Skocz do zawartości
szpaksonus

TCL seria C70

Rekomendowane odpowiedzi

Portal displayspecifications ma tym roku niemało błędnych danych, a szczególnie w nowościach, ale po jakimś czasie to poprawiają. Dlatego zalecam ostrożność w kierowaniu się przy zakupie podawanymi tam danymi które niedawno się tam pojawiły. 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem pilot dopiero jak weszło c70 bo wcześniej ich nie było

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Portal displayspecifications ma tym roku niemało błędnych danych, a szczególnie w nowościach, ale po jakimś czasie to poprawiają. Dlatego zalecam ostrożność w kierowaniu się przy zakupie podawanymi tam danymi które niedawno się tam pojawiły. 

Poza tym.można tam modyfikować dane czy też sugerować zmiany powołując się chociaż na "nasz" portal. :)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.07.2017 o 18:30, 111kris napisał:

Założyłem nowy wątek odnośnie kalibracji Tcl c70 na czarnym forum, skoro były bany za pisanie "nie na temat". Zobaczymy co z tego wyjdzie ?


http://www.hdtv.com.pl/forum/tcl/133624-kalibracja-i-ustawienia-tcl-c70.html

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

W zasadzie nic mi do tego, ale skoro jesteś w opozycji do tamtego portalu i administratora to nie rozumiem po co zakładasz nowe wątki i napędzasz dyskusję. W ten sposób generujesz tam nową treść i wspierasz to miejsce. Liczysz, że w ten sposób zmienisz politykę hdtv.com.pl? Że skoro będzie wątek "na temat" to administrator nie będzie kasował co chwilę postów? No to jesteś w ogromnym błędzie...

Nie ma sensu pisać w tamtym miejscu, bo i tak wątki są regularnie czyszczone z niewygodnych informacji. To co ma sens to szerzenie wiedzy i linkowanie do testów na tym jak i na innych niezależnych portalach.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... przecież to tylko pożywka i tylko o to chodzi: nowa jałowa dyskusja, nowy ruch. Ehhh. Zakładajcie więcej tematów i piszcie więcej a na pewno się coś zmieni<_<<_< w dostarczaniu profi informacji i edukowaniu nowych ludzi ; p Od 10 lat to działa ; p więc będzie działać i następne 10 ;) Więc szkoda tutaj wylewać żale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiki na elektrodzie znowu dzisiaj atakuje olbrzymim kontrastem z TCL P60  7920:1 który mu wyszedł na jego własnym pomiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, niedługo będziemy mieli te TV w testach i się okaże ;) Gdyby były w jakiejś dużej sieci dystrybucyjnej to nawet podjechałbym sprawdzić, ale nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Maciej Koper napisał:

Spokojnie, niedługo będziemy mieli te TV w testach i się okaże ;) Gdyby były w jakiejś dużej sieci dystrybucyjnej to nawet podjechałbym sprawdzić, ale nie ma...

Jak Wam wyjdzie kontrast w okolicach 3000-4000:1, to ponownie będzie gadka o tym, że dostaliście zepsutą sztukę. Tak jak przy Philipsie 7601 i wynikach HDR. :P

Także wiele się tam nie zmieni, no ale niektórych się 'uratować' nie da. Mnie trochę dziwi, że Kiki oferując komuś u siebie na forum parę modeli do wyboru w sklepie, jeden na VA, drugi na IPS zamiast wyjaśnić jakie są za i przeciw VA/IPS, to taki temat całkiem pomija, a zaczyna pisać o jakichś kwestiach estetycznych telewizora nawet.

Nie wiem czy faktycznie dla niego to jest obojętne czy TV ma VA czy IPS, czy po prostu to ma wyższy cel, tj. skierować kupującego na TV, na którym ma wyższą prowizję.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że jak kontrast wyjdzie w okolicach 4000:1, a HDR zapewni jakieś minimum widoczne i zobaczymy faktycznie równe podświetlenie, to w tej cenie to może być bardzo dobry TV i zdania tu nie zmieniam i czekam na test jak najbardziej. Dlatego tym bardziej nie rozumiem takich cyrków ze strony Kikiego i wpisywania kontrastu 13.000: 1 i mimo pisaniu o złym odczycie dalej się tego trzymania i nagradzanie.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że wyjdzie to co trzeba czyli coś  normalnego ;-) W ogóle my mamy przecież naszą rozbudowaną "życiową" procedurę badania kontrastu więc i tak co tu porównywać ;-))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewny, że wyjdzie to co trzeba czyli coś  normalnego ;-) W ogóle my mamy przecież naszą rozbudowaną "życiową" procedurę badania kontrastu więc i tak co tu porównywać ;-))))

Ja tam nigdy nie lubie wydawać werdyktu bez twardych dowodów, ale gdy już wejdę w ich posiadanie to jestem za tym by nazywać oszustów i hochsztaplerów po imieniu :)
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie nic mi do tego, ale skoro jesteś w opozycji do tamtego portalu i administratora to nie rozumiem po co zakładasz nowe wątki i napędzasz dyskusję. W ten sposób generujesz tam nową treść i wspierasz to miejsce. Liczysz, że w ten sposób zmienisz politykę hdtv.com.pl? Że skoro będzie wątek "na temat" to administrator nie będzie kasował co chwilę postów? No to jesteś w ogromnym błędzie...
Nie ma sensu pisać w tamtym miejscu, bo i tak wątki są regularnie czyszczone z niewygodnych informacji. To co ma sens to szerzenie wiedzy i linkowanie do testów na tym jak i na innych niezależnych portalach.


