Home Testy Monitory Lenovo Doskonale działający monitor z PC oraz konsolami nowej generacji? Testujemy niedrogi 165Hz Lenovo G27q-20
Doskonale działający monitor z PC oraz konsolami nowej generacji? Testujemy niedrogi 165Hz Lenovo G27q-20

Doskonale działający monitor z PC oraz konsolami nowej generacji? Testujemy niedrogi 165Hz Lenovo G27q-20

4.82K
16

Na naszym portalu oraz forum pojawia się coraz więcej pytań o wybór i zakup monitora nie tylko do komputera PC ale coraz częściej do konsol najnowszej generacji czyli Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Postanowiliśmy sięgnąć po kolejny sprzęt tego typu od firmy Lenovo, która w swojej ofercie posiada ogromny wybór monitorów do różnych zastosowań. Model, który przyjechał do naszej redakcji to G27q-20 czyli 165Hz 27 calowy ekran z maksymalną rozdzielczością QHD (2560 x 1440 px). Jego cena w momencie pisania tego testu wynosiła okolice 1299 zł. Wydaje się to doskonałym stosunkiem do jakości, którą obiecuje producent. Czy w rzeczywistości tak jest? Przekonamy się po naszych fachowych testach i pomiarach jakości obrazu w redakcji, które przeprowadzimy zarówno z PC, jak i z najnowszymi konsolami!

Test Monitor Lenovo G27q-20 cechy
Monitor Lenovo G27q-20 w redakcji HDTVPolska

Przed dogłębnym poznaniem monitora w dalszej części testu, zapoznajmy się z podstawowymi cechami urządzenia.

Testujemy niedrogi monitor Lenovo G27q-20. Jego najważniejsze cechy i funkcje to:

 • Przekątna ekranu – 27”
 • Monitor obsługuje maksymalną rozdzielczość QHD 2560 x 1440p (ale potrafi przyjąć z konsoli 4K)
 • Zastosowany typ matrycy to IPS z podświetleniem PFS LED
 • Maksymalna częstotliwość odświeżania 165Hz (na konsolach maksymalnie 1440p 120Hz)
 • Obsługa NVIDIA G-Sync oraz AMD Freesync
 • Obsługa trybu HDR

To są bardzo dobre parametry i podzespoły, które pozwolą komfortowo grać zarówno na PC, jak i na obecnych konsolach. Ile zapłacimy za sprzęt Lenovo i gdzie możemy go kupić?

Model logo rtv euro agd
Monitor Lenovo G27q-20 1ms 165Hz
1 299 zł (promocja czasowa)

Czytelniku. Jako jedyni w kraju osobiście sprawdzamy opisywane monitory, telewizory i projektory pod względem posiadanych parametrów za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego o wartości ponad 100 000 zł:

 • Spektroradiometr Jeti Specbos 1211 oraz Jeti Spectraval 1511
 • Kolorymetr Klein-K10A oraz Klein-K80
 • Murideo Fresco Six-G (Dolby Vision)
 • Murideo The SEVEN Generator HDMI 2.1 4K/120fps (Dolby Vision, Dolby Audio)
 • Autorski pomiar Input Lag w 4K HDR (jako jedyni w Polsce dokonujemy takich pomiarów w 4K HDR)
 • Najlepsze na rynku kable HDMI: MagicLink

Masz więc pewność, że czytasz o produkcie czy promocji, która nie jest przepisana z ulotki lub z innej strony w sieci bez jej faktycznego sprawdzenia. Jeżeli zamierzasz skorzystać z naszego tekstu, skontaktuj się z Redakcją. Wszelkie prawa do informacji i zdjęć z testów HDTVPolska są zastrzeżone!

