Skocz do zawartości
Gmeru

Testujemy nowy LG OLED C9. Pierwsze wrażenia!

Rekomendowane odpowiedzi

'Na pilocie sterowania pojawił się nowy klawisz o nazwie “MOVIES”. Jest to doskonały pomysł, który powoduje, że umieszczanie kolejnych klawiszy odpowiedzialnych za konkretny serwis wideo przestaje mieć sens. Po naciśnięciu MOVIES na naszym ekranie pojawia się aplikacja, która agreguje wszystkie aplikacje wideo. Dzięki niej możemy bardzo szybko wyszukać interesujący nas film czy serial we wszystkich serwisach jakie subskrybujemy. Że nikt wcześniej nie wpadł na taki pomysł:
Źródło: https://hdtvpolska.com/testujemy-nowy-lg-oled-c9-pierwsze-wrazenia/3/ ' W moim przypadku odpala się rakuten tv gdzie można wykupić film lub wypożyczyć ale nie agreguję jak jest to opisane wyżej ktoś ma inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź od LG:

Szanowny Panie,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, iż przycisk MOVIES to skrót klawiszowy do serwisu Rakuten TV. Niestety tak jak przycisku Netflix nie ma możliwości przypisania go do innej aplikacji.
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wojciech Sieradzki napisał:

Odpowiedź od LG:

Szanowny Panie,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, iż przycisk MOVIES to skrót klawiszowy do serwisu Rakuten TV. Niestety tak jak przycisku Netflix nie ma możliwości przypisania go do innej aplikacji.
 
 

No to teraz trzeba rozpuszczalnikiem zmyć MOVIES a flamastrem napisać RAKUTEN TV i będzie ok :)

  • Plusik 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

04.70.05 - see below - delivered on 18 Oct 2019

  • Improved delay time of HDMI ARC audio output ignition when TV off / on (also in 03.60.45)
  • Magic Remote major response (04.70.05)
  • Apply TV voice recognition function using mobile LG TV plus app
  • Apply voice assistant function in Netflix app
  • Amazon Alexa enhancements
  • Home dashboard enhancements
  • Added support for HGIG (HDR Gaming Interest Group) - automatic HDR calibration for compatible games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebna rada.

Przymierzam się do zakupu 65C9, czy kupować już teraz czy czekać do świąt ? Jak bardzo cena może jeszcze zjechać do grudnia

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, matys_72 napisał:

Przymierzam się do zakupu 65C9, czy kupować już teraz czy czekać do świąt ? Jak bardzo cena może jeszcze zjechać do grudnia

Od dwóch lat najlepsze okazje są w czarny piątek. W tym roku ten dzień przypada 29 listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, fio2 napisał:

Od dwóch lat najlepsze okazje są w czarny piątek. W tym roku ten dzień przypada 29 listopada.

Dokładnie. A pozniej to już wyprzedaże na wiosne 2020. Będzie jeszcze taniej niż 29 listopada. Ogólnie warto poczekać.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj, 9679,12 PLN... Trochę mnie zdziwiła ta cena bo byłem ze 3 tyg temu i  cena 11k była.

Dodatkowo Raty 0%, korci mnie żeby brać 😉

Edytowane przez matys_72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, tv 55 cali kosztuje w znanych sieciówkach 6900-7500 zł. Na ceneo inne mniej znane sklepy oferują go za 5587 złotych, także w systemie ratalnym. Chciałbym się dowiedzieć czy te telewizory są z polskiej dystrybucji i czy LG respektuje gwarancję? Czy w przypadku np. ewentualnego wypalenia matrycy trzeba telewizor wysyłać do sklepu, w którym dokonałem zakupu? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na standardową taktykę, cena w górę, żeby potem obniżyć do normalnego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zaopatrzyłem się w C9 55 cali wydaję mi się że z matrycą nie ma tragedii widać delikatne paski na 5 procentach i poziomy ciemny pasek poniżej , zafarbu na matrycy nie widać. Był bym wdzięczny za porady dla początkującego oledowca odnośnie Ustawienia obrazu pod TV i Gry. 

20191109_104234.jpg

20191109_104347.jpg

20191109_104408.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, wincent19 napisał:

Chcesz wyciągnąć więcej z oleda, zrób kalibracje, nikt nie ma "gotowców".

 

Chodzi mi o jakieś porady jak mniej więcej dobrze ustawić oleda. Na kalibracje przyjdzie czas. 

Edytowane przez Jacek Radwański

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, wincent19 napisał:

Dzięki sprawdziłem ale jednak lepiej ogląda mi się Tv na standardowym. Na netflix sprawdzę tryb obrazu Kino. Jest możliwość sterowania pilotem tv dekoderem od vectry ? Nie wiem jak mam to zrobić😁 tak samo nie wiem jak umieścić Xboxa na pasku uruchamiania aplikacji.

Edytowane przez Jacek Radwański

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, kriss33 napisał:

co realnie oznacza brak HDR 10+ w LG C9?

nic - martwy standard wymyślony przez Samsunga jako kontrkandydat dla Dolby Vision

chyba tylko Samsung jeszcze wspiera to badziewie

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umieściłem post w dziale promocje, ale tu chyba też Nikt nie będzie narzekał:

Promocja w NEONET z kodem NOC na LG OLED 65C9 za 7999 PLN + kurier za 0 PLN

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, frend30 napisał:

Umieściłem post w dziale promocje, ale tu chyba też Nikt nie będzie narzekał:

Promocja w NEONET z kodem NOC na LG OLED 65C9 za 7999 PLN + kurier za 0 PLN

Pozdrówka

Ja właśnie złożyłem zamówienie tylko na 55 cali za 4999 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prorokuję że po nowym roku wersja 55 cali przebije psychologiczną barierę 4 tys. Jeszcze nigdy żadna seria OLEDów LG nie staniała poniżej 5 tys tak szybko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...