Jump to content

gangi007

Użytkownik
 • Content Count

  376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

gangi007 last won the day on April 6

gangi007 had the most liked content!

Community Reputation

203 Excellent

About gangi007

 • Rank
  720p

Profile Information

 • Lokalizacja
  Łódzkie
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1363 profile views
 1. Człowieku widziałeś A1 na żywo,po kalibracji nie wspomnę.32% problemów o których mowa nie widzę podczas oglądania.Dla kogo pracujesz???
 2. Jako 40-latek wolę wersję gier,filmów,muzyki w wersji ''PUDEŁKOWEJ''.Fakt DIGITAL ma sporo zalet ,ale dla mnie więcej wad.Nic nie zastąpi wydań z przed 20-30 lat na półce.A co będzie za 10-15 lat jak się pojawią anomalia pogodowe czyli zakłócenia w ''internecie''????
 3. Akurat mam A1 i napiszę tak.Na planszy białej przy prawo górnej krawędzi można bardzo delikatnie zobaczyć zafarb na niebiesko.Przy oglądaniu,graniu nic nie widać.Plansze szarości SUPER.Ogólnie towar taki jaki chciałem.Czasami nie ma co szukać miodu w [beeep]ie.A czy każdy oled jest taki sam,raczej nie.
 4. Jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia posiadacze chińczyków,koreańczyków.Jeśli ''COS" zdobywa nagrodę a nie jest to LG,Samsung to jest problem.
 5. 120 fps to raczej przy 1080P. Żeby było gwarantowane 60fps w 4K to będzie OK. Jak cena będzie ok 2tyś szału nie będzie.Dajcie Sony ,Xbox wersje Premium po 4tyś .
 6. Pierwszy raz takie 'COŚ' czytam lub słyszę.Każdy ze znajomych narzeka że za ''DUŻO'',nie wie co oglądać.Chyba że ktoś siedzi 24 na dobę z 2 lata to może????? Sam mam spore zaległośći.Nie wszystko powinno się oglądać w dzień,chyba że mamy małą salę kinową lub mieszkamy w Bunkrze.
 7. Również wspominam Turoka,Mario64,Killer Instinkt,Goden Eye.Dobrze że była giełda na grzybowskiej bo gry kosztowały 200-350zł.Może właśnie przed docelowym PS5 spróbować przez rok czegoś innego,póżniej może nie być okazji.Gearsy ,Forza są niezłe.A nie korci Mario Odyssey,Zelda i inne???😍
 8. Wybór jest bardziej skomplikowany niż się wydaje. 1.Jeśli za 1,5 roku kupimy i tak PS5 to czy nie warto sprawdzić Xboxa lub Nintendo.Pogramy w gry inne niż na PlayStation.Na Xbox one X gry multiplatformowe wyglądają najlepiej ze wszystkich konsol. 2.Zbierać gry z PS4 i czekać na PS5 można ,ale raczej człowiek zostanie zasypany nowymi tytułami i ograć nawet połowe hitów będzie trudno. 20 lat temu potrafiło się się ukończyć ok 5 gier tygodniowo , dziś 5 gier na 3 miesiące.😥
 9. gangi007

  OSTRZEŻENIE

  Widać,że Ci co nie oglądają ''jedynych prawdziwych treści o19,30 ''maja przerąbane😎.Zostaje chyba tylko All...ro , może komuś nie będzie to przeszkadzało-mam na myśli Janusza Cebulę.
 10. O to mi chodziło.Jeszcze jedna kwestia -Korea vs Japonia?
 11. I teraz się okazało że Sony z ZG9 nie przesadziło z ceną?
 12. Chyba tu tylko ''Mistrzunio''z Sony ma problemy😀U mnie prawie 1,5 roku z 65'A1 i jestem zadowolony.Jak wytrzyma jeszcze 3-4 lata to będzie OK.Jestem ciekaw różnic jakie są miedzy A1,a AF9 z punktu użytkownika.
×
×
 • Create New...