Skocz do zawartości
Maciej Koper

TCL C70 TEST (U55C7006) - ofensywa ze strony chińskiego gracza?

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienianie czegokolwiek i zabawy lutownicą w tv na gwarancji, oj ostrożnie :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, mmpeg-4 napisał:

Ten może jest też w kontraście dobry, tj MU6300 (nie wiem jaki jest odpowiednik na Europę) na rtings kontrast wyszedł  5768 : 1

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/mu6300
  

Odpowiednikiem dla amerykańskiego MU6300 jest europejski MU6100. Amerykańsku UNxxMU7000 to z kolei nasza seria UExxMU6400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, patrykskwr33 napisał:

grzesiek1945: "Takie informacje otrzymałem od serwisanta mik radom, ja tego sobie nie wymyśliłem, nawet ten TV chciałem kupić ale ten serwisant wybił mi go z głowy."

Nie wiem czy to istotne, ale "Autoryzowany Serwis MIK RADOM" ma wyjątkowo złe opinie.

 

45 minut temu, Misza8888 napisał:

na mnie Samsung 55KU6400 zrobił wrażenie,nie mogłem wzroku oderwać , kolory bardzo nasycone ale nie ma KODI...szkoda że taki Tizen nie ma tego programu bo to sprawę by załatwiło z wyborem telewizora...Ku6400 kosztuje ok 3 tysięcy a ten TCL 3600 , czy warte jest dołożenie 600zł?nie wiem ale dla mnie mniej wymagającego raczej nie

Właśnie widziałem, że KU6400 zbiera dobre opinie (choć widziałem też, że dużo osób stawia wyżej tańszego KU6000), na Eutogamer napisali (co do KU6400), że:

"Również bardziej dynamiczne produkcje działają na KU6400 bez zarzutu, ale ekran nie do końca radzi sobie z ruchem - w ciemnych scenach przejazdy kamery i ruch na boki powodują pojawienie się szarego ghostingu.

Bez uzupełniania klatek KU6400 wyświetla zaledwie 300 linii, co stawia ten telewizor w jednym rzędzie z innymi panelami LCD, a nawet OLED-ami. Podczas odtwarzania filmów na płytach Blu-ray w scenach, kiedy kamera okrąża obiekt, wyraźnie widoczny jest judder - to dlatego, że panel konwertuje materiał w 24 Hz do 60 Hz, a nie do 72, 96 czy choćby 48 Hz - to zaskakujące niedopatrzenie, biorąc pod uwagę fakt, że problem odtwarzania obrazu w 24 Hz został już dawno rozwiązany."
http://www.eurogamer.pl/articles/2016-10-13-samsung-ku6400-4k-tv-test
 

Ja w sumie miałem na myśli nawet bardziej P60 niż C70, bo ten pierwszy przy 55 calach kosztuje około 2800 zł. Ja za swój 65P60 dałem 4800 zł, ale kolega akurat jest na kupnie 65 (w okolicach 5 tys.) i zostawiłem go z decyzją pomiędzy C70, KU6**** i PUS6521 (dopłata 1 tys.).

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety a tej cenie idealnego telewizora nie kupimy , coś za coś...rozmawiałem z facetem od telewizorów i on poleca w tej cenie KU6400 ale zapytałem go jeszcze o nową wersję z 2017 MU64xx czym one się różnią.Wydaje się że nawet najtańszy będzie dobry  bo większość telewizorów z 50hz ma problem z  ruchem ale zapewne trzeba się mocno przypatrzyć by to zauważyć

Edytowane przez Misza8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od kwietnia p,60 I dźwięk działa jak należy. Ten serwis pewnie tak gada a żadnej sztuki tv jeszcze nie widział.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MaXeN napisał:

Czy masz już ten TV u siebie czy czekasz za wysyłką? Jaki rozmiar?

