Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Edit: dokladnie jest tak jak pisze misfit..

Zapisalem sie w dniu wejscia na rynek UK /Roi/etc i pomimo 2 czy 3 zwyzek, nigdy mi nie podniesli oplaty. Chyba za to, ze ze uwierzylem w nich od poczatku ;)

Ale powaznie,, to ladnie z ich strony, ze wynagradzaja lojalnosc, bo na ogol tego typu uslugodawcy, stosuja znizki promo wylacznie dla nowych klientow, tych starych krojac ile wlezie. Tymczasem moi znajomi, ktorzy weszli pozniej, placa wiecej a ja niezmiennie, od 2 lat 6.99e. Mam dostep do UHD 4k

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję za 11.99 , gdzie jest zakładka UHD/ 4K ?

Zainstalowane na Panasonic BDT 460 , kraj Holandia .

Edytowane przez Tofikmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ma zakładki jako takiej - jak film jest w 4K to pisze przy tytule Ultra HD 4K.

Na przykład Daredevil i Blacklist jest w UHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend testowałem Daredevil, Gotham i Jessica Jones, aplikacja na PS3, net 120Mb/s, ogłądane na Samsung 55 D8000.

Obraz znakomity, rozdzielczość 1080 łapie po 10-15 sekundach i stabilnie chodzi, ampli świeci DD 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz znakomity, rozdzielczość 1080 łapie po 10-15 sekundach....

Ustaw jakość na maxa, a nie automat i obraz od początku będzie najwyższych lotów.

Pozdrawam

Edytowane przez janek_pl
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś używa może do oglądania Netflixa taki wynalazek Amazonu jak Fire TV (ten najnowszy za 99.99usd)?

ponoć fajne - no i jest to chyba najtańszy zewn. player do 4K w streamingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też jest taka słaba jakość? Testowałem na blu ray Yamaha oraz TV Samsunga i na obu jakość chyba gorsza niż YouTube. Czy 20 Mb/s to za mało na FULL HD?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość czasem spada i są takie chwile, że obraz wygląda jak kręcony pudełkiem zapałek, ale później się poprawia. Co prawda na 55EG910V nie mam jak sprawdzić jakości nadawanego sygnału, ale na oko wygląda bardzo ok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawcie sobie najwyższą jakosc, a nie auto i nie będziecie mieli problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że w tych aplikacjach nie ma żadnych ustawień

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze wierzy w szybką polonizację treści na rzeczonej platformie? Od premiery, przepraszam -"odblokowania treści", minęły ponad 2 tygodnie i wygląda to naprawdę słabo. W naszej Ojczyźnie coś co nie ma lektora ma szansę powodzenia równą zeru. Oferta może i nie jest tragiczzna ale szału też nie robi. Szykuje się kolejna klapa, chyba że szybko zacznie przybywać spolszczonych filmów i seriali ( w co już nie wierzę) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitowe seriale mają lektora więc w czym problem?

Taptaptap Mlais M52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli bo powoli, ale jednak tłumaczą dostępne treści dla Polski i je udostępniają. inna sprawa, że dziwi mnie wciąż brak Narcos z polską wersją językową. Rozumiem, że mają do ogarnięcia nie tylko Polskę, a 130 nowych krajów, ale tak prostą czynność jak dodanie dla polskiego regionu lektora i napisów dla Narcos (które już mają gotowe od września poprzedniego roku) to powinni już sobie z tym poradzić po ponad dwóch tygodniach od "włączenia" Polski.

W tym roku też startuje co najmniej 16 ich nowych seriali, można się sprzeczać czy wraz z ilością pójdzie też ich jakość, ale niemniej problemów z licencją nie będzie i nic nie stoi na przeszkodzie aby wszystkie one były w polskiej wersji, o ile się ich tłumacze wyrobią :)

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Narcos ma polskie napisy przy łączeniu się z japońskiego ip - nie wiem, nie sprawdzałem :)

Wysłane z IOS przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale we wrześniu miał (nie tylko napisy, ale i lektora) gdy go oglądałem z regionu japońskiego :)

