Jump to content

burz

Użytkownik
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

burz last won the day on January 1 2020

burz had the most liked content!

Community Reputation

60 Excellent

About burz

 • Rank
  XviD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z ciekawości, jaki powód sprzedaży?
 2. Nie wiem jak to wygląda u ciebie, ale ostatnio dokładałem tylne głośniki sufitowe (właśnie w podwieszanym) i nic nie musiałem burzyć, liczyło się precyzyjne wycięcie w płycie k-g...
 3. Pod sufitem podwieszanym znajduje się sufit właściwy - do niego można przymocować nawet konia, o 11-kilogramowym projektorze nie wspominając Też mam projektor pod sufitem podwieszanym.
 4. Baby to mają problemy! Facet chce dobrze, a tu [beeep]ut... bo źle na suficie wygląda.
 5. Ja osobiście nie tolerują temperatury bieli na poziomie 8000-10000K, a tak ma większość fabrycznie ustawionych wyświetlaczy. Tak, monitor też mam skalibrowany. Moja fotka jest oczywiście z wydania BR EXT - ono tak ma, a focia BIPO jest zaniebieszczona i nie odpowiada obrazowi z tego właśnie wydania. Tyle. O nic więcej mi nie chodziło, dlatego wrzuciłem swoje zdjęcie. Chyba umknął ci podany już wyżej link do porównania, jak to wygląda (też napiszesz, że to "rzekomo wierniejsze zdjęcia"?): https://caps-a-holic.com/c.php?go=1&a=0&d1=5240&d2=15006&s1=48921&s2=156519&i=9&l=1 Wydanie kinowe, czy UHD, jest kolorystycznie dużo lepsze i nikt tego nie kwestionuje. Masz rację, szkoda bicia piany i z mojej strony na tyle. Pozdrawiam poświątecznie i przednoworocznie.
 6. Niebieski zafarb - masz rację tylko w kwestii nieba, ale tylko częściowo... świadomy fotograf unika takich błędów. Elektronika aparatu? W trybie auto i owszem, ale chyba tak nie robisz zdjęć porównawczych, bo to mija się z celem. Reprodukcja urządzenia wyświetlającego? No sorry, ale kalibracja to podstawa. I teraz najważniejsze: kolorystyka filmu uzyskana w postprodukcji zazwyczaj niewiele ma wspólnego z rzeczywistością
 7. Różnica porażająca, ale to mocne zakolorowanie z edycji b-r chyba przesadzone (jak miałeś ustawiony w-b, auto czy 6500K?). U mnie tak wygląda ta scena na blu-rayu, aparat w manualu (choć trzeba przyznać, że też niestety kiepsko względem 4k):
 8. I super - tak wykrzywiona obudowa była nie do przyjęcia.
 9. Zgadza się, ten sklep jest koszmarny w stosunku do klientów, którzy zapłacili i wyszli z towarem. Wtedy umarł w butach, już nie są twoimi przyjaciółmi.
 10. Świetny telewizorek, ale za drogi. Żeby sprzedać, powinieneś jeszcze zejść minimum 700-800 zł. Takie realia
×
×
 • Create New...