Jump to content

ravel

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

5 Neutral

About ravel

 • Rank
  S-VHS

Recent Profile Visitors

1982 profile views
 1. Ja sprawdziłem trzy sztuki w MM i w końcu wziąłem z 1 martwym bo już miałem dosyć szukania egzemplarza bez.
 2. Sprzedam film blu-ray "Pasażerowie". Płyta 2D blu-ray z zestawu 3D + 2D, oryginalna w bardzo dobrym stanie. Okładka jest kolorową kserokopią z oryginału 3D + 2D w dobrej jakości. Polski lektor i napisy. Cena 50 zł. Odbiór osobisty Warszawa Ursus tel. 502542248 Cena przy odbiorze osobistym 45 zł Na allegro 50 zł http://allegro.pl/film-blu-ray-pasazerowie-2d-i7167783571.html
 3. Ja bym zostawił, nie jest źle.
 4. A ja myślę, że musisz to wiele razy powtarzać ale sobie, żeby usprawiedliwić wydanie 40% więcej kasy na to co w moim przypadku i pewnie większości osób które kupiły ten telewizor jest w tym momencie całkiem zbędne.
 5. Ja po ponad miesiącu użytkowania śmiem twierdzić, że nie było dotąd telewizora z tak dobrym stosunkiem jakości wyświetlanego obrazu do ceny. Coraz bardziej jestem też przekonany, że brak testów tego telewizora wynika z tego, że po ich opublikowaniu spadła by sprzedaż oledów 4K .
 6. Ja na twoim miejscu lepiej wolałbym żyć w niewiedzy i nie oglądał tych testów bo dopuki ich nie zobaczysz to będziesz szczęśliwym użytkownikiem tego telewizora. Tak samo wygląda sprawa z martwymi pikselami.
 7. Właśnie jestem po wizycie w MM i wymianie telewizora na nową sztukę. Poprzednia miała padnięty czerwony subpiksel, ciemniejszy pionowy pas o szerokości 10 cm na środku ekranu i te mazaje. Po oględzinach została podjęta decyzja o wymianie dostałem wiec następny egzemplarz, który miał dokładnie takie same wady jak poprzedni czyli walnięty czerwony subpiksel i pas na środku trochę mniej widoczny bo wiadomo oświetlenie marketowe. Dostałem więc trzeci egzemplarz który sprawdziłem na czerwonym tle, było ok i z jako tako czystą matrycą którą lepiej przetestuję wieczorem. Niestety już w domu okazało się, że jest walnięty subpiksel ale zielony hehehe, tego już w sklepie nie sprawdziłem. Ponieważ widzę, że ten typ tak ma, to olewam już sprawę tym bardziej , że jest on na bocznej krawędzi ekranu. Dodam, że telewizor miałem trzy tygodnie i niestety nierówności się nie zmniejszyły. Ciemny pas przy normalnym oglądaniu widziałem może z trzy razy na szarym tle. Teraz mam znowu miesiąc na testowanie .
 8. U mnie też jest jeden wypalony chyba subpiksel na czerwonym. ale raczej zostawiam bo kto ogląda plansze tylko z czerwonym kolorem
 9. To może teraz bardziej przyziemne pytanie. Wymienialibyście telewizor z jednym wypalonym pikselem (czarny tylko na czerwonym tle to może subpiksel) ? Mam możliwość bo kupiłem w MM.
 10. Allegro? I to jest właśnienie obiektywizm? To może weźmy cenę z MM gdzie A7 kupiłem za 4660 zł a 55B7 był za 7999 zł. Bez sensu są takie porównani bo każdy i tak będzie bronił swojego zakupu. Ważne żebyśmy byli zadowoleni i sprzęt działał jak najdłużej.
 11. Lepiej bym tego nie ujął :). A czy to prawda, że od w przyszłego roku fhd ma obsługiwać HDR? Piszą o tym min. na tym forum http://www.homecinema-fr.com/forum/ecrans-tv-full-hd/full-hd-2017-oled-lg-55eg9a7v
 12. Dzięki, a może ma ktoś jakieś zaawansowane ustawienia obrazu znalezione w sieci? Coś do eg910 znalazłem ale do A7 nie widzę. Oglądacie na ekspert 1,2 czy kino?
 13. Kupiony jakby mi mieli jeszcze trzysta zwrócić to bym się chyba upił ze szczęścia . Panowie jak ustawić optymalnie trumotion, żeby nie rwało i nie było teatru?
 14. Mam dzisiaj dzień decyzji i wątpliwości jak sporo osób w tym temacie. U mnie jest niecałe 2.5m do telewizora i raczej miałem poczekać do lutego na niższą cenę na oled 4K. Teraz jednak ta cena 4660 zł korci jak cholera i jeszcze raty 50x0% . Niestety jestem "lewakiem" i u mnie tvn24 leci 50% /dzień W sumie łatwiej jest poświeć na wypalenia tą cenę niż + 3000 zł za 4k.
×
×
 • Create New...