Jump to content

gangi007

Użytkownik
 • Content Count

  438
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

gangi007 last won the day on April 19

gangi007 had the most liked content!

Community Reputation

263 Excellent

About gangi007

 • Rank
  720p

Profile Information

 • Lokalizacja
  Łódzkie
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,012 profile views
 1. Dziwić się można jedynie że ''MK'' oraz ''GMERU'' nie załatwili tego wczesniej.Co chwilę zdobywają nowe ''certyfikaty'',a tego nie moga załatwić.
 2. Jakie maksimum😂?Z generacji na generację zawód coraz większy.Brak gwarancji na wszystko w 4K60fps przy takich parametrach technicznych na papierze to żenada.Nintendo to co robi na słabych sprzętach to mistrzostwo świata.
 3. 👍 Wiekszość JANUSZY narzeka jak dostaną ten sam nowy TV,chcieli by dwie generacje nowszego. Co do odświeżania pixeli to przez 2,5 roku zrobione są dwie.Na razie wszystko Ok,ale programy informacyje stanowią max 15% oglądanego materiału-gry ok 30%
 4. Nie ma jak fizyczne rozpakowanie pudełka z grą.Szkoda że zniknęły książeczki z opisem takie jakie były np.w Super Nintendo ,Sega MegaDrive . A co by było gdyby z jakiś powodów nie było internetu przez jakiś czas?Wolę płytę+TV+agregat prądotwórczy i mogę grać wszędzie.Dopóki paliwa starczy😁
 5. To pierwszy mój film obejrzany w kinie od 15 lat.Dla 40-latka film OK,ale dla posiadacza oleda jakość obrazu w kinie tylko średnia.
 6. Zaraz zleci się klan LG i napisze że nie warto,po co przepłacać 2x.Fajnie że jeszcze kilka osób wie czego chce,olewając marketing takich firm jak LG,Samsung.
 7. Ha,Ha,Ha.Switch potrafi dać 60fps w dobrych grach,a konsole wiele razy potężniejsze mogą mieć z tym problem🤔.
 8. Lawinowo również wzrośnie niezadowolonych klijentów''którzy niby wiedzą co kupują''.
 9. W tych okolicznościach może być różnie.Dolar,Euro drogie,z drugiej strony na pewno sprzedaż spadła i będzie spadać.Nowe modele nie zawsze musza być lepsze?Raczej możliwe że w czasie dzisiejszego kryzysu jakość może spaść=cięcie kosztów.Co do marki tutaj prawie wszyscy polecają LG,ja poszedłem inną drogą i wybrałem japończyka😍
 10. A1 został wzięty na raty,jeszcze 3 zostały.15k to kupa kasy,musiałem zrezygnować z wielu rzeczy.Można np. rzucić fajki🤭Różnica wtedy była ok 4k,a nie jak piszesz połowa?Jakość wykonania między A1 a B,C7 jest BARDZOOOOOOOOOO DUŻA.Marzeniem był EZ1000,ale był jeszcze droższy. Jeśli chodzi o dużą kasę to sceptycznie podchodzę do uczciwośći i rzetelnośći???
 11. Właśnie od 2-3 lat wypowiadają się ''ZNAFCY'' na tym forum co nie widziało Panasonica,Sony w akcji , a mają najwięcej do powiedzenia.LG jest najlepsze,najlepszy serwis.Ja wolę abym z tego serwisu nie musiał korzystać.Mnie ''molestowano'' kilka miesięcy abym kupił LG,wybrałem Sony A1.30 miesięcy i jest SUPER????Dla kupujących są inne fajne marki poza LG?
 12. Limitowane edycje warto kupować na premierę ale od Nintendo,nie tracą na wartości.XOX edycja GOW5 po pół roku z 2099-2199 zeszła na 1499,teraz nawet na 1399zł.Cyberpunk na swięta 2020 pewnie będzie do wyrwania ok 1200-1000zł.Na premierę zawalą może ok 2k,więc warto poczekać.
 13. Tak piszą zazdrośnicy co nie mogą sobie pozwolić na Panasonica,Sony😁 Proszę uważać na forum,dla większości LG jest najlepsze??
 14. Raczej to wygląda na TV w sklepie.Po lewej stronie w oddali są inne które wyświetlają obraz o dominacji niebieskiego.Możliwe że jest to egzemplarz ze zwrotu od konsumenta który katował non stop informacje.Pytanie ''KTÓRE''???????
×
×
 • Create New...