Jump to content

marsellus_w

Użytkownik
 • Content Count

  302
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

62 Excellent

About marsellus_w

 • Rank
  720p

Profile Information

 • Lokalizacja
  Poznań
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1766 profile views
 1. A to nie jest tak,że HBO i HBO GO nadają poprostu w ujowej jakości. W porównaniu do C+ nie mówiąc już o Netflix. 1080p na HBO to trudno uświadczyć. ( operator INEA )
 2. TV kupiony w Media Markt w 10.2015. Na gwarancji do października 2020r. Dowód zakupu w postaci paragonu.
 3. Zobacz ofertę LG Oled 55 EC 930.Sprzedam. Sprzedam tv OLED LG 55 EC 930. test tu NIGDY NIE NAPRAWIANY. 100% sprawny technicznie. Stan igła,bez wypaleń,bez przebarwień ekranu,bez powidoków. Użytkowany "normalnie" czyli tv c+,hbo, netflix itp. Nie oglądałem na nim programów informacyjnych-głównie filmy,seriale sport. 🙂 Nie wiem ile ma wyświeconych godzin, ponieważ LG z jedną z aktualizacji zabrało możliwość sprawdzenia stanu licznika. Dwa piloty i oryginalny karton w zestawie. Odbiór osobisty w Poznaniu. Mogę podesłać więcej zdj.na pw. Sprzedaję bo kupiłem model 65E7V. CENA 2800PLN. Cena 2.800,00 zł Dodający marsellus_w Wysłano 01.03.2019 Kategoria Telewizory
 4. Sprzedam tv OLED LG 55 EC 930. test tu NIGDY NIE NAPRAWIANY. 100% sprawny technicznie. Stan igła,bez wypaleń,bez przebarwień ekranu,bez powidoków. Użytkowany "normalnie" czyli tv c+,hbo, netflix itp. Nie oglądałem na nim programów informacyjnych-głównie filmy,seriale sport. 🙂 Nie wiem ile ma wyświeconych godzin, ponieważ LG z jedną z aktualizacji zabrało możliwość sprawdzenia stanu licznika. Dwa piloty i oryginalny karton w zestawie. Odbiór osobisty w Poznaniu. Mogę podesłać więcej zdj.na pw. Sprzedaję bo kupiłem model 65E7V. CENA 2800PLN.
 5. O,to ciekawe nie znałem znaczenia 5555 w języku tajskim. A tak na poważnie to nie wiem jak i na ile wycenić ten tv. Jak by nie było jest to 78'',model co prawda nie młody ale nadal lepszy niż większość budżetowych i nowych tv w tym rozmiarze. Właściciel zapłacił za niego ponad 23k PLN i jest świadomy że spadek wartości jest ogromy. Zamieniłem kilka zdań z @Gmeru i On sam stary wyga nie potrafił ocenić wartości tego tv. Stąd też luźne podejście do ogłoszenia.
 6. Zobacz ofertę Sprzedam TV Samsung UE 78HU 8500L Panie i Panowie do sprzedania jest tv Samsung o za[beeep]istej przekątnej 78" .Model UE78HU8500L. Igła. Grał sobie jakieś 4 lata. Kupiony zaraz po premierze za 22,399.Znajdą się papiery jako dowód zakupu. TV grał sobie bez większych obciążeń.Zaczynamy od 5555 żeby wyeliminować oferty tzw niepoważne. Nie zamieniam się na żony,matki i kochanki!!!! Trudno ocenić jego wartość zwłaszcza,że na rynku pojawiło się dużo szrotów typu 82" za 12kpln. Dlatego też proponuję aukcję i zgłaszanie ofert. Możliwość przetestowania i sprawdzenia możliwości tv w Poznaniu po wcześniejszym umówieniu. Cena 5.555,00 zł Dodający marsellus_w Wysłano 16.11.2018 Kategoria Telewizory
 7. Panie i Panowie do sprzedania jest tv Samsung o za[beeep]istej przekątnej 78" .Model UE78HU8500L. Igła. Grał sobie jakieś 4 lata. Kupiony zaraz po premierze za 22,399.Znajdą się papiery jako dowód zakupu. TV grał sobie bez większych obciążeń.Zaczynamy od 5555 żeby wyeliminować oferty tzw niepoważne. Nie zamieniam się na żony,matki i kochanki!!!! Trudno ocenić jego wartość zwłaszcza,że na rynku pojawiło się dużo szrotów typu 82" za 12kpln. Dlatego też proponuję aukcję i zgłaszanie ofert. Możliwość przetestowania i sprawdzenia możliwości tv w Poznaniu po wcześniejszym umówieniu.
