Skocz do zawartości
Gmeru

Testujemy nowy LG OLED C9. Pierwsze wrażenia!

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda, że tylko w nocy takie ceny, czekam na Black Friday


Pojawiły się wiadomości od osób, które zakupiły tv na tej promocji, że na infolinii dostali informację, że to był błąd cenowy na stronie i zamówienia najprawdopodobniej zostaną anulowane.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, mam nadzieję, że to były ceny na BF

Może na B9, wątpię żeby c9 było w takiej cenie przed wiosną 2020, ale kto wie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Pojawiły się wiadomości od osób, które zakupiły tv na tej promocji, że na infolinii dostali informację, że to był błąd cenowy na stronie i zamówienia najprawdopodobniej zostaną anulowane.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Gdzie takie wiadomości można znaleźć?

Jedyne co zauważyłem to przy 65 calach była informacja, że wysyłają do 21 dni roboczych.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Gdzie takie wiadomości można znaleźć?

Jedyne co zauważyłem to przy 65 calach była informacja, że wysyłają do 21 dni roboczych.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka



Cytuje komentarz użytkownika Kris spod newsa z tego portalu: "a ja dostalem info na infolinii ze to byl blad cenowy i prawdopodobnie anuluja ;/ mega prezent na urodziny ;P zamawialem 65
Źródło: https://hdtvpolska.com/lg-oled-c9-55-cali-pierwszy-raz-ponizej-5000-zl-gdzie-w-promocji/"

W komentarzach na pepper.pl też ktoś pisał to samo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładną antyreklame sobie zrobią. Do mnie jedzie 65C9 (9499) właśnie z neonet, ale z bonem za 1080 zł,

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat
4 godziny temu, Patryk Mistrz napisał:

Pojawiły się wiadomości od osób, które zakupiły tv na tej promocji, że na infolinii dostali informację, że to był błąd cenowy na stronie i zamówienia najprawdopodobniej zostaną anulowane.

 

Hmmm..ciekawe. Mam zamówioną w tej promocji wersje 55 cali i jak dotąd wszystko OK tzn. dostałem wiadomość z numerem zamówienia i że zostało przyjęte do realizacji. Zobaczymy czy coś się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@artur19870506  daj znać jak się coś zmieni w Twoim Zamówieniu , n.o "towar wysłano"  itp ,

ciekaw jestem co z tego wszystkiego wyjdzie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało odrazu zamówić 55 w cenie 4999 zł i już dzisiaj dostałem smsa z Neonetu, że jutro będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, fatim napisał:

Mi się udało odrazu zamówić 55 w cenie 4999 zł i już dzisiaj dostałem smsa z Neonetu, że jutro będzie 

Może ktoś nie mógł przeżyć, że nie zdążył skorzystać z promocji i po prostu sieje ferment w internecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Patryk Mistrz napisał:

Może ktoś nie mógł przeżyć, że nie zdążył skorzystać z promocji i po prostu sieje ferment w internecie

Albo co bardziej prawdopodobne w tej cenie było tylko X sztuk, a sklep internetowy pozwolił na zakup większej liczby sztuk. Standardowa praktyka w tym przypadku to anulować część zamówień i przyjąć na klatę falę niezadowolenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C9 w cenie poniżej 5k. W ubiegłym roku B8 można było w listopadzie kupic poniżej 5,5k  tylko na alle….o, z dystrybucji eu. W marketach rv chodziły ok 6k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem ostatnio uwagę na coś w rodzaju DSE w mojej c9 55 cali w jasnych miejscach przy przesuwaniu kamerą widać jak by paski. Ktoś u siebie to zauważył? 

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matys_72 napisał:

No i co dostaliście te TV z Neonetu, bo jakaś cisza...

Ja miałem zaplanowaną dostawę na piątek ale z racji tego,że nie dostawałem żadnej informacji z Neonetu odnośnie wysyłki a status zamówienia się nie zmieniał na ich stronie zadzwoniłem na infolinię w czwartek. Pan jedynie poinformował mnie ,żebym nie spodziewał się kuriera z telewizorem bo na pewno nie przyjedzie ponieważ dana promocja jest cały czas weryfikowana przez centrale firmy i decyzje dopiero zapadną.Na dodatek Pan był bardzo zdziwiony i zaskoczony ,że naliczyło mi aż 1500zł. rabatu na telewizor. Jednym słowem jedna wielka kpina i ściema. Neonet robi promocje z których się nie wywiązuje a na dodatek ja jako klient nic nie wiem, nie mam żadnej informacji i wciąż czekam w sumie nie wiem na co.

