Skocz do zawartości
szpaksonus

TCL seria C70

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy tv w rozmiarze 75 cali jest wart grzechu, tylko nie każdy oferuje taki sam obraz. 

PS. Patrząc po historii tego naciągacza, im mniej o danym tv dobrego tym większa szansa, że to dobry tv i vice versa.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn wiem, że Ten Panas jest dobry, tylko bardziej chodzi mi o to, czy zastanawiać się nad czymś innym w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, christoff.w napisał:

Deetry@ - i panas cx ma 3D! :)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

A jak wyglada smart w tym tv? Duzo slabszy od nowego androida? Tv bedzie sluzyl raczej do ogladania sportu, netflixa i w przyszlosci konsola.

A jak wyglada sprawa z zwroceniem tv z wyprzedazy w euro? Jakies problemy moga byc? Musze byc jakas konkretna usterka? ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jedną rzecz, bo już zgłupiałem, na benchmarku testowali tego P60 i jest napisane: "brak jakiejkolwiek kompensacji (upłynniania) ruchu"

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/tcl-u55p6046-test.html

Z kolei Kiki w kółko naganiając na tego TCL pisze: "TCL mimo swoich 50Hz ma bardzo dobrze uplynniacze"

To jak to w końcu jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Deetry napisał:

A jak wyglada smart w tym tv? Duzo slabszy od nowego androida? Tv bedzie sluzyl raczej do ogladania sportu, netflixa i w przyszlosci konsola.

A jak wyglada sprawa z zwroceniem tv z wyprzedazy w euro? Jakies problemy moga byc? Musze byc jakas konkretna usterka? ☺

Niestety powystawowy egzemplarz więc już nieaktualne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Fjubens napisał:

Wytłumaczcie mi jedną rzecz, bo już zgłupiałem, na benchmarku testowali tego P60 i jest napisane: "brak jakiejkolwiek kompensacji (upłynniania) ruchu"

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/tcl-u55p6046-test.html

Z kolei Kiki w kółko naganiając na tego TCL pisze: "TCL mimo swoich 50Hz ma bardzo dobrze uplynniacze"

To jak to w końcu jest?

To jest temat o C70 a nie P60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 minut temu, szpaksonus napisał:

To jest temat o C70 a nie P60.

Zrobił się z tego temat ogólnie o TCL, a P60 nie ma dedykowanego, stąd moje zapytanie jak to jest z upłynniaczami w TCL.

Zresztą będzie to w podobnym stopniu dotyczyć TCL C70, bo ten też jest przez Kikiego reklamowany jako TV o bardzo dobrych upłynniaczach i sam jestem ciekaw czy w ogóle będzie jakakolwiek opcja dot. ruchu w C70. Ewentualnie może ktoś stąd ma i już wie?

Jeszcze jedno pytanie typowo o C70. TCL na FB napisało:
"
Adam Tomasz Klein TCL Polska - The Creative Life a ja z innym pytaniem czy ten pilot z wyszukiwaniem głosowym jest w zestawie z telewizorem C70 czy osobno go trzeba dokupić?

TCL Polska - The Creative Life Panie Adamie, zgadza się model C70 posiada ten pilot w zestawie. Pozdrawiamy Zespół TCL Polska - The Creative Life
"

Czyli wychodzi na to, że C70 ma pilot z wyszukiwaniem głosowym w zestawie niezależnie od miejsca zakupu (TV ma się pojawić do połowy lipca w MM i Saturn), to dlaczego Kiki reklamował się tym, że dodaje go gratis od siebie i tylko u niego takie luksusy?

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
15 minut temu, Fjubens napisał:

Zrobił się z tego temat ogólnie o TCL, a P60 nie ma dedykowanego, stąd moje zapytanie jak to jest z upłynniaczami w TCL.

Zresztą będzie to w podobnym stopniu dotyczyć TCL C70, bo ten też jest przez Kikiego reklamowany jako TV o bardzo dobrych upłynniaczach i sam jestem ciekaw czy w ogóle będzie jakakolwiek opcja dot. ruchu w C70. Ewentualnie może ktoś stąd ma i już wie?

Jeszcze jedno pytanie typowo o C70. TCL na FB napisało:
"
Adam Tomasz Klein TCL Polska - The Creative Life a ja z innym pytaniem czy ten pilot z wyszukiwaniem głosowym jest w zestawie z telewizorem C70 czy osobno go trzeba dokupić?

TCL Polska - The Creative Life Panie Adamie, zgadza się model C70 posiada ten pilot w zestawie. Pozdrawiamy Zespół TCL Polska - The Creative Life
"

Czyli wychodzi na to, że C70 ma pilot z wyszukiwaniem głosowym w zestawie niezależnie od miejsca zakupu (TV ma się pojawić do połowy lipca w MM i Saturn), to dlaczego Kiki reklamował się tym, że dodaje go gratis od siebie i tylko u niego takie luksusy?

