Jump to content

pawelll

Użytkownik
 • Content Count

  627
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

115 Excellent

About pawelll

 • Rank
  1080p

Recent Profile Visitors

2,758 profile views
 1. Przeczytaj początek wątku (i przede wszystkim test) - będziesz wiedział. Nie jest widoczny jako OTA. Czy ktoś to instalował i znalazł różnice?
 2. Ostatnie kilkadziesiąt stron tego wątku to (podobnie jak w wątku o serii8) personalne przepychanki, połajanki i małomerytoryczne dyskusje. Powstał swego czasu osobny watek nt. wypaleń, może tam przeniesiecie swoją aktywność. Ten watek przestał być "czytalny".
 3. Czy leci z nami admin? Wszystkie wpisy od początku strony 3 jako nie licujące z powagą mającego się za najpoważniejszy polski portal AV powinny zostać usunięte a dyskutanci dostać bana na tydzień.
 4. Zgubny wpływ OLEDa na polską reprezentację. Ciekawa teoria. Może coś w tym jest.
 5. W Polsce standard to 2 lata: http://www.lg.com/pl/wsparcie/gwarancja I nie jest wymagana rejestracja.
 6. Ja też. Ale to jak pisałem tryb Żywy i rozjaśnienie przez aparat. W trybie Expert (tak oglądam) okiem praktycznie nie widać pasów.
 7. Jak się bawić ? Tryb Żywy, maksymalne rozjaśnienie przez aparat. W rzeczywistości w trybie Expert nie widać praktycznie żadnych pasów.
 8. Za ok. 6000 kupisz oleda 55b7 lub c7
 9. Najważniejsze to mieć świadomość, że obie opcje do technologia LCD
 10. Ale o co chodzi?? .... Chyba długo za nudno było i ktoś wojenkę chce wywołać. Inna sprawa, że kolega @tortuewrzucił dwa miesiące temu temat na forum i ... nie napisał czy i jaki jest finał sprawy.
 11. Pewnie masz rację. Póki co traktuję to w kategorii eksperymentów. Oczywiście zmiany proponowane z teście wprowadziłem w 10 min po pierwszym włączeniu TV.
 12. Uzupełniając wcześniejszy wpis - w trybie technicolor zmieniłem nieco ustawienia jasności i kontrastu. Po tych zabiegach na planszy widać wszystkie stopnie, oprócz czarnego za punktem 255
 13. Ustaw tryb obrazu ISF albo Kino. U mnie na planszach testowych widzę wszystkie stopnie szarości.
×
×
 • Create New...