Mam u siebie już prawie 3 tygodnie. Co do postu z kondensatorem to wydaje mi się, że raczej fake, ale C70 posiada inne problemy z dźwiękiem znane z P60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2017 o 08:56, Misza8888 napisał:

teraz znalazłem Szwecką recenzję tutaj jest również to samo , obie wersja 55  http://www.ljudochbild.se/test/tcl-u55c7006 "Jeśli chodzi o ruch, są one również gładka i delikatna, a  „piłka nożna” test śpiewająco

Właśnie gość ze Szwecji na moją prośbę przetłumaczył mi to zdanie, i w rzeczywistości to co google translator tłumaczy jako >śpiewająco< to w rzeczywistości oznacza to pozytywnie (czyli w miarę) a to jest jakby nie było bardzo znaczna różnica w znaczeniu.

'' När det gäller rörelser är de också jämna och fina, och klarar ”fotbollstestet” med glans.''

http://www.audiostereo.pl/wasze-typy-i-antytypy-na-inne-zrodla-informacji-o-tematyce-hdtv_113900.html/page__st__470#entry4152956

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi sie problem niemalze polityczny z tym TCL-em.

Moim zdaniem ocena produktu to kwestia indywidualna.Dla jednych jego plynnosc bedzie ok,inni beda szukali notorycznie klatkowania i szarpania.Czy na tym modelu czy na innym.Jak plynnosc bedzie dobra,to beda szukac i porownywac podswietlenie,czern,kontrast itp.

Trzeba wyleczyc sie z gonienia kroliczka,tylko pojsc na kompromisy.Nie ma tv idealnych (w rozsadnym przedziale cenowym).Kazdy bedzie mial jakies ale.

Tez liczylem na ten model,ale raczej go nie kupie,bo zwyczajnie boje sie zainwestowac wlasne,zarobione pieniadze w chinczyka.Moze X2 mnie przekona?

A pomyslec,ze niedawno moglem kupic 55xd8505 za troche ponad 3 tys. I nie zdecydowalem sie,bo ips.

Dzisiaj bym go kupil.Bo to tylko tv?

Pozdrawiam.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sam nie wiem....poczekam pewnie do premiery w sklepach i sam ocenię czy to smużenie mi przeszkadza (szkoda że nie ma wielu filmików pokazujących ten TV w akcji) ..Pewnie teraz się zastanawiam nad upłynniaczami, nad kolorami, a przyjdzie co do czego i jak zobaczę to i tak pewnie będzie o wiele lepiej niż moja stara plazma Samsunga (chyba B550).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak myślałem że to forum ma już markę wyrobieną, a tu ludzie po teście Maćka i Gmeru piszą swoje. To jest dla mnie nie zrozumiałe, ten brak zaufania do profesjonalnego testu.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co myślisz że ich zdanie jest w jakimś stopniu ostateczne?test testem ale to potencjalny użytkownik MUSI go zobaczyć bo jak ktoś kupuje telewizor nie widząc go to GOOD LUCK.Test Macieja jest wskazówką czego można się po nim spodziewać ALE OSTATECZNE ZDANIE NALEŻY DO KUPUJĄCEGO 

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakimś na pewno. Nawet dużym :D Szczególnie gdy się zna większość telewizorów na rynku od podszewki. A klient nie wie zazwyczaj nic więc w sklepie i tak za dużo nie zdziała bo nie ma żadnego porównania a co ważne: doświadczenia. Jak ktoś rzeczywiście chce świadomie wybrać to najpierw studia w sieci na profi testach a potem na koniec z ciekawości do sklepu. Ja tam często bywam a i mamy duży kontakt ze sprzedawcami/promotorami i serio żeby trafić na kogoś kto chce coś swojego odpalić to jest ułamek społeczeństwa ;)

32 minuty temu, vandel1 napisał:

Powiem tak myślałem że to forum ma już markę wyrobieną, a tu ludzie po teście Maćka i Gmeru piszą swoje. To jest dla mnie nie zrozumiałe, ten brak zaufania do profesjonalnego testu.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Spokojnie, ma i to bardzo dużą ;) A to, że ludzie są ciekawi to normalne.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru na pewno szanuję Waszą pracę i serce włożone w testy...ale po prostu nie wiem jak się ustosunkować do oceny Macieja "bardzo polecamy" (człek się nakręca że tak dobrze wypadł w teście u speców) a zaraz łapie fazę że matryca smuży itp. ;) O to mi chodzi.