Nie jestem w opozycji do tamtego forum lecz w opozycji do kłamst, naginania prawdy, dwulicowości i żerowaniu na ludzkiej niewiedzy. Spodziewałem się reakcji choć chciałem wyjąć z rąk argumenty. Ok może i to lekko naiwne ale wynika z tego (brak wpisów), że albo ludzie się boją, nie zależy im na prawdzie albo tak łatwo się dają manipulować (co zresztą widać również w życiu na codzień). Straszne to.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On się nigdy do prawdy nie przyzna, taki typ. Szkoda nerwów na niego.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ciekawe na czarnym adresie pojawia się komunikat : serwis został zablokowany.Oby to było wynikiem nagłośnienia przekrętów tego pana.

Czy wiecie które modele  TCL uda wam się dostać do testów - tylko C70 czy jest szansa na X2 z QD ?

Zeszłoroczny X1 był  konstrukcją bardzo ambitną i drogą,tegoroczny flagowiec  X2 wygląda bardziej jak następca Thomsona 55UA9806 i ceny są już  bardzo przystępne.

Edytowane przez ar2d4
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieciach C70 będzie od 15.07, bardzo jestem ciekaw Waszej opinii, bo budżet na TV (wreszcie) jest w kieszeni i nadszedł czas na konkretną decyzję :)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także czekam na testy, niestety poszukiwania Samsunga z matrycą VA zakończyłem niepowodzeniem i pozostało poczekać. Od 15.07 wiadomo już w jakich sieciach?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P60 jest w media expert I mixelectronics więc napewno tam też będzie.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem dziś przez Facebook TCL i dostałem info, że będzie w sieciach Media Markt i Saturn. Właściwie to zamieściłem lekkie przekłamanie w poprzednim poście. Napisali też, że będzie w I połowie lipca a więc powinno to się wydarzyć do piątku:) Myślę, że - biorąc pod uwagę cenę - główny test jaki wykonam odbędzie się w sklepie. Jeśli stwierdza, że obraz w pełni mnie zadowala, to go po prostu wezmę nie wynikające w wyniki szczegółowych analiz. Na pewnym polapie ) ideału. Mój ideał czyli Sony x9005 kosztuje prawie 2 razy tyle skoro mnie na niego nie stać, to też nie widzę sensu żeby dokładać 1000-1500 zł i kupować coś od TCL-A lepszego w praktyce w niezauważalne sposób głównie na papierze. Nie dajmy się zwariować:)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ar2d4 napisał:

O ciekawe na czarnym adresie pojawia się komunikat : serwis został zablokowany.

Może to wirus? ;)

TCL będzie we wszystkich największych sieciach elektro, spójrzcie na zdjecia, które zamieszczał Gmeru. Macie logotypy wszystkich dużych graczy.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze raz:

IMG_0091.JPG

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że już zarówno entuzjaści jak i sceptycy polecą obejrzeć ten tv, bo nakreciliśmy się tymi dociekaniami, jakby to była premiera pierwszego iPhone. Stare chłopy a dzieci takie :P:P:P Moja Ola już nie może słuchać jak wypowiadam słowo "telewizor" :)))

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, gugala.marcin napisał:

Coś czuję, że już zarówno entuzjaści jak i sceptycy polecą obejrzeć ten tv, bo nakreciliśmy się tymi dociekaniami, jakby to była premiera pierwszego iPhone. 

Cena nawet podobna, ale emocje i klasa produktu chyba jednak różne. Nieważne, będzie w sklepach warto obejrzeć i porownac na tle innych produktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ar2d4 napisał:

O ciekawe na czarnym adresie pojawia się komunikat : serwis został zablokowany

He he, i już działa i to nawet jakby szybciej, klikasz  i wszystko wchodzi na cyk cyk.

To się dobrze  z tym zrymuję, Kiki mówi samą prawdę, no naprawdę jak bum cyk cyk

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gmeru napisał:

To może jeszcze raz:

IMG_0091.JPG

 

Odpowiem ponownie: to jest pobożne życzenie TCLa. Dużo wody w Wisle upłynie zanim te TV pojawią sie w tych sieciach. Najłatiwej będzie w myCenter ponieważ po upadku AGD Market ta sieć bez limitów kredytowych będzie łykać wszystkie wynalazki jak pelikan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...