Skocz do zawartości

loky

Użytkownik
 • Ilość treści

  216
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Statystyki sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

47 Excellent

O loky

 • Ranga
  XviD

Profile Information

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To mnie chyba jakiś pech prześladuje, bo od razu zauważyłem, że mam za różowo.
 2. To dziwne, mi się nic nie zresetowało.
 3. To jest changelog z koreańskiej strony LG przetłumaczony translatorem, poza tym jest tylko to co @piter20020 podał. Jak nie masz skalibrowanego telewizora to użyj tego fw, myślę, że ma fajniejsze szarości i jest mniej śmieci na obrazie.
 4. Już piszą ludzie na innym forum, że 05.30.25 na skalibrowanych b6 daje różowy odcień, więc nie mam omamów 🤬 Nie aktualizujcie skalibrowanych b6, przynajmniej do czasu aż ktoś znajdzie sposób, żeby wrócić do starszego.
 5. https://www.lg.com/pl/wsparcie/oprogramowanie?search=OLED55B6J&pageVisibleFlag=2 05.30.25
 6. Ok, super, będę czekał. Ten soft oficjalnie pojawił się najpierw w Korei i tam był spory ten changelog.
 7. Serio nikogo nie rusza, że nowy soft prawdopodobnie rozwala kalibrację?
 8. Pytanie do osób, które mają skalibrowany b6: wyszedł nowy fw. 05.30.25 i na moje oko zmieniły się nieco kolory, jest bardziej czerwono/brązowo/różowo. Czy też to widzicie? Mam informację bezpośrednio od LG, że 'odszumianie' można sobie robić do woli bez wpływu na panel. W menu serwisowym jest jeszcze jedno odszumianie i to prawdopodobnie jest ukryte nie bez powodu.
 9. Jestem pewny. To ustawienie ma niewłaściwe, mylące nazewnictwo. W b7 jest już chyba tak jak powinno być, czyli zamiast normal jest auto.
 10. Uwielbiam jak ktoś wyskakuje z wyssanymi z palca danymi typu "99% ludzi w ogóle nie używa/używa/nawet nie wie co to...". Biegunka, zatwardzenie - serio?? Mój telewizor 'prosto z pudełka' miał wykręcone wszystko tak, że pękają oczy i szczerze szkoda mi wszystkich tych, którzy myślą, że tak ma być i tak oglądają.
 11. Czyli nie znam, bo byłem wkurzony, że muszę w ogóle mieć do czynienia z serwisantami i nie skupiałem się na tym menu. Mogę rozszerzyć wypowiedź o informację, że ustawienia są co godzinę + 0, czyli kompensacja w po każdym wyłączeniu. Jest tam też hardkorowe odszumianie W sumie to już mi wystarczy, ale jak prosisz to napisz jeszcze ile za 55'.
 12. Ktoś mógł np. uszkodzić mechanicznie i dowiadywać się. Menu serwisowe - serwisant mi to zmienił.
 13. To ja od razu studzę niektórym głowy, mam od początku kompensację ustawioną na 2h a i tak tvn24 minimalnie mi się utrwalił. Stawiam też cały Fort Knox kasy na to, że w październiku 2018 w identycznym wątku o modelach na 2018 wszyscy będą pisać, że te z 6 i 7 się wypalały, ale 'w 8 już się z tym uporali'. Ktoś się kiedyś dowiadywał ile kosztuje wymiana matrycy poza gwarancją?
×
×
 • Utwórz nowe...