Home News Informacje prasowe HDTVPolska nowym członkiem EISA
HDTVPolska nowym członkiem EISA

HDTVPolska nowym członkiem EISA

2.53K
28

EISA, czyli Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku, jest największą organizacją zrzeszającą wydawców i twórców multimediów w Europie. 27 czerwca 2019 podczas GM EISA w Słowenii, jurorzy oprócz wyboru najlepszych produktów na ten rok, głosowali także nad przyjęciem nowych członków do grupy ekspertów. Wśród nich, pojawił się portal HDTVPolska. To trzeci tytuł obok Audio i Foto-Kuriera, który należy do organizacji EISA, wybierającej i testującej najlepsze produkty elektroniki użytkowej.

Przyjęcie HDTVPolska w poczet członków EISA do panelu Home Theatre Display & Video, przełamało nieobecność naszego kraju w grupie decydujących o wyborze najlepszych produktów w panelu Home Theatre Display & Video. Dotyczy on m.in najlepszych telewizorów, projektorów czy odtwarzaczy Ultra HD Blu-ray dostępnych na rynku.

“Jestem niezwykle dumny z przyjęcia HDTVPolska do grupy ekspertów Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku EISA. Jest to potwierdzenie naszego 14-letniego zaangażowania w dostarczaniu na rynek najwyższej jakości treści dla czytelników poszukujących najlepszych produktów dostępnych w danej kategorii cenowej. Czuję niezwykłą satysfakcję, że od 2020 roku, jako jedyni z Polski, będziemy mieli wpływ na wybór najlepszych produktów w kategorii Home Theatre Display & Video– mówi Piotr Gmerek, redaktor naczelny HDTVPolska.

EISA HDTVPolska member

W zeszłym roku produkty wyróżnione z panelu HT Display & Video to m.in Philips OLED 803, LG OLED E8 czy Samsung Q9FN. Wszystkie wyróżnione produkty można znaleźć na oficjalniej stronie EISA.

15 sierpnia 2019, zostaną ogłoszone najlepsze produkty wybrane przez EISA na ten rok.


ZOBACZ TAKŻE: Nagrody EISA 2017-2018 rozdane! Co najlepszego na ten rok?


(2526)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

28
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o