Jump to content

Bipo

Użytkownik
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

69 Excellent

About Bipo

 • Rank
  XviD

Recent Profile Visitors

1237 profile views
 1. Na chwilę obecną denon 8500 to flagowiec ze wszystkim co najnowsze oprócz hdmi 2.1. Obstawiam, że dwa lata i dopiero wyjdzie następca.. Deimos jeśli puszczasz osobno dźwięk z blu raya do avr i osobno obraz do projektora to wymiana zbyteczna. Chyba ,że planujesz projektora na TV 8k zmienić.. 🙂
 2. To będą miały dopiero następne amplitynery z końcówka sr 6015..😆 Muszą najpierw złapać klientów na tą nowość... 🙂
 3. Bipo

  Dziura w Sony 260

  Napisze tak, spróbuj pobawić się zoomem projektora i zobacz co się dzieje z wielkością tej szczeliny... Ta szczelina jest w tym projektorze standardem. Nie jest to zamknięte wnętrze jak to jest w przypadku jvc. Tu masz zdjęcia z sieci :
 4. Bipo

  Dziura w Sony 260

  Chodzi Ci o tą szpare pomiędzy soczewka a obudową - bo to normalne. Czy ta czarna plamę na soczewce w górnej części..?
 5. Teraz tak patrze na zdjęcie które wkleił User i widzę dwie funkcje ; 1.smoothing 2.Nr Ciekawe co to jest? Czy może coś odnośnie filtra szumu, u mnie w sony jest coś takiego jak Filtr noise - redukuje i zmniejsza szum obrazu oraz ziarno. Obraz robi się czystrzy. Może któryś z tych suwak ów robi podobna robotę.
 6. Zagwozdka rozwiązana dzięki uprzejmości kolegi Rafała. Wszystko mi wyjaśnił. Dziękuję. Ps. Jeśli dobrze zrozumialem to gdy ustawiamy 2k wtedy mamy bez skalowania eshift jest wyłączony. Gdy przełączymy na 4k skalujemy obraz do rozdzielczości 4k. Tylko patrze w teście Maćka i tam jest funkcja on e schift podświetlona. Tak jakby była możliwość przełączenia na off.... Co do ustawień formatów obrazu ustawiamy wszystko ręcznie i przypiszemy do 1 z 10 pozycji, a później wybieramy co chcemy lub za pomocą 3 klawiszy szybkiego dostepu do których przypisujemy np.różne formaty. Jeśli ktoś coś może jeszcze dopisać i wyjaśnić to będę wdzięczny.
 7. Cześć pytanie do znawców jvc. W jvc 7900 jest funkcja aspekt gdzie zmieniamy tryby obrazu np: 1:2,39 czy 1:1,78. Bylem u kolegi i ma ta funkcje wyłączona. Nie można na nią wejść. Gdzie trzeba coś włączyć lub wylaczyc aby można na nią wejść. To samo tyczy sie e shift cały czas jest na on. Gdzie trzeba wejść aby zmienić ta funkcje aby była możliwość włączenie lub wyłączenia e- shieft..
 8. Hubio czemu masz dwa konta ? Chyba to niezgodne z regulaminem...
 9. Na chwilę obecną nic nie wiadomo o napisach pl.
 10. Jakby coś to jest zapowiedź nad wydaniem wszystkich 8 sezonów GOT na UHD.. 🙂 właśnie ruszyły pre ordery na 8 sezon w 4k.
 11. 98\" w cenie 250tys i 416tys. nic tylko brać... :-) Coś czuje że jeszcze długo projekcja będzie u mnie... :-)
 12. Ps.literówka w ,,próbowałem" ale nie zdążyłem poprawić. .. 🙂
 13. Jeśli z 3m ekranu wytniemy wycinek 30cm/30cm i go powiększymy aby widać piksele to może zauważymy różnice 4k a 8k. Bo przy normalnym oglądaniu to życzę powodzenia aby w normalnym filmie wyłapać różnice. Ja prubowalem z nosem przy ekranie i poleglem... 🙂
 14. Hubio czy Ty zapłaciłeś 500zl za film blu ray T2...szok Ten film w wersji 4k UHD kupiłem za 60zł na promocji w zavi, a obraz jest jak dla mnie 10/10...polecam.
×
×
 • Create New...