Sprzedaje trochę taniej niż sugerowana cena przez producenta, więc odbije sobie na pilocie :)

Edytowane przez Deetry
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pilot jako gratis to i "jeleni" więcej - prosta sprawa.Przecież  gratis to zawsze jakiś atut, a dopóki on tylko ma na stanie te TV więc tym bardziej .....Dzięki takiemu zabiegowi może większą marżę zrobić bo każdy pomyśli że za pilota trzeba zapłacić dodatkowo u innego dystrybutora.Kiedyś były radyjka teraz pseudo-kalibracja + pilot i biznes się kręci ważne że jemu konto rośnie , a dobro klientów "można sobie w buty wsadzić" (jak to pisze).Kolejny dobry tekst to że TV 4K kupuje się na lata, tylko ciekawe jak długo te jego modele na lata np : PUS6561 czy P60 będą wspierane ...

Edytowane przez ar2d4
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jeżeli coś producent daje do zestawu, to jakim prawem handlarz twierdzi, że on to "dorzuca od siebie gratis" ?  Nazywajac rzeczy po imieniu, to jest przeciez oszustwo!

PS. Mi się coś wydaje, że jak TCL pojawia się masowo w sieciach, to będzie taniej niż u tego naciągacza i oszusta, a w dodatku w ratach 0%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pilot jako gratis to i "jeleni" więcej - prosta sprawa.Przecież  gratis to zawsze jakiś atut, a dopóki on tylko ma na stanie te TV więc tym bardziej .....Dzięki takiemu zabiegowi może większą marżę zrobić bo każdy pomyśli że za pilota trzeba zapłacić dodatkowo u innego dystrybutora.Kiedyś były radyjka teraz pseudo-kalibracja + pilot i biznes się kręci ważne że jemu konto rośnie , a dobro klientów "można sobie w buty wsadzić" (jak to pisze).Kolejny dobry tekst to że TV 4K kupuje się na lata, tylko ciekawe jak długo te jego modele na lata np : PUS6561 czy P60 będą wspierane ...

 

Twierdzi, że po co komu android 7 w pus6561 skoro 6 działa płynnie . A jak wymieniłem co m. in. wnosi 7 to, że procek już może być zbyt nie teges

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Maciej Koper

@Gmeru

Jak macie kontakt z TCL to przekażcie im proszę, że pilot głosowy, który gratis jest dodawany do zestawu, Kiki u siebie reklamuje jako gratis do zakupu u niego, w dodatku czasowy (ilość w promocji ograniczona) i super niespodziankę dla niebieskich (należy opłacać forum):
http://www.hdtv.com.pl/forum/1388530-post3.html
Tutaj wprost to jest napisane

A przy okazji sprzedaży produktu zawsze dodaje informację o tym, że pilot głosowy jest gratis, nie pisząc, że taki pilot już jest w zestawie przez producenta dodany. To tak jakbym zaczął sprzedawać telewizor i pisał obok:
* KABEL ZASILAJĄCY GRATIS!!!
* PUDEŁKO GRATIS!!!
* TRADYCYJNY PILOT GRATIS!!!

Zdjęcie wpisu Kikiego (na wypadek gdyby swój wpis usunął):

kp4TvXN.png

Komunikat ze strony TCL:

DDyJdTC.jpg

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm dziwne bo na konferencji padło, że tego pilota multimedialnego trzeba dokupić. Chyba za 99zł. Ustalimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bałagan także w samym TCLu mają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja od przedstawiciela TCL z czwartku-tego pilota nie bedzie w zestawie.

Czy wiarygodna-nie mam pojecia.

Podobnie jak ta,ze poki co nie mozna rozszerzyc w nim pamieci(majacy to zmienic update jest niedopracowany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak to wyglądało. Na foto pilot standard.

IMG_0154.JPG

IMG_0159.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam tcl p60 i pilot musiałem dokupić nie było go gratis. A teraz na forum kiki pisal ,że do p60 jak i do C70 daje gratis.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gmeru napisał:

Hm dziwne bo na konferencji padło, że tego pilota multimedialnego trzeba dokupić. Chyba za 99zł. Ustalimy...

To jeśli jest jednak osobno, to z ceną też coś nie gra, bo 99 zł Gmeru podałeś, a Kiki podaje 149 zł na Polskę koszt tego pilota.

Strasznie to zagmatwane wszystko. :<

Jakby się ktoś zastanawiał co jest promowane na tamtym forum, takie sam subtelne podbicia tematów.. :P

LRHqxZ1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero test Macieja na portalu zweryfikuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, pawelll napisał:

twierdzą, że C70 ma panel 120Hz. Da się to jakoś zweryfikować?

 

Jak jest 120 hz to taki tv powinien posiadać dwie regulacje (dwa suwaki) dla obrazu w ruchu, tj de-blur i de-judder, niektórzy producenci nazywają te funkcję inaczej. Tak że jak ktoś ma ten tv to niech zrobi fotki jakie ma dostępne ustawienia w menu.

Ale powiem wam że na tym portalu displayspecifications jest trochę błędnych danych, np w dziale Sony ostatnio musieli sporo poprawiać bo w wielu modelach podawali matryca VA a potem się okazywało że są IPS, zresztą jeszcze jest tam kilka błędów do poprawki.

 

EDIT:

Ale moim zdaniem na 99% 50 hz.

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakby mial 100hz to juz dawno Kiki przyznalby Zloty Piksel w kategorii "ponadprzecietna plynnosc ruchu w poziomie,pionie i po skosie"?

Edytowane przez Szopan
  • Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...