Skocz do zawartości

loky

Użytkownik
 • Zawartość

  207
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Statystyki sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

47 Excellent

O loky

 • Ranga
  XviD

Profile Information

 • Lokalizacja
  Wrocław
 1. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  Jestem pewny. To ustawienie ma niewłaściwe, mylące nazewnictwo. W b7 jest już chyba tak jak powinno być, czyli zamiast normal jest auto.
 2. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  Zawsze normalna.
 3. Uwielbiam jak ktoś wyskakuje z wyssanymi z palca danymi typu "99% ludzi w ogóle nie używa/używa/nawet nie wie co to...". Biegunka, zatwardzenie - serio?? Mój telewizor 'prosto z pudełka' miał wykręcone wszystko tak, że pękają oczy i szczerze szkoda mi wszystkich tych, którzy myślą, że tak ma być i tak oglądają.
 4. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  Czyli nie znam, bo byłem wkurzony, że muszę w ogóle mieć do czynienia z serwisantami i nie skupiałem się na tym menu. Mogę rozszerzyć wypowiedź o informację, że ustawienia są co godzinę + 0, czyli kompensacja w po każdym wyłączeniu. Jest tam też hardkorowe odszumianie W sumie to już mi wystarczy, ale jak prosisz to napisz jeszcze ile za 55'.
 5. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  Ktoś mógł np. uszkodzić mechanicznie i dowiadywać się. Menu serwisowe - serwisant mi to zmienił.
 6. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  To ja od razu studzę niektórym głowy, mam od początku kompensację ustawioną na 2h a i tak tvn24 minimalnie mi się utrwalił. Stawiam też cały Fort Knox kasy na to, że w październiku 2018 w identycznym wątku o modelach na 2018 wszyscy będą pisać, że te z 6 i 7 się wypalały, ale 'w 8 już się z tym uporali'. Ktoś się kiedyś dowiadywał ile kosztuje wymiana matrycy poza gwarancją?
 7. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  Eh, zbieram się już od jakiegoś czasu, żeby napisać jakieś podsumowanie, ale mi cięgla nie po drodze. Zaakceptowałem i nie zaakceptowałem, filmy 'odtwarzane' oglądam wyłącznie na skalibrowanym profilu, ale już do telewizji przełączyłem na na Ciepła1 i gama kolorów na rozszerzona. Telewizja jest bardzo zmienna i dlatego wydaje mi się, że dla widza oglądającego różne rzeczy o różnej jakości ustawienia 'wpół drogi" mają uzasadnienie. Wracając na chwilę do tematyki rolniczej, obraz 'emitowany' ma ten smaczek, którego obraz 'podświetlany' nie posiada już na pierwszy rzut oka, dlatego w moich oczach i w moim mózgu OLED zaoruje LCD już na 1 rzut oka. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że jak ktoś się wychował na LCD, to to jest dla niego nieistniejące zagadnienie. Z tym oświetlonym pomieszczeniem też się nie zgodzę - no może w słońcu, ale w świetle z żarówek itp. OLED wygląda doskonale i moim okiem nadal zaoruje
 8. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  W moich oczach zaoruje a przecież chodzi wyłącznie o to.
 9. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  Ten najbardziej przezroczysty róg w teście na rtings też już się wypalił, więc według mnie nie można powiedzieć, że trzeba się wystrzegać tylko jednolitych i jaskrawych rzeczy. Warto jednak pamiętać, że OLED zaora jakością obrazu każde LCD a wypalenia nawet takie pozornie drastyczne jak u @Snookerman są niedostrzegalne w codziennym używaniu telewizora. Ja po chwilowym wkur... nadal świadomie wybieram OLED.
 10. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  Nie zrozumiałeś. Chodzi o to, że na jednolitych tłach jak korty tenisowe czy murawy stadionów zacznie być za jakiś czas widać wypalone grafiki z tvn24 itp. i wtedy zacznie się dopier lament. Wypaliłem w życiu 2 plazmy i według mnie oleda trudniej wypalić, wypala się też inaczej. Z tvn24 na plazmach wypalało mi się najbardziej logo i trochę paski, na oledzie najbardziej paski i to duże, często żółte tło z napisami. To z resztą widać na zdjęciu od @Yoszek Na plazmach miałem też powypalane znaczki 'wiekowe', na oledzie nie. Powidoki na plazmach i oledach są raczej podobne, ale nie rozumiem po co ktoś zaprząta sobie tym głowę.
 11. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  Podejrzewam, że większość oledów w Polsce wygląda po roku podobnie na czerwonym tle i prawie nikt nie zdaje sobie z tego sprawy. Ja mam podobnie, ale na szczęście znacznie słabiej, bo zorientowałem się wcześniej i paski tvn24 mają teraz bana. Prawdziwy lament zacznie się jak to zacznie wyłazić na każdym kolorze (murawy, korty), a po paru latach zacznie wyłazić na bank i będziemy tu mieć wtedy armagedon wkurzonych ludzi. Załączam fioletową planszę dla masochistów - u mnie na tym odcieniu widać dużo bardziej niż na czerwonym.
 12. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  @Subman, @ma_ko to już się utrwaliło, robiłem 'odszumianie' kilka razy, telewizor robi codziennie swoje krótkie po wyłączeniu i nic się nie zmienia. Na szczęście zobaczyłem to bardzo wcześnie jak jeszcze nie ma żadnego wpływu na codzienne oglądanie. Traktuję to jako ostrzeżenie, że trzeba uważać znacznie bardziej niż mi się wydawało. Swoją drogą tak z rok temu kogoś prawie wyśmiałem jak pisał, że tak się będzie działo i powinienem go teraz przeprosić, ale nie pamiętam kto to był Mam 2000h z małym kawałkiem przebiegu. Wracając do testu, mnie głównie interesuje jak OLED będzie trzymał parametry - jak mocno będzie świecił, czy 'straci kolory' itp.
 13. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  Mam ledwo widoczną smugę od górnej krawędzi paska tvn24 l widać ja wyłącznie na jednolitym czerwonym. Nie mam pojęcia jak powstała, bo oglądam tego bardzo mało. Moim zdaniem OLED nie ma prawa wyjść z tego testu obronną ręką.
 14. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  Ja też poprzedniej nie dostałem, ale tę przed dostałem. Nie ogarniam do kiedy co dochodzi, ja mam wszystko ustawione na Polskę i mieszkam w Polsce. Z tego co wiem to idzie partiami tzn. nie wszyscy na raz, bo by im się serwer zapchał.
 15. LG OLED 65B6J Test - młodszy brat OLED'a E6