To w końcu brać go w takiej cenie czy dokładać na coś innego do kwoty 4k ? ;) 

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

itp.. czyli co jeszcze? :D No w tej cenie to ja bym mu dał 5 bo już samo to, że ma chociażby szeroką paletę to jest wow. Jak można oczekiwać, że za tą kwotę dostaniemy coś pokroju XE90 Sony czy np. KS7000 Samsung itd albo jeszcze wyżej jak XE93, EX780, Q9, OLED itd itd itd. . No gdyby wszystko było perfekt to po co by były tamte modele? Dodatkowo problem jest właśnie z doświadczeniem ludzi gdyż pewnie połowa albo i więcej osób w ogóle nie przywiąże wagi do "smużenia" itp. bo to nie są matryce z 90 roku. To określenie ma całkiem inny wydźwięk w aktualnych czasach. Akurat to można sprawdzić w sklepie więc jak już wyjdą do mediaków itd. to podjechać i ocenić na jakimś filmiku. Wiadomo, że my hardcorowo podchodzimy do tematu. Ale chyba dlatego mamy tą "renomę" ; )

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, darth_voyt napisał:

@Gmeru na pewno szanuję Waszą pracę i serce włożone w testy...ale po prostu nie wiem jak się ustosunkować do oceny Macieja "bardzo polecamy" (człek się nakręca że tak dobrze wypadł w teście u speców) a zaraz łapie fazę że matryca smuży itp. ;) O to mi chodzi.

To w końcu brać go w takiej cenie czy dokładać na coś innego do kwoty 4k ? ;) 

Oprócz TCL S7906 to każdy TV dostał tu notę "Polecany" lub wyżej. :P

..ale tak serio to ten TV wypadł w teście przecież bardzo dobrze poza ruchem, a kosztuje jak na TV mało, chociaż człowiekowi podświadomie się wydaje, że kiedyś w takich pieniądzach fajny 120Hz model można było dostać..ale może patrzę przez różowe okulary.

Na dziś dzień w tej kwocie i tak wszystko jest na 50/60Hz matrycy, Philipsa 6501/6561 nie polecam, bo sam się na nim sparzyłem, a i tak chyba droższy jest od tego TCLa.

Tutaj chociaż matryca VA z wysokim kontrastem jest. HDR jest ale jasność niska, co wcale nie idzie na minus dla tego telewizora..po prostu trzeba znacznie więcej zainwestować aby mieć 120Hz i dobry HDR. W tych pieniądzach się tego nie przeskoczy.

Chociaż jeśli kogoś 49" interesuje to ciężko nie wspominać promocji z grudnia w Euro na KSa 7000 za 3750 zł:
https://www.pepper.pl/promocje/telewizor-samsung-suhd-ue49ks7000s-49-3840x2160-899z-taniej-euro-34611

To była faktycznie okazja, niewiele więcej niż za TCLa.

Edytowane przez Fjubens
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

itp. - heh - tu mnie masz...w zasadzie temat rozbija się chyba o to smużenie ;)

Ale dzięki za odpowiedź, szczególnie druga część zdania - ty pewnie zauważysz każdą różnicę jaki wielu z Was, a ja pewnie będę się jarał, że są żywe kolory i czerń fajna, a smużenia nawet nie zauważę.

Wezmę jakiegoś sampla z meczem i tyle....jak mi będzie odpowiadało to nie ma co...brać i tyle i cieszyć się z nowego TV (moja plazma już 8 rok chyba leci). :)

 

@Fjubens i tym swoim wpisem też postawiłeś kropkę nad "i". Ostatecznie pojadę do sklepu sprawdzić i tyle ;) No chyba, że w międzyczasie zaczną się jakieś jaja dziać , bo w sumie nie wiem jak z jakością tej marki (elektronika).

