Jump to content

MarcinC

Użytkownik
 • Content Count

  886
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

197 Excellent

1 Follower

About MarcinC

 • Rank
  1080p

Recent Profile Visitors

5451 profile views
 1. od 3 lat wszystkie oled tv są takie same z obrazem (różnice w testach chłopaków są kilkuprocentowe). A wy nadal szukacie magii danej firmy. Czytajcie ze zrozumieniem. Ten typ już się dawno skończył czyli white oled dla tych co chcą zmieniać telewizor co rok. Dla nowych to będzie cały czas ogromna gratka bo jakość jak widać jest ciągle topowa. Czekamy na drukowane oledy i więcej stref w lcd.
 2. Ma badania... chyba na badania trzeba go skierować gdy bredzi aby zrobić zamieszanie na forum.
 3. janusz, nie stać Cię przestań już bredzić. Kup sobie oleda lg b8 za 3999 w markecie i oglądaj 250 nitów.
 4. O kur, udowodniłeś coś? Powinni Cię zatrudnić na portalu haha. Tylko pytanie kto ty jesteś bo na razie to tylko "Mierzwiakiem".
 5. oled osiągnął już swój szczyt. Tak jak wyżej piszą. Obraz stoi w miejscu od 3 lat co najmniej. Jest ładnie. To tyle. A lcd jak widać ma nieskończony potencjał.
 6. Wszyscy tutaj obecni co najwyżej popatrzą na niego na wystawie a i tak nic nie ocenią bo w domu są całkiem inne warunki. Ale Janusze popisać mogą. @qazar jakoś mało filmów na tej "liście". I gdzie ty tam widzisz "większość" nawet na tak krótkiej liście.
 7. W HDR nie chodzi o ilość nitów. Hahahahahaahahahahahahahaahahahahaha To o co chodzi? Wytłumacz nam.
 8. Hahaha jak to czytam to zaraz pęknę ze śmiechu. Król jest jeden a wy z jakimiś oledami w porywach 700 nitów tutaj. Nikt z was nie widział zg9 a wypisujecie jakbyście go znali doskonale. I jeszcze powoływanie się na... flatpanels XDDDDD Wiesz kto to jest flatpanels? Onet albo jeszcze gorzej. Amatorka znana od zawsze która podnieca się 8k bo na niczym innym się nie zna. Jakby umieli coś więcej to byś poczytał o czymś więcej niż 8k, które jest niczym na ten moment. Nikt nie powołuje się na takie shity. To jest portal newsowy. Tylko dwie relacje z zg9 w europie się liczą i po nich widać kto się zna NAPRAWDĘ na telewizorach:
 9. Serio ktoś jeszcze żyje skalowaniem? Od lat to jeden wielki bullshit co już wiele razy było udowadniane. To co się dziwisz, że o tym się nie pisze. Skoro nic nie ma tzn. że nie ma o czym pisać.
 10. hehehe a czego się "spece" od ustawień spodziewaliście więcej? Ile dokładnie macie ustawić balansu bieli albo kolorów? Polecam się douczyć a potem pisać tego typu posty. Uczyć się i jeszcze raz uczyć. Miło, że tego typu artykuły się pojawiają i edukują co i jak. I czego nie da się zrobić samemu w domu albo co jest pozbawione sensu.
 11. Życzę powodzenia w przesłaniu po kablu miedzianym bez wzmacniacza 18gbps na odległość 7,5m czy 10m.Max to 5m i fizyki nie zmienisz ani żadnym certyfikatem bo nikt nie da certyfikatu prawdziwego na coś powyżej 5m bez wzmaka. Co do ceny to przynajmniej jest sprawdzony. W gąszczu kabli to już duży plus.
 12. BARDZO DROGO. I co oprócz tego mamy jeszcze na rynku? Bo ja widzę masę dużych lcd powyżej 70" za śmieszne pieniądze w tym wysoko oceniany 82 cale 82nu8002 za 9400 w każdym prawie sklepie. Taka lekka różnica. Sharpy 70 cali po 4 tysiące. itd itd itd. Oled stanął na 65" i jest mocno w plecy. Więc już przestańcie stękać. Oled jest super ale wielkościowo przegrywa na całej linii. A wielkość to filmy. Więc kłóci się bardzo przekaz, że oled do filmów. Szkoda, że na małych przekątnych.
 13. Szkoda tylko, że oled takie malutkie. Tylko lcd powyżej 65 cali. Nie wspominajmy tylko o 77 oled za śmieszne pieniądze z zerową dostępnością, których praktycznie nikt nie ma w ofercie.
 14. Czy jesteś niewidomy? TO SĄ INFORMACJE PRASOWE. Przesyłane przez producentów. Przeczytaj podpis pod tym newsem. Dodatkowo ciekawe jaka inna firma używa zwrotu smart tv. Podpowiem: ŻADNA bo to Samsung tak określa swoje telewizory.
×
×
 • Create New...