Pomiary w redakcji HDTVPolska za pomocą spektrometru Jeti Specbos 1211 i kolorymetru Klein K10A

Kabel HDMI MagicLink 2.0

Wygląd i budowa monitora Lenovo G27q-20

Gamingowy monitor Lenovo swoim wyglądem bezpośrednio daje nam do zrozumienia, do czego ma głównie służyć. Szczególnie, gdy spojrzymy na Cyberpunkową stopę. Zresztą wprawne oko zauważy, że mamy tutaj klimat znany z testowanego przez nas w czerwcu zeszłego roku Lenovo Legion Y44w (link). Poza klasyczną antracytową obudową, o stosunkowo cienkich ramkach, zdobiony jest charakterystycznymi dla monitorów tego producenta niebieskimi wstawkami.

Test Monitor Lenovo G27q-20 wygląd frontTest Monitor Lenovo G27q-20 podstawa

Monitor zazwyczaj oglądamy na wprost, natomiast nie każdemu przypadnie do gustu brak możliwości obrócenia monitora na stopce. Pozostaje nam więc możliwość regulacji nachylenia ekranu, oraz dostosowania wysokości.

Test Monitor Lenovo G27q-20 wygląd bok

Test Monitor Lenovo G27q-20 regulacja

WYMIARY MONITORA z PODSTAWĄ: 259,97 x 392,79 x 612,42 mm
WYMIARY KARTONU: 159,00 x 478,03 x 868,01 mm
WAGA: 5.94 kg
OTWÓR DO MONTAŻU NA ŚCIANIE: VESA 100 X 100

Test Monitor Lenovo G27q-20 wygląd tył

Monitor został wyposażony w dwa porty umożliwiające podłączenie cyfrowych źródeł sygnału, mianowicie złącze Display Port w wersji 1.2, oraz HDMI w wersji 2.0. Producent nie zdecydował się na umieszczenie analogowego D-SUB, ale w gamingowym monitorze z 2021 roku nie jest to żadną niespodzianką. Można było jednak pokusić się o dodatkowe USB-C, które zyskuje ostatnio na popularności.

Test Monitor Lenovo G27q-20 porty

Z prawej strony znalazło się miejsce na kilka klawiszy odpowiedzialnych za sterowania funkcjami monitora.

Test Monitor Lenovo G27q-20 klawisze funkcyjne

Testy syntetyczne monitora Lenovo G27q-20

Badana cecha: wynik:
Rozdzielczość i przekątna ekranu 2560×1440, 27″
Typ matrycy LCD (z podświetleniem PFS LED) typ. IPS
Odświeżanie matrycy (min. 120Hz zalecane do oglądania sportu) 165Hz
Kontrast ANSI (więcej – lepiej) 1 030:1
Maksymalna jasność po kalibracji 350 cd/m2 (pełny ekran)
Odbicia od ekranu średnie, ekran matowy
Błędy barw po kalibracji (mniej – lepiej)
 • średnia dE: 2
 • maks. dE: 4,2
Input Lag (ważne dla graczy, mniej – lepiej)
 • 11 ms – tryb gra – 1080p60 (konsole)
 • 11 ms – tryb gra – 4K (PC, konsole Xbox Series X|S, PS5)
Obsługa 10 bitowego koloru Tak

Czytelniku. Jako jedyni w kraju sprawdzamy osobiście opisywane telewizory pod względem posiadanych parametrów za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego o wartości ponad 100 000 zł:

 • Spektroradiometr Jeti Specbos 1211 oraz Jeti Spectraval 1511
 • Kolorymetr Klein-K10A oraz Klein-K80
 • Murideo Fresco Six-G (Dolby Vision)
 • Murideo The SEVEN Generator HDMI 2.1 4K/120fps (Dolby Vision, Dolby Audio)
 • Autorski pomiar Input Lag w 4K HDR (jako jedyni w Polsce dokonujemy takich pomiarów w 4K HDR)
 • Najlepsze na rynku kable HDMI: MagicLink

Masz więc pewność, że czytasz o produkcie czy promocji, która nie jest przepisana z ulotki lub z innej strony w sieci bez jej faktycznego sprawdzenia. Jeżeli zamierzasz skorzystać z naszego tekstu, skontaktuj się z Redakcją. Wszelkie prawa do informacji i zdjęć z testów HDTVPolska są zastrzeżone!

