Jump to content

Waldo94

Użytkownik
 • Content Count

  1,619
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Waldo94 last won the day on December 26 2019

Waldo94 had the most liked content!

Community Reputation

455 Excellent

2 Followers

About Waldo94

 • Rank
  4K
 • Birthday 09/21/1994

Profile Information

 • Lokalizacja
  Cieszyn
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,349 profile views
 1. Zdecydowanie poczekaj. Designersko nowy wygląda tak samo, a pozatym ma kilka usprawnień.
 2. Na rynku europejskim dopiero niecałe 10 miesiecy. To krótki okres.
 3. Minimalnie wypalonego jak już. Każdy sie kiedyś wypali.
 4. Przestawiłem ci przykład z mojego życia wzięty. Czy tu jest tak samo ? Bardzo prawdopodobne, ale żeby to sprawdzić trza byłoby oba telewizory użytkować w identycznym trybie przez okres dwóch lat. Wtedy wyszłoby czy niemiecki jest lepszy. W każdym razie powtarzam, te oznaczenia nie biorą sie znikąd. To masz jak samochody przeznaczone na rynek europejski i amerykański, gdzie wiadomo że te co idą na ameryke są gorsze (zawieszenie, elektronika, reflektory i jeszcze pare szczegółów)
 5. napewno ma jaśniejszą matryce i być może trwalszą (tego nie jestem w stanie zweryfikować). Posiadam trzyletniego samsunga KS9000 z niemieckiej dystrybucji (końcówka KS9090T) i po niespełna trzech latach intensywnego użytkowania krawedzie matrycy trzymają sie super tzn nie mam prześwietleń co było wadą matryc w tych modelach, także odpowiedzi nasuwają sie dwie: 1. Trafiłem na super egzemplarz (w to jakoś nie wierze). 2. Na Niemcy idzie lepszy sort i te ich oznaczenia nie biorą sie z du-py.
 6. Różnią sie. Ten na rynek niemiecki jest lepszy.
 7. Polecam tą oferte. Matryca co prawda po lekkich przejściach, ale za tą cene i w twoich wymaganiach gra jest jak najbardziej warta świeczki.
 8. Korzystnie dla ciebie. Uwzględnili wartość rynkową 55B7 sprzed 2,5 roku. Aktualnie za tą samą cene jest już 65 cali i super że ci przyznali bo pewnie za chwile przez pandemie B9 będzie kosztował tyle co teraz C9.
 9. To napewno. Teraz jeszcze klienci są, ale towaru mało, dlatego podnieśli ceny.
 10. Przerwany łańcuch dostaw i braki magazynowe.
 11. Ludzie siedzą w domach, a co niektórzy niedawno wyrzucili telewizory. Problem w tym że przyszedł teraz taki czas i doszli do wniosku żeby jednak tv by sie im przydał Krótko mówiąc. Teraz jest dobry rynek na używane telewizory.
 12. Chiny, Japonia i Korea, czyli defakto kraje, gdzie produkuje sie wiekszość komponentów do obecnych telewizorów wydaje sie że juz opanowały sytuacje. Co innego jednak w Europie, gdzie zlokalizowane są wszystkie montownie. Kryzys w branży nie będzie miał gigantycznych rozmiarów, ale jednak będzie troche odczuwalny.
 13. Dokładnie. Pandemia wywróciła również rynek TV do góry nogami. W tym roku nie będzie wiosennych wyprzedaży wielkanocnych. Sklepy na magazynach mają mało towaru, gdyż łańcuchy dostaw zostały poprzerywane. Sytuacja będzie wracać do normy kilka miesiecy i raczej to nie będzie dobry czas na kupowanie tv.
 14. Sprzedałeś go wcześniej czy dopiero teraz w czasach zarazy ?
×
×
 • Create New...