Jump to content

loky

Użytkownik
 • Content Count

  219
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

47 Excellent

About loky

 • Rank
  XviD

Profile Information

 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zobacz ofertę Zamienię OLED na LCD LG OLED 55b6 skalibrowany przez naszych Szanownych Gospodarzy. Nienaprawiany, niezdejmowany od nowości ze ściany. Zamienię na jakieś fajne LCD 65" z HDR. Wrocław i okolice. Proszę pisać pw, albo joejet.loky małpa gmail itd. Cena 9.999.999.999.999,00 zł Dodający loky Wysłano 26.05.2019 Kategoria Telewizory
 2. LG OLED 55b6 skalibrowany przez naszych Szanownych Gospodarzy. Nienaprawiany, niezdejmowany od nowości ze ściany. Zamienię na jakieś fajne LCD 65" z HDR. Wrocław i okolice. Proszę pisać pw, albo joejet.loky małpa gmail itd.
 3. Najbardziej wypasiona wersja z amazona na skalibrowanym oledzie B6 wyglądała tragicznie, jeden wielki szarobury banding.
 4. To mnie chyba jakiś pech prześladuje, bo od razu zauważyłem, że mam za różowo.
 5. To dziwne, mi się nic nie zresetowało.
 6. To jest changelog z koreańskiej strony LG przetłumaczony translatorem, poza tym jest tylko to co @piter20020 podał. Jak nie masz skalibrowanego telewizora to użyj tego fw, myślę, że ma fajniejsze szarości i jest mniej śmieci na obrazie.
 7. Już piszą ludzie na innym forum, że 05.30.25 na skalibrowanych b6 daje różowy odcień, więc nie mam omamów ? Nie aktualizujcie skalibrowanych b6, przynajmniej do czasu aż ktoś znajdzie sposób, żeby wrócić do starszego.
 8. https://www.lg.com/pl/wsparcie/oprogramowanie?search=OLED55B6J&pageVisibleFlag=2 05.30.25
 9. Jest na stronie LG.
 10. Ok, super, będę czekał. Ten soft oficjalnie pojawił się najpierw w Korei i tam był spory ten changelog.
 11. Serio nikogo nie rusza, że nowy soft prawdopodobnie rozwala kalibrację?
 12. Pytanie do osób, które mają skalibrowany b6: wyszedł nowy fw. 05.30.25 i na moje oko zmieniły się nieco kolory, jest bardziej czerwono/brązowo/różowo. Czy też to widzicie? Mam informację bezpośrednio od LG, że 'odszumianie' można sobie robić do woli bez wpływu na panel. W menu serwisowym jest jeszcze jedno odszumianie i to prawdopodobnie jest ukryte nie bez powodu.
 13. Jestem pewny. To ustawienie ma niewłaściwe, mylące nazewnictwo. W b7 jest już chyba tak jak powinno być, czyli zamiast normal jest auto.
 14. Uwielbiam jak ktoś wyskakuje z wyssanymi z palca danymi typu "99% ludzi w ogóle nie używa/używa/nawet nie wie co to...". Biegunka, zatwardzenie - serio?? Mój telewizor 'prosto z pudełka' miał wykręcone wszystko tak, że pękają oczy i szczerze szkoda mi wszystkich tych, którzy myślą, że tak ma być i tak oglądają.
×
×
 • Create New...