Pomiary w redakcji HDTVPolska za pomocą spektrometru Jeti Specbos 1211 i kolorymetru Klein K10A

Kabel HDMI MagicLink 2.0

Matryca, zalecane ustawienia

Matryca

Podświetlenie ekranu to zaawansowane diody PFS LED.

Monitor Lenovo jako wypośrodkowany model względem użytkownika, został wyposażony w matrycę IPS, dzięki której mamy zdecydowanie lepsze kąty widzenia aniżeli w przypadku urządzeń wyposażonych w matryce typu TN lub VA. Podświetlenie ekranu to zaawansowane diody PFS LED. Na temat korzyści z tego płynących napiszemy w dalszej części testu.

Zalecane ustawienia

 

W menu monitora znajdziemy wiele presetów trybu gry, które zostały dostosowane przez producenta w oparciu o gatunek w jaki zamierzamy grać. Niestety kiedy decydujemy się na któryś z predefiniowanych trybów, zostajemy pozbawieni możliwości regulacji podstawowych parametrów, na czele z regulacją jasności co przy całodziennym użytkowaniu wydaje się być dosyć uciążliwe. Na szczęście rezygnując z wyżej wymienionych presetów i wybierając wartość OFF korzystamy z podstawowego trybu monitora, który po jednopunktowej korekcji balansu bieli wypada pomiarowo bardzo dobrze.

Producent wyposażył G27q-20 również w istotny dla graczy system Dark Boost, pozwalający na ręczne manipulowanie widocznością detali w około czerniach. System płynnie zmniejsza wartość gamma, dzięki czemu mamy możliwość na uwydatnienie słabo widocznych ciemnych elementów podczas wymagającej rozgrywki. Gracz ma do dyspozycji 3 poziomy regulacji w zależności od tego, jak mocno chce rozjaśnić scenerie.

Test Monitor Lenovo G27q-20 Xbox Series X

Testy szczegółowe monitora Lenovo G27q-20

Kolory

Testując monitor gamingowy nie mamy raczej zbyt wysokich oczekiwań co do reprodukcji barw. Trudno sądzić, by ktokolwiek chciał używać tego typu produktu do kontroli koloru, ale pomiary oczywiście zostały wykonane:

Paleta barw jest mocno poszerzona w stosunku do sRGB, co nie stanowi problemu, bowiem profil ICC załatwia tu sprawę. Zaskakująco wszystkie inne parametry są bliskie referencji! Możliwe jest też dalsze ręczne dopracowanie podczas kalibracji:

Suma summarum sprawność ekranu należy ocenić wysoko, jeśli chodzi o oddanie koloru, ale konieczna jest kalibracja z profilowaniem ICC. Wtedy monitor nadaje się nawet do podstawowej grafiki. Minusem jest na pewno to, że po wejściu w tryb HDR mamy zablokowane wszystkie parametry.

Test Monitor Lenovo G27q-20 kolor

Zamów profesjonalną kalibrację TV (w całej Polsce)
Pamiętajmy, że opis kalibracji tyczy się egzemplarza, który trafił do naszych testów. Egzemplarze takich samych monitorów różnią się między sobą, więc te nabyte przez czytelników mogą mieć inne błędy odwzorowania barw (mogą być one większe lub mniejsze – nie ma reguły). Z tego powodu nie publikuję ustawień kalibracyjnych, bowiem są one indywidualne dla każdego monitora i toru wideo. Zachęcam natomiast do poczytania o profesjonalnej kalibracji.

