Jump to content

zdenek117

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

12 Good

About zdenek117

 • Rank
  S-VHS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja też czekałem, ale jak przeczytałem test, to przestałem czekać. Ogólnie każdy nowy model będzie lepszy od poprzedniego, coś dodadzą. CX ma obsługiwać kodek AV1. To chyba jego największy ficzer.
 2. @mxmxm Ja kupiłem w mediaexpert ze względu na promocję. Taka sama jest w Euro, ale nie mieli 65 cali. Ludzie często narzekali, że w Euro odbiór osobisty nie był traktowany jako zakup zdalny, a rezerwacja w sklepie, podczas gdy w MM było łatwiej ze zwrotami. Jednak teraz w okresie zdalnych zakupów może być różnie.
 3. Dokonałem zakupu. MediaExpert ma taką samą promocję jak Euro. Kupując drugą rzecz, obniża się cena obu. Przyjmując, że kupiłem odtwarzacz UHD za pełną kwotę, to udało zakupić się C9 65” za 7299. Teraz czekam na dostawę licząc, że nie będzie to egzemplarz ze zwrotów.
 4. Czy ktoś z forumowiczów pracuje, lub ma znajomych pracujących, w którymś z dużych marketów z elektroniką? Pytam, bo obserwuje dziwne zachowania związane z LG C9 w wersji 65 cali. Telewizor pojawia się na chwilę, po czym znika z oferty. Zacząłem podejrzewać, że zostały im pojedyncze egzemplarze, które sprzedają się, są zwracane i znowu trafiają do sklepu. Rozważam teraz C9 55 lub B9 65, bo planowałem zakup telewizora na wiosnę. Chyba, że ktoś ma przecieki odnośnie dostępności magazynowej w sieciówkach.
 5. @peyo111 A co powiesz o jakości obrazu w porównaniu z innymi serwisami i płytami BluRay/UHD?
 6. Dziękuję! Myślałem, że będzie jaśniejszy, albo dostanie coś więcej. Tymczasem to niepotrzebne dodatki nie licząc kodeka AV1.
 7. To musiał oglądać pasek z godziną 24h/dobę na maksymalnej jasności.
 8. Wrzucisz zdjęcie? Bo jestem ciekawy tego paska. Mam starszego OLEDa i zero śladów po czarnych pasach. Jedynie lekkie mrowienie w miejscu loga nicktoons, ale trzeba z lupą siedzieć. @TrueGrand A nie masz pod zębatką, na żółtym kółku?
 9. Priorytety to zatrzymanie ludzi przed gromadzeniem się w większych skupiskach i zapewnienie środków ochrony osobistej dla pracowników ochrony zdrowia. Lepiej żeby ludzie oglądali Wiedźmina w 4K, niż łazili do pubów, czy odwiedzali rodzinę.
 10. @Piter27 Też tak miałem. Ale udało się wytrzeć. Często ćwiczę w domu oglądając Przyjaciół, a jak jestem za blisko, to kropla śliny przy wysiłku poleci na tv czasem. To poświata, tylko nie na ekranie. Jak spojrzysz pod kątem to tego nie ma. Identycznie możesz zauważyć poświatę patrząc na latarkę. Wokół będzie poświata poza krawędzią latarki.
 11. @efel Czyli wybierając C9 niewiele stracę? Netflix będzie dostępny ze starym kodekiem i z nowym w zależności od urządzenia docelowego?
 12. Wg mnie to dobra cena. Zwłaszcza jeśli to zaufany sprzedawca. Ogólnie cena może spaść do 6500*, ale mogą być to ostatnie egzemplarze, więc w razie czego nie wymienisz na inny egzemplarz. Natomiast jeśli chodzi o błyszcząca powłokę to kwestia gustu. Oglądałem w MM Samsunga 8K i dla mnie matowa powierzchnia wyglądała dziwnie. *Tak na prawdę to cen nie przewidzisz w tym roku, bo nikt nie przewidzi skutków epidemii.
 13. Ważne pytanie. LG CX dostanie obsługę kodeka AV1. Czytałem, ale nie do końca wiem, z czym wiąże się jego brak. Kodek zapewnia lepszą jakość przy mniejszej wielkości pliku, czyli przy wolniejszym internecie. Teraz pytanie, czy mając odpowiednio szybki internet, będę miał gorszą jakość obrazu?
 14. Nie do końca tak jest. Osoby starsze i osłabione mają większe szanse na zachorowanie i zgon. Młodzi też chorują. Częściej mężczyźni niż kobiety. Niestety we Włoszech śmiertelność wzrasta, bo ze względu na dużą liczbę zachorowań, nie wszyscy mogą zostać podłączeni do respiratora. Dlatego trzeba odpowiedzialnie podejść do tematu i ograniczyć wychodzenie do minimum.
 15. @efel Opóźnianie dostaw ułatwia sprzedaż - „ostatnie sztuki, kupuj Pan teraz, bo nie będzie”. Poza tym podejrzewam, że LG chciało zrobić tak jak piszesz. Wypuścić z magazynów nowe dostawy przed Euro 2020 i zobaczyć za ile uda się sprzedać. Niestety koronawirus pokrzyżował im plany, bo realne staje się Euro 2021. LG może chcieć sprzedać drożej, bo „koronawirus podniósł koszty produkcji”, ale popyt będzie mniejszy niż zakładano.
×
×
 • Create New...