Edytowane przez darth_voyt
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, darth_voyt napisał:

itp. - heh - tu mnie masz...w zasadzie temat rozbija się chyba o to smużenie ;)

Ale dzięki za odpowiedź, szczególnie druga część zdania - ty pewnie zauważysz każdą różnicę jaki wielu z Was, a ja pewnie będę się jarał, że są żywe kolory i czerń fajna, a smużenia nawet nie zauważę.

Wezmę jakiegoś sampla z meczem i tyle....jak mi będzie odpowiadało to nie ma co...brać i tyle i cieszyć się z nowego TV (moja plazma już 8 rok chyba leci). :)

Najlepiej tak zrobić - Pendrive z próbką meczu (ale nie 4K jakieś nagranie pokazowe tylko normalny HD fragment meczu tak jakby leciał mecz na TVP1 HD czy Polsat HD) i na spokojnie sobie obejrzeć, zobaczyć czy odpowiada.

Sam do MM zajrzę jak już ten TCL C70 będzie dostępny, z czystej ciekawości.

..i żeby nie było, ja tam kibicuję TCL i żeby ten model się udał. Podchodzę krytycznie do handlarza z drugiego forum z wiadomych względów, ale ta chińska ofensywa może przynieść dobre zmiany na rynku. Konkurencja zawsze jest dobra.

Edytowane przez Fjubens
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Fjubens napisał:

Oprócz TCL S7906 to każdy TV dostał tu notę "Polecany" lub wyżej. :P

Skala jest jasno wytłumaczona (polecamy, bardzo polecamy, referencja). Wszystko jest jasne jak słońce: https://hdtvpolska.com/testujemy-wyswietlacze-hdtvpolska-com-czemu-testy-sa-najbardziej-profesjonalne-polsce/

Dodatkowo tamten TV też dostał polecamy bo był niezły.

A to, że zawsze mogłoby być inaczej: pewnie. Każdy może założyć swój portal i robić swoje testy : ) My też pewnie za jakiś czas być może coś zmodyfikujemy. Telewizory się zmieniają i już nawet niskie modele bywają bardzo dobre. Na szczęście znaczek to tylko wisienka na torcie i może go wystawić każdy wedle uznania. Liczy się merytoryka. A o tą już baaaaaaaaaardzo trudno. Szczególnie w PL.

tclll.JPG

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu forum jak wchodziłem w test to nie wyświetla się grafika żadna od polecenia stąd myślałem, że po prostu TV nie dostał żadnej rekomendacji. Zdjęcie jak u mnie wygląda:

rOs3yPK.png

..ale to poza tematem, C70 na pewno warto w sklepie sprawdzić, a jeśli chodzi o smużenie i ruch to samemu się przekonać jakie są odczucia po obejrzeniu fragmentu meczu.

Co do linku o przyznawaniu ocen, to przy "Bardzo polecamy" jest wzmianka o tym, że: "Wyróżnienie to przyznawane jest produktom, które nie osiągają statusu referencji jednak oferują doskonałe możliwości praktycznie w każdej testowanej kategorii."

No i nie jest tak przecież, bo w kwestii ruchu w modelu TCL C70 tych doskonałych możliwości wg opisu w teście nie ma. Przy tym zdaję sobie sprawę, że nie da się wszystkiego na ocenę oddać (np. Eurogamer przy ocenianiu gier już całkiem odszedł od ocen, bo podobno robiło to więcej szkody niż pożytku, a gracze zamiast recenzję to "czytali" tylko cyferkę na koniec wystawioną).