Więcej informacji zaczerpnąć można w: Czym jest PROFESJONALNA kalibracja telewizora/projektora
o
raz w temacie: Wielki test kalibracji

Jasność, zakres regulacji

Monitor możemy regulować do maksymalnej wartości 350cd/m2. Ustawienie Brightness reguluje tylko diody podświetlające ekran, dzięki czemu niezależnie od preferowanej jasności, nie doświadczymy spadku/ zwiększenia kontrastu. Jeżeli decydujemy się na używanie funkcji MPRT, która odpowiada za zmniejszenie rozmycia, obraz staje się zdecydowanie ciemniejszy i jego maksymalna jasność wynosi 100 cd/m2

70 – 350 cd/m2 (stały poziom kontrastu)

Test Monitor Lenovo G27q-20 HDR

Kontrast, powłoka ekranu

Ekran jest pokryty matową powłoką, dzięki czemu odbicia są dużo mniejsze niż w przypadku monitorów z powłoką połyskującą. Kontrast wynosi 1030:1 i jest to bardzo przyzwoita wartość dla  monitorów z matrycą IPS

SCENA
(kontrast między białym kołem, a środkiem białego okręgu)
Opis sceny Wynik pomiaru
SZACHOWNICA “ANSI” UŻYWANA PRZY POMIARZE KONTRASTU MATRYCY 1 030:1

Powłoka ekranu jest matowa, a więc potencjalne odbicia światła są mocno rozproszone. Nie powoduje to widoczności odbitych przedmiotów, jednak może zaburzać postrzeganie barw.

Równomierność ekranu

Matryca należy raczej do jednorodnych, co zapewne nie było proste do uzyskania na tak dużym ekranie. Z pewnością w dedykowanych zastosowaniach nie będzie pod tym względem problemu. A tak to wygląda okiem kolorymetru:

-3% -3% -5% -5% -15%
15%
-4% -4% -5% -19%
-17% -2% ref. -4% -21%
-17% -4% -3% -5% -19%
-11% -1% 0% -1% -15%

Responsywność, Odwzorowanie ruchu

Lenovo G27q-20 ma 165Hz matrycę wspieraną opcjonalnie przez funkcję przyśpieszającą (overdrive – “OD” w menu monitora). Do wyboru mamy trzy wartości: Off normal extreme, natomiast test płynności nie pozostawił wątpliwości i powinniśmy korzystać z wariantu Extreme. Zobaczmy jak odbija się to przy dynamicznym obrazie, uchwyconym w ruchu ze strony Test Ufo, w zależności od innych parametrów, w szczególności odświeżania sygnału i ustawieniu funkcji “MPRT”, która angażuje migoczące podświetlenie (znany i sprawdzony system poprawy dynamicznego ruchu).

Jeśli przeglądasz stronę na urządzeniu mobilnym, możesz przesuwać tabelę w lewo/prawo.
Ustawienia Informacje Obraz postrzegany w ruchu
Odświeżanie: 100 Hz
MPRT: Wyłączone
Smużenie:

duże

Maksymalna jasność:

350 cd/m2

Powielenie krawędzi:

brak (krawędzie rozmyte)

 

Odświeżanie: 120 Hz
MPRT: Wyłączone
Smużenie:

duże

Maksymalna jasność:

350 cd/m2

Powielenie krawędzi:

brak (krawędzie rozmyte)

 

Odświeżanie: 144 Hz
MPRT: Wyłączone
Smużenie:

duże

Maksymalna jasność:

350 cd/m2

Powielenie krawędzi:

brak (krawędzie rozmyte)

 

Odświeżanie: 165 Hz
MPRT: Wyłączone
Smużenie:

duże

Maksymalna jasność:

350 cd/m2

Powielenie krawędzi:

brak (krawędzie rozmyte)

 

Odświeżanie: 100 Hz
MPRT: Włączone
Smużenie:

brak

Maksymalna jasność:

100 cd/m2

Powielenie krawędzi:

podwójne

 

Odświeżanie: 120 Hz
MPRT: Włączone
Smużenie:

brak

Maksymalna jasność:

100 cd/m2

Powielenie krawędzi:

podwójne

 

Odświeżanie: 144 Hz

MPRT: Włączone

Smużenie:

brak

Maksymalna jasność:

