Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No ale ja tez sie nie spiesze, dlatego pisze o 2 latach,

Nie podniecam sie tez Netflixem, To bylo trendy w 2014, jak nie bylo innych streamow, czy generalnie zrodel 4k.

Tego 480/720 dzisiaj to im nie zapomne, tzn zaczynam sie obawiac, ze to Oni mi nie dadza zapomniec i dzieki przylaczeniu Waszej czesci swiata, przynajmniej przez jakis okres cala para pojdzie w tamtym kierunku. Mam nadzieje, ze to tymczasowe.

Czekam do wieczora, zeby sobie pomierzyc prredkosci do ich serwerow i porownac do tych sprzed paru miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy polsat wyprodukował własnie dekoder SAT 4K, podobno nawet z 4-ema tunerami na pokładzie. Ale co najważniejsze soft do niego zrobiło ADB. NA 100% będziemy mieć EURO 2016 w piłkę kopaną w 4K !!! I nie będzie jej na Netflixie ;).

Pozdro

Podaj źródło danych o tym, że dekoder ma 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj źródło danych o tym, że dekoder ma 4K.

To jest plotka z dobrze poinformowanego źródła, którego nie mogę podać ;).

Musimy poczekać na oficjalny komunikat CP.

Jedno jest pewne, raczej ten dekoder tani nie będzie. ADB się ceni. I będzie wyłącznie pod CP czyli parowana Nagra.

BTW na rynku jest już dostępny dekoder 4K od Technisata ze slotem CI.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego 480/720 dzisiaj to im nie zapomne, tzn zaczynam sie obawiac, ze to Oni mi nie dadza zapomniec i dzieki przylaczeniu Waszej czesci swiata, przynajmniej przez jakis okres cala para pojdzie w tamtym kierunku. Mam nadzieje, ze to tymczasowe.

Czekam do wieczora, zeby sobie pomierzyc prredkosci do ich serwerow i porownac do tych sprzed paru miesiecy.

Zmień ustawienia jakości video w swoim koncie. Z "auto" na "high"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dobry czlowieku. Ale to nie to ;)

Uprzedzam, ze nie chodzi tez o kabel, update softu, reboot modemu/routera czy switcha, ani zaden inny problem transmisyjny pomiedzy odbiornikem tv a serwerem mojego ISP. ;)

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje spisek :D

A na poważnie, pewnie problem leży po stronie źródła na jakim oglądasz. Apka w tv?

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się rozczarujesz. Nie ma 4K i nie ma 4 tunerów. Obsługuje konwerter Unicable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowszych seriali do ktorych ma prawa hbo cinemax nie ma i nie bedzie,

dlatego napisałem, że oprócz Netflix także inne VODy np. HBO GO

zresztą za rok, dwa lata tych serwisów będzie więcej, Netflix chyba otworzył butelkę z ginem w tym rejonie świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje spisek :D

A na poważnie, pewnie problem leży po stronie źródła na jakim oglądasz. Apka w tv?

Nie nie pozostaje spisek.

Tak, apka w TV Samsunga, Poza tym Nvidia Shield i mniej zacny, androidowy player, komputer. Na wszystkich wlacznie z komputerem, odnotowuje klopoty, chwilowy brak dostepu do tresci, do ustawien, najbardziej popularne streamy dzialaja marnie. nie ma ograniczenia co do rozdzielczosci bo osiagam na jednym streamie 2160, na innych 1080, generalnie jest zenada bo trzyma sie raczej 480 chwilami skacze na 720.

Jesli chcesz pomoc, to powiedz mi prosze z jakimi serwerami sie laczycie z Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd mam to wiedzieć. Oglądam przez ps4 i nonstop mam 1080p.

Na smart w samsung trzeba czekać ok minuty zanim wyskoczy 1080, ale później już trzyma.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Binary ... po prostu światowy internet nie jest przystosowany do transmisji video na taką skalę. Pomimo rozproszenia serwerów i składania streamów. Miejmy nadzieję, że jest to spowodowane startem aż w tylu krajach na raz.

Z dobrych źródeł wiem, że krajowe nety w Europie chodzą na niezłym poziomie, nawet albo przede wszystkim ostatnia mila.

Natomiast w dobie prywatyzacji telecomów w Europie mają one w doopie inwestowanie kasy w ... rury międzynarodowe.

I tu jest pies pogrzebany.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mataman.

To naogladaj sie ile mozesz ;)

pmcomp

Nie mam co do tego watpliwosci, ze to wynik podlaczenia waszej czesci swiata. Mam Netflix od ponad poltora roku i wiem jak dziala na codzien.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraz jest niezły ale prawie wszystkie pozycje mają taką moirę a'la quantum of solace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie schodzi poniżej 1080 na TV Samsung. Jeżeli jest opis przy filmie 4k to chodzi na 2160. NET mam od Netii - 60 MBit.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podobno miało wystarczyć 20 Mbps :).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 20, a 25. Skąd przypuszczenie, że tyle nie wystarcza ?

mrstatler, a możesz napisać jakie pozycje są w 4K na polskim Netfliksie ? Ich produkcje własne, czyli Daredevil, Jessica Jones, Bloodline, Narcos, itd. możesz pominąć bo to oczywista oczywistość, że muszą być w 4K ;)

Ale jest tam może coś od Sony... może Breaking Bad albo Crouching Tiger Hidden Dragon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z Philipsa android 2015 (dopiero wtedy pojawia się zakładka 4K). Jak TV nie ma HEVC to nie ma zakładki:

1.jpg


Takie tam moje marketingowe przemyślenia nt. Netflixa :): http://hdtvpolska.com/topic/32905-muza-filmy-i-sprzet-pmcompa-jest-nirvana/?p=374480

Zapraszam.