 8. Dostępna jest nowa wersja oprogramowania 05.05.55
 9. Ja mam OLEDa 2 lata i 9 miesięcy,gram,oglądam filmy z napisami,C+,HBO,NETFLIX, i śladów powidoków brak.Nawet na czerwonej planszy nic nie widać...
 10. No dobra.... U mnie ten Tv wisi już ponad dwa lata.. Mała recenzja.. Nadal świeci..i to zajepipibiście...czerń jest czarna biel biała..no może z odrobiną zafarbu..ale ten róż to z lupą trza szukać...( nie kalibrowałem) Wypaleń brak..( nie oglądam maniakalnie tv informacyjnych) ale gram na konsolach, właściwie gra mój syn bo ja to z 4 godziny w miesiącu.Ale syn regularnie np overwatch czy jak to się pisze..tak z 200 godzin na tym ekranie zgrał.Śladów powidoków brak..jakichkolwiek.. Brak też śladów po napisach z filmów a tego jest sporo,bo i Netflix i HBOGO i C+ to non stop i z napisami... Ekran czysty.Nawet na planszach z poszczególnymi kolorami nie widać śladów zużycia. Dał bym zdjęcia ale jestem za leniwy jestem i mi się nie chce. System WebOS mimo że od roku nie aktualizowany bije na głowę wszystkie androidy i inne sonowskie badziewia...;-) Podsumowując wybór TV fullHD ( w cenie 7650) z nie 4k ( wtedy 13k) był dobrym wyborem bo 4k jak nie ma tak nie ma (remastery filmów z lat 90tych i westernów się nie liczą.Po za tym tak samo było gdy modny stawał się standard fullHD 12 lat temu,no i plazmy się wtedy wypalały hehehe) Tym którzy zastanawiają się czy wybrać OLED czy też cokolwiek innego (nie ma nic lepszego,choćby marketigowcy Samsung się zesrali to nie ma) W cenie 4700pln za FHD z HDR to nic tylko brać. Podobno mówią że jak piszesz nie pisz ale na trzeźwo by mi się nie chciało...;-) A tak w ogóle to Gmeru powinien wystawić swoją 980tkę z sypialni i zrobić profesjonalny retest i porównać go z tym pierwszym sprzed prawie 4 lat. to byłby pierwszy na świecie taki test porównawczy..ja i czy OLED się zużywa. To co @Gmeru dasz radę? Jakieś pytania?
 11. Tylko Bardzo Polecamy ? Dałbym TO! Rekomendacja! ;-) Najlepsza adaptacja książki Stephena Kinga od czasów Skazani na Shawshank i Zielonej mili. Byłem dwa razy. W IMAX-tam trzeba TO! zobaczyć i w CC w zwykłej sali. Zresztą film w stanach pobił kilka ciekawych rekordów kinowych: najlepsze otwarcie horroru (dotychczasowy rekord należał do „Paranormal Activity 3” – 52 mln $) najlepsze otwarcie we wrześniu (dotychczasowy rekord należał do „Hotelu Transylwania 2” – 48 mln $) najlepsze otwarcie jesienią (dotychczasowy rekord należał do „Grawitacji” – 55 mln $) W Polsce zarobił jakieś 5baniekPLN ;-) Polecam,Za[beeep]ista ekranizacja.
 12. Proszę wybaczyć mały OT ale wydało się skąd niektórzy na aukcjach mają podejrzanie tanie OLEDy ;-) (film od 28sek) http://www.tvn24.pl/cbsp-rozbilo-gang-ktory-okradal-tiry-w-niemczech-4-osoby-z-zarzutami,763867,s.html
 13. Normalne użytkowanie tzn.takie gdzie nie oglądasz np.TVN24 12h na dobę itp... Pisząc wypalanie miałem na myśli skrót myślowy,że zarówno OLED jaki i LCD może się trwale wypalić.(widziałem i jedno i drugie) Pozdro & beer ;-)
 14. Przeczytałem,tu faktycznie jest problem.Choć więcej jest pobocznych dyskusji niż konkretów od abarta
×
×
 • Create New...