100 cd/m2

Powielenie krawędzi:

podwójne

Odświeżanie: 165 Hz

MPRT: Włączone

Smużenie:

brak

Maksymalna jasność:

100 cd/m2

Powielenie krawędzi:

podwójne

Jak widzimy na załączonych obrazkach, ilość smużenia nawet przy 165Hz jest nadal widoczna. Oczywiście obraz jest nieporównywalnie bardziej czytelny niż w wariancie 60Hz i poprawia się wraz ze wzrostem częstotliwości odświeżania. Przełomem jest dopiero zastosowanie funkcji “MPRT”. Dzięki niej podświetlenie przygasa w trakcie odświeżania się klatki obrazu, więc czas przestoju obrazu jest krótszy. To tak jakbyśmy zyskali dodatkowe herce. Ekstra! Efekt jest piorunujący. Niestety pojawia się powielenie konturów – ewidentnie widać, że matryca IPS nie wyrabia tu z pełnym cyklem odświeżenia, ale nie jest to duży problem. Da się też zauważyć, że zwiększanie częstotliwości odświeżanie powyżej 120Hz, wraz z funkcją “MPRT”, nie ma większego sensu. Nie musimy zatem silić się na ustawienia gry, które pozwolą wygenerować pełne 165Hz.

Nadmienić trzeba, że w funkcja MPRT nie jest dostępna przy podawaniu sygnału HDR, ani podczas pracy w AMD Freesync.

Wszystkie testy sygnału 4K Ultra HD w grach przeprowadzamy na sprawdzonych kablach HDMI firmy Magic Link 2.0

Kabel HDMI MagicLink 2.0

Lag przy podłączeniu komputera PC, mierzony przy rozdzielczości 1920×1080 wynosi ok 11 ms co jest wartością niemożliwą do wyczucia nawet przez najbardziej zaprawionych w boju graczy. W powyższym artykule o input lag zamieściliśmy test pozwalający zbadać swoją czułość na opóźnienie.

Jeśli przeglądasz stronę na urządzeniu mobilnym, możesz przesuwać tabelę w lewo/prawo.

Rodzaj sygnału Opis Ustawienia monitora Wynik
[PC] 1080p Lag przy konsolach obecnej generacji (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo WiiU) pracujących w rozdzielczości Full HD dowolne 11 ms
[PC] 2560 x 1440 @ 4:4:4 Lag przy natywnej rozdzielczości np. z komputera i chęci uzyskania chromy 4:4:4 (wyraźne kolorowe czcionki) dowolne 11 ms

Jedenaście milisekund oznacza, że monitor potrzebuje mniej więcej trzy milisekundy na całą obróbkę obrazu! Pozostałe 8 milisekund upływa na czasu transmisji połowy linii obrazu (pomiaru dokonujemy w centralnej części ekranu):

Gigabyte GeForce RTX 2080 TiNasz redakcyjny sprzęt wyposażony jest w kartę ASUS GeForce RTX 3090 powered by NVIDIA. Drugi komputer to ASUS GeForce RTX 2080 Ti. Komponenty od firm NVIDIA, ASUS, Gigabyte, Intel, HyperX. Gry dostarcza nam m.in Koch Media, Eletronics Arts Polska, Cenega oraz PlayStation Polska i Microsoft Polska.

Kąty widzenia

Monitor został wyposażony w matryce IPS, więc nawet szeroki kąt nie robi na nim szczególnego wrażenia. Spójrzcie sami:

Jedynym mankamentem jest efekt srebrzenia się matrycy (rozjaśniony kolor czarny) podczas obserwowania pod kątem.