Pozdro

To fakt hehe. Naczelni czołowych blogów wczoraj jak dzieci się kłócili kto wrzucił newsa pierwszy haha ; ) Jak bardzo działa nazwa... przecież tam wcale nic takiego nie ma... mamy tyle serwisów VOD w Polsce.. przecież są seriale+ od lat za 19zł z taką ilości, że nawet na to ciężko wyszukać czas. Ale jednak nazwa i marka działa. Ebay też miał taki być i wyszło co wyszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się konieczność płatności kartą lub paypal-em. Z paypal-a zrezygnowałem już dawno temu, za dużo chciał o mnie wiedzieć. Niska cena kusi, ale co oferuje w zamian? Seriale? Nie interesują mnie.

A Field Full of Secrets - napisy.

Anatomy of a Love Seen - napisy.

Austin to Boston - napisy.

Bojack Horseman - S1 napisy, S2 dubbing i napisy.

Chef's Table - napisy.

Chris D'Elia: Incorrigible - napisy.

Chris Tucker Live - napisy.

Grace and Frankie - napisy.

Daredevil - lektor i napisy.

E-Team - lektor i napisy.

H2O: Mermaid Adventures - dubbing i napisy.

Hemlock Grove - lektor i napisy.

Jessica Jones - lektor i napisy.

Little Hope Was Arson - napisy.

Love Me - napisy.

My Own Man - lektor i napisy.

Narcos - lektor i napisy.

Orange is the New Black S1, 2 i 3 - napisy.

Returned, The - dubbing i napisy.

Staten Island Summer - napisy.

Unbreakable Kimmy Schmidt - lektor i napisy.

Virunga - lektor i napisy.

Wet Hot American Summer - napisy.

Wet Hot American Summer: First Day of Camp - napisy.

You Laugh But It's True - napisy.

Tytuły, które podajecie nic mi nie mówią. Czy są jakieś znane (dobre) filmy? Znane dla osoby nie oglądającej tv, osoby która filmy ogląda w kinie. Czy (lub kiedy) można się spodziewać np. Spectre lub nowe Gwiezdne Wojny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banki i pejsbuk,też dużo chcą wiedzieć. :P

Ja na chwile obecną nie podniecam się Netflixem. Poczekam sobie, poobserwuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wątpię w sukces Netfliksa.

Bo w kraju gdzie działalność cda jest legalna a House of Card PL ma własną witrynę "Kowalski" pozostanie przy legalnym i darmowym streamingu.

Edytowane przez 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że na TV Samsung (H6400) nie mam napisów PL w materiale, przy którym są takowe na PC (Win), tablecie (iOS) i telefonie (Android). Konkretnie mówię o serialu "Jessica Jones", mam tylko lektora.

Trochę to irytujące, bo właśnie na TV zamierzam najwięcej rzeczy oglądać, a wolę jednak oryginalną ścieżkę.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz pomoc, to powiedz mi prosze z jakimi serwerami sie laczycie z Polski.

Nie wiem czy o to Ci chodziło:

Urządzenie Ostatni dostęp Witryna

192.168.1.184 01-07 7:20:45 appboot.netflix.com

192.168.1.184 01-07 18:12:44 nrdp.nccp.netflix.com

192.168.1.184 01-07 18:30:59 198.38.117.140

192.168.1.184 01-07 18:42:08 tp.akam.nflximg.com

192.168.1.184 01-07 18:48:27 198.38.116.132

192.168.1.184 01-07 19:15:23 cdn-0.nflximg.com

192.168.1.184 01-07 19:15:25 198.38.116.147

192.168.1.184 01-07 19:26:03 198.38.116.136

192.168.1.184 01-07 21:41:25 so1.akam.nflximg.com

192.168.1.184 01-07 21:42:05 cdn0.nflximg.net

192.168.1.184 01-07 21:42:06 cdn1.nflximg.net

192.168.1.184 01-07 21:42:06 api-global.netflix.com

192.168.1.184 01-07 21:42:13 so0.akam.nflximg.com

JU7000

Na łączu 60Mbps stabilne 2160.

W wyszukiwaniu wybrałem science fiction i z wszystkich znalezionych filmów chyba tylko 2-3 miały napisy pl. :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy tyle serwisów VOD w Polsce.. przecież są seriale+ od lat za 19zł z taką ilości, że nawet na to ciężko wyszukać czas. Ale jednak nazwa i marka działa. Ebay też miał taki być i wyszło co wyszło...

Czy seriale+ można wykupić nie posiadając abonamentu w nc+ ?

Czy w tych 19zł można oglądać wszystko co się chce czy może trzeba płacić coś ekstra za dostęp do pozycji premium ?

Jak z ich jakością ? Ile procentowo pozycji jest w HD i z dźwiękiem 5.1 ? Są tam może jakieś treści 4K ?

Tytuły, które podajecie nic mi nie mówią. Czy są jakieś znane (dobre) filmy? Znane dla osoby nie oglądającej tv, osoby która filmy ogląda w kinie.

Są, ale nie na razie nie ma ich zbyt wiele w polskiej wersji językowej.

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...