Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie twierdzę że nas olewają, po prostu nie jesteśmy dla nich rynkiem z którego spodziewają się uzyskać jakieś duże zyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że w Polsce mamy jakieś 12% biblioteki filmowej w porównaniu do USA to nie jest tragedia jak na start. Tragedią jest to, że z tych 12% niewielki procent ma polską wersję językową. Poza tym za każdym razem gdy Netfliks systematycznie i powoli wchodził w nowe kraje to podstawą było wprowadzenie płatności w lokalnej walucie i przetłumaczenie serwisu. U nas tego nie ma i z tego co słyszałem to nawet nie mają tego w najbliższych planach.

W tym momencie nawet nie próbują sięgnąć po kasę Polaków bo w takim stanie do opłacania abonamentu mogą przekonać jedynie osoby, które chcą posmakować natywnych treści w 4K (tyle, że bez HDR) + serialowiczów i to głównie tych, którzy gustują w ich własnych produkcjach.

Wszystkie te znaki wskazują na to, że Netfliks działa pospiesznie i bez pomyślunku - coś co do tej pory nie było ich zwyczajem. Tak jak wcześniej pisałem sądzę, że jednoczesne wejście do 130 krajów czyli praktycznie w cały świat (poza Chinami) to nie była ich przemyślana decyzja tylko poniekąd zostali do tego zmuszeni, a alternatywą było całkowite zablokowanie dostępu do Netliksa dla milionów osób opłacających regularnie abonament. Tak mi się to widzi, że z dwojga złego wybrali mniejsze zło, a w związku z tym na "prawdziwego" Netfliksa poczekamy sobie jeszcze jakiś czas.

Co do skuteczności blokowania proxy, itp. to wiem na pewno, że przynajmniej te popularniejsze usługi Smart DNS zablokowali, niektórzy z nich z lepszym lub gorszym skutkiem próbują odeprzeć "atak". To będzie zabawa w kotka i myszkę dopóki Netfliks nie sięgnie po mocniejsze działa.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDR zapowiedzieli dla obu serii Marco Polo i czegos tam jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jak zrezygnować z miesiąca próbnego ? Mam za wolny internet , światłowód pociągnięty , ale nie podłączony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, lecz oglądając przez przeglądarkę nie ma 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jak zrezygnować z miesiąca próbnego ? Mam za wolny internet , światłowód pociągnięty , ale nie podłączony :(

Zaloguj się przez przeglądarkę i w ustwieniach swojego konta wybierz CANCEL MEMBERSHIP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos już oficjalnie z napisami i lektorem PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki ćwierkają, że nie ma co liczyć na czwarty, ani jakikolwiek sezon House of Cards w polskim regionie, ale już lada moment się przekonamy jak to będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja juz jestem przygotowany na HoC. Karton browarow i kurczaki czekaja na jutro. Zona chora, Dzien wolny od pracy.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki ćwierkają, że nie ma co liczyć na czwarty, ani jakikolwiek sezon House of Cards w polskim regionie, ale już lada moment się przekonamy jak to będzie...

Na dzień dzisiejszy prawa do HoC w Polsce ma Canal+ i raczej nie zanosi się żeby to się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość - są jednak wszystkie sezony -> click.

Zła - nie ma póki co polskiej wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość - są jednak wszystkie sezony -> click.

Zła - nie ma póki co polskiej wersji językowej.

Masz waści całkowitą rację, już miałem odszczekiwać to co napisałem wcześniej o prawach ;)

No ale na forach już jest ferment właśnie z powodu braku polskiej wersji do nowego sezonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest mega słabe, że wrzucili swój flagowy serial bez naszej wersji językowej. Strzał w kolano straszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No jasne.

Powinni zablokować najlepszy serial wszechczasów.

Możesz wysłać mailem ponaglenie, albo od razu zarządzić bojkot. Marudzenie na forum hdtv, nie przyspieszy poprawy. No ale może o to chodzi, żeby sobie pomarudzić tylko. Wyklikanie maila do Netflixa w tej sprawie, nie zabiera więcej czasu, niż napisanie wiadomości na forum.

Patrzec na to pragmatycznie, całe szczęście, że Netflix zdecydował sie opóźnić wprowadzenie tłumaczenia dla niegramotnych nacji, bo inaczej, tej, bez wątpienia najbardziej popularnej i najczesciej streamowanej w ostatnim tygodniu audycji, wogóle nie dałoby się oglądać. Gdyby tak się właśnie stało, to byłby dopiero "strzał w kolano".

Edytowane przez binary
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czatuję sobie z Netflix:)

Netflix Junior

I see. I understand you are looking for Polish subtitles. You should be able to find the language options you are looking for but if you are not able to find it, it could have something to do with licensing.
Netflix Junior
Give me 2, 3 minutes of your time to do some research.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że obraz kolorowy dali ;D

Też uważam że brak napisów PL w HoC to medialna wtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix Junior

Thank you for being patient. I understand you want to watch this great series in Polish language, we have had many good reviews of the show :) So I just went ahead and checked to see what's going on and we currently do not have the licensing rights for Polish subtitles and for this reason they are not appearing. However I would like to take this time to share this as a suggestion. Rest assured when we are able to acquire the license for the subtitles languages, we will add it to the library.
Netflix Junior
In the meantime you can use English subtitles while we work on getting the Polish subtitles.
:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce wiedzieć jakie treści w Netfliksie mają polską wersję językową lub być na bieżąco co ostatnio dodali dla polskiego regionu to warto zerknąć na stronę nflix.pl, która jest aktualizowana codziennie.

Można sobie ustawić filtrowanie np. tytułów z napisami, lektorem, dubbingiem czy w UHD.

Na ten moment widzę, że są 262 pozycje z polską wersją językową (niedawno było tego 4x mniej) więc pomału idzie to w dobrym kierunku...

Edytowane przez misfit
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo, kiedy napisy PL trafią do czwartego sezonu HoC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czatuję sobie z Netflix:)

Netflix Junior

I see. I understand you are looking for Polish subtitles. You should be able to find the language options you are looking for but if you are not able to find it, it could have something to do with licensing.
Netflix Junior
Give me 2, 3 minutes of your time to do some research.

Na razie odświeżam pierwsze trzy sezony z blu-ray :).

Za jakies dwa tygodnie przejdę do sezonu czwartego. Niestety jakość z Netflixa nie zachęca.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo, kiedy napisy PL trafią do czwartego sezonu HoC?

Źródło mówi: wkrótce ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych informacji na temat Netflixa.

Polskie wersje materiałów oferowanych przez Netflixa (napisy, lektor) są dostępne tylko w Polsce.

W momencie gdy chcesz używać Netflixa w innym kraju nie ma możliwości wyboru polskich napisów czy polskiej ścieżki dźwiękowej nawet jak masz konto u nas zarejestrowane.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...