Współpraca z konsolami nowej generacji XSX|S oraz PS5

Coraz więcej graczy konsolowych szuka dedykowanego monitora. Widać to po pytaniach na naszym forum i portalu. Podłączyliśmy więc testowany Lenovo zarówno do Xbox Series X jak również do PlayStation 5. Najlepiej poradził sobie oczywiście Xbox gdyż konsole Microsoftu od dawna już wspierają rozdzielczość 1440p w 120Hz. Takową też bez problemu ustawiliśmy w menu konsoli a wszystko poprawnie zadziałało:

Test Monitor Lenovo G27q-20 Xbox Series X 1440p 120hz

Xbox obsługuje też VRR więc w grach możemy skorzystać z AMD FreeSync:

Test Monitor Lenovo G27q-20 Xbox Series X VRR AMD FreeSync

Nieco uboższa w opcje jest konsola Sony, która nie wspiera ani rozdzielczości 1440p ani VRR. Być może w przyszłości taka funkcjonalność się pojawi. Na ten moment japoński sprzęt wykrywany jest w ten sposób czyli maksymalnie w 60Hz:

Test Monitor Lenovo G27q-20 PS5 menu

W momencie testu monitora z konsolą PlayStation 5 nie było jeszcze dostępnej najnowszej aktualizacji Sony, która udostępnia aktualnie możliwość ręcznego włączenia 120Hz w rozdzielczości Full HD. Opcja ta jest bardzo pomocna w przypadku monitorów i na testowanym Lenovo powinno bez problemu ruszyć odświeżanie 120Hz w takich grach jak np. Dirt 5.

Aktualizacja oprogramowania PS5 120Hz HDR

Przyjemność z grania na konsolach była doskonała. Jeżeli nie macie miejsca na duży telewizor i szukacie czegoś z monitorów, to ten sprzęt sprawdzi się bardzo dobrze z nowymi konsolami! Szczególnie, że będzie na nim można zagrać w 120Hz w większość gier.

Test Monitor Lenovo G27q-20 Xbox Series X Dirt 5

Werdykt i rekomendacja

NVIDIA Shield TV

Jesteśmy przekonani, że testowany monitor od Lenovo swoim minimalistycznym designem oraz parametrami (duża matryca 27”, dobre kąty widzenia) przypadnie do gustu nie tylko graczom z krwi i kości ale też osobom, które szukają porządnego, uniwersalnego monitora do codziennego użytku. Sprzęt przede wszystkim dostarcza to na czym graczom zależy najbardziej – obraz o wysokiej ostrości przy dynamicznym ruchu i krótki input lag. W dniu dzisiejszym cena monitora to 1499zł, za którą otrzymujemy produkt o wysokiej rozdzielczości, z sensownie wysokim odświeżaniem, która spokojnie zaspokoi większość użytkowników i idealnie dopasuje się do komputerów gamingowych ze średniej półki. Matryca swoim rozmiarem oraz kątami widzenia sprawdzi się idealnie także w codziennym użytkowaniu, czy mniej wymagających procesach graficznych. Sprzęt bardzo dobrze współpracuje też z konsolami nowej generacji z naciskiem na Xbox Series X|S ze względu na wsparcie rozdzielczości 1440p w 120Hz! Szukacie dobrej klasy monitora do grania a przy tym w sensownej cenie? Polecamy zainteresować się właśnie tym produktem z portfolio Lenovo!

PLUSY

 • Stosunek jakości do ceny
 • Wysoka ostrość obrazu w ruchu (wystarczy 120Hz + MPRT)
 • Matryca IPS z szerokim kątem widzenia
 • Obsługa HDR
 • Bardzo niskie przekłamania kolorów
 • Doskonała współpraca z konsolami nowej generacji Xbox Series X|S oraz PlayStation 5

MINUSY

 • Brak możliwości obracania matrycy
 • Brak dodatkowych portów USB
Model logo rtv euro agd
Monitor Lenovo G27q-20 1ms 165Hz
1 299 zł (promocja czasowa)

Test Monitor Lenovo G27q-20 kolor 2

Sprzęt do testów dostarczyła firma Lenovo


Przeczytaj artykuł odnośnie ocen oraz wyróżnień na HDTVPolska.com:

Jak testujemy wyświetlacze na HDTVPolska.com? Czemu testy wyświetlaczy są najbardziej profesjonalne w Polsce i jedne z najlepszych na świecie?


