Jump to content

MarcinC

Użytkownik
 • Content Count

  899
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

MarcinC last won the day on August 5

MarcinC had the most liked content!

Community Reputation

208 Excellent

1 Follower

About MarcinC

 • Rank
  1080p

Recent Profile Visitors

5,509 profile views
 1. A pamiętacie ten artykuł? https://hdtvpolska.com/po-co-nam-8k-i-wiecej-nowe-badania-empiryczne-nad-odlegloscia-od-tv/
 2. @southorn zluzuj gacie bo strasznie ostatnio wszystkich pouczasz na tym forum. Więcej pokory jak to sam mawiałeś i pouczałeś ostatnio panów właścicieli hdtv.
 3. Chodzą ploty i to bardzo poważne, że Q950R nie ma rozdzielczości 8K i jest niezła chryja. Podobno w USA, LG już pozwało Samsunga za te kłamstwa, że samsung reklamuje rozdzielczość 8K w Q950R. Czekamy co tam chłopaki mają do powiedzenia na ten temat. A wszystko ma związek z tym: https://hdtvpolska.com/lg-tym-miesiacu-wejda-do-sprzedazy-8k-lcd-i-oled-tv-jedyne-telewizory-z-prawdziwym-8k/
 4. Chciałbyś zabrać producentom to na czym wszystkich cały czas dyma....ą? Samsunga daje i co z tego? Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Więc może lepiej żeby nie dawali bo zawsze będą kłamać.
 5. Czyli kto kupił niedawno samsunga nu8000 albo lg oleda b8/c8 zrobił zakup życia. A teraz można poczekać znowu do wiosny ale 2020 z zakupami bo ceny nowych modeli są chore w stosunku do jakości względem modeli zeszłorocznych.
 6. Po tym forum widać, że czy to telewizor lcd czy oled, każdy może się popsuć, zwłaszcza po gwarancji. Wczoraj ktoś pisał, że padł mu Samsung KS7000 po 2,5 roku. Rewelacja. Więc nie męcz się już bo udowadniasz coś co jest oczywiste dla każdego i coś co zostało wyraźnie opisane w teście. Powtórzę: każdy telewizor się może popsuć czy to oled czy lcd. I rzeczywiście, siedzę na tym forum bardzo długo i nie widać tutaj zalewu żali na wypalenia. Sporadyczne wpisy, tak samo jak psujące się lcd.
 7. @wincent19, @Tomek230 Tak czytam wasze wypociny, które do tej pory wyprodukowaliście na tym forum: https://hdtvpolska.com/forum/profile/166540-tomek230/ https://hdtvpolska.com/forum/profile/163601-wincent19/ Myślę, że dla dobra tego forum przestańcie tu pisać bo nie wnosicie nic oprócz pisania jakiś bredni. Aż szkoda klawiatury zużywać. A poniższy post wszystko tłumaczy ale oczywiście nawet do niego nie doszliście: Więc możecie chłopakom z hdtvpolska co najwyżej buty pucować tak samo jak sklep hdtv.com.pl. A wy tu jeszcze go przywołujecie. Sami coś mądrego napiszcie to będą was szanować. A tak? Zmykajcie stąd bo poziom zaniżacie.
 8. buhehehehe, których już nie ma albo zaraz nie będzie w sprzedaży. Co roku jest taka sama sytuacja a ty odkrywasz amerykę kolego. Dodatkowo wykaż w czym dostaje po [beeep]ie bo pod wieloma względami łoi całą konkurencję.
 9. A umiesz czytać tytuł? Podpowiem: PIERWSZE WRAŻENIA a w nich wyraźnie napisane, że test będzie w lipcu Do szkoły wracaj uczyć się czytać po polsku z tym jednym postem na forum i jakimiś watami haha. Telewizor pierwsza klasa, jak co roku. Pewnie będzie referencja chociaż to nadal to samo... Obecny oled się skończył a panasonic nic nie zmieni z tych matryc bo już zeszłoroczny jest referencyjny. Ciekawe co przyniesie przyszłość.
 10. Ciekawe, które telewizory LCD nie są tym samym co 1 czy 2 lata temu. Wszyscy producenci karmią nas tym samym. Ale z tym 5 to chyba Ci się coś w głowie poprzewracało. 5 lat temu nie było hdr itp. Litości.
 11. WOW wielkie gratulacje i powodzenia w dalszym rozwoju!
 12. od 3 lat wszystkie oled tv są takie same z obrazem (różnice w testach chłopaków są kilkuprocentowe). A wy nadal szukacie magii danej firmy. Czytajcie ze zrozumieniem. Ten typ już się dawno skończył czyli white oled dla tych co chcą zmieniać telewizor co rok. Dla nowych to będzie cały czas ogromna gratka bo jakość jak widać jest ciągle topowa. Czekamy na drukowane oledy i więcej stref w lcd.
 13. Ma badania... chyba na badania trzeba go skierować gdy bredzi aby zrobić zamieszanie na forum.
×
×
 • Create New...