Jump to content

LV426

Użytkownik
 • Content Count

  735
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

LV426 last won the day on March 26

LV426 had the most liked content!

Community Reputation

450 Excellent

About LV426

 • Rank
  1080p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @efel Nie każdy ma amplituner i chce się pierdzielić w jakieś NASy 😜 Pewnie że brak DTS w Samsungu to nie koniec świata ale lepiej mieć jak nie mieć. Tak samo jak gniazdo słuchawkowe którego też Samsung skąpi.
 2. Nie zgodzę się. Ja na budżetowym MS750+sub+tyły słyszę różnicę między DD 5.1 a DTS-MA i jest znaczna. Co do filmów z dysku to nie problem dla Ciebie mieć dźwięk a go nie mieć?
 3. 4:50 typowy fachman z wysp... O to chodzilo co się mu przytrafiło bo nie uważał z zasilaczem.. Cud że tv działa jeszcze.
 4. Kup OLED. Przywitaj technika w domu swym. Oto jak to robią na wyspach 🤣 4:50 na tym filmie, myślałem że zejdę ze śmiechu 😂 https://youtu.be/9l6pZvrhYyY
 5. Nie trzeba być wróżką... PlayStation to silniejsza marka jak Xbox i nawet z trochę slabszą konsolą ma większą bazę klientów (o ile Sony nie zrobi jakichś wielkich błędów, tak jak sławne i źle odebrane planowane "TV, TV, TV" i brak dzielenia się grami u Microsoftu). Raczej też postawię na PS5 bo choć mam obecnie wszystkie konsole to na XOX gram znacznie mniej jak na konsoli od Sony.
 6. Widzę kiki nadal szaleje. Lolbuźka.
 7. A ja jestem od kilku lat zadowolony z LIFX Z
 8. Sony lepszy od tego Samsunga a android aż tak znowu się nie zawiesza (bardzo sporadycznie na jakieś menu trzeba zaczekać z 2 sekundy dłużej). Mam 3 letnią bravie z androidem i żadnych problemów z systemem. Dograne KODI i apka do ustawienia skrótów pod dane przyciski na pilocie i jestem nadal bardzo zadowolony z tego tv.
 9. Spartolone płytki. U mnie na Xbox One X też się zdarzało że mieliło dłużej BD UHD ale zawsze odpadają w końcu.
 10. Jaki? Żaden. Dobre są Sony i Samsung. Ja mam za tv listwę LIFX i też jest dobrze.
 11. LV426

  Nowy telewizor

  Na sucho czasami jest ciężko jak jakiś odcisk palca ktoś zostawi albo lekko opluje (przy samym mówieniu czasem się zdarzy) czy umaże inaczej ekran. Bałbym się też rysek od kurzu. Zależy jak kto ma czysto. Po pierwsze to ściereczka ma być czysta, przechowywana oddzielnie w czystym miejscu, a nie w szufladzie w kuchni wraz z okruszkami chleba Druga sprawa to jednak lepiej lekko zwilżyć ścierkę ciepłą wodą i dobrze wykręcić. Zawsze tak wycieram wszystkie sprzęty wokół tv i sam ekran tv również i efekt jest zawsze wzorowy. Jak ktoś ma sporo kurzu (zazwyczaj się gromadzi tak czy inaczej) to najpierw odkurzanie wokół tv aby tego nie rozmazywać.
 12. LV426

  Nowy telewizor

  Paniz optyka ma rację. Można bez problemu.
 13. OLED + samsungowe kropki kwantowe. Ciekawe kiedy się to pojawi. Samsung umie w OLEDy w telefonach ale się wypalają więc pewnie szlifują nadal technologie aby w tv nie było cyrków jak u LG.
 14. To raczej Samsung tak się (nie)dogaduje z Sony. Mam tv Sony (XD8088) i belkę Samsung (MS750 z dodatkami, jest bez Atmosa) i też się cyrki zdarzają (rzadko ale potrafi się wyłączyć sama belka podczas oglądania lub grania w gry, a najczęściej jest przeciwnie i sama się włącza przy wyłączonym tv). Temat znany od dawna i widzę że w nowszych Samsung dalej ma soft tak samo skopany.
×
×
 • Create New...