Nie neguję też przecież testu i treści, przeciwnie zawsze czytam co ciekawego wyszło bo jest to fachowo robione w przeciwieństwie do drugiego HDTV. :)

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Rozochocony testem zaryzykowałem i kupiłem u55c7006 z Olsztyna ;) (jeśli wiecie co mam na myśli). Paczka wczoraj doszła i po przesiadce z jakiegoś wypierdka mamuta tzn. Samsunga o przerażającej przekątnej 26" przedstawie Wam moje wrażenia. 

Wygląd - matko jedyna jakie to wielkie! Ciężkie też dosyć jest. Obudowa wygląda porządnie z tego fazowanego aluminium. Podczas montażu nóżek wydawało mi sie jakby ekran lekko się wyginał (podnosiłem dół z opartą górą tv o koc na łóżku). Po zakończeniu składania stwierdziłem, że nóżki mogłyby być troche bliżej siebie bo nie mam gdzie go postawić, a zawiesić żona zabroniła, dobrze że chociaż udało mi się ją namówić na 55"... Ogólnie tv wygląda schludnie w dobrym stylu. Mojemu gustowi odpowiada. Brak pilota głosowego po szybkim telefonie do sprzedawcy został wyjaśniony chwilowym brakom i obiecano dosłać jak już dojdą. Podstawowy pilot dobrze leży w ręce i jest intuicyjny. Żona szybko go opanowała, więc zaliczam na plus.

Obraz - pierwsze co zrobiłem to zasunełem rolety i odpaliłem przygotowany pendrive. Czarna plansza z białym krzyżem - wszystko wygląda ok, powtórkę zarobiłem w nocy i widać było delikatnie jaśniej w rogach. Biała plansza też nie wykazała jakiś dziwnych rzeczy (mówię jako laik nie fachowiec). Zauważyłem jednak pierwszy problem, po podłączeniu pendrive wyskakuje informacja czy użyć pamięci, jednak gdy komunikat zniknie lub włączę tv już z podpiętym nie mam pojecia jaktez wejść na niego i użyć zawartości. TCL kupiłem głównie pod PS3 i PS4. Szybki test F1 2013 i SC2 HD online - wszystko ok wygląda to całkiem zacnie. Następnie Tekken 7 i Uncharted 4. Tekken wygląda i gra się bardzo dobrze. U4 zaoferował rozgrywkę w hdr więc spróbowałem... i zmieniając opcje hdr z on na off, z off na on wiem już o co to całe halo z hdr. Kolory takie bardziej naturalne, nie przejaskrawione, a to co ma błyszczeć - błyszczy. Ciekawi mnie jak zrobie miejsce i odpalę Horizona... a jeszcze bardziej mnie ciekawi różnica z HDRem w PS4 Pro i TV o większej jasności, ale narazie to żona by mnie chyba z domu wyrzuciła. Propo małżonki - oglądała wczorajsze zawody w Wrocławiu i była zachwycona. Ja też oglądając nie zauważyłem jakiegoś wielkiego smużenia, ale pewnie przez fakt że mało oglądam sportu, tv jaki miałem też pupy nie urywał i nie jestem fachowcem.

Dźwięk - gra czysto, dość głośno i słuchać trochę bassu. Więcej nie mogę powiedzieć bo audiofilem nie jestem. Do grania i tak będę pewnie używać moich Gold'ów.

System - chodzi sprawnie i szybko, ale to android i wiem jak mój tel czasami potrafi się zachowywać. Nie zamierzam instalować prawie żadnych aplikacji, konsole mają te które używam. 

 

Edytowane przez Qsay
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że co niektórzy dalej polecają KS7000 ludzie gdzie wy żyjecie mało wam odklejających obudów ? Krzywo podświetlanej matrycy ? Dajmy realne szanse innej firmie nie shiatsung

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Qsay napisał:

Cześć wszystkim. Rozochocony testem zaryzykowałem i kupiłem u55c7006 z Olsztyna ;) (jeśli wiecie co mam na myśli). Paczka wczoraj doszła i po przesiadce z jakiegoś wypierdka mamuta tzn. Samsunga o przerażającej przekątnej 26" przedstawie Wam moje wrażenia. 

