Jump to content

LV426

Użytkownik
 • Content Count

  1,063
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

LV426 last won the day on September 4

LV426 had the most liked content!

Community Reputation

697 Excellent

About LV426

 • Rank
  4K

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dyskutować z trollem Barnaba... 🙄
 2. Tv OLED to nie samochód i naprawdę jest ubaw z tych dziwnych tłumaczeń i porównań. Wyoala się każdy bo to jest cechą tej technologii! Jednemu przez ponad 3 lata nic nie będzie a inny po miesiącu trafi. Loteria panelowa jak DSE i banding w LCD ale piszecie dalej bo jest beczka śmiechu 😛
 3. U mnie w starszym modelu soniaka z serii XD też był (jest?) PIP ale to chyba działało z ograniczeniami w ten sposób, że tylko tv działało a konsola i PC jednocześnie już nie tak więc nawet z tego nie korzystałem. No niestety nie opłaca się robić aktualizacji apek dla starszych tv, na androidzie i tak będzie lepiej jak w modelach bez niego.
 4. @efel jestem takiego samego zdania jak klaus71. Po co Tobie te cytaty których ode mnie wymagasz? Będę mieć więcej czasu to Ci podam linki do recenzji hdtv.pl choć wiem że na pewno także je czytałeś. Ja piszę jedynie że nie podoba mi się negowanie problemu z OLED, a raczej zwykłej cechy tej technologii.
 5. Barbaba troll już się uruchomił widzę znowu... To ten "dorosły znawca" co za każdym razem tutaj ludzi wyzywa od kretynów, oszołomów etc. kiedy napisać coś co mu nie pasuje, a najczęściej ośmiesza przy okazji jego bzdury które wypisuje i wprowadza ludzi w błąd (moderacji jakby nie ma, to hulaj dusza i takie osobniki mają się dobrze na tym forum). Ekspert od naprawiania OLEDów gęstym materiałem HDR 😏 @efel Masz przecież od dawna w recenzjach pisane (nie tylko tutaj) że "problem jest marginalny i przy co raz lepszych systemach zabezpieczeń praktycznie niemożliwe jest wypalenie tv OLED". Do tego nie raz jeszcze nadal krąży wśród ludzi opinia jakoby wypalenie dotyczyło tylko pierwszych generacji OLED ze względu na właśnie te słabsze "systemy zabezpieczeń" w przeszłości - tak podawało się w recenzjach i nie raz nadal to robi. A przecież to jest zwyczajnie nieprawda. Albo inny kwiatek jakoby potrzeba 50 000 godzin aby zauważyć zużycie panelu OLED bo wtedy dopiero jasność spadnie o ileś tam procent. To takie sugerowanie, że się niby wcześniej nic nie wypali. Masz tego pełno w recenzjach przecież i dlaczego wymagasz ode mnie cytatów skoro wiem, że jesteś w temacie i nie raz musiałeś także czytać podobne rzeczy. Tak, napisałem prześmiewczo za niektórymi, że się rzekomo "nie wypala" bo przez dłuuugi czas zwyczajnie kłamano w ten sposób, a teraz już kiedy nie ma wyboru bo testy i życie pokazały prawdę to te same osoby problem usiłują uparcie marginalizować, jak choćby ten troll wyżej który obrażając się na fakty ma już tylko wyzwiska i to jest cała z nim "dyskusja". Wiem że OLED ma super obraz i wiele zalet (używam od dawna sprzęty z takimi ekranami) ale wkurzają mnie kłamstwa jakoby nie było wad. Wiele osób ma to gdzieś i choćby mieli kupować nowy tv co 2 lata (przez wypalenia) to będą to robić bo podoba im się co widzą. No i tyle w temacie.
 6. Tak tak, wymyślam 🙄 Nawet w recenzjach tutaj (i nie tylko) pisze się takie rzeczy, a potem wielu na forum (nie tylko tym) powtarza ślepo marketingowe bzdury za producentami. Nie udawaj że tego nie widzisz bo od lat te bzdety czytam i trzeba naprawdę nie chcieć tego widzieć tak jak Ty teraz.
 7. "OLED się nie wypala i ma systemy zabezpieczające lepsze z roku na rok" 😏 Stara śpiewka, a jakoś główna cecha tej technologii pozostaje niezmienna - tj. zużywanie się materiału organicznego. I żadna marketingowa papka oraz agresywne komentarze trolli typu "kretynka" (cytat z niego samego wobec każdego kto przytoczy w dyskusji nie pasujące mu fakty) Barnaby tego nie zmienią. Obraz super ale takie tv są ryzykownym zakupem i mają mniejszą trwałość, koniec kropka.
 8. Ehe. Błyskotliwa analiza. Wypala się, a że u każdego inaczej bo zależnie od tego jak udany egzemplarz się trafił i jak kto używa to drugie. Stąd u jednych nic się nie dzieje przez 4 lata a u innych już po tygodniach od zakupu mogą być problemy. Ciągle ten sam temat się powtarza choć wiadomo o tym od dawna
 9. OLED się nie wypala! Wystarczy poczytać na forach jak to technicy przyjeżdżają do ludzi w odwiedziny tylko pogadać czy dobrze służy tv
 10. Przecież to jest kwestią czasu jedynie a że ten model jest nadal dosyć nowy to i o przypadkach wypaleń nie słychać. Za rok lub dwa o tej porze na pewno się trochę ich pojawi.
 11. Nic specjalnego bo będzie tak jak obecnie czyli że mało która gra spośród tych obsługujących HDR ma go zrobionego dobrze.
×
×
 • Create New...