Ekrany biorące udział w naszych testach są profesjonalnie skalibrowane i przygotowane przez http://skalibrujtv.pl/. To daje nam pewność, że wyciągnęliśmy z nich maksimum możliwości! Jak kalibrujemy? Przeczytaj “Czym jest PROFESJONALNA kalibracja telewizora / projektora / monitora?” oraz “Test kalibracji”.

(4816)

0 0 głos
Article Rating
Maciej Koper Szef działu testów na HDTVPolska. Posiadacz certyfikatów ISF oraz THX. Zapraszam studia filmowe oraz osoby prywatne do profesjonalnej kalibracji swoich wyświetlaczy: www.skalibrujtv.pl

1
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
lolipop
lolipop
1 rok temu

Mam pytanie, w jaki sposób xbox odpala obraz w 120HZ skoro ten monitor nie ma HDMI 2.1?

Last edited 1 rok temu by lolipop
Piotr
Admin
Reply to  lolipop

Jest napisane i pokazane 🙂 Przecież xbox działa z rozdzielczością do 1440p w 120Hz przez HDMI 2.0. Przeczytałeś test? Chyba nie bardzo ;-). I 95% gier też tak działa a nawet mniej bo w 1080p. Nie ma właściwie na rynku gier 4K natywnych w 120Hz na konsolach. Dlatego dobrze, że można w konsolach obecnie ręcznie wybrać jaka jest rozdzielczość oraz ile Hz ma być na wyjściu.

Sebastian
Sebastian
1 rok temu

Witam, zakupiłem ten monitor ale mam pewien problem nie działa mi po dołączonym kablu displayport. Na hdmi normalnie. Jest no cable connected 🙁 ma ktoś jakiś pomysł ?

gość
gość
1 rok temu
Reply to  Sebastian

Na Windows 10 po ręcznym zainstalowaniu sterowników grafiki? W innym wypadku, mój pomysł – zepsuty port lub kabel. Jestem serwisantem…

gość
gość
1 rok temu

Ten monitor ma 350 kandeli, a minimum do HDR to 400, więc ja bym bie szalał z tym HDR…

adam
adam
1 rok temu

Proszę o więcej testów monitorów na hdtv!

matio
matio
1 rok temu

Samsung G5 tani na dodatek oczy się nie męczą przez dodatkowe funkcje

walczi8
walczi8
11 miesięcy temu
Reply to  matio

gdzie kupowałes??

rudisz
rudisz
1 rok temu

A co byscie ludzie powiedzieli o tym?? https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-led-samsung-27-lc27g55tqwrxen-odyssey

Zakrzywiony Odyssey C27G55TQWU 27″ 2560x1440px i za 1200 w media expercie.

Seba
Seba
1 rok temu
Reply to  rudisz

no własnie nie wiem i też zbieram informacje i jade do nich jeszcze pogadać z żółtymi.

mezo
mezo
11 miesięcy temu
Reply to  Seba

to chyba wystarczy pod gry jak nie jesteś prosem.

fany
fany
1 rok temu
Reply to  rudisz

Że jak masz hajs tyle i nic więcej to brać.

mad88
mad88
11 miesięcy temu
Reply to  rudisz

bardzo dobry, bierz póki promka ;p

arki
arki
11 miesięcy temu
Reply to  rudisz

Ja ze bym chciał i w sumie to więcej nie mogę.

igi89
igi89
1 miesiąc temu

mnie jakos od lat ciagnie do LG jesli chodzi o tego typu sprzety i mysle nad monitorem G UltraWide 34WP75C-B, w media expercie pan mi polecal

Milek
Milek
22 dni temu

Doskonałe monitory to dla mnie tylko od LG 😀 zwłaszcza ten LG UltraGear 27GP950, już jakiś czas się na niego czaję w media expert 😛

16
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x