Wygląd - matko jedyna jakie to wielkie! Ciężkie też dosyć jest. Obudowa wygląda porządnie z tego fazowanego aluminium. Podczas montażu nóżek wydawało mi sie jakby ekran lekko się wyginał (podnosiłem dół z opartą górą tv o koc na łóżku). Po zakończeniu składania stwierdziłem, że nóżki mogłyby być troche bliżej siebie bo nie mam gdzie go postawić, a zawiesić żona zabroniła, dobrze że chociaż udało mi się ją namówić na 55"... Ogólnie tv wygląda schludnie w dobrym stylu. Mojemu gustowi odpowiada. Brak pilota głosowego po szybkim telefonie do sprzedawcy został wyjaśniony chwilowym brakom i obiecano dosłać jak już dojdą. Podstawowy pilot dobrze leży w ręce i jest intuicyjny. Żona szybko go opanowała, więc zaliczam na plus.

Obraz - pierwsze co zrobiłem to zasunełem rolety i odpaliłem przygotowany pendrive. Czarna plansza z białym krzyżem - wszystko wygląda ok, powtórkę zarobiłem w nocy i widać było delikatnie jaśniej w rogach. Biała plansza też nie wykazała jakiś dziwnych rzeczy (mówię jako laik nie fachowiec). Zauważyłem jednak pierwszy problem, po podłączeniu pendrive wyskakuje informacja czy użyć pamięci, jednak gdy komunikat zniknie lub włączę tv już z podpiętym nie mam pojecia jaktez wejść na niego i użyć zawartości. TCL kupiłem głównie pod PS3 i PS4. Szybki test F1 2013 i SC2 HD online - wszystko ok wygląda to całkiem zacnie. Następnie Tekken 7 i Uncharted 4. Tekken wygląda i gra się bardzo dobrze. U4 zaoferował rozgrywkę w hdr więc spróbowałem... i zmieniając opcje hdr z on na off, z off na on wiem już o co to całe halo z hdr. Kolory takie bardziej naturalne, nie przejaskrawione, a to co ma błyszczeć - błyszczy. Ciekawi mnie jak zrobie miejsce i odpalę Horizona... a jeszcze bardziej mnie ciekawi różnica z HDRem w PS4 Pro i TV o większej jasności, ale narazie to żona by mnie chyba z domu wyrzuciła. Propo małżonki - oglądała wczorajsze zawody w Wrocławiu i była zachwycona. Ja też oglądając nie zauważyłem jakiegoś wielkiego smużenia, ale pewnie przez fakt że mało oglądam sportu, tv jaki miałem też pupy nie urywał i nie jestem fachowcem.

Dźwięk - gra czysto, dość głośno i słuchać trochę bassu. Więcej nie mogę powiedzieć bo audiofilem nie jestem. Do grania i tak będę pewnie używać moich Gold'ów.

System - chodzi sprawnie i szybko, ale to android i wiem jak mój tel czasami potrafi się zachowywać. Nie zamierzam instalować prawie żadnych aplikacji, konsole mają te które używam. 

 

Żeby otworzyć pendrive'a musisz wejść w aplikację media center.

Mógłbyś prawdzić czy masz też problemy z dźwiękiem, złączem słuchawkowym i organizatorem kanałów?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gruchahaTak, tzn. liczylem sie z faktem, ze moze pojda ustawienia fabryczne w ruch, ale rozowych sloni ani zielonych zyraf narazie nie uswiadczylem xD jest jakis raport dolaczony do faktury ale to te same bzdury typu kontrast 1:12000 ;p nie wiem nawet czy ustawienia w tv nie roznia sie od tego co tam jest wypisane. Jesli bedzie cos zwracac moj niepokoj to odloze kase i zrobie to u specjalisty.

@stachuu0powiedz mi dokladnie co mam zrobic to sprawdze. Bo dzwiek narazie ok, kanaly z naziemnej tez. Słuchawkowego nie testowalem wejścia bo do konsoli mam bezprzewodowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...