Jump to content

conker9

Użytkownik
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

conker9 last won the day on March 23

conker9 had the most liked content!

Community Reputation

64 Excellent

About conker9

 • Rank
  S-VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapytaj Adam60 (aka hubio) odnośnie Samsung Q9FN. Objaśni Ci wszystko, z najdrobniejszymi detalami😉
 2. Gdybym miał wolne 65 tysi...brałbym od razu Ale dobrze że to się rozwija w tym kierunku, miejmy nadzieję że za kilka lat tej klasy telewizory będzie już można nabyć w dużo niższej cenie
 3. Też mam pytanie, może ktoś doradzi jak najlepiej to podłączyć. Otóż soundbar mam podłączony pod HDMI 3 (eARC/ARC), a PS4 Pro pod HDMI 2. Pytanie brzmi - czy raczej PS4 Pro powinno być podłączone pod eARC ?
 4. Fajny telewizor, tylko wciąż się zastanawiam nad tytułem recenzji. "Topowy QLED 4K w historii firmy". Czy tylko dla mnie to brzmi dziwnie ? Albo powinno być samo "Topowy QLED 4K", albo "Najlepszy topowy QLED 4K w historii firmy" na przykład. Ale może się po prostu nie znam..
 5. No ja tak absolutnie nie uważam, że jest najlepszy, ale Ty głosisz to wszem i wobec, często pogrubioną czcionką Dlatego mnie to zdziwiło, że w tym wątku jeszcze to nie padło
 6. Wiadomo, że nie wymienisz Przecież masz "najlepszy nieoledowy telewizor na świecie". Jeszcze tego tu nie napisałeś ?
 7. Hubio? Niesamowite. Co Cię tu przywiało?? Zawsze każdemu posiadaczowi telewizora innego niż Q9FN piszesz żeby się nie wypowiadał w wątku mu poświęconym, a tymczasem udzielasz się w wątku o ZF9. Hipokryzja trochę?
 8. Zgadzam się, lepszy wybór niż Q9FN. Niemniej swojego ZF9 bym na ten TV nie jednak nie wymienił
 9. Taka ciekawostka. Recenzja najnowszego flagowca 4k Samsunga. Widać tu też porównania do Sony XG95, a jak wiadomo ZF9 jest lepszym telewizorem. Wciąż Samsung jest do tyłu, jeśli chodzi o detale w czerniach, nawet w stosunku do XG95, a jak mówi Vincent, zostało to w tym modelu poprawione w porównaniu do Q9FN. Również tutaj jest sztucznie podbijany HDR, i trudno ten telewizor skalibrować, trudniej niż Q9FN nawet. Jest to wręcz niemożliwe, jak twierdzi tu Vincent. Jeśli więc chodzi o naturalność i dokładność kolorów, wciąż Sony jest nie do pobicia.
 10. Niczego innego nie zauważyłem, sprawdzałem tylko Youtube. Ale na stronie Sony są faktycznie tylko te 2 zmiany, więc podejrzewam że to chyba wszystko. Swoją drogą, chciałbym żeby Sony wrzuciło jakąś aktualizację poprawiającą działanie local dimming, żeby choć trochę ograniczyć jeszcze blooming. Nie wiem czy to możliwe softwarowo?
 11. Dopiero wczoraj zobaczyłem, że tv się zaktualizował. Sprawdziłem oczywiście YT, bo na to czekałem. A są jakieś inne zmiany? Czy po prostu łapiesz mnie za słówka??
 12. W kontraście natywnym owszem, ale i tak zawsze mamy włączone lokalne wygaszania, i to w obu tych telewizorach. Pod względem kontrastu z local dimming i czerni, ZF9 jest zdecydowanie lepszy niż XF90. Piszę to jako były posiadacz XF90, który wymieniłem na ZF9 właśnie, więc miałem porównanie. Poza tym, wystarczy porównać oba testy na HDTV Polska, i spojrzeć na pomiary kontrastu i czerni.
×
×
 • Create New...