Jest ktoś tutaj na forum kto dostał telewizor zakupiony na tej promocji?

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taka ściema, bo mój zamówiony TV czeka do odbioru w sklepie. Brałem 55 cali, ale naszły mnie wątpliwości czy to dobry wybór. Odwiedziłem Media Markt w piątek, żeby na żywo popatrzeć na telewizory i jakoś te 55 cali przy 65 mi się malutkie zaczęło wydawać. Ze sklepu za mną dzwonili więc pewnie mają kocioł po tej promocji. Powiedziałem im, że w poniedziałek po niego zawitam. Na Pepperze są już komentarze ludzi co już odebrali swoje sztuki, dla reszty brakło.

Boję się tych wypaleń i zastanawiam, czy przyszłoroczna seria TV LCD przy okazji premier nowych konsol nie przyniesie czegoś nowego, choćby HDMI 2.1 w standardzie. Pewnie tak? Na tę chwilę C9 wydaje mi się najlepszym wyborem, ale mało nie kosztuje i w sumie z zakupem mi się nie paliło choć cena kusi. Myślicie że podobny pułap osiągnie jeszcze przed wiosną?

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK,może przesadziłem pisząc że to ściema ale w tej chwili z mojej perspektywy tak to wygląda.Najgorszy jest jakikolwiek brak informacji z ich strony bo nie przesądzam ,że TV jednak do mnie przyjedzie. 

40 minut temu, bod22 napisał:

Boję się tych wypaleń i zastanawiam, czy przyszłoroczna seria TV LCD przy okazji premier nowych konsol nie przyniesie czegoś nowego, choćby HDMI 2.1 w standardzie.

Jak dobrze kojarzę to w tym roku już niektóre TV LCD posiadają HDMI 2.1 np.telewizory LG z lini Nano Cell albo QLED niektóre od Samsunga(tutaj nie jestem pewny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakich wypalen? Chodzi o model C9?

Wszędzie czytam, że jak gram w gry lub oglądam Sport i kanały info, to nie kupuj Oleda. Idiotyzm? zastanawiam się czy to piszą idioci, czy fantycznie oglądanie takich meczy zabije mi 65 calowego B9Czy 2 godziny dziennie kanału informacyjnego zabije B9?

Czy przerwy na reklamy nie dają odpocząć telewizorowi, a do tego czasem zmiana kanału? Wydaje się Absurdem to co niektórzy piszą. Dzisiaj byłem w Holenderskim Mediamarkt, gdzie OLED 55 B9 kosztuje 1299 euro (tydzien temu 1890)i przy mnie w 5 minut poszły 2 egzemplarze, TV idzie jak świeże bułeczki! I co, nikt z tych ludzi nie ogląda TV Info? Sporu, nie gra w fife? Przecież na formum co post to strach przed Oledem, mam wrażenie, że firma LG to taki samobójcza, a za 2 lata wymienią telewizory dla połowy świata hehe.

Co ja mam kupić albo LCD albo już zawsze oglądać TYLKO Netflix?

Jak to jest z tymi B/C9?

Jest tu ktoś kompetentny aby napisać fachowo o co kurde chodzi? Bo ja naprawdę mam ochotę zostać z moim starym 10 letnim Samsungiem, a OLED bardzo mi się podoba i choruje na 65 calowego B lub C9

 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, jaki masz problem? Idz do sklepu i kup sobie ten tv. Nie patrz sie na innych. Na pewno nie bedziesz zawiedziony. Ja kupilem swojego oleda 2 lata temu nic o nim nie wiedzac , nie czytalem opinii ani przeciwskazan, i jestem zadowolony.Raz sie zepsul na gwarancji , naprawili i do dzis smiga bez zastrzezen. Nie dajmy sie zwariowac....Milego odbioru i czekam na  opis wrazen.

  • Plusik 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...