Jeśli nie macie już co oglądać to pomęczcie Netfliksa na supporcie o Narcos bo to jedna z ciekawszych rzeczy z ich treści...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne...zapłacę 50 złotych i jeszcze będę prosić łaskawców o napisy. Nie ma polskiego, nie będzie kasiorki - proste. Wystarczy dotrwać do końca odcinka Narcos, kiedy pojawiają się plansze informacyjne, kto przygotowywał wersje językowe dla poszczególnych krajów i jest tam jak wół info o polskiej wersji. Prawda jest taka, że jeśli szybko (dzień po dniu) nie będzie przybywać polskich tłumaczeń, które gdzieś tam i tak już istnieją, to wiele w Polsce nie zarobią i będą biadolić, że rynek nie jest jeszcze gotowy i inne tego typu pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to aby ich prosić czy błagać tylko po prostu grzecznie zwrócić uwagę na taki stan rzeczy, że czymś dziwnym jest, że Narcos jest dostępny w niektórych regionach z polską wersją językową, a w Polsce - nie. Może tym sposobem załapiecie się na Narcos jeszcze w 30 dniowym darmowym trialu.

A po trialu szczerze mówiąc wcale nie zdziwię się jeśli ponad 90% nie zdecyduje na kontynuowanie zabawy z Netfliksem biorąc pod uwagę stosunkowo ubogą ofertę poza serialami, szczególnie po tym gdy zaczęli na serio walczyć z usługami typu VPN czy Smart DNS.

Wiadomo, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze więc można uznać za błędną decyzję wejście Netfliksa do Polski w sytuacji gdy ewidentnie nie są do tego przygotowani, z drugiej strony mam podejrzenie, że ta decyzja o jednoczesnym wejściu do 130 krajów była spowodowana tym, że właściciele licencji zmusili Netfliksa do skutecznego geo-blockingu ich treści co oznaczałoby odcięcie milionów abonentów, którzy oficjalnie nie mieli dostępu do Netfliksa, ale różnymi sztuczkami obchodzili tę blokadę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie uważam że trochę przesadzacie.

Oczywistym jest że Netflix był u nas kreowany na nie wiadomo jakie cudo i lekarstwo na wszystkie nasze bolączki, wynikało to głównie z tego że ta niewielka część ludzi którzy z niego korzystali używała wszelkiego rodzaju proxy i miała dostęp do bogatej amerykańskiej oferty (oferty w innych krajach w których Netflix był dostępny już tak bogate nie były) więc wszyscy oczywiście zakładali że jak Netflix do nas wejdzie to dostaniemy to samo (zapomnieli o tych innych krajach z ograniczoną ofertą).

Podobnie z wersjami językowymi, Ci którzy korzystali z amerykańskiej wersji Netflixa oglądali w oryginale i byli szczęśliwi, CI którzy nie oglądali teraz chcą ale zapominają że to co było w ofercie amerykańskiej było tylko w wersji oryginalnej (w większości) i znów jest krzyk "bo ja biedny nie rozumiem".

Tak naprawdę prawdopodobnie Netflix podjął decyzje o otwarciu się na tyle krajów pod naciskiem właścicieli praw licencyjnych którzy tracili na tych którzy używają proxy, teraz mogą uczciwie powiedzieć, "macie dostęp dla waszego kraju, odcinamy wam możliwość używania proxy i koniec marudzenia", czy odetną proxy skutecznie to zobaczymy za niedługo, natomiast na całym tym ruchu najgorzej wyjdą Ci którzy do tej pory używali proxy.

A tak już na koniec, jeżeli myślicie że Netflix przejmuje się sprzedażą na naszym małym rynku to przeceniacie nasz kraj, te kilka tysięcy potencjalnych użytkowników to naprawdę nic.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może i tak, jednak wchodzenie na "obcy" rynek z większością filmów w języku oryginalnym bez napisów, to kpina.

Wyobraź sobie odwrotnie, polski operator pod nazwą Polnetklix , wchodzi na inne rynki w większości z językiem polskim...widzę to larum.

Nie każdy musi być omnibusem i poliglotą. To samo dotyczy wiz w stosunku do naszego kraju. Oprócz nas z wizami muszą podróżować tylko Chorwaci, Rumunii, Bułgarzy oraz Cypryjczycy. :angry2:

Na chwilę obecną olewam ten wynalazek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...