Jump to content

mirek 59

Użytkownik
 • Content Count

  449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

mirek 59 last won the day on February 26 2022

mirek 59 had the most liked content!

Community Reputation

167 Excellent

About mirek 59

 • Rank
  720p

Recent Profile Visitors

3,533 profile views
 1. Myślisz pewnie o YSP 5600 ? Ciekawy miałem nawet w domu przez parę dni Niemniej nie zagościł u mnie bo w tamtym czasie ( jakoś 6 lat temu) cena mnie zniechęciła Dzwiekowo było ciekawie i tyle .Dzisiaj to zaczyna być już leciwy sprzęt ale warto posłuchać aby zobaczyć co proponuje Ta firma z historią w Belkach 😀
 2. @Xisiek nie wiesz ? Tak jest jaj Prawda boli i lubią tylko BRAĆ a nie uczciwie pracować ! Ale to u tego pana tyle trwa że powinieneś się przyzwyczaić ! Niemniej aby być sprawiedliwym jest problem i dotyczy on Technologi a nie tylko stacji co pisze TEN założyciel kolejnego WĄTKU !!!
 3. Niestety zgadzam się z Tobą Nawet Monity do Adminów nic nie wnoszą ! Widocznie taka forma Tego Forum Właścicielom odpowiada ! Miałem tu zawsze zaglądać z przyjemnością ale od jakiegoś czasu jak się zrobiło to co widać to raczej odpuszczę sobie bo Niedosc ze staje się niezbyt fajnie to NOTORYCZNIE są używane niezbyt fajne wpisy ! Pozdrawiam i Życzę więcej dystansu do Siebie i Innych
 4. Kogo to obchodzi !!! ,
 5. Ust czekałem kiedy się Pojawisz ! I kolejny Wpis Nie zawiódł mnie ! Mistrzu Jest Ciekawie I tego się TRZYMAM ! ... Jak Dzisiaj zobaczyłem Cenę tego TV TO ... Wszystkie TWOJE WYWODY .... no nie napiszę ! Nie chcę ale Pozdrawiam ! PS : Proszę Nie pisz do Mnie !!!
 6. Dzisiaj w Store Samsunga po zwrocie oczywiście jak oddadzą w 65" wyszło 4900 + 550 5lat Gwarancji !!!
 7. Niestety i Tu jest inaczej jak by Nasi Panowie byli bez powietrza ☹️
 8. Tak się porobiło od jakiś 2-3 lat Pewnie Właściciele zajęci są (czym innym) 🤣
 9. No zgadzam się z Twoim zdaniem :) Dodam i swoje :) Miałem już sporo belek ! I zgadzam się że Stereo bądź klasyczne Kino to jest inna Bajka ! Musimy rozdzielic Kino dd belki to zupełnie inne produkty Zapewne znajdzie się nabywca na oba Sprzęty ! U mnie nie ma miejsca teraz na Kino i ubolewam nad tym Miałem kiedyś Kino na bazie Yamaha DSP-A2 Wzmacniacz 7.1 Kolumny Infinity ale pomieszane bez suba ! Dzisiaj kiedy nie mam miejsca To została mi belka Jak napisałem było tego sporo i tą co dzisiaj mam to zostawię na ...... Pozdrawiam :):):)
 10. Jan by Ci napisać : zrobione z ręki a czas zapomniałem przestawić i coś takiego się zrobiło 😀
×
×
 • Create New...