  Ja mam b6v-z i chyba przez to dostaję te aktualizacje wcześniej To jest changelog, niestety bełkot z translatora z koreańskiego. Tu jest oryginał. Poprawiono błąd związany z sezonem (szkło powiększające) kwiecień wykonanie MR Ver. Naprawiono błędy związane z obsługą wideo (problem z albumem Dolby HDR / brak filmu na YouTube) Naprawiono problem, że biały wzór nie może wejść Odtwarzanie HDR i aktualizacja SW (korekcja pozycji głośności / poprawa przerwania głosu) Ulepszony problem z synchronizacją ust podczas oglądania RF Popraw odpowiedź na komunikat inicjujący Bluetooth Ulepszona przerwa w rozmowie z połączeniem z paskiem dźwiękowym Poprawa problemu braku sygnału krwi podczas zmiany programu TV CH SONY PS4-pro HDCP2.2 Fail (brak sygnału) 70UH8730 / 8750 Odpowiada korekcji nieprawidłowego koloru twarzy Przesuwanie kolorów podczas odtwarzania obrazu SDR w sklepie T7 HDR w Korei Naprawiono problem, że głośnik wywołał szumy głosowe (model OLED B6K jest rozpoznawany) Stojak wejściowy HDR (obsługuje tryb gry HDR) Zastosuj funkcję pop-up guide podczas zamykania aplikacji (05.30.03) Brak sygnału Zmiana obrazu tła ekranu (05.30.03) Zmień na tryb Amazon HDR (05.30.03)
×