetami w tle. Czego jeszcze można się pozbyć?
 2. Kurde, kolorowe plamy na całym ekranie - i jest ok???
 3. Pany, czy jest szansa na aktualizację automatyczną z netu? Pena nie podepnę bez zdejmowania tv ze ściany, a gdy klikam żeby znalazł aktualizację, to nie znajduje...
 4. Co prawda takie zdjęcia można traktować jedynie jako poglądowe, ale może kogoś zainteresuje takie porównanie;) Pierwsze to tv z tego wątku (tryb kino pro, ekspert1, jasność 25, reszta jak fabryka dała), a drugie obraz z projektora HW65 (ekran szary gain 0,9) skalibrowanego przez Wiadomo_Kogo W aparacie balans bieli "słońce". Wydaje mi się, że z tv sony nie ma dramatu, a nawet jest dobrze pod względem neutralności obrazu w porównaniu z profesjonalnie skalibrowanym projem na 6500K. A przy okazji, może ktoś wie, jaka jest różnica (w Kelvinach) między trybem ekspert1 a ekspert2, bo moje oczy jej nie widzą...
 5. No i wszystko jasne. Dzięki. W tej sytuacji obejrzę na HBO co chciałem i zrezygnuję z abonamentu.
 6. hmm, połowicznie problem rozwiązałem. Netflix - trzeba było w ustawieniach filmu przestawić na 5.1. Teraz wszystkie filmy "łapią" już DD. HBO - nadal stereo, bo w filmach nie mam innej opcji. Dlaczego? Nadmienię, że to jest mój pierwszy kontakt z tą platformą, mam dostęp od kilku dni.
 7. burz

  Wysokość montażu 65"

  Może być trochę za wysoko. Komfort to środek obrazu na poziomie oczu. Ja dolną krawędź mam na wysokości 67 cm, ograniczeniem jest głośnik centralny.
 8. Tv podłączony światłowodem (spdif) do ampli - i nie mam dźwięku przestrzennego (dolby), wcześniej był dekoder vectry na tym samym wejściu i dźwięk ok. Próbowałem w soniaku wszystkich ustawień, doopa. Oglądam m.in. z netfliksa i hbo go. Ktoś coś podpowie?
 9. Jak tylko leciutko to nie ma się czym przejmować... Ale najlepiej pokaż zdjęcie
×
×
 • Create New...