Jump to content

MarcinC

Użytkownik
 • Content Count

  870
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

155 Excellent

1 Follower

About MarcinC

 • Rank
  1080p

Recent Profile Visitors

5408 profile views
 1. MarcinC

  OLED vs LED

  Tak? A co niby w sklepie zobaczysz? Demo z hipopotamem i żyrafą?
 2. MarcinC

  OLED vs LED

  Tylko oled. Przecież sygnał z satelity w hd czy 4k niczym nie gryzie i w takim samym stopniu wykorzystuje potencjał najlepszej czerni. lcd jeszcze gorzej spisuje się gdy dostaje kiepski sygnał.
 3. Podaj źródło tych informacji oprócz tego, że czegoś Ci telewizor nie znajduje? Bo to, że tego nie rozumiesz to akurat jestem pewny wielki kalibratorze.
 4. To teraz jeden z drugim niech powiedzą co zrozumieli z tego wpisu o sofcie. Zapewne tylko zdanie, że warto aktualizować. Reszta to dla Was czarna magia i nie macie bladego pojęcia o co w tym chodzi. Chłopaki opisali wszystko najbardziej dokładnie jak się chyba tylko da. No ale wiedzę trzeba mieć aby to zrozumieć.
 5. Można wrócić do starego softu więc mały to problem: Czy ty nie rozumiesz po polsku, że google asistant nie ma dla telewizorów w ogóle w języku polskim? Tylko smartfon i niedługo audio.
 6. Ale czego tu się oszukiwać? To jest oled a tutaj chodzi o czarny. Na każdym oled jest taka sama jakość jak nagrasz taki filmik. Ten filmik pokazuje to co jest oczywiste. Kazdy kto widział oba ekrany w akcji wie ze nigdy lcd nie da takiej jakosci. Technologia Oled miażdży w ciemnych scenach w takim samym stopniu za 4300 jak i za 50k. I wlaśnie zmiadżył q90r. Flagowca na 2019 rok. No nagle lcd nie zacznie świecić jak oled 😜 To technicznie niemożliwe. Ale pamiętajmy: oled nie nadaje się do grania.
 7. Dobre dno ten lcd. No ale przecież oled nie nadaje się do grania. Najlepsze, że ten po lewej dalej kosztuje 4300 zł. A ile ten z prawej? 10?15?
 8. Zlot wyróżnionych grup ludzi za 3..2..1... a sorry. Już są 😜 Oby tylko wszyscy doczytali, że wytykany jest mały rozmiar oraz to, że inne dobre lcd 55cali kosztują prawie dwa razy mniej. Bo pewnie jak zwykle nikt nie przeczyta tego czego nie chce widzieć.
 9. Kogo obchodzą wyższej klasy telewizory lcd od panasonic. Liczy się tylko OLED!
 10. 3-4 lata? To czas na wymianę na nowy telewizor. Kto dzisiaj trzyma telewizory po 4 lata 😜 To wieczność w technologii. Wtedy to i tak bez znaczenia co masz i w jakim stanie. Oled ma wygaszacz ekranu, który się włącza po paru chwilach więc możesz zrobić sobie kanapkę albo iść na kupę. Na pewno zrobisz ją w spokoju i bez obaw. Kanapkę oczywiście.
 11. Kup najpierw słownik ortograficzny albo weź korepetycje i naucz się pisać po polsku bo aż ciężko uwierzyć, że kupiłeś sobie zf9.
 12. Ciekawe ilu Was stać na telewizor za 20 koła. Poczytacie, popiszecie i się rozejdziecie do swoich mikrusów. Jak kogoś stać to i tak sobie kupi i będzie zadowolony.
×
×
 • Create New...
REKLAMA: Automatyczne przekierowanie nastąpi za 20 sekund Przejdź do HDTVPolska teraz »